Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2006., 16:47   #1
Što vaša beba voli gledat na TV-u?

Evo moj bebač ima obožava gledat reklame,dočim čuje uvodnu pjesmu za reklame odmah bulji u TV i nema micanja ,kad reklame prođu nastavi šalovat po kući!!!
__________________
Stara narodna kaže: Nije majka klela sina što se kladio, nego što se vadio!
Al Rassan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2006., 21:51   #2
Klinci do dvije godine ne bi uopce smjeli gledat TV
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2006., 11:45   #3
Moj mali švrćo ima skoro godinu i pol, on isto obožava gledati reklame...ne znam šta vidi u njima, ali čim počnu, zaustavi sve aktivnosti i bez treptanja pogleda cijeli blok, a kad završi obavezno počne kmezit, daje mi daljinski da mu tržim još Tad mu pokušam odvuć pažnju nečim drugim, u čemu ugl. i uspijevam.

Ne vidim ništ aloše u tome da pogleda koji blok reklama. Crtići ga ne zanimaju
Nasja is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2006., 11:58   #4
reklame svi obožavaju, a naročito za deterdžente
nakon toga dolaze teletabisi

pametniji crtići tek sa tri godine, iziskuju više koncentracije
Kent is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2006., 09:38   #5
Eto kak se stvara potrošačko društvo-gledanjem reklama od malih nožica.A onda se užasavamo kad klinci hoće da im kupimo svaku glupost koju vide na reklamama.Kao da peseku mašeš špekom ispred nosa,pa ga poslije tučeš jer je zaslinio.
sretnodijete is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2006., 12:17   #6
Moji 3 i 4 godine - uopce ih ne zanima TV. Kad im i stavimo crtic na dvdu, ne odgledaju ga do kraja.
korisnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2006., 17:24   #7
Moj bebač - godinu dana - voli gledati teletabise.......svaki put se jako veseli bebi - suncu ..........jako voli odjavnu špicu - sapunice - Ljubav u zaleđu ...
Aurelius_Lacius is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2006., 17:00   #8
moja bebulinka obožava teletebise a isto tako hopla i miffy. Ima 15 mjeseci i uz tabise i miffy priča (vau-vau, tab tab, szszszsce, beba, pa-pa, koka, mjau mjau i slično). Mislim da u tome nema ništa lošeg.
__________________
...pušem i na hladno...
sretna_mama is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 10:10   #9
upravo gleda A je to!
čudi se bedastočama
Kent is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 12:40   #10
Quote:
Rita kaže:
Klinci do dvije godine ne bi uopce smjeli gledat TV
aha ne bi smjeli ni piti sokove ni piti bocu iza prve godine i jos mnogo stosta ali to nije bilo pitanje.
 
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 13:00   #11
Naša starija curka od 20 mjeseci od godine dana pogleda 20 min teletubbiesa od pocetka do kraja a sada odgleda pola sata Baby Einsteina.

Mladji od 5 mjeseci gleda teletubbiese 5 minuta i za to vrijeme je sav lud, sav treperi i brblja s njima. Za vise nema koncentracije.

BTW. Ja sam odrastao uz one stare televizore kaj su te oči pekle ak si sjedio na metar od njega pa sam savršeno normalan ispao i imam oko sokolovo. To je sve vrlo individualno.

Ja sam mišljenja da telka nije uopće loša ali da mora postojati selekcija od strane roditelja. Dok smo popodne doma, telka skoro uopce ne gori jer se igramo s djecom. Palimo je kad kikaci odu spavati. A kad zena treba nesto skuhati ili oprati sudje, stavi tubbiese ili einsteina tak da ima pola sata mira. Uz to to su super edukativni crtići. Naša mala je naučila puno toga od tubbiesa.... Mislim da od njih moze imati samo koristi. Zna apsolutno sve zivotinje imenovati i kako se glasaju za razliku od njenje prijateljice kojoj je mama "roda", koja zivi sve u skladu s iskonom i prirodom (platnene pelene, bez deterdjenata, bez televizije bla bla). I ona po cijele dane je zaokupljena zdravljem a mala joj ne zna kako se glasa pas jer se s njom ne bavi. Dakle uopce nije stvar u stetnosti modernih tehnologija, vec kako ih uspjesno i s mjerom koristiti kako bi nasa djeca bila pametnija, mudrija i bolji ljudi od nas...
goxic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 15:26   #12
Sa godinu dana je bio opčinjen tv prodajom .
sad, sa dvije godine, odgleda par reklama: "to je mlijeko, Oliver" (obožava mlijeko) i "Žuja je zakon" (stane nasred boravka, raširenih ruku i pjeva ), početak Milijunaša ili Izazova i to je to. Crtići ga baš ne zanimaju, posluša ih u trku, zapjeva ali nikad nije sjeo i odgledao ni pet minuta u komadu. Uopće ne znam jel on još ikad sjedio pet minuta na miru neovisno o povodu
__________________
Stojiš u centru mojih misli kao maslina na pizzi
tash@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 15:14   #13
Quote:
Kent kaže:
pametniji crtići tek sa tri godine, iziskuju više koncentracije

Sa 12 mjeseci moja djevojčica obožavala je gledati "Kralja lavova" već u toj dobi imala je koncentraciju za gledanje cijelog crtića, Obožava crtiće i danas sa 2 i pol godine i kad bih joj dozvolila bila bi u stanju presjediti cijeli dan uz njih.

Slažem se da treba pronaći mjeru jer najjednostavnije je kad imaš djete kao što j moje uključiti TV kako bi se odmorio ili odradio neki posao na miru.
Sfinga2006 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 15:15   #14
Starija gleda Otvoreno, mladja "nema ptice do prasice"
__________________
Rezime
prometej is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 15:28   #15
Quote:
Aurelius_Lacius kaže:
Moj bebač - godinu dana - voli gledati teletabise.......svaki put se jako veseli bebi - suncu ..........jako voli odjavnu špicu - sapunice - Ljubav u zaleđu ...
I moj maleni ovo obožava.....pogotovo ovo zadnje
Ruda is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 20:14   #16
OBOŽAVAJU BABY TV!
ANABELA is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2006., 11:37   #17
uspio je odgledati pola sata x-men 2
razrogačio je oči od čuđenja
Kent is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:01.