Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2014., 17:15   #8081
Quote:
Suncana 007 kaže: Pogledaj post
A sto predaje nezaposleni roditelj?
valjda ništa, nego na formularu zaokruži nezaposlen/a..
wrench is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2014., 21:00   #8082
da li netko zna kako se pise na zahtjev - samo ime vrtica ili točno mogu napisati koji područni objekti me zanimaju a koji ne? kako to uopce ide sa raspoređivanjem po područnim objektima, vrtić određuje?

hvala
__________________
grizlić <3
pet is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 08:55   #8083
I mene zanima jer i nas je podrucni
Suncana 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 10:51   #8084
Hvala na odgovoru iako ne kužim čemu ta potvrda od doktora sad na intervjuu kad još ni ne znaš da li je dijete upalo u vrtić ili ne...Svake godine drugačije!
maza28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 11:20   #8085
Quote:
pet kaže: Pogledaj post
da li netko zna kako se pise na zahtjev - samo ime vrtica ili točno mogu napisati koji područni objekti me zanimaju a koji ne? kako to uopce ide sa raspoređivanjem po područnim objektima, vrtić određuje?

hvala
Na zahtjev mozes napisati najvise tri vrtica ili objekta,poredas ih tako da ti prvi bude prioritet, u koji biste najvise htjeli upasti, a zatim ostali.

Ja sam svoje cure prosli tjedan ispisala iz vrtica, predaleko nam je i vise nisam u mogucnosti voziti ih tamo, tako da ove godine ponovo prolazimo kroz upise u vrtic u blizini
Naravno sa su me preko telefona odmah pokusali otkantat da ni starija kcer (5.5g) nece upast, a kamoli mladja kcer i sin
Al neznaju oni da sam vec cetiri puta prolazila kroz upise, pa mogu i peti put
__________________
Alfa Romeo 147
Alfa Romeo Giulietta
Victoria 08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 12:14   #8086
Kaže mi kolega da ove godine traže potvrdu o uplati doprinosa od firme, da nije dovoljno više samo potvrda od firme o zaposlenju?
istina?
gdje se dobije ta potvrda, u firmi ili na mirovinskom?
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 12:43   #8087
ove god. se navodi samo jedan vrtić http://www.zagreb.hr/default.aspx?id=63298 8 (i u zahtjevu su ostavili mjesta samo za jedan)

i među ostalim traže potvrde poslodavaca o zaposlenju roditelja i preslike prijava na Hrvatski zavod za mirovinsko osiguranje

za prijavu i ja moram pitati, nadam se u firmi
Mojomojave is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 12:53   #8088
ima u zahtjevu na drugoj stranici rubrika za upisati B izbor i C izbor

da li su meni onda dva područna objekta dva izbora ili kako? mislila sam napisati zahtjev u 1 vrtić pa druga dva b i c i onda za svaki navesti koji područni mi dolaze u obzir a koji baš i ne
__________________
grizlić <3
pet is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 13:33   #8089
Firma vam daje potvrdu o uplati doprinosa, baš sam sad to zatražila u firmi i odmah sam dobila
maza28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 13:35   #8090
Quote:
maza28 kaže: Pogledaj post
Firma vam daje potvrdu o uplati doprinosa, baš sam sad to zatražila u firmi i odmah sam dobila
meni su doprinosi zadnjih dvije godine 0 kn (komplikacije, porodiljni, produljeni...)
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 14:20   #8091
Quote:
maza28 kaže: Pogledaj post
Firma vam daje potvrdu o uplati doprinosa, baš sam sad to zatražila u firmi i odmah sam dobila
Hvala
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 17:15   #8092
Quote:
maza28 kaže: Pogledaj post
Firma vam daje potvrdu o uplati doprinosa, baš sam sad to zatražila u firmi i odmah sam dobila
Gdje pise da ti to treba? Nigdje u zahtjevu nisam vidjela da pise da treba taj dokument.
__________________
16.7.2013.
anpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 17:27   #8093
Ma kakva potvrda o uplati doprinosa...Traži se preslika prijave na HZMO. Dakle, od poslodavca tražite da vam kopira obrazac koji je popunjavao kad vas je prijavio na hzmo. Samo to i uz to potvrda o zaposlenju. Sve piše na formularu zahtjeva za prijavu u vrtić pa se okanite "rekao mi" ovaj ili onaj...Čovječe...A piše vam i ovdje stranicu prije.
__________________
The mind is like a parachute. It doesn’t work unless it’s open.
lujka_x is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 18:33   #8094
Quote:
pet kaže: Pogledaj post
ima u zahtjevu na drugoj stranici rubrika za upisati B izbor i C izbor

da li su meni onda dva područna objekta dva izbora ili kako? mislila sam napisati zahtjev u 1 vrtić pa druga dva b i c i onda za svaki navesti koji područni mi dolaze u obzir a koji baš i ne
uspjela sam valjda pročitati sve osim toga , thnx

mislim da ne bi područni objekti trebali biti drugi izbor, nego baš drugi vrtići
čini mi se ok ovo s navođenjem vrtića i objekata koji ti pašu, dobra ideja, to ću i ja učiniti
Mojomojave is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 21:09   #8095
Ne mogu nac rjesenje o doplatku za lani i sta sad? Jel i njega treba predat kod prijave?
Suncana 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 19:04   #8096
jel na intervju trebaju ići oba roditelja ili može samo mama ? Budući da sam na službenom putu i nema me slijedeća dva mjeseca ?
nil amstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 19:35   #8097
Smile

Quote:
nil amstrong kaže: Pogledaj post
jel na intervju trebaju ići oba roditelja ili može samo mama ? Budući da sam na službenom putu i nema me slijedeća dva mjeseca ?
Pozzz,
samo jedan roditelj,mi smo danas predali papire sutra idemo na intervju.
BaaLoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 19:37   #8098
može samo jedan roditelj
Keksić... is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 22:03   #8099
Jel zahtjev za sufinanciranje ispunjavaju svi ili samo oni koji imaju vise ukucana,doplatke,stambeni...?
maramko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 22:19   #8100
Quote:
BaaLoo kaže: Pogledaj post
Pozzz,
samo jedan roditelj,mi smo danas predali papire sutra idemo na intervju.
odmah ti daju termin za intervju?
wrench is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:38.