Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2016., 12:46   #1761
Quote:
Pikapolonika kaže: Pogledaj post
Drage zene, jel ima koja iskustva s vrticem "Djeciji koraci" u Slobostini?
Nitko?!
Pikapolonika is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2016., 08:05   #1762
Moze mi netko koje privatne jaslice u zagrebu primaju bebe od 6mjeseci? Hvala

Kakav je vrtic Srecko na Pantovčaku. hvala
Zeko1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 11:08   #1763
Pozdrav,kakva su iskustva sa privatnim vrticem Frfi na Jarunu?
rena05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 14:30   #1764
Mi danas idemo u Kids & co bio netko vec?
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 09:22   #1765
Bili smo jucer skoro 45 minuta u razgledavanju Kids & co vrtica i moram reci da je odusevio i mene i MMa.

Vrtic je u privatnoj kuci, u cvjetnom naselju u jednosmjernoj ulici bez puno buke i prometa.

U prizemlju su jaslicari, mala i velika skupina (6mjeseci - 1godina, 1godina - 3godine). Imaju svoje prostorije za igranje, sjedalice za hranjenje, veliki pult kao u bolnici za presvlacenje, na podu puzzle za puzanje i slicno. I imaju mali minijaturni wc, ne po dimenzijama nego po tome sto je umivaonik na onak pol metra od poda tak da klinci mogu prati ruke i mala wc skoljka isto tako nisko

U prizemlju je jos bazen u kojem ce imati plivanje 3 puta tjedno s kineziologom, i kasnije masazu s medicinskom sestrom.

Na druga dva kata je za starije. Imaju nekoliko prostorija za ucenje, igranje - igracke s kuhinjom, kamionima, dinosaurima, itd.

Imaju i gore veliki natkriveni balkon za slucaj ako pada kisa da svejedno mogu doruckovati na zraku, a vani ispred i iza kuce imaju veliko dvoriste s spravama za njih.

Naravno da je MM gradjevinar i programer pa je sve ispitao za certifikate, nadzor, uticnice i slicno i tete su bile tako ljubazne i strpljive s njim i na kraju je otisao izrazito zadovoljan.


sve u svemu, odlican se cini <3 a cijena s obzirom na broj aktivnosti i male skupine je i vise nego korektna.
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 11:20   #1766
Pa za te novce ne bi ni očekivala manje
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 11:41   #1767
a gle, ja sam inace iz slavonije i kad vidim da se tamo vrtici placaju toliko, a gradski su i nemaju ni priblizno toliko aktivnosti, a da ne govorim o broju djece, onda ne kuzim zasto se svi zale u zagrebu na vrtice.


a bome i da je visa cijena, za ostavit svoju 6mjesecnu bebu nekome, dala bi i duplo vecu cijenu.
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 17:20   #1768
Pozdrav,koja je cijena za Kids & co?
rena05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 17:51   #1769
Quote:
rena05 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,koja je cijena za Kids & co?

sa subvencijom grada izmedju 2100-2600kn
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2016., 22:30   #1770
Quote:
ostoppbar kaže: Pogledaj post
sa subvencijom grada izmedju 2100-2600kn
gugolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2016., 17:38   #1771
Kak dobit subvenciju grada? Koji je postupak? S kolko rano se treba bebu pribiljezit za privatni vrtic?
Zeko1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2016., 18:31   #1772
Quote:
Zeko1234 kaže: Pogledaj post
Kak dobit subvenciju grada? Koji je postupak? S kolko rano se treba bebu pribiljezit za privatni vrtic?
O kojem gradu pricamo? Ako je zagreb, onda za subvenciju vrijede ista pravila kao za gradske vrtice - sve ti pise na stranicama grada zagreba - odgoj i obrazovanje - predskolski odgoj.
Sto se predbiljezba tice, predas zahtjev pa ako ima mjesta te zovu na razgovor neovisno o tome kada u toku godine ali i oni se pune najvise od rujna pa znaju biti poprilicno popunjeni. Najbolje direktno kontaktirati zeljeni vrtic. Mi smo npr trazili u ozujku kada nigdje nije bilo mjesta pa su nam rekli da ispunimo zahtjev i zvali nas u lipnju ako smo jos zainteresirani, ali smo u medjuvremenu dobili gradski pa nam vise privatni nije igrao ulogu.
Za privatni vrtic mozes konkurirati i ako nemas prebivaliste u zagrebu,ali ne mozete dobiti subvenciju grada u tom slucaju vec placate ekonomsku cijenu.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 06:15   #1773
hvala puno:-)
Zeko1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 11:57   #1774
Ispravite me ako nisam dobro shvatila - na stranicama Grada Zg piše da se zahtjev za subvenciju grada predaje do 26.01. ? Znači, čekam Odluku za iduću godinu u 1.mjesecu i odmah šaljem zahtjev?
Moja bi krenula od iduće godine pa se informiram da ne zakasnim..
Zahtjev za vrtić mogu odmah na početku godine predati ili čekam onaj 5.mjesec kad su "natječaji"?
Jaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 11:59   #1775
To je za djecu koja već pohađaju. Kod upisa se predaje pred upis

Poslano sa mog HUAWEI NXT-L29 koristeći Tapatalk
JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 12:07   #1776
Hvala
Jaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 19:02   #1777
E da, a zahtjev za upis u privatni predajes sukladno slobodnim mjestima tijekom cijele godine

Poslano sa mog HUAWEI NXT-L29 koristeći Tapatalk
JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 09:13   #1778
Quote:
ostoppbar kaže: Pogledaj post


Na druga dva kata je za starije. Imaju nekoliko prostorija za ucenje, igranje - igracke s kuhinjom, kamionima, dinosaurima, itd.



Druga dva kata? Vrtić ne smije imati više od 2 etaže, prizemlje + 1 kat..to mi je malo čudno sada

Koji je hrvatski naziv tog vrtića jer na službenom popisu grada nema nigdje tog vrtića?
Mealea is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 09:24   #1779
Quote:
Mealea kaže: Pogledaj post
Druga dva kata? Vrtić ne smije imati više od 2 etaže, prizemlje + 1 kat..to mi je malo čudno sada

Koji je hrvatski naziv tog vrtića jer na službenom popisu grada nema nigdje tog vrtića?


erm, ja sam bila u hrpi vrtica koja imaju dva kata. mislim, barem ja tako racunam. jer iskreno ja ne razlikujem suteren, nisko prizemlje, visoko prizemlje, 1 kat, polukat i slicne gradjevinske i arhitektonske termine - to ostavljam muzu.


Kids and co. Privatni. Otvara se sad u devetom mjesecu.
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2016., 18:32   #1780
Quote:
Trinity333 kaže: Pogledaj post
Ooo da...
BTW, ima i jedan vrtić u podsljemenskoj zoni čija je ekonomska cijena čini mi se 4100 kn. Taj je valjda rekorder.
Nije podsljemenska zona, ako je to vrtić na koji mislim. To je na Novoj Vesi, u samom Kaptol centru,dječji vrtić Maleni talenti. Rekorderi su po cijeni, ali i po ponudi. Mi smo gledali za nećaka, obzirom da su trebali seliti blizu centra, na kraju nisu, pa smo odustali, ali smo se oduševili. Tri puta tjedno imaju bazen, i dva puta tjedno sport, sve s kineziolozima, a ne tetama, što je vrhunski. Hrana je iz nekih zdravih dućana i nema da se jedna jabuka dijeli na osmero djece, klinci stvarno nisu gladni niti zapostavljeni, a od materijala što sam vidjela, nema čega nemaju - a da ne spomenem da nema onog zicanja roditelja da donesu wc papir... U wcu imaju vlažne toalet maramice. Uglavnom, dojam je izvrstan, a prostor novi otvoreni je jako lijep, imat će svoje dvorište(^o^) veliko i stvarno veliki prostor. Da imam mogućnosti, i svoje bih upisala tamo. <3<:-D ima li netko čije dijete pohađa taj vrtić?
__________________
Ljudi kažu da ne mogu da prežive bez ljubavi. Šta znam, po meni je najvažniji kisik.
SeLjaNcHiCa LoLiTa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:33.