Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2008., 21:48   #221
Ma i meni je moja rekla da ga popijem prije nekog fizičkog napora, isto tak i u prvom tromjesečju al sam se ja trudila što manje.Ma prestane to bolit kad se smiriš, ja mislim da je bolje pit magnezij a normabel ako se baš negdje ideš vozit il slično.Mislim da poslije 35-og tjedna ni ne trebaš ništa jer je sad samo pitanje vremena...
Fida is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 14:23   #222
Mene već tjednima muči ovaj problem boli oko pupka, doslovce ko da me netko reže iznutra i to najčešće kad stojim pa idem sjest, uf, baš zareže grzono. Prvo sam mislila da je to od želuca i da sam se prežderala ali mi ginica kaže da mi puca koža iznutra i da će mi se pupak ispupčit odmah sam zabrijala da to znači i strije, ali kaže ona ma neee..
Eto ako netko ima sličinih problema, da ne brine
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 12:28   #223
Question

Hello svima!
U petoj sam nedelji trudnoce. Ovo mi je prva trudnoca pa sam zabrinuta oko nekih simptoma. Pre dva dana mi se pojavio braonkasti iscedak na gacicama nakon cega mi je ginekolog posavetovao da primim inj.progesterona. Nakon inj se malo smirilo ali sada osecam neku tezinu u donjem delu stomaka,nalik na onaj osecaj kada dobijem menstruaciju. Iscedak je sad zuckast. Da li je neko imao slicne tegobe?
Tina M is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 12:32   #224
većina

samo kod nas se daje progesteron za piti ili stavljati vaginalno (dabroston ili utrogestan)
Tatsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 12:33   #225
većina nas....
prva tri mjeseca sam imala feeling da ću dobiti stvari svaki tren...
__________________
Imati dijete znači kako ni u jednom dijelu toga puta jednostavno ne možeš zamisliti da ga je moguće voljeti više nego ga već voliš, jer sav se topiš od ljubavi, voliš koliko uopće ljudsko biće može voljeti, a onda zapravo shvatiš da voliš ga još i više.
Nova0303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 12:52   #226
Meni je za to prepisala samo normabel
Fida is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 13:04   #227
Mene boli svako malo, komentar je da se maternica širi, nisam otvorena, s bebom sve super.
__________________
Mamina ljubav najveća!; Mala mrva
Inica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 13:13   #228
Dobro...malo ste me smirile Ne znam sta da mislim,sva sam preplasena! Da mi je nako rekaoda cu biti ovakva kukavica u trudnoci...
Tina M is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2008., 12:59   #229
Mene je u trudnoci trbuh bolio STALNO i naravno, stalno sam bila u paranoji ..najgori bolovi su mi bili u doba kada bi redovno trebala dobiti menstruaciju...uglavnom to je bilo tako cesto da sam mislila da si umisljam...
Trudnoca uredno do kraja, 39 tjedan...predivni mali andeo...sve 5

Ne brinuti, ali svakako spomenuti doc.
uniqoue is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2008., 13:49   #230
Sasvim je normalno da se bojimo i tražimo znakove u svakoj promjeni našeg tijela. Mene je isto jako strah svega. Tim prije što mi je prva trudnoća završila neslavno i tim gore što mi je dostupan internet i ne mogu odoliti, surfam kao luda i čitam i ono što treba i ne treba. Većina toga mi samo izaziva paranoju,ali što ću, to je jače od mene.
Lana99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2008., 16:28   #231
Bolovi u trbuhu u ranoj trudnoći

pozz svima..trudna sam oko 3 tjedna i povremeno imam bolove u donjem dijelu trbuha, kao da me nesto probada.Trebam li se zabrinuti, dali se nekome vec to dogadalo??
mala_20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2008., 18:06   #232
draga moja, čak si 3 tjedna trudna, kak si saznala tako brzo?
a što se tiče bolova, imaš ovdje nekoliko topića o takvim bolovima pa malo pročaćkaj....
uglavnom, nas trudnice uvijek nešto boli....a ako ti je bol jaka i intenzivna idi se javit kod svog dr....

ps čestitam na trudnoći!
__________________
ormarčić
Nar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2008., 23:32   #233
Quote:
mala_20 kaže: Pogledaj post
pozz svima..trudna sam oko 3 tjedna i povremeno imam bolove u donjem dijelu trbuha, kao da me nesto probada.Trebam li se zabrinuti, dali se nekome vec to dogadalo??
to je normalno u trudnoći-maternica se širi-bolovi su kao kad imaš mengu-probadanje,,zar ne?
Soon Li is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2008., 16:57   #234
Quote:
mala_20 kaže: Pogledaj post
pozz svima..trudna sam oko 3 tjedna i povremeno imam bolove u donjem dijelu trbuha, kao da me nesto probada.Trebam li se zabrinuti, dali se nekome vec to dogadalo??
Ne moraš se brinuti , to ti je najnormalnija pojava- maternica se širi. Sijećam se da sam ja jednu večer, baš u tvojim tjednima , osijetila takvo probadanje kao da me netko nožem probada, tako sam se bila prepala. Ali , na sreću imala sam tu knjigu " ŠTO OČEKIVATI U TRUDNOĆI" - genijalna je. Tamo ti sve piše, šta bi te god zanimalo, i sve je objašnjeno po mijesecima trudnoće. Ja sam ju kupila u Svijetu knjige , ako sam dobro upamtila, i bila je 200,00 kn. Pa koliko sam ja imala pitanja u trudnoći mogla sam svaki dan ići kod ginekologa ili visiti na telefonu po cijele dane zovući onoga ili ovoga
Tu su knjigu pisali američki ginekolozi , ali nije bitno tko ju je pisao , super je . A isto tako imaš i za dijete u prvoj godini " ŠTO OČEKIVATI PRVE GODINE" , isti princip, objašnjeno sve po mjesecima starosti dijeteta.
Čestitam ti , joj kako je to divno
kate17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 10:43   #235
ne brini mala 20, to ti je normalno, ja sam sa 6tj saznala za trudnoću a i prije toga a i još sad osjetim bolove u donjem trbuhu kao da ću dobiti menstruaciju. I čak ponekad i pomislim da ću je dobiti,još nisam svijesna da sam uopće i trudna
Makadamija is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 15:53   #236
Bolovi u trbuhu na početku trudnoće

BOk svima.

Jučer sam saznala da sam trudna. Napravila dva kućna testa i oba su pozitivna. Menga mi kasni pet dana. Razgovarala sam telefonom s ginekologom koji kaže da vjerujem testu i dođem na ultrazvuk za desetak dana. No, zabrinjava me što me stalno boli donji dio trbuha, a bol je kao prije menstruacije. Pomalo me bolilo sve ove dane kada mi je kasnila, ali danas jače. Počela sam paničarit i hvata me strah da ću izgubit bebu i slično.

Subota je pa jedva čekam radni dan da odem ginekologu.

A do tada, ako netko ima slična iskustva- HELP!!!
lechien is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 16:35   #237
Sve ti je to normalno, ne brini, opusti se...ja sam u 10. tjednu trudnoce i evo bas danas imam osjecaj kao da cu dobiti, a na samom pocetku me stalno tako bolilo , bitno je da nema krvarenja ...i cestitam ti na plusicu
maso is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 16:39   #238
Quote:
maso kaže: Pogledaj post
Sve ti je to normalno, ne brini, opusti se...ja sam u 10. tjednu trudnoce i evo bas danas imam osjecaj kao da cu dobiti, a na samom pocetku me stalno tako bolilo , bitno je da nema krvarenja ...i cestitam ti na plusicu
Hvala puno )) mislim da sam još u šoku...
lechien is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 17:50   #239
mnoge cure imaju takve bolove na početku.
__________________
close your eyes and stare into the dark
zaručena is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 18:01   #240
tako je bilo i meni, ne brini
jos sam 8-og dana nakon zaceca imala i slabo kratko krvarenje - mislila sam da je menga, nakon par dana napravila test a tamo plusic

i ja sam friska trudnica, pa malo panicarim, ali sam skuzila da od toga nema koristi

posjeti ginekologa, napravi sve pretrage na koje te posalje i opusti se
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:49.