Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2008., 09:20   #61
Dobro,ja bi tu mustelu kupila malom jer kazete da supac mirisi i da neisusuje kozu!E aj sad recite mi koji da uzmem i za kosicu i za tijelo i dal ima to u apotekama ili gdje vec?
Esni is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 09:25   #62
ja svoju mažem mustelinim mlijekom za tijelo i super je. dosad na lice nisam ništa, tek tu i tamo mlčice melema... ne znam je li dobro male bebe često mazati po licu kremama...ipak je to kakti kemija... vidim da joj je kožaa licu suha, a pored uha i malo hrapava. koju kremu baš za lice preporučujete?
chatou is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 09:43   #63
Avent magic krema je zakon za lice!Sve sam probala i melem ma nist!Posto slini od zuba i dudu dudli pa ja imao osip i perutalo se ma nist pomoglo nije dok nisam avent otkrila!
Esni is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 10:26   #64
vesnić, ima šampon-kupka u jednom. nema u svim ljekarnama, obično one koje drže njihove proizvode imaju naljepnicu na vratima
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 10:29   #65
Quote:
chatou kaže: Pogledaj post
ja svoju mažem mustelinim mlijekom za tijelo i super je. dosad na lice nisam ništa, tek tu i tamo mlčice melema... ne znam je li dobro male bebe često mazati po licu kremama...ipak je to kakti kemija... vidim da joj je kožaa licu suha, a pored uha i malo hrapava. koju kremu baš za lice preporučujete?
čekaj malo...ne mažeš ličeko radi kemije, a ličeko je najviše izloženo suhom zraku hldnoći .... a mažeš tjelo koje čini 80 % tjela- tu ne razmišljaš o kemiji?
ja baš radi kemije samo povremeno mažem lice
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 11:23   #66
možda sam se krivo izrazila...ne mažem joj ni tijelo svaki dan, 2-3 puta tjedno. za lice sam nekako mislila da je osjetljivije, pa sam samo melemom, kao prirodno. vesnic preporučuje aventovu, ima li od mustele za lice i jel vam dobra?
chatou is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 11:28   #67
Quote:
chiara kaže: Pogledaj post
oni ti kupaju dječicu onime što dobiju od sponzora, to mi je rekla jedna curka koja je u rodilištu bila na praksi

ma, znam, kazem ti da sam sve ispitala. moju su kupali Mustelom i eto...
Tajwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 11:39   #68
za one čija djeca imaju suhu kožu, probajte ih kupati 2-3 puta tjedno, a ne svaki dan, možda pomogne. nekoj djeci se jako isušuje koža svakodnavnim kupanjem.
__________________
leni
lturkano is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 11:41   #69
Quote:
chiara kaže: Pogledaj post
oni ti kupaju dječicu onime što dobiju od sponzora, to mi je rekla jedna curka koja je u rodilištu bila na praksi
to vjerujem. oni jedva pokrivaju troškove a kamoli da kupuju mustelu!
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 11:43   #70
Quote:
lturkano kaže: Pogledaj post
za one čija djeca imaju suhu kožu, probajte ih kupati 2-3 puta tjedno, a ne svaki dan, možda pomogne. nekoj djeci se jako isušuje koža svakodnavnim kupanjem.
mogu ih kupati svaki dan samo neka stave koju kap maslinova ulja...a i voda pridonosi vlažnosti kože
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 11:45   #71
Quote:
chatou kaže: Pogledaj post
možda sam se krivo izrazila...ne mažem joj ni tijelo svaki dan, 2-3 puta tjedno. za lice sam nekako mislila da je osjetljivije, pa sam samo melemom, kao prirodno. vesnic preporučuje aventovu, ima li od mustele za lice i jel vam dobra?
chatou , koliko ti je stara beba?
za lice ja svojoj probala aventovu i stvarno je odlična!
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 11:51   #72
ima 4,5 mj. ma najradije je ne bih ničim (imat će kad u životu ), no moram kad je malčice suha koža, a i lijepo mi miriši...
probat ću aventovu, merci!
chatou is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 11:52   #73
Quote:
chatou kaže: Pogledaj post
ima 4,5 mj. ma najradije je ne bih ničim (imat će kad u životu ), no moram kad je malčice suha koža, a i lijepo mi miriši...
probat ću aventovu, merci!
stavi joj radije malo masl.ulja u kadicu nego da ju mažeš...stigneš mazati kako kažeš....
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 14:28   #74
mustelin šampon protiv tjemenice

Borimo se s tjemenicom. Mackala sam uljem i iščešljavala četkicom, al nije išlo. Kupila sam mustelin šampon protiv tjemenice. No, glavica se zacrvenila, a tjemenica počela odljepljivati i zalijepila se za kosicu kao kauguma. Nisam od panike znala jel da to dalje pokušavam isprati ili da sušim kosu. Totalna paničarka, nisam znala jel to crvenilo alergijska reakcija il normalna stvar i te gvalje po kosi normalne ili ne...???
sepia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 21:39   #75
Ja koristim Musteline proizvode. Za tuširanje mliječno ulje a nakon tuširanja Stelatopia kremu... Koža je predivna.
surlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 21:52   #76
Quote:
sepia kaže: Pogledaj post
Borimo se s tjemenicom. Mackala sam uljem i iščešljavala četkicom, al nije išlo. Kupila sam mustelin šampon protiv tjemenice. No, glavica se zacrvenila, a tjemenica počela odljepljivati i zalijepila se za kosicu kao kauguma. Nisam od panike znala jel da to dalje pokušavam isprati ili da sušim kosu. Totalna paničarka, nisam znala jel to crvenilo alergijska reakcija il normalna stvar i te gvalje po kosi normalne ili ne...???
hmmm...ja se ne sjećam takve reakcije .....ali mislim da mu je koža na glavi bila crvenkastija nakon tretiranja Mustelom....čini mi se da je to bilo zbog trljanja tjemena......mi bi to kapnuli na glavu, utrljali i nakon toga isprali....češljom ga počešljali i to je bilo to....
"kaya" is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2008., 00:54   #77
za tjemenicu, namaže se uljem i samo iščetka....mislim da se radi o parafinskom...pitat ću sutra sestričnu ona se dugo borila sa tim dok nije sa uljem namazala..
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 11:37   #78
Podižem temu

Za one koje koriste mustelu, imam pitanje..

Slijedeći tjedan imamo prvo kupanje. Još nisam ništa kupila od kozmetike. Koža mu se dosta prhuta, znači suha je. Koje su vaše preporuke šta da kupim?
Kupka i šampon 2i1 ili posebno?
Mažete li ih losionim, mlijekom ili uljem?
Koristite li koju kremu posebno za lice?
charlyse is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 11:45   #79
Možda najbolje samo par kapljica bademovog ulja. Ja prvih mjeseci nisam koristila nikakvu kozmetiku osim za pokakanu guzu i to pod pipom(malo baby sapunčeka) a ako imaš Mustelino ulje za kupanje isto super. Glavicu smo poslije svakog pranja četkali s uljem, imala je ogromnu kosicu i patronažna nam je rekla da je to protiv tjemenice i stvarno, nikada nas nije mučila. Doduše sad sa skoro 3 godine se pojavio AD i mučimo se mjesec dana s tim ništa ne pomaže. Obzirom je ne muči jako nne forsam kortikosteroide, kombiniram kupku s uljem i mlijekom i tuširanje u običnoj vodi te musteline kremice i onu od noćurka, a valjda će se povući.
sami is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 11:49   #80
Quote:
charlyse kaže: Pogledaj post
Podižem temu

Za one koje koriste mustelu, imam pitanje..

Slijedeći tjedan imamo prvo kupanje. Još nisam ništa kupila od kozmetike. Koža mu se dosta prhuta, znači suha je. Koje su vaše preporuke šta da kupim?
Kupka i šampon 2i1 ili posebno?
Mažete li ih losionim, mlijekom ili uljem?
Koristite li koju kremu posebno za lice?
prvih 6 mjeseci smo ga kupali u "Mustela opuštajuća kupka s mlijekom za čišćenje", a nakon toga smo prešli na "Mustela pjenušavu kupku"
Za tjemenicu smo koristili "Mustela pjenasti šampon za novorođenčad" i riješili se tjemenice ekspresno.
Nakon kupanja ga mažem "Mustela hidratantno mlijeko za tijelo"
za lice nisam ništa posebno koristila....
jesam detaljna, ha
"kaya" is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:50.