Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2007., 14:45   #21
nije kod svakoga tako,neznam tvoju situaciju ali ono ako ga voliš bori se do kraja,izgubiti ne mozes jel niste više skupa,samo mozes dobiti kao sto sam to i ja dobila....idi do kraja i sretno...ponekad ono sto nas ne ubije ojača nas jakooo
__________________
sutra je novi dan!!!!
EDNA is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 14:50   #22
Quote:
Beta ženka kaže: Pogledaj post
Auh, to je gotova prva faza.
Pa kad dođe druga - jad, bijes, očaj. Bjesniš na njega jer je bio takav, onakav, čime si to zaslužila, čeg si sve odrekla zbog te veze, najradije bi mu sasula u facu sve što ga ide, sjećaš se samo negativnosti...
Pa treća - tuga. Pitaš se što si ti loše učinila, predbacuješ si svašta, sjetiš se lijepih trenutaka, žališ za njima...

A onda se jednog dana probudiš i osjećaš fantastično (nakon što danima svaki dan slabije "pizdiš"), i shvatiš da si preboljela.

PS po Murphyjevom zakonu i čestim pričama iz života, tek NAKON toga se dogodi da se ta osoba vrati. Ali tada više nema osjećaja s tvoje strane.
Ja se u potpunosti slažem s tobom.. Potpuno si pogodila kako ide
emily024 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 17:03   #23
Quote:
GoGs777 kaže: Pogledaj post
točno, nije zdravo, ali ako to ne možeš napraviti, ideš samo ispod svojeg JA. to si ne bi smjeli dopuštati. Ja sam upravo danas raskinuo sve kontakte, lijepo sam joj rekao da će je dočekat buket crvenih ruža sa jednom žutom u sredini ako odluči i vidi da ima šanse, a ako ne, onda doviđenja. neka mi se ne javi do onda. (čitaj, ako mi se ne javi do onda, onda se ne mora uopće ni javiti).

e sad sam digao ruke od svega i okrećem se drugim stvarima. Frendovi, tulum, škola, posao, hobi... Pa možda jednog lijepog sunčanog dana zavibrira iznenada mobitel... koliko je teško to napraviti, još je duplo teže biti u neizvjesnosti i u iščekivanju.

Amen.
Zapisao recept, nek se nađe u rezervi
__________________
Sve što radiš, radi pametno i misli na kraj
krakataul is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 17:16   #24
Quote:
krakataul kaže: Pogledaj post
Zapisao recept, nek se nađe u rezervi
pazi, jer bi mogao jako brzo rezervu povući... samo hrabro naprijed!

nedaj se omest
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 20:25   #25
Quote:
malabaya kaže: Pogledaj post
iskreno me boli...kad nekom daš svoje srce pa ga taj netko povrijedi, namjerno ili nenamjerno nije važno..pa ga liječiš..tugom ili cugom..kako ko..

al iskreno boli.. ono kad dođe sami kraj svega i s tobom osobom prekidaš sve veze i kontakte...a stalno se nadaš da to ipak nije kraj..da je to jedna mala crna rupa koja služi da se osjećaji poslože..

nadaš se pozivu..gledaš na mobitel..i misliš si kako je gotovo sigurno da će ta osoba shvatiti koliko joj značiš i kako se u životu tako nešto rijetko nalazi..da će ta osoba ipak shvatiti što je izgubila i da nije bila svjesna što ima i što gubi..da će se okrenut i shvatit da te ludo voli i ne može bez tebe..

tako prolaze dani, a ti živiš s tom nadom jer te ona drži ..a vrijeme ti više nije najgori neprijatelj jer je nada tu..

al najbolnije je kada, jedne večeri, odjednom bez razloga, shvatiš da toj osobi ipak ne značiš ništa..da te neće nazvati i da ne misli kako si ti jedino što je u njenom životu vrijedilo..

osjećaj je začudo oslobađajući..ali malo srčeko ipak boli

Zato ja nikom ne dam blizu,i ne želim se za nikoga vezati.
A taman sam odličnog dečka upoznala
__________________
Maybe the dingo ate your baby...
i...zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 20:29   #26
Quote:
i...zg kaže: Pogledaj post
Zato ja nikom ne dam blizu,i ne želim se za nikoga vezati.
A taman sam odličnog dečka upoznala
I nakon toga si ne zamjeraš, i nije ti žao, svega lijepog što možda propuštaš?
__________________
Sve što radiš, radi pametno i misli na kraj
krakataul is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 20:50   #27
Quote:
krakataul kaže: Pogledaj post
I nakon toga si ne zamjeraš, i nije ti žao, svega lijepog što možda propuštaš?
Naravno da si zamjeram i da mi je žao,al kaj,to je jače od mene,jednostavno se ne dam...
I još bih si više zamjerala da me netko povrijedi.Malo me ego jebe.
__________________
Maybe the dingo ate your baby...
i...zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 20:52   #28
Quote:
i...zg kaže: Pogledaj post
Naravno da si zamjeram i da mi je žao,al kaj,to je jače od mene,jednostavno se ne dam...
I još bih si više zamjerala da me netko povrijedi.Malo me ego jebe.
Imaj malo hrabrosti. Čit te nešto počne smetat makni se. Možda je to onaj pravi nikad neznaš
Omega Phoenix is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 21:04   #29
Quote:
PhoeNiX_ReMinD kaže: Pogledaj post
Imaj malo hrabrosti. Čit te nešto počne smetat makni se. Možda je to onaj pravi nikad neznaš
Možda je problem u tome što ne vjerujem u te spike "onaj pravi",šta za vas znaci "onaj pravi"?
__________________
Maybe the dingo ate your baby...
i...zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 21:10   #30
Quote:
i...zg kaže: Pogledaj post
Možda je problem u tome što ne vjerujem u te spike "onaj pravi",šta za vas znaci "onaj pravi"?
Onaj pravi je svetko tko ti je predivan i izgledom i ponašanjem, srodna duša (to je moje gledanje na to)
To moraš procijenit sama, ali šteta bi bilo da ti promakne srodna duša jer ti u to ne vjeruješ.

Omega Phoenix is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 21:17   #31
Quote:
i...zg kaže: Pogledaj post
Naravno da si zamjeram i da mi je žao,al kaj,to je jače od mene,jednostavno se ne dam...
I još bih si više zamjerala da me netko povrijedi.Malo me ego jebe.
Sad riskiram zvučati patetično, ali kaj je, tu je - pokušavam razmišljati na način da kad dođem do samog kraja i kad mi posljednje misli budu išle kroz glavu, da te misli neće biti o propuštenim prilikama, nego da će umjesto njih tu biti sve predivne uspomene na ljude koje sam iskreno volio i s kojima sam doživio lijepe i ružne trenutke.
Hoću reći, čini mi se da je manje zlo biti povrijeđen, nego čitav život izbjegavati povrede.
(ko u Potrazi za Nemom - "Ak paziš da mu se niš ne dogodi, onda mu se ništa neće dogoditi" )
__________________
Sve što radiš, radi pametno i misli na kraj
krakataul is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 21:26   #32
Quote:
malabaya kaže: Pogledaj post
iskreno me boli...kad nekom daš svoje srce pa ga taj netko povrijedi, namjerno ili nenamjerno nije važno..pa ga liječiš..tugom ili cugom..kako ko..

al iskreno boli.. ono kad dođe sami kraj svega i s tobom osobom prekidaš sve veze i kontakte...a stalno se nadaš da to ipak nije kraj..da je to jedna mala crna rupa koja služi da se osjećaji poslože..

nadaš se pozivu..gledaš na mobitel..i misliš si kako je gotovo sigurno da će ta osoba shvatiti koliko joj značiš i kako se u životu tako nešto rijetko nalazi..da će ta osoba ipak shvatiti što je izgubila i da nije bila svjesna što ima i što gubi..da će se okrenut i shvatit da te ludo voli i ne može bez tebe..

tako prolaze dani, a ti živiš s tom nadom jer te ona drži ..a vrijeme ti više nije najgori neprijatelj jer je nada tu..

al najbolnije je kada, jedne večeri, odjednom bez razloga, shvatiš da toj osobi ipak ne značiš ništa..da te neće nazvati i da ne misli kako si ti jedino što je u njenom životu vrijedilo..

osjećaj je začudo oslobađajući..ali malo srčeko ipak boli


Potpisujem ovo u potpunosti.....
Goran2@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 21:27   #33
Ma ne znam,niste me još uvjerili
Ma gledajte,ja sam jako svjesna toga da ja nisam u pravu,i svjesna sam da bih kasnije mogla jako požaliti šta mu nisam dala priliku (dečko je stvarno prva liga) ali jednostavno je jače od mene....
možda baš zato što me toliko oduševio,i što mislim da bih se vrlo lako mogla zaljubiti u njega.ne zapaliti-zaljubiti,a meni se to baš i ne događa.
__________________
Maybe the dingo ate your baby...
i...zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 23:16   #34
Quote:
malabaya kaže: Pogledaj post
iskreno me boli...kad nekom daš svoje srce pa ga taj netko povrijedi, namjerno ili nenamjerno nije važno..pa ga liječiš..tugom ili cugom..kako ko..

al iskreno boli.. ono kad dođe sami kraj svega i s tobom osobom prekidaš sve veze i kontakte...a stalno se nadaš da to ipak nije kraj..da je to jedna mala crna rupa koja služi da se osjećaji poslože..

nadaš se pozivu..gledaš na mobitel..i misliš si kako je gotovo sigurno da će ta osoba shvatiti koliko joj značiš i kako se u životu tako nešto rijetko nalazi..da će ta osoba ipak shvatiti što je izgubila i da nije bila svjesna što ima i što gubi..da će se okrenut i shvatit da te ludo voli i ne može bez tebe..

tako prolaze dani, a ti živiš s tom nadom jer te ona drži ..a vrijeme ti više nije najgori neprijatelj jer je nada tu..

al najbolnije je kada, jedne večeri, odjednom bez razloga, shvatiš da toj osobi ipak ne značiš ništa..da te neće nazvati i da ne misli kako si ti jedino što je u njenom životu vrijedilo..

osjećaj je začudo oslobađajući..ali malo srčeko ipak boli

Je, dušica draga pa nazovi ti njega.

Tak sam i ja čekal do s.n., pa me niko nije nazval.
Mark is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 08:25   #35
nebi to ponovo prolazio, ali lako moguce
sretno kroz tugu
__________________
Uredio sam potpis
iNViSiBLE FOR F is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 12:39   #36
Quote:
malabaya kaže: Pogledaj post
iskreno me boli...kad nekom daš svoje srce pa ga taj netko povrijedi, namjerno ili nenamjerno nije važno..pa ga liječiš..tugom ili cugom..kako ko..

al iskreno boli.. ono kad dođe sami kraj svega i s tobom osobom prekidaš sve veze i kontakte...a stalno se nadaš da to ipak nije kraj..da je to jedna mala crna rupa koja služi da se osjećaji poslože..

nadaš se pozivu..gledaš na mobitel..i misliš si kako je gotovo sigurno da će ta osoba shvatiti koliko joj značiš i kako se u životu tako nešto rijetko nalazi..da će ta osoba ipak shvatiti što je izgubila i da nije bila svjesna što ima i što gubi..da će se okrenut i shvatit da te ludo voli i ne može bez tebe..

tako prolaze dani, a ti živiš s tom nadom jer te ona drži ..a vrijeme ti više nije najgori neprijatelj jer je nada tu..

al najbolnije je kada, jedne večeri, odjednom bez razloga, shvatiš da toj osobi ipak ne značiš ništa..da te neće nazvati i da ne misli kako si ti jedino što je u njenom životu vrijedilo..

osjećaj je začudo oslobađajući..ali malo srčeko ipak boli
Jesi čuo frajeru? Nadam se da si dobro ovo pročitao, ali od tebe ne očekujem nikakvu reakciju...po običaju.
onaj kom se obraćam zna na koga mislim
nina g is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 13:44   #37
baš boli kad te netko tvoj više ne voli..
i kad to možeš osjetiti na daljinu..
GretaGabor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 15:07   #38
Quote:
malabaya kaže: Pogledaj post
iskreno me boli...kad nekom daš svoje srce pa ga taj netko povrijedi, namjerno ili nenamjerno nije važno..pa ga liječiš..tugom ili cugom..kako ko..

al iskreno boli.. ono kad dođe sami kraj svega i s tobom osobom prekidaš sve veze i kontakte...a stalno se nadaš da to ipak nije kraj..da je to jedna mala crna rupa koja služi da se osjećaji poslože..

nadaš se pozivu..gledaš na mobitel..i misliš si kako je gotovo sigurno da će ta osoba shvatiti koliko joj značiš i kako se u životu tako nešto rijetko nalazi..da će ta osoba ipak shvatiti što je izgubila i da nije bila svjesna što ima i što gubi..da će se okrenut i shvatit da te ludo voli i ne može bez tebe..

tako prolaze dani, a ti živiš s tom nadom jer te ona drži ..a vrijeme ti više nije najgori neprijatelj jer je nada tu..

al najbolnije je kada, jedne večeri, odjednom bez razloga, shvatiš da toj osobi ipak ne značiš ništa..da te neće nazvati i da ne misli kako si ti jedino što je u njenom životu vrijedilo..

osjećaj je začudo oslobađajući..ali malo srčeko ipak boli
jbt, znam kak je... tak mi je bilo do prije mjesec ipo, al dotičnu osobu nisam vidjela evo, DANAS 3 PUNA MJESECA! i da ga viđam, sigurno bih opet bila u depri, al ovak je puno bolje, samo što sam prestala vjerovat u ljubav pomalo i dečkima.
__________________
To get something you never had, you have to do something you never did.
sve_naopako is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 18:36   #39
Quote:
GretaGabor kaže: Pogledaj post
baš boli kad te netko tvoj više ne voli..
i kad to možeš osjetiti na daljinu..
Upravo to sam osjetio danas.
Nije da me iznenadilo, ali glupa nada je tinjala i tinjala, i nikako da si priznam da postoji samo u mojoj glavi.
Ali umjesto neke katarze, osjećaja tipa "gotovo je i ajmo sad dalje", osjećam samo bol i samoću kakvu još nikada nisam doživio...Možda zato što nisam nikad od nje dobio jasan odgovor na pitanje "što se dogodilo". A možda to nije ni bitno.
Prije 10 sekundi izbrisao njen broj iz mobitela, i sve njene mailove, kao da sam izbrisao sve najbolje u svom životu...
A najblesavije je što sam mislio da ću stvarno uspjeti prevladati ljubav koju i dalje osjećam prema njoj i biti joj, ako ništa drugo, potpora u životu, održati obećanje da nikad nećemo ostati jedno bez drugog (u bilo kojem obliku), da ćemo biti tu jedno za drugo, bez obzira na sve.
I sada je uz bol i samoću tu i osjećaj da više nikad neću niti jednoj ženi moći potpuno vjerovati jer ću se uvijek pitati je li ijedan "volim te" bio iskren.
__________________
Sve što radiš, radi pametno i misli na kraj
krakataul is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 19:53   #40
Quote:
krakataul kaže: Pogledaj post
I sada je uz bol i samoću tu i osjećaj da više nikad neću niti jednoj ženi moći potpuno vjerovati jer ću se uvijek pitati je li ijedan "volim te" bio iskren.
nemoj tako..
i ja sam tako rekla prvi puta

onda sam upoznala nekog novog i opet mi je bilo lijepo..

i opet mi se isto dogodilo , al sada znam da to tako ide i da će opet naići netko drugi..

ne moraš sumnjat u ovo -volim te- kada ti je to govorila sigurno je i mislila..a kad opet bueš čuo te riječi od neke nove osobe..samo se prepusti i uživaj
GretaGabor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:55.