Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2007., 16:54   #61
I kaj da ja sada radim....da ju izvrijeđam kaj je iza mojih leđa mutila sa mojim "frendom" (makar nije bilo ništa)...samo razgovori...i kaj mi nije rekla kad sam ju pitao o kome se radi...kaj mi je lagala da nije u pitanju niti jedan "frend"...kaj budalu radi sa mnom??

Vratiti joj se ne mislim nakon toga svega, pa makar sam bio cijeli život...da se posvađam sa njom ili da pređem preko svega i pustim ju da radi sa tim "frendom" kaj hoće?? i naravno toga "frenda" nebi želio više nikada vidjeti...

Molim neki savjet....jer sam tolko ljut da bi mogao sve napraviti u ljutnji...
Goran2@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 16:59   #62
Quote:
crna vrana kaže: Pogledaj post
pa cini se da je decko na mjestu.. ajde samo da ne popusti do kraja i da ne zavrsi s njom.. eh, znamo mi cura biti krave, heh...
Da...i recimo da se ja sad pomirim sa bivšom...ona će i dalje se dopisivati sa njim a možda i nalaziti sa njim...ja to neću znati i uvjek ću misliti gdje je, kaj radi i s kim...ubit će me razmišljanje....a i sumnjam da bi bivša htjela da se pomirimo...ovako joj je lijepo...barem je tako rekla....

Ali nekako bi mi bilo ispod časti da se nakon svega toga vratim sada k njoj....a ako ju pustim na miru vjeruj odmah će ona otići u njegov zagrljaj i on se neće buniti....
Goran2@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 17:18   #63
njoj se nemoj vratit nikako.. nije vrijedna toga..
a frend ti nije frend ako bude nesto s njima.. i na to prijateljstvo mozes zaboravit u tom slucaju..
razmijem da si ljut, ali nemoj se sad svadat s njom.. jednostavno ju ignoriraj..

a ti krenni dalje.. zaboravi tu curu.. izadi, zabavi se, danas je subota.. a mozda i upoznas nekog tko ce te znati cijenit jer ona nije znala, posto ti je tako lagala.. ajde sretno
 
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 17:24   #64
Quote:
crna vrana kaže: Pogledaj post
njoj se nemoj vratit nikako.. nije vrijedna toga..
a frend ti nije frend ako bude nesto s njima.. i na to prijateljstvo mozes zaboravit u tom slucaju..
razmijem da si ljut, ali nemoj se sad svadat s njom.. jednostavno ju ignoriraj..

a ti krenni dalje.. zaboravi tu curu.. izadi, zabavi se, danas je subota.. a mozda i upoznas nekog tko ce te znati cijenit jer ona nije znala, posto ti je tako lagala.. ajde sretno
Da...i mislio sam većeras izaći da zaboravim na nju i to baš sa tim frendom...i onda ga savjest pekla i sve mi je ispričao...dakle znam i sam da ga mrzim i da ga više ne želim ni čuti ni vidjeti a također i tu svoju bivšu...napravili su oboje budalu od mene i nek se sada jebu ( i to doslovno)...

Morat ću za većeras naći nekog frenda jer ću poludjeti doma...hvata me depresija i ne želim se zatvarati jer nisam takav tip...treba mi društvo..joj kad bi barem upoznao jednu takvu većeras koja bi me znala cijeniti i koja se nebi ofucavala sa svakime ali takve su rijetke...ne možeš očekivati od njih ništa...

A kaj kažeš da pošaljem bivšoj poruku i da joj kažem da mi je trebala reći o kome se radi. da ih oboje ne želim više vidjeti i naravno više nećemo biti prijatelji...
Goran2@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 17:29   #65
pa mozes joj poslat poruku ali tek tolko da ju posramis.. da shvati kakva je kucka bila.. ali nemoj da shvati kolko si ljut.. takve cura se hrane s patnjom drugih

ma vjeruj mi sve ce biti ok.. ok, ja ti to pricam koja je prije pisala kako pati za bivsim.. heh, koje ironije..

a pa sigurno ti taj "prijatelj" nije jedini s kim mozes izaci danas.. jedna luda zabava ti sad bas treba.. a ako te ta bivsa i vidi vani kako se zabavljas (ne da utapas tugu u alkoholu) bit ce super.. da vidi da mozes i bez nje
 
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 17:39   #66
Quote:
crna vrana kaže: Pogledaj post
pa mozes joj poslat poruku ali tek tolko da ju posramis.. da shvati kakva je kucka bila.. ali nemoj da shvati kolko si ljut.. takve cura se hrane s patnjom drugih

ma vjeruj mi sve ce biti ok.. ok, ja ti to pricam koja je prije pisala kako pati za bivsim.. heh, koje ironije..

a pa sigurno ti taj "prijatelj" nije jedini s kim mozes izaci danas.. jedna luda zabava ti sad bas treba.. a ako te ta bivsa i vidi vani kako se zabavljas (ne da utapas tugu u alkoholu) bit ce super.. da vidi da mozes i bez nje
Evo upravo me zvao taj "frend" i rekao da mu je jako žao i da zna da mi je još stalo do nje a nada se da je i njoj....danas će joj reći da se ne želi više viđati sa njom i to kaj su bili 2 puta na pijaći nije bilo ništa osim razgovora...jer ipak si mi više značimo...to je fer od njega ali neznam kak će bivša reagirati na to i siguran sam da me više ne želi a nakon ovoga naravno da i ja nju ne želim...i kako god teško ja mislim da više budućnosti nema za nas...prekinuli smo, skočila je u zagrljaj drugog i bolilo ju je briga za mene...i još mi to radila sa najboljim frendom a rekao sam joj da neka nađe bilo kojeg samo ne nekog mojeg dobrog frenda...

Čekat ću da li će se opće udostojiti javiti većeras u vezi toga...ja mislim ići van pa makar išao sam...kaj sad...

Evo sad ću joj poslati poruku kolko me razočarala.....
Goran2@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 17:49   #67
eto vidis da je sve dobro ispalo.. prijajteljj ti je stvarno prijatelj, nije iskoristio situaciju.. a curi se nemoj ni slucajno vratit.. naci ces bolju sigurno..
 
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 18:01   #68
Quote:
crna vrana kaže: Pogledaj post
eto vidis da je sve dobro ispalo.. prijajteljj ti je stvarno prijatelj, nije iskoristio situaciju.. a curi se nemoj ni slucajno vratit.. naci ces bolju sigurno..
Ma sad će ju iskoristiti...kad se neću vratiti curi odmah će skočiti...jednostavno si ne mogu biti više dobar sa njim...a niti sa njom...

Tome se nisam nadao ni u ludilu....poslao sam poruku no ništa još...odgovor neki će možda doći oko 9 navećer...otišla je na jedno mjesto sa obitelji i trebao sam i ja ali je rekla mami da smo prekinuli i da ima drugogo i da ja nejdem....još jedan razlog da ju mrzim više...

A dobro...neću više biti dosadan....kak će biti vidjet ću.....

Hvala ti na savjetima...
Goran2@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 18:01   #69
..joj kad bi barem upoznao jednu takvu većeras koja bi me znala cijeniti i koja se nebi ofucavala sa svakime ali takve su rijetke...ne možeš očekivati od njih ništa...

eee...vidis ja san zenska koja zna cijenit drugog...i kad nekog volim onda sve dajem za njega...apsolutno sve....a ocito neki to ne cijene...kao sto je to u mom slucaju....
Bubsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 18:05   #70
Quote:
Bubsi kaže: Pogledaj post
eee...vidis ja san zenska koja zna cijenit drugog...i kad nekog volim onda sve dajem za njega...apsolutno sve....a ocito neki to ne cijene...kao sto je to u mom slucaju....
svaka ti čast....baš bi takvu trebao....
Goran2@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 18:08   #71
Quote:
Goran2@ kaže: Pogledaj post
svaka ti čast....baš bi takvu trebao....
hehhe...valjda ces i ti ko i ja jednom nac nekog ko ce cijenit nas trud i ljubav...a do tada....ne znam sta mi preostaje...
Bubsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 18:19   #72
Quote:
Bubsi kaže: Pogledaj post
eee...vidis ja san zenska koja zna cijenit drugog...i kad nekog volim onda sve dajem za njega...apsolutno sve....a ocito neki to ne cijene...kao sto je to u mom slucaju....
svaka ti čast....baš bi takvu trebao....
Goran2@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 21:12   #73
Evo definitivno prekinuo ama baš svaki odnos sa bivšom...dao sam joj blagoslov i može se viđati sa mojim frendom...više nije bilo nade za nas a taj frend neka odmah skoći na nju....uglavnom pustio sam si mira....i sada se spremam na izlazak....i ko za inat ne mogu naći nikoga ko bi išao...ali nekako ću se snaći...

Pozdrav svima...i nevjerojatno je kaj ti život sve može donjeti..danas super a sutra iza leđa ti se događaju svakakva sranja i doznaš za njih i to te totalno baci na pod...ne možeš vjerovati da takav netko može biti i apsolutno ni sada kada je trebalo pokazati malo suosjećanja ni sada toga nije bilo...pa baciš sva ta prošla sranja u zaborav i kreneš dalje...a poslije kad će se neko kajati biti će kasno...krećem novim stazama....držite mi fige forumaš...
Goran2@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 21:16   #74
Quote:
Goran2@ kaže: Pogledaj post
Evo definitivno prekinuo ama baš svaki odnos sa bivšom...dao sam joj blagoslov i može se viđati sa mojim frendom...više nije bilo nade za nas a taj frend neka odmah skoći na nju....uglavnom pustio sam si mira....i sada se spremam na izlazak....i ko za inat ne mogu naći nikoga ko bi išao...ali nekako ću se snaći...

Pozdrav svima...i nevjerojatno je kaj ti život sve može donjeti..danas super a sutra iza leđa ti se događaju svakakva sranja i doznaš za njih i to te totalno baci na pod...ne možeš vjerovati da takav netko može biti i apsolutno ni sada kada je trebalo pokazati malo suosjećanja ni sada toga nije bilo...pa baciš sva ta prošla sranja u zaborav i kreneš dalje...a poslije kad će se neko kajati biti će kasno...krećem novim stazama....držite mi fige forumaš...
arr matey
__________________
Sve što radiš, radi pametno i misli na kraj
krakataul is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 22:45   #75
Quote:
malabaya kaže: Pogledaj post
iskreno me boli...kad nekom daš svoje srce pa ga taj netko povrijedi, namjerno ili nenamjerno nije važno..pa ga liječiš..tugom ili cugom..kako ko..

al iskreno boli.. ono kad dođe sami kraj svega i s tobom osobom prekidaš sve veze i kontakte...a stalno se nadaš da to ipak nije kraj..da je to jedna mala crna rupa koja služi da se osjećaji poslože..

nadaš se pozivu..gledaš na mobitel..i misliš si kako je gotovo sigurno da će ta osoba shvatiti koliko joj značiš i kako se u životu tako nešto rijetko nalazi..da će ta osoba ipak shvatiti što je izgubila i da nije bila svjesna što ima i što gubi..da će se okrenut i shvatit da te ludo voli i ne može bez tebe..

tako prolaze dani, a ti živiš s tom nadom jer te ona drži ..a vrijeme ti više nije najgori neprijatelj jer je nada tu..

al najbolnije je kada, jedne večeri, odjednom bez razloga, shvatiš da toj osobi ipak ne značiš ništa..da te neće nazvati i da ne misli kako si ti jedino što je u njenom životu vrijedilo..

osjećaj je začudo oslobađajući..ali malo srčeko ipak boli
Amen!!!
hansol4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 23:00   #76
Očito danas ništa od cura....neda mi se nikamo...ujutro se moram još k tome rano dići...

Morat će to pričekati drugu subotu kad ću to nadoknaditi i riješiti se nekih poslova....

Ja sam strpljiv...
Goran2@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2007., 13:20   #77
Quote:
Goran2@ kaže: Pogledaj post
Očito danas ništa od cura....neda mi se nikamo...ujutro se moram još k tome rano dići...

Morat će to pričekati drugu subotu kad ću to nadoknaditi i riješiti se nekih poslova....

Ja sam strpljiv...
Thumbs up m8ey...bit će bolje...kažu...

Cika Strile
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2007., 13:41   #78
Quote:
malabaya kaže: Pogledaj post

al iskreno boli.. ono kad dođe sami kraj svega i s tobom osobom prekidaš sve veze i kontakte...a stalno se nadaš da to ipak nije kraj..da je to jedna mala crna rupa koja služi da se osjećaji poslože..

nadaš se pozivu..gledaš na mobitel..i misliš si kako je gotovo sigurno da će ta osoba shvatiti koliko joj značiš i kako se u životu tako nešto rijetko nalazi..da će ta osoba ipak shvatiti što je izgubila i da nije bila svjesna što ima i što gubi..da će se okrenut i shvatit da te ludo voli i ne može bez tebe..
Mala drž se, nisi jedina
Najteže je kad duša boli ...
Djuli is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2007., 13:54   #79
očito nas ima previše takvih koje duša i srce boli zbog nekoga..ostaje nam samo nada da ce jednog dana sve bit super...i da cemo opet bit
Bubsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2007., 14:26   #80
Quote:
Bubsi kaže: Pogledaj post
očito nas ima previše takvih koje duša i srce boli zbog nekoga..ostaje nam samo nada da ce jednog dana sve bit super...i da cemo opet bit
Da...tako je....
Goran2@ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:34.