Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2008., 22:09   #41
Quote:
Nikolajevna kaže: Pogledaj post
Prvi put čujem...zašto bi te stvari bile oprečne?
oprečne su , jer kad vladaš sa nekim, ako si ti žena koja ima moć nad muškarcem on te više neće paliti na isti način.
lovator is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2008., 22:26   #42
ja sam eo 14 mj u vezi i pazi nekad mi dodje to kao neko zasicenje i onda se pitam je li to to..i onda to prodje i sve uredu opet..i sad mi je nedavno opet to doslo pa mi se bas nije dalo s njim izlaziti vise sam bila s curama ..nekako smo se distancirali ..i gle onda uleti neka cura sa strane pa oko njega pocne nesto..ne bih u detalje uglavnom on nije nista naravno uradio ..ali tada se kod mene javila ljubomora ..to nikad nisam u ovoj vezi dozivjela nego sad , i tek tad sam shvatila koliko ga volim i koliko mi znaci..tek onda kad sam pomislila da bih ga mogla izgubiti i da bi neka druga zauzela moje mjesto..
pa pala sam u depresiju a prije sam se pitala je li to to ..
a mi se inace znamo 4 godine i vise ..prvo smo bili najbolji prijatelji..
eto vidis sad se ne mozemo odvojiti na dan ..
__________________
Twilight still not dark..
Too strange to be real yet too real to be a dream..
_GeTiA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2008., 22:45   #43
Quote:
_GeTiA_ kaže: Pogledaj post
ja sam eo 14 mj u vezi i pazi nekad mi dodje to kao neko zasicenje i onda se pitam je li to to..i onda to prodje i sve uredu opet..i sad mi je nedavno opet to doslo pa mi se bas nije dalo s njim izlaziti vise sam bila s curama ..nekako smo se distancirali ..i gle onda uleti neka cura sa strane pa oko njega pocne nesto..ne bih u detalje uglavnom on nije nista naravno uradio ..ali tada se kod mene javila ljubomora ..to nikad nisam u ovoj vezi dozivjela nego sad , i tek tad sam shvatila koliko ga volim i koliko mi znaci..tek onda kad sam pomislila da bih ga mogla izgubiti i da bi neka druga zauzela moje mjesto..
pa pala sam u depresiju a prije sam se pitala je li to to ..
a mi se inace znamo 4 godine i vise ..prvo smo bili najbolji prijatelji..
eto vidis sad se ne mozemo odvojiti na dan ..
ženi ne smiješ dati da te uzima zdravo za gotovo
lovator is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2008., 09:16   #44
Quote:
lovator kaže: Pogledaj post
oprečne su , jer kad vladaš sa nekim, ako si ti žena koja ima moć nad muškarcem on te više neće paliti na isti način.
a šta ja znam...mene moj pali.
A šta,ovaj, ti ne pališ svoju curu? Žao mi je. Drž'se!
Nikolajevna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 11:36   #45
Quote:
marijana111 kaže: Pogledaj post
i ja sam u sličnoj situaciji kao i ti...imam divnog dečka s kojim se izvrsno slažem,ali prema njemu ne osjećam strast
i fali mi to jako...nije mi do ljubljenja s njim,ali volim s njim pričat...družit se...

i ja se nekad pitam šta napravit...ali mislim i da ce me život sam dovest do odluke
sad ne razmisljam o prekidu,ali tko zna...mozda upoznam nekog novog koji ce mi zavrtit glavom,mozda ne....
mozda nova veza bude lošija od prethodne...nema veze..važno je ne žalit za svojim odlukama...sve to kroji naš zivot i oblikuje nas kao osobe...
čitam sebe, fala jesusu da nisam the only one
arubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 11:38   #46
znanstveno je dokazano da zaljubljenost traje 18 mjeseci,a onda ili pukne ili se nastavi,jedno će vam se dogoditi
__________________
volim samo sebe...
zečica69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 21:27   #47
može li se voljeti jedna osoba cijeli život ili je to "dosadno"?meni jest
minori94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 00:28   #48
nema toga, nije se rodio još, barem-koji će te u svim aspektima veze zadovoljit...nemoguće.zapravo, bilo bi dobro dok si mlad malo experimentirat, vidit šta ti paše... s vremenom ćeš prepoznat ono pravo...nema prave veze na presing...il dođe, il ne...ali, stvari se mogu usavršavati(ako postoji uzajamna želja, inače zaboravi). nekad priča pomogne, nekad privremeni prekid...promotri malo vezu s distance, udalji se na neko vrijeme...odgovor dođe sam,spontano...
__________________
lajf šouz no mrsi
back to black is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 18:16   #49
da
minori94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 02:34   #50
Vecina vas je u pravu... Ali prosto ne mogu da raskinem, ne znam zasto je to toliko neshvatljivo. Odgovara mi kao osoba i ok, mozda sam sebicna, mozda ce mu kasniji raskid teze pasti(mozda ce i meni?), a mozda ce i on mene ostaviti, a mozda cemo i biti ko zna koliko jos zajedno... Ne mogu da nagadjam i da se prema tome ravnam.
lesa, ponekad i ja osecam to...Da kad bi neko naisao odmah bih ga ostavila... A ponekad sam sigurna da ne bih nikad mogla da ga ostavim, ma ko naisao...Neodlucna sam i to nije dobro, znam.
Barca, ti si donekle potrefila sustinu... Upravo tako, ja sam zacrtala sebi da me ne pali uopste... I kad sam pomislim na sex s njim bude mi mrsko. A za 10 dana idemo na zimovanje sami i svakako da ce ocekivati sex... Par puta smo do sad imali priliku ali sam uvek nekako uspevala da izbegnem... Pricali smo mi mnogo puta o sexu, zna da sam nezadovoljna, trudi se, ali jednoostavno njegovi dodiri me vise ne uzbudjuju. A kako to da promenim??? Sta vise da probam, probali smo i razna mesta i razne poze ali dzabe... Najbitniji seksualni organ je mozak i upravo on me koci:-( Da li imate resenje za to?
munchmellow is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 02:50   #51
Da. Prekid.
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 13:41   #52
ja ti odmah kažem da ne prekidaš. sve je to u glavi, vjeruj mi. Ono što tebi treba je malo nesigurnosti, strah od mogućeg gubitka. da barem njemu netko može došapnuti da te odj.be na neko vrijeme, da se ponaša kao zadnja pi.da prema tebi, da te ne ferma - vratila bi ti se svaka želja u sekundi. 100%! Tako to ide. To kroz šta prolaziš je normalno, po mojem mišljenju, i zdravo u svakoj vezi koja traje dulje od godinu, dvije. da vi sad prekinete i ti se izludiraš, izlaziš godinama van, budeš s različitim dečkima - opet će ti se svesti na isto - na kraju ćeš tražiti osobu kao što je on - koja ti odgovara kao osoba, s kojom ti je lijepo. uostalom, ko ti brani da maštaš o drugima dok s njime? prepusti se malo....
i pogledaj ovaj link:
https://www.forum.hr/showthread.php?t=307639

o tome ti ja pričam
kayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 17:21   #53
Kvaka 22 - tražiš tipa koji će te voljeti i razumjeti, a kad ga nađeš fali ti divlji bajker. Onog trena kad bi vidjela neku drugu da plazi po njemu, odmah bi ti se vratila želja
gorikrijes is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 19:41   #54
Quote:
gorikrijes kaže: Pogledaj post
Kvaka 22 - tražiš tipa koji će te voljeti i razumjeti, a kad ga nađeš fali ti divlji bajker. Onog trena kad bi vidjela neku drugu da plazi po njemu, odmah bi ti se vratila želja
e,o tome ti ja govorim... to tako, nažalost, ide....
kayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 06:35   #55
Quote:
munchmellow kaže: Pogledaj post
Zao mi je ali nisam takav karakter da cu menjati decke kao carape i povredjivati ih da bi meni bilo lepo...
pa da, u dvajsprvoj se osudi na to da ti nije lijepo. da ne bi slučajno koga povrijedila.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 10:19   #56
Quote:
munchmellow kaže: Pogledaj post
...ozbiljna veza, cesto se vidjamo, lepo se slazemo, razgovaramo o svemu, dogovaramo se, razumemo se, lepo se zabavljamo zajedno... Kao osoba mi savrseno odgovara i nisam ni sanjala da cu ikada naci nekog ko mi u toj meri odgovara...
...
Može jedno da-ne pitanje...da li bi ovo navedeno mijenjala za osjećaj zaljubljenosti i leptiriće u trbuhu ?

Znači ti,naravno,ali da li ti znači kao dečko,osoba koju želiš,ili kao netko tko je dobra osoba koju ne želiš povrijediti ?

Quote:
munchmellow kaže: Pogledaj post
ali jednoostavno njegovi dodiri me vise ne uzbudjuju. A kako to da promenim??? Sta vise da probam, probali smo i razna mesta i razne poze ali dzabe... Najbitniji seksualni organ je mozak i upravo on me koci:-(
Znaš li što te prije uzbudjivalo,a čega sada više nema ?


Sve u svemu,mislim da znaš i sama odgovor na sva svoja pitanja,samo nemaš još hrabrosti donijeti tu odluku.
__________________
An nadath ennas na theled,
luiath ab 'nin maer,
benath govadich preto guil lín.
Swanheart is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 10:37   #57
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Da. Prekid.


U opasnom sam iskušenju da zatvorim temu... mislim, ono, curo, pitala si pitanje, dobila svi više manje isti odgovor elaboriran na 10 - 15 različitih načina, šta još da ti napišemo?

"Ti ne možeš... Tebi naprosto ne dolazi da prekineš...".

To više nije nešto za raspravu na forumu nego za dumanje u kutu svoje sobe i skupljanje muda. Mi ti svoja ne možemo pokloniti... i da hoćemo
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 20:09   #58
bilo bi super kad bi on nasao drugu,prevario te i ostavio..pa da vidis kak bi trcala za njimi cvilila....
sramota
mala bi i malo druge kur*eve osjetila,jel?
__________________
Yeah, here come the rooster, yeah
You know he ain't gonna die
rusterka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 20:15   #59
cek maloo...vi bi leptirice svaki put kad se vidite s nekim ak ste u vezi pet god???
pa svako normalan zna da je normalno da nemas leptirice nakon tolko dugo..da imas bilo bi nenormalno...zaljubljenost prestaje,dalje preraste u ljubav..a kad volis onda nemas leptirice vec volis..pali te sexualno i super ti je druzit se s nekim
__________________
Yeah, here come the rooster, yeah
You know he ain't gonna die
rusterka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 20:51   #60
Vi ste ljudi toliko cudni, uvijek vam nesto fali, i uvijek od muhe pravite slona, pa kad ce se neko pojaviti i reci jooooj ne fali mi nista, happy sam i imam sve!
A i to da cujem, imas decka, sve perfekt i onda opet nesto ne valja, pa ako ti ne valja zasto onda ne prekines, i onda opet...ne zelim prekinuti, ne zelim prevariti bla,bla...uvijek iste nebuloze...ajme ne moze vam niko ziv ugoditi!
nedodirljiva is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:05.