Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2008., 00:50   #61
Quote:
blueberry10 kaže: Pogledaj post
ovo "svaki dan" zaboravi kao bitno. tak je ispalo....a ono prvo...nema veze ak ih ima, zanemari ih, vi još nemate ništa. sad se saberi i igraj se. ako ti se baš tak sviđa potrudi se da shvati da si jedinstvena. nemoj se uopće sputavati nego budi svoja. to kaj misliš da ste kliknuli isto može biti zabluda. tip je samo pronašao tvoju pravu žicu. moraš naći i ti njegovu.....
mislim da ću prihvatiti savjet.
al treba imat karakter i ne dozvolit si jurcanje i srljanje u nešto...a ja ga nemam...al radim na tome, radim! evo, nisam mu odg na sms danas...brijem da se čudio jer uvijek odgovorim...

iako sam sve to poništila javljanjem večeras....
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 00:56   #62
Quote:
kokoshka kaže: Pogledaj post
mislim da ću prihvatiti savjet.
al treba imat karakter i ne dozvolit si jurcanje i srljanje u nešto...a ja ga nemam...al radim na tome, radim! evo, nisam mu odg na sms danas...brijem da se čudio jer uvijek odgovorim...

iako sam sve to poništila javljanjem večeras....
vrlo slično reagiram, zato ti i odgovaram...ali sam skužila da protiv sebe ne mogu. i to je najbolje. ...mogu priznati "k vragu sviđaš mi se i nije me sram to reći, ali gle, svijet se i dalje kreće i mogu živjeti bez tebe" something like that. to kaj mu odgovaraš odmah možeš objasniti i kao svoj dobar odgoj. mrzim kad mi se u nekom razumnom vremenu ne odgovori na poruku (osim kad je razlog za to dobar)
blueberry10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 00:59   #63
Quote:
nedodirljiva kaže: Pogledaj post
Sapnula sam ti nesto lijepo na PM ali ti ne obracas paznju
nisi,nisam dobio pm
Pali_andjeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 01:00   #64
Quote:
blueberry10 kaže: Pogledaj post
vrlo slično reagiram, zato ti i odgovaram...ali sam skužila da protiv sebe ne mogu. i to je najbolje. ...mogu priznati "k vragu sviđaš mi se i nije me sram to reći, ali gle, svijet se i dalje kreće i mogu živjeti bez tebe" something like that. to kaj mu odgovaraš odmah možeš objasniti i kao svoj dobar odgoj. mrzim kad mi se u nekom razumnom vremenu ne odgovori na poruku (osim kad je razlog za to dobar)
jao, ovo sam htjela napisati u slijedećem postu! nj odgovor ponekad dođe satima nakon mog sms-a!
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 01:00   #65
Quote:
plavi_andeo kaže: Pogledaj post
nisi,nisam dobio pm
mali, ne četaj po MOJOJ temi!!!!!!!!!
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 01:06   #66
Quote:
kokoshka kaže: Pogledaj post
jao, ovo sam htjela napisati u slijedećem postu! nj odgovor ponekad dođe satima nakon mog sms-a!
uh:rolleyes možda ima razlog. da mu se ne sviđaš, ne bi ti uopće odgovorio, jel tako? ...aj, držim ti fige....odoh leć.
blueberry10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 01:09   #67
Quote:
blueberry10 kaže: Pogledaj post
uh:rolleyes možda ima razlog. da mu se ne sviđaš, ne bi ti uopće odgovorio, jel tako? ...aj, držim ti fige....odoh leć.
hvala na tješenju, svima!
noć!
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 08:47   #68
Joooj, sve mi je to tako poznato.
A sta da ti kazem?
Drzi se, draga!
__________________
Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.
Školjka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 09:49   #69
kad je situacija izmedju dvoje ljudi takva da jedan ne zeli poslati esemes pa ovaj drugi posalje pa ovaj prvi nece odgovoriti da bude faca pa taj isti drugi dan zali i tako dalje i tako blize-to ni dobra situejshn..ako dvoje ljudi klikne i svidja se jedno drugome u istoj mjeri nema tih dilema, saljes poruke bez srama, u tih nekoliko dana vidjanja vec pokupis neke interne fore, neke zajednicke interese, saljes mu sale na taj racun i gluposti i tek onda se moze nesto iz toga izroditi..bar sam ja takva iskustva imala..
Chin@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 13:22   #70
Quote:
plavi_andeo kaže: Pogledaj post
nisi,nisam dobio pm
Ozbiljno?Da nisam nekome drugome poslala?Hajde sada cu provjeriti...
nedodirljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 15:23   #71
Quote:
Chin@ kaže: Pogledaj post
kad je situacija izmedju dvoje ljudi takva da jedan ne zeli poslati esemes pa ovaj drugi posalje pa ovaj prvi nece odgovoriti da bude faca pa taj isti drugi dan zali i tako dalje i tako blize-to ni dobra situejshn..ako dvoje ljudi klikne i svidja se jedno drugome u istoj mjeri nema tih dilema, saljes poruke bez srama, u tih nekoliko dana vidjanja vec pokupis neke interne fore, neke zajednicke interese, saljes mu sale na taj racun i gluposti i tek onda se moze nesto iz toga izroditi..bar sam ja takva iskustva imala..
tako i ja mislim. nikad ne kalkuliram dal da pošaljem sms ili ne, hoću li ispast ovakva ili onakva ako pošaljem i sl...al eto,, očito u ovom slučaju moram to radit. ili se jednostavno maknut od njega.

al evo nastavka....

jučer ja naglo odem s neta i on meni šalje sms kao, kak sam brzo otišla, bla bla...zašto, ako mu nije stalo?

i danas smo se vidjeli...po danu, heheh...istina, na pol sata, otpratio me do faksa, i još on čeka da ja odem, pa tek onda on otiđe...i opet smo se vidjeli na njegov poziv...

a rastanak je bio za umrijet...dogurali smo inače do puse u obraz za rastanak...a danas....kak sam ja onak lagano pizdila (tipa, nećeš ti mene vuć za nos, sad ću ja bit malo hladna), ja njemu kažem idem. i on me gleda i niš ne kaže. i ja kažem moram ić. on opet niš. i ja se jednostavno okrenem. i odem. i on gleda za mnom.

ne kuzim...zašto se on tako ponaša?
frendica mi je sad iznjela svoju teoriju: kao, ja sam njemu draga i simpatična, ali ne želi vezu. i sad, on je pristojn dečko i ne želi me odjebat na grub način pa polako smanjuje broj viđanja...jel to moguće? al opet, zašto bi mi slao sms jučer za laku noć?
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 15:25   #72
a te komplikacije su zakon

svida mi se tvoj potpis
ronnie7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 16:21   #73
ma to je samo ono necu ja tebe prvi, zasto bih, ajd ti mene prva i onda dodjete doma i pitate se zato on/ona nije prvi
mislim ne bi on tebe uzalud do faxa pratio..
ali da je situacija idealna-nije..da bi se dalo o tome popricati medjusobno-dalo bi se.
Chin@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 18:39   #74
Quote:
ronnie7 kaže: Pogledaj post
a te komplikacije su zakon

svida mi se tvoj potpis
znaš...ponekad i ja pomislim kako je slatko to iščekivanje, hoće li bit išta, neće li....ta napetost samo povećava intenzitet osjećaja....

ali opet, jednostavno ne mogu vjerovati da čovjek u tim godinama kalkulira, igra neke taktičke igre i slično...
do sad sam uvijek padala na dečece i kužila sam zašto se ponašaju tako kako se ponašaju...ali ovaj...jednostavno mi je dosta, kako je netko ovdje napisao, neprestano izigravati freuda i analizirati što znači ovo, a što ono...

želim se opustiti i uživati u osjećaju....

ali ako osjećaj nije obostran, željela bih to znati i to čim prije...znam da nekim ljudima treba vremena da osjetze nešto, ali brate mili, ako sam ja tebi simpatična i lijepo ti je provodit vrijeme sa mnom, zar se ne možeš onda prepustit tome?

a za potpis...hvala, hvala
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 18:46   #75
Quote:
Chin@ kaže: Pogledaj post
ma to je samo ono necu ja tebe prvi, zasto bih, ajd ti mene prva i onda dodjete doma i pitate se zato on/ona nije prvi
mislim ne bi on tebe uzalud do faxa pratio..
ali da je situacija idealna-nije..da bi se dalo o tome popricati medjusobno-dalo bi se.
ali ako ja krenem pričati o tome (čitaj nama i našem odnosu) on će misliti
a) da brzam
b) da ga pritišćem
c) da očajnički želim vezu
d) sve navedeno

..a ne želim postići takav efekt...

mislim da je on jedini fečko u zadnje vrijeme pred kojim ama baš ništa ne glumatam samo da bih mu se svidjela...takva sam kakva jesam i ne pada mi na pamet slagati se s njim u svemu (ima mnogo stvari koje on radi, a ja ne i to otvoreno pokazujem), voljeti iste stvari kao i on ( dopuštam različitosti i argumentiram ih)...znači, nema onog-e, ja volim doorse, a ja kažem-i ja, i ja!
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 18:51   #76
Hmm sve je to meni poznato...takodjer i meni je doslo da kazem liku(a slicno m ise desavalo,te igrice itd)hej stani,sta hoces od mene, jesam li ja samo za igru ili sta, jednostavno mi nije bilo jasno jer oblijece oko mene stalno a nikakve akcije, nista konkretno, ali opet sam se bojala da nece ispasti da ocajnicki zelim vezu ili da ga molim, i kada mu nesto indirektno kazem on se pravi da ne cuje, i to jos uvijek traje, ma nema ti druge nego pustiti to kraju, ne mozes nesto na silu, ako nece nece, nije jedini,zar ne?
nedodirljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 19:29   #77
Ohladi se od njega, nemoj si NIKADA dozvoliti da trcis za nekim i da uopce razmisljas na ovakav nacin. Da mu se toliko svidas, vjeruj mi, vec bi nesto poduzeo.
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 20:01   #78
Quote:
kikakm kaže: Pogledaj post
Ohladi se od njega, nemoj si NIKADA dozvoliti da trcis za nekim i da uopce razmisljas na ovakav nacin. Da mu se toliko svidas, vjeruj mi, vec bi nesto poduzeo.
slažem se...
__________________
Kaj će mi potpis?
peyton17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 20:34   #79
Joj, kako se to uvijek ponavlja... Igra toplo-hladno. Pa još kažu da to ljudi vole...
mila_p is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 20:36   #80
ali, brate mili, dok ja njega dočekam s nekom konkretnom pričom, ohladim se dotle!


Potpisujem milijun puta!!!
mila_p is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:51.