Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2008., 21:05   #41
Quote:
Školjka kaže: Pogledaj post
Dok tragam za srećom i na ovom životnom polju i nadam joj se, živim svoj život najbogatije i najbolje što mogu.
upravo to
nikada nemoj zapustiti sebe zbog veze
zivi svoj zivot najbolje bez obzira na svoj ljubavni status, to ti je najbolji recept za sretan zivot i sretnu vezu
Mantis Religiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 22:08   #42
Quote:
WalterM kaže: Pogledaj post
Ja pogotovo, ali to necu priznati
i ne priznaj. nikada!
__________________
"Lutajući kroz labirinte samoće, ostatke ponosa, ljubavi, inata, uzalud pokušavam spojiti sebe, jer kud got da krenem udarim u tebe i slomim se opet...."
Makena is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2008., 00:09   #43
Quote:
WalterM kaže: Pogledaj post
Ja pogotovo, ali to necu priznati
Da.Sama jesam,al'ne i usamljena...imam sebe
sar55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2008., 00:50   #44
Procitao sam vecinu vasih glasova i odlicni su...sve je to u redu empatija-simpatija ali kako da se ljudi (usamljeni) druze sa nekim koji su problematicni.

Evo, npr. ja sam cesto usamljen po pitanju drugova. Problem je u tome kako da se druzim sa njima kad npr. stalno neke probleme prave. Piju, kockaju se, nekad me i ne zovu da idem s njima i pokusao sam da promenim drustvo i promenio sam ga ali to drustvo je bilo mozda jos gore. Imao sam skoro jednog druga sto sam kasnije primetio da me on samo iskoristava na finansijskom planu. To nije drug. E TAKO se ljudi priblizavaju usamnjenom zivotu, polako.
Osmi_Putnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2008., 00:52   #45
ja nisam usamljeno srce,iako na neki način jesam,al nisam tužan više baš
Pali_andjeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2008., 00:56   #46
'Usamljeni'-Već si odgovorio. 'bolje sam nego u lošem društvu'.
sar55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2008., 01:01   #47
Quote:
sar55 kaže: Pogledaj post
'Usamljeni'-Već si odgovorio. 'bolje sam nego u lošem društvu'.
Quote:
plavi_andeo kaže: Pogledaj post
ja nisam usamljeno srce,iako na neki način jesam,al nisam tužan više baš

Ma dodje sve na svome kad tad...Uzivaj u zivotu kakav je takav je. Na ovoj planeti ipak postoji neko ko Vas voli (i mene)
Zivot treba ziveti!
Osmi_Putnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2008., 04:19   #48
evo nesto sa FB...

1. Na svijetu je sigurno dvoje ljudi koji bi umrli radi tebe.
2. Najmanje 15 ljudi te voli na neki nacin.
3. Jedini razlog zasto bi te itko mrzio je zato sto bi zelio biti bas kao i ti.
4. Tvoj osmijeh moze donijeti srecu svakome, cak i ako mu nisi drag.
5. Svaku noc NETKO misli na tebe prije nego otide spavat.
6. Nekome znacis sve na svijetu.
7. Ti si poseban i jedinstven.
8. Netko za koga ne znas ni da postoji, voli te.
9. Kad napravis i najvecu pogresku, nesto dobro izade iz toga.
10. Kad mislis da ti je cijeli svijet okrenuo leda, pogledaj ponovo.
11. Uvijek zapamti komplimente koje si primio. Zaboravi bezobrazne uvrede.
6isperadun is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2008., 04:28   #49
Evo jos jednom usamljenog srca.
Redovni sam posjetilac, ponekad samo citam, ponekad cvilim ili nesto napisem tu i tamo. Volim biti ovde. Osjecam se cesto puta usamljeno iako je puno ljudi oko mene. Vjerovatno zato sto se tesko otvaram ljudima ili zato sto sam bila dijete koje je puno vremena provodilo samo.


It is not love that brings me back to these shores
It is just something that I have never found
It is not love that brings me back to these shores
The past is rising fast and I am searching for high ground
Golden2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2008., 09:58   #50
odgovor na glupost

Quote:
THE_BEATLES kaže: Pogledaj post
sad da vas ja pitam jednu stvar?? zasto večina vas tu sebe msatra samin??
da vam ne ide ljubav, da vas nitko nece?
ajde mi molim vas na to odgovorite!
biti usamljen i biti sam i nije bas ni blizu isto.
ja sam imao dosta djevojaka , i imam dosta drustva oko sebe. imam mnogo liepih uspomena koe me tiese, o mnogim devokama. ali nikad nisam osietio da neka od tih bivsih oseca nesto posebno prema meni. to e sve ono uobicaeno, .a nisam nikad bio toliko usamlen, ali sam bio usamlenog srca, i obecao sam sebi da se vise necu upustati u takve promasaje, uzalud gubiti vrijeme. vec cu tragati za konacnim ciljem, i ako ne uspijem necu traziti utijehu , jer to vremenom samo poveca patnju. zasto bi se vezao za nekog koga ne volim, time ne bi kaznio samo sebe, vec i tu osobu, jer ljubav ne bi bila uzvracena. pa bolje je patiti sam, nego patiti , i drugim nanositi patnju.
zato sam ja usamljeno srce koje traga za srecom, a put ka sreci je samo jedan. naci ono sto trazis, i to je ono sto trazi tebe. samo to je uspijeh.
a nikada se necu osmljivati iz drustva , provoda , i pijanki, niti cu drugima nanositi svoje ideje i zelje , jer to je moj problem i moj zivot. ali zato sam tu , na forumu usamljena srca, jer trazim ljude slicne sebi. zajedno smo jaci , i put ka uspijehu je kraci. tu trzim one kao sto sam ja, jer mozda bas na ovom forumu je moja bolja strana, ono sto trazim u zivotu. nikad se nezna.za to smo svi tu, osim nekih kao sto si ti, koji misle da je ljubav kriska hljeba, koju namazes kad si gladan. ltreba prvo osijecati, pa onda pricati o tome, a da ti ista osijecas , ne bi postavljao ovakva glupa pitanja.
zelim ti srecu, i uspijeh u zivotu. budi mi pozdravljen.
Lacky Luck is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2008., 10:40   #51
potraga za neophodnim

mnogi ljudi zive ugodan zivot prepun druzenja provoda , kratkih i dugih veza, veoma su drustveni. neki su opet usamljeni, u jadu i bolu. neki ljudi imaju fizicke mane zbog kojih drugi ih osudzuju. neki ljudi su bogati, neki siromasni. svi smo mi razliciti, al na kraju mi smo samo ljudi. stvoreni da volimo, ili da nikad ne osijetimo sta znaci ljubav.
a to je najvece bogastvo, osijecaj topline koju pruza ljubav.
to nista nemoze kupiti.
kao sto je zdravlje, sreca tako je i ljubav.
a to se ne moze platiti.
pravu ljubav treba osijetiti. i mnogi ljudi su usamljenog srca, imaju usmljen zivot, ili veoma su drustveni ali jednostavno usamljena srca. neki od nas krive okolinu za usamljenost, neki krive sebe. zato imamo ljude koji se usame i skrate sebi sve uzitke u zivotu. neki opet normalno zive, al sa patnjom u srcu.
na kraju svi smo mi razliciti, al smo ovdje radi istog razloga. trazimo svoj drugi dio srca.
iamo sam veoma drustven zivot, par djevojaka, nekih veza u kojim ne vidim buducnost. neke od njih su mu nanijele bol, a nekim sam ja. ali sam jedno odlucio. vise se ne upustam u te promasene veze radi utijehe. jer to samo povecava bol i cini me dalje od cilja. bolje patiti sam , nego patiti i drugim nanositi patnju. ali to me nece sprijeciti , da se druzim i provodim , da uzivam u drugim stvarima koje mi zivot pruza. treba zivjeti i tragati. i zato sam ovdje , jer mozda bas na ovom forumu je drugi dio mog srca, ono sto ja trazim i ono sto trazi mene. zbog toga pisem i citam odgovore, jer iskren odgovor mnogo govori o osobi , i to je signal koji trazim,.
mozda mi se posreci a mozda ne.
i zato se nikada necu osamljivati, jer to otezava uspijeh. treba komunicirati s ljudima, razmijenjivati misljenje, jer samo tako cu naci ono sto trazim. mracna soba i gorka suza mi nece nista pomoci. zato pisem forume, odgovaram natudze, citam odgovore, jer to je nacin da nadzem osobu koju trazim.
svim usamljenim srcima, a posebno onim koji zive usamljeno, predlozio bih da iskreno pisu, i odgovaraju iskreno, jer to je nacin da ih primjeti neko ko ih ceka, DA SE UPOZNAJU . kada izlazis na neko mijesto, neki provod tesko ces pronaci u masi ono sto trazis, ali to je dobar nacin, koji trazi puno napora.
ali postoji net, i tu smo svi zajedno, veliki broj ljudi na jednom mijestu , u isto vrijeme, govorimo otvoreno, jer nam ne treba puno hrabrosti kao na ulici. ovdje smo svi isti. i ovo je pravi nacin da covijek upozna ljubav svog zivota.
ovdje se nezna koliko si pun kesa, koje auto vozis, ni ostale financije i gluposti. ovdje upoznajes covijekovu dusu, i ako te to privuce, e to je ono sto te cio zivot moze drzati zaljubljenost.
pare se trode, danas imas sutra nemas, ljepota je prolazna , covijek stari i mijenja izgled. ali dusa ostaje ista, i ako nadzes sebi srodnu dusu, to je ono sto traje cio zivot. to je sreca i u dobru i u zlu.
to je ono sto ja tragam ovdje, ja trazim srodnu dusu, kao i sva ostala usamljena srca, a sanse nam kvare oni koji su ovdje greskom.
ali na nama je da se borimo, i uspijet ce mo. nadam se.
Lacky Luck is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2008., 10:44   #52
potraga za neophodnim

mnogi ljudi zive ugodan zivot prepun druzenja provoda , kratkih i dugih veza, veoma su drustveni. neki su opet usamljeni, u jadu i bolu. neki ljudi imaju fizicke mane zbog kojih drugi ih osudzuju. neki ljudi su bogati, neki siromasni. svi smo mi razliciti, al na kraju mi smo samo ljudi. stvoreni da volimo, ili da nikad ne osijetimo sta znaci ljubav.
a to je najvece bogastvo, osijecaj topline koju pruza ljubav.
to nista nemoze kupiti.
kao sto je zdravlje, sreca tako je i ljubav.
a to se ne moze platiti.
pravu ljubav treba osijetiti. i mnogi ljudi su usamljenog srca, imaju usmljen zivot, ili veoma su drustveni ali jednostavno usamljena srca. neki od nas krive okolinu za usamljenost, neki krive sebe. zato imamo ljude koji se usame i skrate sebi sve uzitke u zivotu. neki opet normalno zive, al sa patnjom u srcu.
na kraju svi smo mi razliciti, al smo ovdje radi istog razloga. trazimo svoj drugi dio srca.
iamo sam veoma drustven zivot, par djevojaka, nekih veza u kojim ne vidim buducnost. neke od njih su mu nanijele bol, a nekim sam ja. ali sam jedno odlucio. vise se ne upustam u te promasene veze radi utijehe. jer to samo povecava bol i cini me dalje od cilja. bolje patiti sam , nego patiti i drugim nanositi patnju. ali to me nece sprijeciti , da se druzim i provodim , da uzivam u drugim stvarima koje mi zivot pruza. treba zivjeti i tragati. i zato sam ovdje , jer mozda bas na ovom forumu je drugi dio mog srca, ono sto ja trazim i ono sto trazi mene. zbog toga pisem i citam odgovore, jer iskren odgovor mnogo govori o osobi , i to je signal koji trazim,.
mozda mi se posreci a mozda ne.
i zato se nikada necu osamljivati, jer to otezava uspijeh. treba komunicirati s ljudima, razmijenjivati misljenje, jer samo tako cu naci ono sto trazim. mracna soba i gorka suza mi nece nista pomoci. zato pisem forume, odgovaram natudze, citam odgovore, jer to je nacin da nadzem osobu koju trazim.
svim usamljenim srcima, a posebno onim koji zive usamljeno, predlozio bih da iskreno pisu, i odgovaraju iskreno, jer to je nacin da ih primjeti neko ko ih ceka, DA SE UPOZNAJU . kada izlazis na neko mijesto, neki provod tesko ces pronaci u masi ono sto trazis, ali to je dobar nacin, koji trazi puno napora.
ali postoji net, i tu smo svi zajedno, veliki broj ljudi na jednom mijestu , u isto vrijeme, govorimo otvoreno, jer nam ne treba puno hrabrosti kao na ulici. ovdje smo svi isti. i ovo je pravi nacin da covijek upozna ljubav svog zivota.
ovdje se nezna koliko si pun kesa, koje auto vozis, ni ostale financije i gluposti. ovdje upoznajes covijekovu dusu, i ako te to privuce, e to je ono sto te cio zivot moze drzati zaljubljenog.
pare se trose, danas imas sutra nemas, ljepota je prolazna , covijek stari i mijenja izgled. ali dusa ostaje ista, i ako nadzes sebi srodnu dusu, to je ono sto traje cio zivot. to je sreca i u dobru i u zlu.
to je ono sto ja tragam ovdje, ja trazim srodnu dusu, kao i sva ostala usamljena srca, a sanse nam kvare oni koji su ovdje greskom.
ali na nama je da se borimo, i uspijet ce mo. nadam se.
Lacky Luck is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2008., 10:55   #53
Quote:
Lacky Luck kaže: Pogledaj post
to je ono sto ja tragam ovdje, ja trazim srodnu dusu, kao i sva ostala usamljena srca,
znaš kako je reklo u onoj pjesmi..: "kad nema veike ljubavi, dovoljna je i mala..."
__________________
"Lutajući kroz labirinte samoće, ostatke ponosa, ljubavi, inata, uzalud pokušavam spojiti sebe, jer kud got da krenem udarim u tebe i slomim se opet...."
Makena is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2008., 16:26   #54
seven corp. since '85
__________________
Suna ye sunnabe!
I think your microwave is just pissed cause you don't grats it everytime it dings.
Lord777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2008., 21:00   #55
Ja se nemam s kim mazit pa ovde serem gluposti po cili dan. Tu i tamo me pukne usamljenost, a ne volim pilat ljude oko sebe. Iskustvo je pokazalo da većina ljudi ne podnosi žalopojke. Pa to nastojim sačuvat za sebe i iživljavam se na forumu. Sve u svemu, buran život, hrpa ekipe, a Pale sam na svijetu... Plašim se počet radit jer ču se pretvorit u jednu od onih koje se zatrpaju u posa i odbace privatni život. Počimam brzo i sve se toga plašim.
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 09:29   #56
pozdrav

Quote:
madamoiselle kaže: Pogledaj post
Ja se nemam s kim mazit pa ovde serem gluposti po cili dan. Tu i tamo me pukne usamljenost, a ne volim pilat ljude oko sebe. Iskustvo je pokazalo da većina ljudi ne podnosi žalopojke. Pa to nastojim sačuvat za sebe i iživljavam se na forumu. Sve u svemu, buran život, hrpa ekipe, a Pale sam na svijetu... Plašim se počet radit jer ču se pretvorit u jednu od onih koje se zatrpaju u posa i odbace privatni život. Počimam brzo i sve se toga plašim.
istina je da vecina ljudi ne trpe tudze zalopoljke, al za to postoje pravi prijatelji koji nose tvoj teret , a i ti njihov.
a na forumu smo mi svi sa istim razlogom, ovdje mozemo pisati o svojim problemima otvoreno jer svi imamo iste ili slicne probleme.
a to sto se tice posla, grijesis. kada pocinjes raditi upoznaje nove ljude s kojim ces raditi , i druziti se ,. otvara se nova strana zivota, a sam zivot, moze biti i atraktivniji, i interesantniji za tebe. sireci krug poznanika lakse ces naci ono sto trazis.
ja radim na bliskom istoku, i mozda sam odbacio iza sebe prijasnji nacin zivota, ali ne i ljude s kojim sam provodio vrijeme. prosirio sam krug poznanika, i moj zivot je veoma interesantniji nego prije. cesto putujem po raznim zemljama, upoznajem nove ljude, kulture . i mnogo toga.
posao te nece promijeniti, samo mijenja nacin zivota,. a samo ti mozes odluciti da li ces biti od onih koji se zatrpaju u posao i zaborave na svoj privatni zivot. to je na tebi da odlucis .
Lacky Luck is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2008., 18:23   #57
Quote:
Lacky Luck kaže: Pogledaj post
istina je da vecina ljudi ne trpe tudze zalopoljke, al za to postoje pravi prijatelji koji nose tvoj teret , a i ti njihov.
a na forumu smo mi svi sa istim razlogom, ovdje mozemo pisati o svojim problemima otvoreno jer svi imamo iste ili slicne probleme.
a to sto se tice posla, grijesis. kada pocinjes raditi upoznaje nove ljude s kojim ces raditi , i druziti se ,. otvara se nova strana zivota, a sam zivot, moze biti i atraktivniji, i interesantniji za tebe. sireci krug poznanika lakse ces naci ono sto trazis.
ja radim na bliskom istoku, i mozda sam odbacio iza sebe prijasnji nacin zivota, ali ne i ljude s kojim sam provodio vrijeme. prosirio sam krug poznanika, i moj zivot je veoma interesantniji nego prije. cesto putujem po raznim zemljama, upoznajem nove ljude, kulture . i mnogo toga.
posao te nece promijeniti, samo mijenja nacin zivota,. a samo ti mozes odluciti da li ces biti od onih koji se zatrpaju u posao i zaborave na svoj privatni zivot. to je na tebi da odlucis .
U nekim stvarima prijatelji ne pomažu, koliko god dobri bili. Mislim da je to ipak do mene, ali šta ču, takva sam. A pošto zbog razno raznih stvari imam trenutno problema s muškim rodom i ikakvom bliskošču vezanom za njih...sve mi se čini da mi je posa sudbina i to je to. Sve ostalo sabotiram odma u startu ako opće pokažem interes za ikakvo sparivanje na bilo kojoj razini, a i to se događa rijetko. Mislim da sam osuđena na posao, hrpu ljudi oko sebe, a ona polovica koja mi fali...utopija, ništa drugo
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2008., 18:36   #58
Quote:
madamoiselle kaže: Pogledaj post
U nekim stvarima prijatelji ne pomažu, koliko god dobri bili. Mislim da je to ipak do mene, ali šta ču, takva sam. A pošto zbog razno raznih stvari imam trenutno problema s muškim rodom i ikakvom bliskošču vezanom za njih...sve mi se čini da mi je posa sudbina i to je to. Sve ostalo sabotiram odma u startu ako opće pokažem interes za ikakvo sparivanje na bilo kojoj razini, a i to se događa rijetko. Mislim da sam osuđena na posao, hrpu ljudi oko sebe, a ona polovica koja mi fali...utopija, ništa drugo
razumijem te i ja sam takva , suosjecam
a, meni se to zakopavanje u posao cini pomalo idilicno, naravno ako jako volis svoj posao.
Mantis Religiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2008., 22:08   #59
Quote:
Mantis Religiosa kaže: Pogledaj post
razumijem te i ja sam takva , suosjecam
a, meni se to zakopavanje u posao cini pomalo idilicno, naravno ako jako volis svoj posao.
U svakom poslu kojeg sam ikad radila sam uspila neć nešto zanimljivo. Ali zavaravat se da da sam spremna za ispunjavanje nečijih hireva na personalno-emocionalnoj razini...to već malo teže
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 10:11   #60
Ipak još ima nade...

[quote=Lacky Luck;12349165]mnogi ljudi zive ugodan zivot prepun druzenja provoda , kratkih i dugih veza, veoma su drustveni. neki su opet usamljeni, u jadu i bolu. neki ljudi imaju fizicke mane zbog kojih drugi ih osudzuju. neki ljudi su bogati, neki siromasni. svi smo mi razliciti, al na kraju mi smo samo ljudi. stvoreni da volimo, ili da nikad ne osijetimo sta znaci ljubav.
a to je najvece bogastvo, osijecaj topline koju pruza ljubav.
to nista nemoze kupiti.
kao sto je zdravlje, sreca tako je i ljubav.
a to se ne moze platiti.
pravu ljubav treba osijetiti.

Evo da se i ja uključim malo u raspravu po prvi put uopće. Čitala sam razne forume,podforume, ali nijedan me se nije toliko dojmio kao ovaj, pa sam se odlučila registrirati i odgovoriti. I moram reć Lacky "svaka čast" , ipak još ima nade za ljudski rod. Što hoću reć, gdje god pogledaš ljudi su usamljeni, traže nekog, nesretni su..., i onda čitaš ove forume gdje je milijon ljudi i ne vjeruješ koliko su ustvari plitki, sebični i lažu druge a najviše sebe. Ne znam, nekad jednostavno ne razumijem, ljudi kao da su izgubili poštovanje prema životu, ljudima, moto je "živi i iskoristi sve što ti život pruža", ok stoji, ali jel to znači gazi i porazi sve što ti se nađe na tom putu... Nastavak slijedi, moram radit, pozdrav svima
metalheart is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:14.