Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2008., 12:40   #21
Quote:
spanjoleta kaže: Pogledaj post
imam osjecaj da si škrt
__________________
How soon is now?
malabaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 15:01   #22
ma gle, jednostavno nisi nasao ljude koji ti u potpunosti odgovaraju i dijele tvoje interese...kad nadjes drustvo koje ti pase, naci ces i curu...polako...mlad si i definitivno imas vremena...vjeruj mi,svatko nadje ljude s kojima voli dijeliti svoje vrijeme pa ces tako i ti...do tad opusti se i nek te zivot vodi kroz sve sto trebas proci...
__________________
the best time of my life is the worst time of my life....
samantha21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 17:46   #23
pa ne brini se za sebe jer si pametan sa svojih 18 godina i vidi se to po tvojim odgovorima a reci cu ti samo jos jedno a to je da ce doc i tvoje vrijeme tj ono kad budes sretan i kad budes o ovome sto si sad pisao razmisljao kao o zajebanciji
mikivtc is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 19:44   #24
@PilotInstruktor
Tvoj alter ego je moj dobar frend

@Jednostavna
Pa jesam rekao da se osjećam ko da imam 30

@Saber
Razlika između kvalitetnih zvucnika za slušanje malo glasnije za svoj gušt i onih disko zvučnika sa jakim beatom je neusporediva.

@Spanjoleta
Idemo na cugu? Ja castim

@MEP
Slobodno podijeli priču sa nama , možda i neš naučim.


Dobro ljudi...
Mislim da ću ovo postavit na teen da me popljuju malo haha
Ovdje samo postovi pohvala...

Uglavnom , zahvaljujem na mišljenjima.
Izgleda da ipak nisam u tolko lošoj poziciji kako mi se trenutno čini

Zadnje uređivanje Aaron McLoughlin : 23.02.2008. at 20:24.
Aaron McLoughlin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2008., 17:10   #25
Quote:
@Saber
Razlika između kvalitetnih zvucnika za slušanje malo glasnije za svoj gušt i onih disko zvučnika sa jakim beatom je neusporediva.
Znam, i sam imam kvalitetne zvucnike, ali malo mi bilo smijesan nacin na koji je on to rekao (pocevsi od toga da ima zdravstvenih problema s glasnom glazbom)
Saber is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2008., 17:51   #26
Quote:
Aaron McLoughlin kaže: Pogledaj post

Ne volim pretjerano izlaske, užasno glasnu glazbu nikad nisam volio , a i izgleda da ni nemogu zbog nekog naizgled malog oštećenja sluha( sve štima , samo mrzim bit pokraj zvučnika).
Mrzim pretjerana sređivanja i pokazivanje svijetu novu robu u nekom prenatrpanom kafiću.
Imam "brdo" ušteđevine koju mislim spizdit na neku bijesnu cross biciklu , ili surf , ili neznam ,,, probat skakat sa padobranom za tu lovu.
Dakle volim sport i prirodu , a onu lovu možda spizdim i na neke bijesne zvučnike da mogu sam guštat u muzici koju opet sluša mali broj vršanjaka.
Inače me ljudi okarakteriziraju kao flegma tipa jer se ne volim nervirat radi gluposti.

Samo posveti se stvarima koje volis radit, uz njih ce doc istomisljenici a isto tak mozda i cura koja
just_imagine is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2008., 19:37   #27
Quote:
Aaron McLoughlin kaže: Pogledaj post
@MEP
Slobodno podijeli priču sa nama , možda i neš naučim.
Prika, sumnjam da ćeš išta od mene budale naučit...
A i inače, teško u ljubavi možeš išta naučit na tuđen primjeru. Moraš sam proć kroz neke stvari, moraš sam nešto doživit.
Mislim nemoj sad mislit da ti ja nešto pametujem, jer ono, nisan ja neki mudrac, malo san stariji od tebe. Al to je tako...

A šta se priče tiče, neznan...Ne mogu sad, sjeban san totalno pošto priča prati vezu koja se prije 2 minute totalno raspala....al, nema veze, ne želim ti preuzet temu
Možda nešto napišem večeras, pa ako te već neću ničem naučit, možda ti bar otvorim neke nove vidike...
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:10.