Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2008., 07:27   #21
Moja ima 3 godine i tek je sada prestala vrištati kod naše pedijatrice, iako još uvijek šizi kada joj treba pregledati grlo ili uha. Ali kada moramo negdje kod specijalista ili u laboratorij, urla kao da joj gulimo kožu...

Sestra naše pedice me je utješila, kaže da bi zapravo i mi odrasli puno puta htjeli vrištati kada moramo nekuda ići, ali ne smijemo jer smo odrasli, a klincima je još dozvoljeno da tako izraze svoje "osjećaje"...
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2008., 12:26   #22
Quote:
Zmijica kaže: Pogledaj post
Moj nije plakao do godinu dana, ni na cijepljenje, ma nis.
Sad place (15 mj.). Mrzi one hladne slusalice za pluca. A kad mu ide gledat grlo, moramo ga drzat i sestra i ja.
Nama je slično, prvih skoro god. dana sve ok, na pikice bio poslije 6.mj bunovan, ali poslije-u zadnje vrijeme čim parkiramo pred Dom zdravlja počinje Neću doktoru, pa u čekaoni plač a čim uđemo vrisak, svi ga moramo držati da bi doktor bilo što pregleda.
Isto tako bilo zadnji put kod zubara, izišli da nije ni pregledao zube.
A zanimljivo, kod doktorice u Klaićevoj nikad nije zaplakao, već smo bili 6 puta tamo na kontroli, malo se bunio kad su mu oči kapali i to je sve.
Agata1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2008., 14:28   #23
moj sin se nije plakao do 2.god, i onda su mu radili čok-čok i od onda katastrofa do 3 i pol god, pa se pomirio s pedijatricom napokon
magaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2008., 14:55   #24
Moj (2,5g) uredno dobiva bombončić od pedice kad završimo pregled i svaki puta je vesel kada mu spomenem da idemo kod tete doktorice, iako malo teže otvori usta da mu pogleda grlo, zasada još nije pravio probleme.
petra593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2008., 15:31   #25
Moje ne plaču. Nikad nisu plakale, ni kao bebe. Vole svoju doktoricu i vole ići kod nje.
pipice is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2008., 15:32   #26
Moje ne plaču. Nikad nisu plakale, ni kao bebe. Vole svoju doktoricu i vole ići kod nje. I one se vesele bombonu
pipice is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2008., 17:00   #27
zaboravila sam reći da moj iako ne plače kod svoje doktorice, plače kod drugih doktora jer kaže da sve ostale doktore mrzi, a nju voli jer nju pozna
MAJA155 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2008., 10:28   #28
Da, i moja mlađa plače kad ide vaditi krv. Rekla je da je ta doktorica gruba a njena lijepa i da više nikad neće ići vaditi krv. Za cijepljenje nikad nisu plakale.
pipice is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:43.