Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2009., 19:14   #81
mi smo jucer kupili madrac u Perfecti...120x60 za cca 350 kuna...od poliuretanske pjene...nisam htjela opruge nikako...

mi imamo takav veliki za bracni krevet i dosta je tvrd...cak sam negdje na Forumu procitala da je nekima i pretvrd...

jedino ne znam jel onaj nadlozak za madrac potreban?!
ribica0603 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 21:56   #82
a ja sam čula da su opruge najbolje za bebe, dok kralježnica ne ojača da ne treba anatomski (a to su te pjene i sl)
majaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 23:29   #83
a vidiš, ja sam čula da opruge bebama apsolutno ne trebaju...
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 23:46   #84
Ja sam čula da su u principu bebe toliko lagane da ne treba baš previše filozofirati oko madraca..
Mi smo kupili hespov, s obzirom da bebonja još nije stigla ne znam kakav će biti u praksi, ali ovak mi se čini ok.. nije tanak, i naš je s oprugama.. e sad jel taj dobar, ne znam, nama se činio ok, inače ga ne bi kupili
__________________
naša patkica je stigla 22.09.09.......... još jedna krafnica stigla je 04.03.13.
dazzling is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 00:25   #85
mi u krevetiču imamo isto hespov madrac plačen oko 500 kn radi čudnih dimezija za krevetić koji je star 25 godina moj kad sam bila mala sad smo ga samo obojali,a u koljevci imamo tvrdu spuzvu a od ispod madrac koji je malo mekši koljevka je stara 50 godina točno a robica na njoj je star 25 godina i ja sam je koristila zgodno...... evo i slikica krevetiča i koljevke



__________________
M.2009 ....Stiže princeza 2015..
http://tickers.TickerFactory.com/ezt.../a6c2/preg.png
mazuljkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 00:32   #86
Mazuljkić sobica ti je zakon!!
__________________
naša patkica je stigla 22.09.09.......... još jedna krafnica stigla je 04.03.13.
dazzling is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 14:29   #87
hvala evo ovdje imaš još slikica ako te zanima
http://picasaweb.google.hr/dinapetar...ariZaBebolina#
__________________
M.2009 ....Stiže princeza 2015..
http://tickers.TickerFactory.com/ezt.../a6c2/preg.png
mazuljkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 15:31   #88
Pogledala.. super je!!!
Da sam bar ja tak kreativna.. mi po našoj sobici polijepili medeke i to je vrhunac moje domišljatosti
__________________
naša patkica je stigla 22.09.09.......... još jedna krafnica stigla je 04.03.13.
dazzling is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 16:58   #89
da li je netko radio komodicu za prematanje kod stolara npr?

da bude malo veća i šira od normalne kakvih ima za kupiti....

i gdje se kupuje ono gore na čemu premataš bebu? ima li manjih i većih dimenzija
freya7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 17:09   #90
Quote:
freya7 kaže: Pogledaj post
da li je netko radio komodicu za prematanje kod stolara npr?

da bude malo veća i šira od normalne kakvih ima za kupiti....

i gdje se kupuje ono gore na čemu premataš bebu? ima li manjih i većih dimenzija
Znam da je sestra od moje frendice dala raditi malo veću komodicu.. koštala ju je 1000 i nešto kuna... ali nažalost nemam pojma gdje je kupila onu spužvu za presvlačenje.. možda imaju u kiki ako imaju te veće komodice
__________________
naša patkica je stigla 22.09.09.......... još jedna krafnica stigla je 04.03.13.
dazzling is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 18:35   #91
Quote:
dazzling kaže: Pogledaj post
Znam da je sestra od moje frendice dala raditi malo veću komodicu.. koštala ju je 1000 i nešto kuna... ali nažalost nemam pojma gdje je kupila onu spužvu za presvlačenje.. možda imaju u kiki ako imaju te veće komodice
budem se zaletila sutra, da vidim dimenzije.....
freya7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 23:57   #92
velikih podloga za prematanje ima u adaxu....

sa one druge teme- IKEA ja se nadala da će starci mog dragog ić prije nego rodim jer dosta često idu tamo, pa da nas povedu sa sobom i da kupim komodicu tamo, al kuki
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 12:04   #93
Quote:
freya7 kaže: Pogledaj post
da li je netko radio komodicu za prematanje kod stolara npr?

da bude malo veća i šira od normalne kakvih ima za kupiti....

i gdje se kupuje ono gore na čemu premataš bebu? ima li manjih i većih dimenzija
Mi smo radili. Trebala nam posebna dimenzija zbog kupaone. Koštala nas 1400 kn. Ima 3 normalne ladice i jednu duboku. Bijele boje, na kotačiće. Spužvu za prematanje imaš u svim trgovinama sa dječjom opremom, košta oko 100tinjak kn
__________________
:) x 3 = moj cijeli svijet
svastamorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2009., 14:35   #94
Mi imamo krevetić star 11 godina, kompletno sa madracem i posteljinom. Posteljinu ću ionako kupiti jedan novi komplet, ali zanima me madrac.

Negdje sam čitala da za svako novo dijete treba novi madrac, šta kažete?
Inače je madrac Hespov, neki sa oprugama, ali je dosta debeo kao svi veći madraci, i mekan, kao da nema opruge. Da li se isplati uzimati novi?
mayabela is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2009., 15:15   #95
Quote:
mayabela kaže: Pogledaj post
Mi imamo krevetić star 11 godina, kompletno sa madracem i posteljinom. Posteljinu ću ionako kupiti jedan novi komplet, ali zanima me madrac.

Negdje sam čitala da za svako novo dijete treba novi madrac, šta kažete?
Inače je madrac Hespov, neki sa oprugama, ali je dosta debeo kao svi veći madraci, i mekan, kao da nema opruge. Da li se isplati uzimati novi?
ja ti i nisam neko mjerilo, ovo nam je prva beba, ali zbog svih mogućih grinja i bakteriještina su i meni savjetovali da ako uzmemo rabljeni kindić obavezno kupimo novi madrac. pogotovo što je ovaj tvoj star 11 godina-ja bi definitivno kupila novi! pa radije prišparaš na nečem drugom...
m@rty is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2009., 16:38   #96
ja sam čitala da su jedan od mogućih uzroka SIDSa upravo madraci, rabljeni, jer kao otpuštaju nekakav spoj koji može biti smrtonosan za bebe, tak da bih ti preporučila novi
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2009., 19:03   #97
Ja sam isto čula da madrac mora biti novi!!
Mi smo isto kupili rabljeni krevetić, ali madrac smo kupili novi.
__________________
naša patkica je stigla 22.09.09.......... još jedna krafnica stigla je 04.03.13.
dazzling is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2009., 20:53   #98
Ajmeee, ionako sam bila odlučila da će madrac biti novi, sad ste me uvjerile kad ste digle frku!

Zapravo sam mislila kupiti i novi krevetić u kompletu s komodom, ali onda sam si razmišljala zašto bacati novac, dovoljno je da promijenim madrac i posteljinu, a postojeću posteljinu ću oprati i držati za rezervu (zaista je jako lijepa).
Sad idem proučavati kako ste prale posteljinu i ogradicu..
mayabela is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2009., 22:33   #99
Ja oprala svoju ogradicu, ali ima feeling kao da se tkanina malo stisnula, pa se ona spužva unutra malo naborala jer je sada prevelika za tkaninu .. a prala sam na 30..
__________________
naša patkica je stigla 22.09.09.......... još jedna krafnica stigla je 04.03.13.
dazzling is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2009., 23:03   #100
A valjda to ovisi i o materijalu i punjenju...
mayabela is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:46.