Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2008., 11:34   #41
[
Quote:
bolje prokrvljenosti i stomatolog je probao izvršiti par zahvata ali s vremenom stanje je sve gorje. Da li postoji kakav preparat da mi se stanje popravi???[/
QUOTE]


Prijateljici moje mame su se zubi tako klimali da su jedva stajali u ustima.Zubar je predlozio izvaditi sve i zubnu protezu.
Onda je tra prijateljica pocela zvakati SALVIJU nekoliko puta na dan,svjezu.Kroz par mjeseci(ne znam tocan period) zubi su se ucvrstili kao kod zdravog covjeka,i zubno meso je bilo potpuno zdravo.
Probaj,terapija je zaista jednostavna..
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2008., 19:54   #42
Moje iskustvo

Reći ću Vam svoje iskustvo. Meni je bila dijagnosticirana paradentoza. Bilo mi je povučeno i bolno zubno meso svih prednjih zubiju. Dva zuba su bila klimava.
Poslušala sam jedan savjet, koji djeluje smiješno i nevjerojatno, ali ja nakon toga tretmana nemam više paradentozu.

Masirala sam zubno meso i zube sa kuhinjskom morskom solju. Obavezno mora biti Morska sol. Jednostavno mokru četkicu umočiti u sol, te masirati zubno meso oko 20-ak minuta, tri puta dnevno. Tijekom tretmana bolovi su užasni i jako neugodni, desni dosta krvare, ali treba biti uporan i izdržati. Samo odjednom nakon tri tjedna prestalo me boljeti, zubno meso se vratilo u normalu i sav kamenac je nestao. Nemam više problema. Od tada je prošlo oko četiri godine.
jasna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 21:25   #43
Quote:
Jaco KO kaže: Pogledaj post
Ima li netko rješenje za ovaj problem? Već 5 g. imam paradentozu i prisiljen sam svakih pola mjeseca čistiti kamenac,u protivnom mi naotiče zubno meso,povlači se i sve mi se više zubi počinje klimati,bojim se da bi moglo doči do ispadanja.Koristim elektrićnu četkicu zbog bolje prokrvljenosti i stomatolog je probao izvršiti par zahvata ali s vremenom stanje je sve gorje. Da li postoji kakav preparat da mi se stanje popravi???
Osobno sam probao biljni preparat pod nazivom Krovital i moram priznati da se ni u snu nisam nadao da ču riješiti problem paradentoze i to potpuno bezbolno i bez krvarenja desni. I par zubi koji su se klimali nakon otprilike mjesec dana su se učvrstili,desni su postale prokrvljene u toj razini da se ni moj osobni stomatolog nije mogao načuditi! Preparat sam kupio od prijatelja na njegovu preporuku, a još je nevjerojatnije da sam riješio i problem užasnih migrena koje sam imao od djetinjstva, zadnjih 9 mjeseci me niti jednom nije niti zabolila glava(rečeno mi je da je preparat bio kombinacija protiv paradentoze i migrene)!
Gandalf 222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 00:05   #44
Svako jutro natašte promućkati 15 min suncokretovo ulje. ja to radim već dva mjeseca i zubno meso mi je kao u bebe. Prva stvar koju ćete primjetiti su čisti, učvršćeni zubi i zdravo zubno meso. Pogledajte po netu dr. Karah (Karach) metoda
EXORCIST XXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 15:20   #45
Svaki dan utrljati u zubno meso ili promućkati u ustima PROPOLIS,može ga se naći kod svih proizvođača meda i nije skup,recimo ja ga kupujem po 15 kuna.
Pjesnik 91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2008., 21:44   #46
Zna li neko gde mogu nabaviti ovaj preparat KROVITAL, o kome pise Gandalf 222
deksi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2009., 11:47   #47
Ja sam izliječila paradentozu MMS-om. Tri tjedna sam prala zube i masirala desni s tom otopinom u 7. mjesecu prošle godine i od onda mi se desni više nikada nisu upalile. Zubi koji su bili klimavi su se skroz učvrstili. Sada perem zube jednom tjedno s MMS-om i to je to.
Scarletta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 14:45   #48
Strašno su mi donji desni natekli od jučer.. Inače, dijagnosticirana mi je paradontoza i idem oko svakih mjesec dana na kiretažu kod specijaliste.
Zanima me je li pametno ići s antibioticima kao doksiciklin ili lansoprazol (antacid) budući više ne pomaže ni ispiranje s kaduljom, a već sam popila dva andola zbog bolova.
Naravno idem mom specijalisti odmah danas, ali čisto me zanima dal se koriste uopće antibiotici za takvo stanje
Enči is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2009., 11:38   #49
Probajte desni masirati sa prahom nima (neem). Nim djeluje antibakterijski, antivirusno i protuupalno. Prahom se natrlja zubno meso i zube, ostavi da djeluje 5 min i potom ispere. Malo je gorko , no može se izdržati .
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2009., 14:43   #50
Čitam probleme koje imate i kako ste se rješavali istih, i sam sam imao vjerojatno jači oblik paradentoze, postao sam toga svjestan tek kada mi je stomatolog vrlo jednostavno izvadio tri zuba, a plan je bio i za daljnje vađenje. O bolesti zubnog mesa ništa nije govorio, pokušao sam od masiranja sa raznim preparatima / kuhinjska sol, pripravci od kadulje, propolisa, tuširanje i vodena masaža zubnog mesa, ispiranje i mućkanje sa hladno prešanim uljem i sl. / ali ništa nije pomoglo.
Sada je problem riješen i to sa samo šest tretmana kod paradentologa u Zagrebu / sa stolice ima prekrasan pogled na jedan zagrebački trg / kojem sam neizmjerno zahvalan , zubno meso ne krvari, zubi se ne klimaju, nema zadaha, prije dva mjeseca nisam u to mogao niti vjerovati, a sada sam presretan. Hvala mu na pomoći. Vaše je da od stomatologa zatražite uputnicu za paradentologa i slikate kompletne zube.
cero1956 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 21:45   #51
Quote:
Jaco KO kaže: Pogledaj post
Ima li netko rješenje za ovaj problem? Već 5 g. imam paradentozu i prisiljen sam svakih pola mjeseca čistiti kamenac,u protivnom mi naotiče zubno meso,povlači se i sve mi se više zubi počinje klimati,bojim se da bi moglo doči do ispadanja.Koristim elektrićnu četkicu zbog bolje prokrvljenosti i stomatolog je probao izvršiti par zahvata ali s vremenom stanje je sve gorje. Da li postoji kakav preparat da mi se stanje popravi???
MMS, isprobano . . .
minmasin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2009., 15:26   #52
Quote:
minmasin kaže: Pogledaj post
MMS, isprobano . . .
Baš mi je drago. I mene je MMS spasio po tom pitanju.
Scarletta is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2009., 19:43   #53
MMS ste koristili cistog,samog na cetkici?da li ste dodavali limunsku kiselinu?Sa vodom?
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2009., 20:26   #54
Quote:
utisana kaže: Pogledaj post
MMS ste koristili cistog,samog na cetkici?da li ste dodavali limunsku kiselinu?Sa vodom?
ok, ujutro 10 kapiMMS-a, dodas 50 kapi limunske kiseline (10%-tne), stoji tri minute, dodas recimo pola deci vode i to je to za taj dan. to kapas na cetkicu i cetkas zube par puta dnevno. kad vidis da je bolje radis dva puta tjedno
minmasin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2009., 20:28   #55
Quote:
utisana kaže: Pogledaj post
MMS ste koristili cistog,samog na cetkici?da li ste dodavali limunsku kiselinu?Sa vodom?
probaj lagano i zubno meso ako nemas velike bolove, koristi meksu cetkicu
minmasin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 12:05   #56
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 12:34   #57
Ja sam radila drugačije. Na 6 kapi MMS sam dodavala pola čajne žličice limunske kiseline i nakon 3 min dodavala pola decilitra vode. Prva tri dana sam četkala zube i desni 3 puta dnevno a zatim samo jednom dnevno uvečer pred spavanje. Ukupno 3 tjedna. Važno je napomenuti da se zubi četkaju najduže 1 minut i da se iza toga isperu vodom. Osim upale riješila sam se i kamenca na zubima. Od tada bar jednom tjedno preventivno četkam zube s MMS uvečer prije spavanja.
Scarletta is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 12:17   #58
..

svi lijekovi su otrovi..
sve je to lijepo, može ti svašta izvana pomoći, ne sumnjam u učinkovitost nekih preparata..
ali da probaš s meditacijom?
zubi su, kao i svaki drugi dio našeg tijela- odraz svijesti..
u slučaju zubiju baš- način na koji grizeš stvari u životu, kako se hvataš u koštac sa izazovima i životom uopće- stanje duha..
moglo bi se reći - odraz karme (ugrubo)..
radi na duhu
free archer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 12:36   #59
Što je taj MMS i gdje ga se može kupiti?
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 12:10   #60
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Što je taj MMS i gdje ga se može kupiti?
Treba malo i citati.
https://www.forum.hr/showthread.php?t=412447
nixon69 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:06.