Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2009., 01:14   #41
Quote:
SAS kaže: Pogledaj post
nece ti odgovoriti jer je trajno baniran zbog ovakvih bisera kao sto su Ockham's razor, plus kumek i trebor kojima im je bio trn u oku zbog cinjenice da postoji i alternativno lijecnje koje moze pomoci u slucaju kada alopatska medicina zakaze, i na to njima zahvali
doticni se nije izlijecio ni priblizno.. definicija izljecenja je odsustvo bolesti bez ikakve terapije, a on i sam priznaje da mu se bez tih 17 kapi mms-a koje pije (a na vise mjesta spominje da uzima i kolkoidno srebro i dmso) Crohn odma vraca... moram ti reci da je to JAKO JAKO daleko od izlijecenja... a i remisije
ujedno, Alan_SP je i sam kaze da ga je u remisiju (upitnu, jer ovo sto on sam opisuje to nije) doveo Mekki Torabi a ne ti otrovi koje uzima
a banan je zato sto laže kad kaže da ga je to izliječilo, a time obmanjuje ljude i potiče ih da probaju ta sranja s kojima se on puni, a dotične stvari su opasne u krivim rukama... a za razliku od normalnih lijekova, kad u slucaju da stvar krene u krivom smjeru možeš slobodno tužit firmu koja ga je napravila, Alan_SP ne odgovara nikome.. i zato je njegovo širenje dezinformacija jebeno neodgovorno
__________________
がんばれ
Kronični Vlado is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2009., 07:11   #42
Quote:
Kronični Vlado kaže: Pogledaj post
doticni se nije izlijecio ni priblizno.. definicija izljecenja je odsustvo bolesti bez ikakve terapije, a on i sam priznaje da mu se bez tih 17 kapi mms-a koje pije (a na vise mjesta spominje da uzima i kolkoidno srebro i dmso) Crohn odma vraca... moram ti reci da je to JAKO JAKO daleko od izlijecenja... a i remisije
ujedno, Alan_SP je i sam kaze da ga je u remisiju (upitnu, jer ovo sto on sam opisuje to nije) doveo Mekki Torabi a ne ti otrovi koje uzima
a banan je zato sto laže kad kaže da ga je to izliječilo, a time obmanjuje ljude i potiče ih da probaju ta sranja s kojima se on puni, a dotične stvari su opasne u krivim rukama... a za razliku od normalnih lijekova, kad u slucaju da stvar krene u krivom smjeru možeš slobodno tužit firmu koja ga je napravila, Alan_SP ne odgovara nikome.. i zato je njegovo širenje dezinformacija jebeno neodgovorno
Sestrična živi u Njemačkoj, dijagnosticiran joj Crohn prije dvije godine...
Sasjeckali joj već neke dijelove, nepotrebne, naravno...

Pije DNEVNO 17 ili 18 tih NORMALNIH "lijekova" !!!
To je sasvim normalno i ok, tako svaki dan... nedavno joj presadili jetru dinosaura tako da lakše to sve podnosi i živi sretno.

A, da, da ne zaboravim, CURA IMA 23 GODINE, i vrlo je zahvalna što joj medicina omogućava da cijeli život pije tih 17 - 18 tableta dnevno, ipak je to vrh vrhova moderne medicine!!!

I sad prije nego počnete tu pisat kako ovo i zašto i zato ono, ZAMISLITE DA STE TO VI !!! i
__________________
Uzmite zdravlje u svoje ruke, jer je vaše i pripada samo vama i nedajte ga više nikome !!
deacon is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2009., 09:48   #43
Quote:
deacon kaže: Pogledaj post
Sestrična živi u Njemačkoj, dijagnosticiran joj Crohn prije dvije godine...
Sasjeckali joj već neke dijelove, nepotrebne, naravno...

Pije DNEVNO 17 ili 18 tih NORMALNIH "lijekova" !!!
To je sasvim normalno i ok, tako svaki dan... nedavno joj presadili jetru dinosaura tako da lakše to sve podnosi i živi sretno.

A, da, da ne zaboravim, CURA IMA 23 GODINE, i vrlo je zahvalna što joj medicina omogućava da cijeli život pije tih 17 - 18 tableta dnevno, ipak je to vrh vrhova moderne medicine!!!

I sad prije nego počnete tu pisat kako ovo i zašto i zato ono, ZAMISLITE DA STE TO VI !!! i
Žao mi je tvoje sestrične, no, nisi u pravu s takvim stavom.

Postoje nažalost, teški oblici crohna gdje su takvi zahvati neminovni.
Incipit is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2009., 10:57   #44
Nije tema ali u nastvku na ovo gore...

Prije 15 min pričao sam s poznanikom, (već sam pisao o tome) sin mu ima leukemiju, vozi ga svaki tj u ZG...

I sad mu liječnik svaki tj kaže, čuj radim do 15:00h, nađemo se kod mene poslije, i veli, zna što to znači, mora mu nosit 50 - 100 €, i tako stalno... (vjerovatno je to samo iznimka! )

Evo to mi je upravo pričao... Sin mu ima 6 godina... Kad pogledaš takvo dijete i imaš srca takvo nešto raditi... NEMAM RIJEČI... GAMAD !!!
__________________
Uzmite zdravlje u svoje ruke, jer je vaše i pripada samo vama i nedajte ga više nikome !!
deacon is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2009., 11:55   #45
Quote:
deacon kaže: Pogledaj post
Sestrična živi u Njemačkoj, dijagnosticiran joj Crohn prije dvije godine...
Sasjeckali joj već neke dijelove, nepotrebne, naravno...

Pije DNEVNO 17 ili 18 tih NORMALNIH "lijekova" !!!
To je sasvim normalno i ok, tako svaki dan... nedavno joj presadili jetru dinosaura tako da lakše to sve podnosi i živi sretno.

A, da, da ne zaboravim, CURA IMA 23 GODINE, i vrlo je zahvalna što joj medicina omogućava da cijeli život pije tih 17 - 18 tableta dnevno, ipak je to vrh vrhova moderne medicine!!!

I sad prije nego počnete tu pisat kako ovo i zašto i zato ono, ZAMISLITE DA STE TO VI !!! i
a) ja imam 25 godina i crohna i isto pijem dosta ljekova... znao sam piti cak i vise tableta od toga... tako da ne moram nista zamisljati
bitno je ne biti ocajan i nasjedati na svakakve gluposti i tvrdnje bez potkrijepljenja istrazivanjima ili logikom... i kad kazem logikom, ne mislim zdravoseljackom vec logikom osobe koja kuži tematiku... ja za svaku alternativnu metodu koja mi se cini ok pitam prijatelje koji su diplomirali medicinu i biologiju da vidim dal stvar ima smisla

b) jetru od dinosaura?
__________________
がんばれ
Kronični Vlado is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2009., 14:07   #46
Quote:
Kronični Vlado kaže: Pogledaj post
a) ja imam 25 godina i crohna i isto pijem dosta ljekova... znao sam piti cak i vise tableta od toga... tako da ne moram nista zamisljati
bitno je ne biti ocajan i nasjedati na svakakve gluposti i tvrdnje bez potkrijepljenja istrazivanjima ili logikom... i kad kazem logikom, ne mislim zdravoseljackom vec logikom osobe koja kuži tematiku... ja za svaku alternativnu metodu koja mi se cini ok pitam prijatelje koji su diplomirali medicinu i biologiju da vidim dal stvar ima smisla

b) jetru od dinosaura?
a) Iskreno mi je žao zbog tvoje bolesti !!

b) Isto tako žalim ako se ti s 25 godina zadovoljavaš i pravdaš tim medicinskim dostignućem u tvome slučaju i da ćeš morat tako cijeli život (ne poznajem te i oprosti ako gdje griješim)

c) neću više o tome jer se stalno vrtimo u krug, stalno isti film a različite uloge, stoga, srdačan pozdrav
__________________
Uzmite zdravlje u svoje ruke, jer je vaše i pripada samo vama i nedajte ga više nikome !!
deacon is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2009., 14:15   #47
Quote:
Kronični Vlado kaže: Pogledaj post
ja za svaku alternativnu metodu koja mi se cini ok pitam prijatelje koji su diplomirali medicinu i biologiju da vidim dal stvar ima smisla
Nasao si prave osobe da pitas za alternativu.
Njima je alternativa neprijatelj br. 1

Pitaj endimona sta je najbolje za tebe.To ti on bude strucno objasnio.
nixon69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2009., 18:33   #48
Quote:
nixon69 kaže: Pogledaj post
Nasao si prave osobe da pitas za alternativu.
Njima je alternativa neprijatelj br. 1

Pitaj endimona sta je najbolje za tebe.To ti on bude strucno objasnio.
zašto bi im bila neprijatelj broj jedan?
__________________
がんばれ
Kronični Vlado is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2009., 18:34   #49
Quote:
deacon kaže: Pogledaj post
b) Isto tako žalim ako se ti s 25 godina zadovoljavaš i pravdaš tim medicinskim dostignućem u tvome slučaju i da ćeš morat tako cijeli život (ne poznajem te i oprosti ako gdje griješim)
tko kaže da se zadovoljavam? velik dio tih tableta je "alternativa" ... istina nisu pune bioenergije ili dmsoa ili mmsa, ali i dalje se ne radi o tipicnim lijekovima
__________________
がんばれ
Kronični Vlado is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2009., 20:12   #50
Quote:
Kronični Vlado kaže: Pogledaj post
ali i dalje se ne radi o tipicnim lijekovima
Izgleda da si ti ofulao podforum.
Dosao si tu na alternativu i pljujes po svemu sto ti se veli,ili sto procitas.
Onda fino prosetaj na podforum zdravlje i uzivaj a nas postedi svojih komentara.
nixon69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2009., 20:26   #51
Quote:
nixon69 kaže: Pogledaj post
Izgleda da si ti ofulao podforum.
Dosao si tu na alternativu i pljujes po svemu sto ti se veli,ili sto procitas.
Onda fino prosetaj na podforum zdravlje i uzivaj a nas postedi svojih komentara.
nisi mi odgovorio na pitanje
__________________
がんばれ
Kronični Vlado is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2009., 21:02   #52
Quote:
deacon kaže: Pogledaj post
Nije tema ali u nastvku na ovo gore...

Prije 15 min pričao sam s poznanikom, (već sam pisao o tome) sin mu ima leukemiju, vozi ga svaki tj u ZG...

I sad mu liječnik svaki tj kaže, čuj radim do 15:00h, nađemo se kod mene poslije, i veli, zna što to znači, mora mu nosit 50 - 100 €, i tako stalno... (vjerovatno je to samo iznimka! )

Evo to mi je upravo pričao... Sin mu ima 6 godina... Kad pogledaš takvo dijete i imaš srca takvo nešto raditi... NEMAM RIJEČI... GAMAD !!!
ne, pa to su sve lešinari, ja znam jednog lika koji je naplaćivao kemoterapiju 1000 eura starcu koji je već bio jednom nogom u grobu. i tako dok starac nije umro.

a bilo je i gorih stvari... u slučaju tvog prijatelj Uskok nije opcija? ma mislim, čovjek bi još žrtvovao sebe, malo je teže kad je dijete u pitanju.

Zadnje uređivanje Sluga Bozji pravi : 09.11.2009. at 21:26.
Sluga Bozji pravi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2009., 22:50   #53
Quote:
Kronični Vlado kaže: Pogledaj post
nisi mi odgovorio na pitanje
Kad upotrijebis mozak (ako ga imas) budes vidio da nije tako tesko doci do odgovora.
nixon69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2009., 21:03   #54
Quote:
Kronični Vlado kaže: Pogledaj post
tko kaže da se zadovoljavam? velik dio tih tableta je "alternativa"
Lijekovi općenito su alternativa, sposobnosti tijela da samo izliječi poremećaj.
Incipit is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2009., 19:23   #55
Pozdrav ljudi,

pročitala sam dio postova o MMS-u, te vjerujem kako bi mi mogao pomoći. Ja, naime, imam problema sa želucem. Proteklih godinu dana se svako jutro budim sa jakim želučanim bolovima. I lice, sa kojim nikada nisam imala problema, mi je osuto prištićima. Napravila sam niz pretraga te su mi liječnici na kraju dijagnosticirali gastritis i protiv toga su mi propisali lijek. U početku sam pila tablete Ciipantola 20 mg od koji mi se stanje nije popravljalo. Nakon toga sam dobila lijek Larona koje sam pila neko vrijeme no stanje mi se svejedno nije popravilo. Sada su mi dali isti lijek ali umjesto doze od 15 mg sada pijem dozu od 30 mg, no i dalje se budim sa bolovima u želudcu a lice mi je i dalje osuto prištićima. I da, uz sve to imam i neugodan zadah iz usta, za koji vjerujem da je povezan sa mojim problemima sa želudcem.
Slijedom pročitanog o MMS-u vjerujem kako bi mi isti mogao pomoći, stoga vas molim da mi kažete kako i gdje ga mogu nabaviti/kupiti.
Hvala vam!
cat_woman is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 11:00   #56
Quote:
cat_woman kaže: Pogledaj post
molim da mi kažete kako i gdje ga mogu nabaviti/kupiti.
Tu nedaju da se nesto reklamira,zato googlaj malo,imas tamo sve sto ti treba.
nixon69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2009., 12:02   #57
Quote:
deacon kaže: Pogledaj post
Nije tema ali u nastvku na ovo gore...

Prije 15 min pričao sam s poznanikom, (već sam pisao o tome) sin mu ima leukemiju, vozi ga svaki tj u ZG...

I sad mu liječnik svaki tj kaže, čuj radim do 15:00h, nađemo se kod mene poslije, i veli, zna što to znači, mora mu nosit 50 - 100 €, i tako stalno... (vjerovatno je to samo iznimka! )

Evo to mi je upravo pričao... Sin mu ima 6 godina... Kad pogledaš takvo dijete i imaš srca takvo nešto raditi... NEMAM RIJEČI... GAMAD !!!
možete prijaviti slučaj na www.antikorupcija.hr

http://www.novilist.hr/Vijesti/Novos...-predvodi.aspx
Sluga Bozji pravi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2009., 16:59   #58
Quote:
cat_woman kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi,

pročitala sam dio postova o MMS-u, te vjerujem kako bi mi mogao pomoći. Ja, naime, imam problema sa želucem. Proteklih godinu dana se svako jutro budim sa jakim želučanim bolovima. I lice, sa kojim nikada nisam imala problema, mi je osuto prištićima. Napravila sam niz pretraga te su mi liječnici na kraju dijagnosticirali gastritis i protiv toga su mi propisali lijek. U početku sam pila tablete Ciipantola 20 mg od koji mi se stanje nije popravljalo. Nakon toga sam dobila lijek Larona koje sam pila neko vrijeme no stanje mi se svejedno nije popravilo. Sada su mi dali isti lijek ali umjesto doze od 15 mg sada pijem dozu od 30 mg, no i dalje se budim sa bolovima u želudcu a lice mi je i dalje osuto prištićima. I da, uz sve to imam i neugodan zadah iz usta, za koji vjerujem da je povezan sa mojim problemima sa želudcem.
Slijedom pročitanog o MMS-u vjerujem kako bi mi isti mogao pomoći, stoga vas molim da mi kažete kako i gdje ga mogu nabaviti/kupiti.
Hvala vam!

Samo još malo budi strpljiva cat....
emm is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 15:54   #59
Nisam svraćala na ovaj pdf otkako su trajno banirani neki članovi. Sada pišem zato što želim da što više onih kojima je potrebno ovo pročitaju. Nabavila sam MSM za moju majku koja pati od artritisa a u međuvremenu sam pronašla da MSM pomaže i kod Alzheimera. Tata mi je patio od A nekih 5 godina a posljednjih godinu dana stanje je bilo rapidno pogoršano, nije spavao po noći, nemir, razdražljivost, jedva je komunicirao. Nakon samo 3 dana uzimanja MSM u dozi od 2x1000 mg dnevno moj tata se potpuno promijenio, nestao nemir, spava po noći, razmišlja, sklapa rečenice kakve od njega nisam čula već dugo vremena. Za ne povjerovati.
Scarletta is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2010., 16:14   #60
Quote:
Scarletta kaže: Pogledaj post
Nisam svraćala na ovaj pdf otkako su trajno banirani neki članovi. Sada pišem zato što želim da što više onih kojima je potrebno ovo pročitaju. Nabavila sam MSM za moju majku koja pati od artritisa a u međuvremenu sam pronašla da MSM pomaže i kod Alzheimera. Tata mi je patio od A nekih 5 godina a posljednjih godinu dana stanje je bilo rapidno pogoršano, nije spavao po noći, nemir, razdražljivost, jedva je komunicirao. Nakon samo 3 dana uzimanja MSM u dozi od 2x1000 mg dnevno moj tata se potpuno promijenio, nestao nemir, spava po noći, razmišlja, sklapa rečenice kakve od njega nisam čula već dugo vremena. Za ne povjerovati.
Baš mi je drago za tatu
Jel uzimate MSM u kapsulama ? Gdje kupljeno, kolika je cijena?
yin yang is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:01.