Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2011., 11:58   #81
Quote:
shtefy kaže: Pogledaj post
I da kažem da idemo bilo kuda drugdje, vrlo često dobijem debilno-sažalni pogled tipa "joj, jadna djeca, ne idu na more". Tako da...
al tema ovdje nije ječ djeca trebaju il ne trebaju ići na more, nego otići na godišnji bez muža ili ne
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 12:03   #82
Quote:
shtefy kaže: Pogledaj post
U tome što ja tako mislim. I meni je razlika.

Imaš neki problem sa pravom na mišljenje?






Lali, možda je netko ovdje i mislio da je svejedno, ali u RL sam nebrojeno puta doživjela stavove da je jedini pravi godišnji ako je na moru. I da kažem da idemo bilo kuda drugdje, vrlo često dobijem debilno-sažalni pogled tipa "joj, jadna djeca, ne idu na more". Tako da...
ne sa misljenjen nego DA sa tvojim bahatim nastupom - mozda je to moj krivi dojam ak je sorry

BTW: meni je jedini pravi godisnji skijanje a na moru ionako stalno partijam
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 12:57   #83
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
ne sa misljenjen nego DA sa tvojim bahatim nastupom - mozda je to moj krivi dojam ak je sorry
Bahati nastup? Zato što kažem da bih otišla bez pardona sama sa djetetom da on neće da ide, ali ne bih da je u pitanju posao?

Ajd' dobro... Onda sam bahata.
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 13:44   #84
Ja vec godinama idem sama sa klincima na more i to mi je skroz normalno. Dapace, na plazi vidim jako puno takvih mama koje muzevi posjecuju vikendom ili kada uzmognu. Tako i nas tatek. Ne pada mi na pamet biti u zg, ako mozemo 2 mj uzivati na moru. A on ionako radi, pa nije sa nama cijele dane.
__________________
mama po zanimanju
Ani4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 13:59   #85
E da, i upravo sada smo na moru sami. A tata nas zove 10 puta na dan i stalno guguce, zazelio nas se. I onda kad dode bas uzivamo jedni u drugima.
__________________
mama po zanimanju
Ani4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 14:02   #86
Quote:
"friška mama" kaže: Pogledaj post
........da li vi idete same na more kad vam je muž spriječen ili ipak preferirate da je obitelj zajedno gdje god bili.
halllooo!!!postavila sam samo jedno najnormalnije pitanje na koje sam dala odgovor već u svom 2. postu,da ću ići....
Zar je tebi zbilja toliko bitno što drugi rade?
Ili tražiš opravdanje u stilu "pa i drugi to rade, zašto ne bih ja"?
TIT is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 14:09   #87
Quote:
shtefy kaže: Pogledaj post
Bahati nastup? Zato što kažem da bih otišla bez pardona sama sa djetetom da on neće da ide, ali ne bih da je u pitanju posao?

Ajd' dobro... Onda sam bahata.
rekoh da je to mozda bio krivi dojam, sorry
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 14:27   #88
otišla bih
stihaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 14:28   #89
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
rekoh da je to mozda bio krivi dojam, sorry
Ma sve pet...

Al' ti si mi inače jedna od normalnijih, razumnijih i baš dražih forumašica, pa baš mi došlo onako žao i krivo...

Nisam, majke mi...
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 15:02   #90
Quote:
Ani4 kaže: Pogledaj post
E da, i upravo sada smo na moru sami. A tata nas zove 10 puta na dan i stalno guguce, zazelio nas se. I onda kad dode bas uzivamo jedni u drugima.
kod nas bude ovak - prvio tjedan nam bude baš dobro, promjena u životu, drugi tjedan počnemo kukat kak si falimo, treći već odbrojavamo dane kad ćemo se vidjet

budući da brak/obitelj doživljavam k'o dugoročnu zajednicu ne znam kam bi došli da cvilimo ak u sljedećih 40 godina ne budemo mogli svaki dan bit zajedno!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 19:01   #91
Ja sam bila bez muža s djetetom na moru dio godišnjeg, a samnom je bio samo moj tata. Nemrem reć da mi je bilo lako, nije, ali iz nekih drugih razloga ( to je za temu nemogući bake/djedovi ).
Kod nas je pravilo da dijete bude na moru što više jer je bolji zrak, ugodnije je nego u Zg pa je s malom onaj tko može. Moje je mišljenje da kad dobiješ dijete više nije pitanje šta meni više paše ili mm-u nego što je bolje za dijete pa se potom mi prilagodimo tome.
__________________
Princeza 6.11.2007. Princ 19.09.2011.
Cattleya is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 23:15   #92
Bila...i opet bi, da moram....kod mene je jedino mali problem ako to možemo nazvtai problemom što sam ja s mora i kad idemo, idemo kod mojih...a to mm baš i nije neki hit, provesti mjesec dana kod punice pa on obično nađe neki dodatni poslić...i to je ok...meni dobro, njemu dobro, djeci dobro...

I zašto bi uopće bio problem ići bez muža (ili žene) na more sa djetetom????
__________________
Wanting something is not enough. You must hunger for it. Your motivation must be absolutely compelling in order to overcome the obstacles that will invariably come your way..
lucylu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 23:21   #93
Quote:
lucylu kaže: Pogledaj post
Bila...i opet bi, da moram....kod mene je jedino mali problem ako to možemo nazvtai problemom što sam ja s mora i kad idemo, idemo kod mojih...a to mm baš i nije neki hit, provesti mjesec dana kod punice pa on obično nađe neki dodatni poslić...i to je ok...meni dobro, njemu dobro, djeci dobro...

I zašto bi uopće bio problem ići bez muža (ili žene) na more sa djetetom????
i ja se pitam

mi smo sad svi skupa bili tjedan dana a za dva tjedna idemo ja i mala sama.
jedino oko čega se ne možemo dogovoriti je da ja idem svojim autom - mm naime inzistira da nas on odveze ali meni ideja da budem skoro mjesec dana bez vlastitog auta dok on ne uzme g.o. nije baš nešto privlačna
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 08:27   #94
Idem,sama s 2 djece,muzic nek radi ,nema go.
Ninjago is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 08:43   #95
Quote:
lotus_flower kaže: Pogledaj post
i ja se pitam

mi smo sad svi skupa bili tjedan dana a za dva tjedna idemo ja i mala sama.
jedino oko čega se ne možemo dogovoriti je da ja idem svojim autom - mm naime inzistira da nas on odveze ali meni ideja da budem skoro mjesec dana bez vlastitog auta dok on ne uzme g.o. nije baš nešto privlačna
Pa nek vas on odveze sa tvojim autom i nek se vrati doma busom. On će bit sretan jer je vozio, a ti ćeš imati auto na godišnjem
Nessych is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 09:22   #96
Quote:
Nessych kaže: Pogledaj post
Pa nek vas on odveze sa tvojim autom i nek se vrati doma busom. On će bit sretan jer je vozio, a ti ćeš imati auto na godišnjem
hahahaa da da muža u bus..hahahaha nekako mislim da ovo nebi prošlo nikako
-ja ist mislim da bi trebala ići sa svojim autom,slobodniji si,ne moraš sve tegliti na plažu pa doma pa opet tako sto puta i najbitnije možeš mijenjati plaže...

ON TOPIC..
-nas dvije isto idemo na more bez tate i to kod njegovih i bome ni u jednom trenu se nisam zapitala jel to ok i sl. uopće ne razmišljam o tome,nas dvije možemo ići i idemo i onda kad će on imati go idemo s njim,ako treba još nekog pratiti mi smo slobodne
-jedino kad je curka bila skroz mala nekih 3-4mj nisam htjela ići bez njega jer nam je bio prvi put na moru,a i kako on kaže kad su tako mali mijenjaju se svaki dan pa bi mu bilo teško ne vidjeti ju mjesec dana pa smo čekali njegov go...eh da to je bilo sa prvim djetetom..ko zna kako će biti sa drugim..možda nas sljedeće godine spraši na 3mj same na more aaaahahaha.
-uglavnom ne treba se puno opterečivati,ako imaš,mogučnosti,priliku,želju ideš a tm bi te trebao podržati mada eto ponavljam ja nikad nisam ni pitala
__________________
4kids on the block 😂
marina.k. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 09:25   #97
zanimljivo kak nema nijedne mame koja ne može dobit go i tate koji bi išao na more s djecom :/
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 09:45   #98
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
zanimljivo kak nema nijedne mame koja ne može dobit go i tate koji bi išao na more s djecom :/
Veli moj kolega s posla koji ima djecu 3g i 5mj: bio sam na moru sa ženom i djecom tjedan dana i jako sam se umorio. Sada ću 2 tjedna biti sam u Zagrebu da se odmorim.

Ja bih ga ubila. Ono što ne bih dozvolila je to da ima godišnji a provodi ga dalje od nas više od 3 dana (toliko sam ja bila, pa i njemu toliko dozvolim ).

Mene zanima, iako je off, koliko bi vas išlo na odmor bez muža i djeteta? Ja išla sa sister i bilo mi predobro
agni is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 10:08   #99
Quote:
agni kaže: Pogledaj post
Mene zanima, iako je off, koliko bi vas išlo na odmor bez muža i djeteta? Ja išla sa sister i bilo mi predobro
hm još uvijek nemam potrebu za tim..hm ili imam...ma pojam nemam o koliko dana govorimo??
-mada mislim da ja bez svoje još uvijek male ženske nebi mogla(14mj) izdržati
__________________
4kids on the block 😂
marina.k. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 10:11   #100
Quote:
agni kaže: Pogledaj post
Veli moj kolega s posla koji ima djecu 3g i 5mj: bio sam na moru sa ženom i djecom tjedan dana i jako sam se umorio. Sada ću 2 tjedna biti sam u Zagrebu da se odmorim.
pa iskren je čovjek...i moj te tjedne kad smo d. i ja bile na moru, a on doma zove 'svoje ferije'.


Quote:
Mene zanima, iako je off, koliko bi vas išlo na odmor bez muža i djeteta? Ja išla sa sister i bilo mi predobro
ja bih išla odmah. dogovarala sam sa sestrom vikend, al me zeznula.
sva moja bezmužna ljetovanja su bila kad sam bila na porodiljnom. a kako on nikad neće bit na porodiljnom dok ja radim, onda niš od mojih ferija
inače imamo jednako godišnjeg.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:51.