Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2011., 19:13   #121
Quote:
majaa kaže: Pogledaj post
jednostavno DA!
DA na kvadrat
Već sam i bila,i to 3 godine zaredom...
I ove god. bi opet da nemam malu bebu...
Sa malom bebom baš mi se i neda
Mislim on nemože dugo biti,zbog posla nikada a mi možemo i kaj onda nije šteta da mi starije dijete pod klimom bude u tavanu cijelo ljeto umjesto da se kupa sa prijateljima na moru....
Meni je....
Negledam niti sebe niti njega,već gledam dijete kojem je to potrebno ali i veliko veselje
mambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 12:49   #122
Quote:
agni kaže: Pogledaj post
Ja bih otisla. Prosle godine sam bila od 5-9mj na moru s prekidima. Mm je bio s nama za stari godisnji,novi godisnji i za blagdane,a dio smo vremena bile i bez njega. Nikakav problem,jer sam htjela da mi dijete udise morski zrak sto vise a ne smrdljivi gradski.
I jeste otišli na kraju? Ja bih svakako išla i zbog sebe i zbog djeteta.
macorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 14:02   #123
naravno... moji klinci su sad 20 mj.... nas troje bili sami bez mm-a na 4 dana u lošinju.... i baš mi je bilo super....
i to bez kolica.... svaki dan 1 ruksak, 2 ručnika, 2-3 male kantice, 2 pelene i vlažne maramice i njih za rukice i na plažu
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 14:58   #124
Quote:
Twinmama kaže: Pogledaj post
naravno... moji klinci su sad 20 mj.... nas troje bili sami bez mm-a na 4 dana u lošinju.... i baš mi je bilo super....
i to bez kolica.... svaki dan 1 ruksak, 2 ručnika, 2-3 male kantice, 2 pelene i vlažne maramice i njih za rukice i na plažu
Divim ti se . Ja sa svojom sada ne bih mogla sama.
Treba uvijek netko trčati za njom, prošle godine sam išla bez problema.
agni is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 16:01   #125
Svaka čast mamicama koje idu same sa malom dijecom na more.
Meni jedan ima 3 godine zvrk, a drugi 4 mjeseca... ne pada mi na pamet. trebaš uzet pola kuće sa sobom -)
2princa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 16:07   #126
Pa evo nama se desilo da 2 godine nismo bili na moru. Prvo jer je muž dobio GO tek u 9. mjesecu, kad se meni više nije dalo, a prošle godine sam trebala roditi pa nismo mogli. Ove godine nismo ni namjeravali zbog manjak love. I frendica mi je ponudila apartman,a to je bilo u 6. mjesecu kada muž nije mogao dobiti GO. I ja sam spakirala klince i sebe i bili smo na moru nekih 9 dana. On nas je odveo i došao po nas. Ubila bih se da sam propustila tu priliku, a uživali smo i klinci i ja. Znam da je mužu bilo krivo kaj ne može i on s nama, ali niej imao nikaj protiv da mi odemo, zašto i bi.
ana.m is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 16:11   #127
Quote:
2princa kaže: Pogledaj post
Svaka čast mamicama koje idu same sa malom dijecom na more.
Meni jedan ima 3 godine zvrk, a drugi 4 mjeseca... ne pada mi na pamet. trebaš uzet pola kuće sa sobom -)
Jako puno žena razmišlja kao i ti, ne vidim zašto je to tako teško i zašto moraš ponjeti pola kuće. Meni ej za troje djece (male) bio dovoljan gepek od picasse
ana.m is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2011., 19:49   #128
Evo friške povratnice s mora: provela sam 2 tjedna sama s 3 djece na Korčuli, bez auta, bez igdje ikoga, samo ja i djeca, te blažena Peg Perego kolica

Iako, ja ne kužim neke ovdje sa stavom "ja to nemogu"; kaj bi bilo da se vašim muževima/partnerima nekaj dogodi ? - trajno bi ostale doma s djecom ili...?! Ne kužim stav roditelja koji "nemože" sa svojim djetetom...
winnerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2011., 20:56   #129
Quote:
winnerica kaže: Pogledaj post
Evo friške povratnice s mora: provela sam 2 tjedna sama s 3 djece na Korčuli, bez auta, bez igdje ikoga, samo ja i djeca, te blažena Peg Perego kolica

Iako, ja ne kužim neke ovdje sa stavom "ja to nemogu"; kaj bi bilo da se vašim muževima/partnerima nekaj dogodi ? - trajno bi ostale doma s djecom ili...?! Ne kužim stav roditelja koji "nemože" sa svojim djetetom...
Bas tako!
Ja sam svake godine sa njima jedan dio sama i nikad nije bilo nikakvih problema.
__________________
mama po zanimanju
Ani4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2011., 23:20   #130
bravo winnerice

moji imaju viksu odkad znamza sebe, tak da sam od rođenja po cijelo ljeto na moru i ne mogu zamisliti da ne odem na more. eventualno neka viša sila.

mi smo išli na more 20.6., mm, bebač i ja.
mm imao nešto starog i uzeo pola novg GO, tak da je uspio ostat 33 dana.
otišao je radit, a nama dvoma se pridružila moja mama i bili smo još mjesec dana. mm je cmoljio, kao ono fali mu mali, al istoje svjestan da je normalnije da je mali dolje.

mali je, malo je reći uživao. tak mi je sad žao da smo se vratili i crkajemo od vrućine na kontinentu.
cicibela3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 11:21   #131
Quote:
winnerica kaže: Pogledaj post
Evo friške povratnice s mora: provela sam 2 tjedna sama s 3 djece na Korčuli, bez auta, bez igdje ikoga, samo ja i djeca, te blažena Peg Perego kolica

Iako, ja ne kužim neke ovdje sa stavom "ja to nemogu"; kaj bi bilo da se vašim muževima/partnerima nekaj dogodi ? - trajno bi ostale doma s djecom ili...?! Ne kužim stav roditelja koji "nemože" sa svojim djetetom...
Svaka čast!
Moje ne mogu znači u biti "ne bih ako ne moram" . Dođi, čuvaj moju curku jedan dan pa će ti biti jasno
MM i ja imamo isto godišnjeg, sve smo usuglasili i išli smo sve troje skupa na more u 5om, 6om, i 8om mjesecu . Da jedno od nas nije moglo, već bih se organizirala sa sestrom/mamom/sveki, biti sama s malom na moru bi mi bila zadnja opcija.
agni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:15.