Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2013., 09:43   #41
Proslo je par dana od zadnjeg javljanja autora a ne znamo naknadnu situaciju...mozda nam se autor skompa s duhom i sad igraju partiju cerekanja iza monitora?
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Old 18.05.2013., 10:49   #42
evo javlja se autorica videa jer vidim da je ovdje ispala citava svada ne znam sta jos jednom da objasnim nije bilo vode jer je povrsina bila obrisana vec i suha,a posudica je suha izvadena iz ormara.to na cemu se klize nije STOL vec kuhinjski elemen,dakle unutra su police i tesko da ne netko moze zavuc unutra i micat magnet,pogotovo zbog debljine drveta.nisam snimala iz sredine sobe i pazila na sve sto vam smeta jer sam bila PREVISE sokirana onim sto vidim i uzela sam snimati odmah da ne prestane se micat.nisam to mislial stavlajt na net niti objavljivat javno niti ista slicno vec samo snimit da mogu pokazati decku da ne misli da serem i lazem...
dakle,ja sam autor videa,nije fejk,nema magneta,nema vode,hocete vjerovat ili ne na vama je,ja i dalje ne vjerujem u duhove niti me ista od tog brine,a i ako postoje meni tak svejedno..ako pocnu letit stvari po stanu onda cu se zabrinut,a ovak ...za sve postoji objasnene pa i za ovo vjerovatno,ali meni je cisto zanimljivo ono covjek ostane malo paf kad mu se zjelica pomakne sama od sebe.
rezony is offline  
Old 18.05.2013., 11:23   #43
Trajlaj be,trajlaj be
Lazi me,lazi me
Koliko ti imas godina dajte modovi lockajte ovo.
A sto nije cura prije par dana vidila duha koji je bio odvratan da ga se ne moze opisati,a danas ne vjeruje da joj to duh pomice zdjelu.
__________________
"Strong minds discuss ideas,average minds discuss events,weak minds discuss people"
Elanor Roosevelt
Otto Rino is offline  
Old 18.05.2013., 11:49   #44
Rezime cijelog topica je,

Da je autor nestabilna osoba jer dijelom postova pise u muskom a drugim dijelom postova u zenskom licu,pravdajuci se kako je cura od samog sebe.

Drugo,autor/autorica ili ukratko troll,tvrdi da ne vjeruje u duhove,potvrdjujuci to svojim zadnjim postom od danas,a evo tvrdnje od 11.05.

https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...4&postcount=20

u kojem tvrdi suprotno.

Uvazavajuci ovaj PDF,ipak smatram da se doticnog moze uputit na drugi PDF ovog foruma,na psihicke smetnje,ili da Administrator Cika Strile udijeli autoru topica knjigu koju je svojevremeno nudio jednom drugom forumasu.

Prijedlog:

Zatvorite besmisleni topic.
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Old 18.05.2013., 13:29   #45
Quote:
miky0 kaže: Pogledaj post
Prijedlog:

Zatvorite besmisleni topic.
A tako ću i učiniti.

Autor teme neka potraži savjete na adekvatnom mjestu, kako sam mu i rekao u PM-u. Nivo rasprave ovdje je na minimumu.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:47.