Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Pogledaj rezultate ankete: Pobjednik AusOpena 2017. je?
Nadal 21 44.68%
Federer 26 55.32%
Glasovatelji: 47. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2017., 12:03   #41
Quote:
Shaggy kaže: Pogledaj post
Pogledaj si hajlajtse Pullie vs Nadal... pa će ti biti jasno. Smiješno je kad netko misljenje temelji na jednom odgledanom meču.
Pa normalno da ne temeljim mišljenje na jednom meču, znam da je dobro igrao na prošlom USO...ali ovo što sam danas vidio je bilo komično...lik se nije pojavio na terenu, ovakva igra današnja mu nije za top 200

Ako tako nastavi brzo će past na ljestvici
Sunny Ways is offline  
Old 16.01.2017., 12:04   #42
Quote:
S'Sungassi kaže: Pogledaj post
Vjerojatno jesi. Ime mu je Marin Silić..
Koji si ti naslov romana Dostojevskog.
__________________
Nadal, Gaston, Khachanov, Dimitrov, Bautista Agut, Trevisan, Andreescu, Martić
lyra777 is offline  
Received Infraction
Old 16.01.2017., 12:16   #43
Quote:
Sunny Ways kaže: Pogledaj post
Pa normalno da ne temeljim mišljenje na jednom meču, znam da je dobro igrao na prošlom USO...ali ovo što sam danas vidio je bilo komično...lik se nije pojavio na terenu, ovakva igra današnja mu nije za top 200

Ako tako nastavi brzo će past na ljestvici
Pouille je ozlijeđen, to je rekao i prije meča. Poslije je potvrdio kako je bio na 30 ili 40%, ali da nije htio predavati meč.
Kiseli is offline  
Old 16.01.2017., 12:22   #44
Wawrinka na pragu poraza
Sunny Ways is offline  
Old 16.01.2017., 12:24   #45
Stan "prvo kolo ili naslov" Wawrinka opet samara

Fed fino izgleda.
LeGriffio is offline  
Old 16.01.2017., 12:24   #46
Sad kad donna prođe, a on ne
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Old 16.01.2017., 12:31   #47
Kako je čudno gledati Eurosport i slušati Mićine komentare
naturelover is offline  
Old 16.01.2017., 12:48   #48
Quote:
LeGriffio kaže: Pogledaj post
Fed fino izgleda.
meni ne izgleda baš tako dobro...i prije ovog preokreta u drugom setu sam razmisljao da ne igra ništa posebno. A mozda jednostavno Melzer igra jako dobro, sigurno je sposoban za to
Sunny Ways is offline  
Old 16.01.2017., 12:49   #49
Da, Fed je usao malo u Federror mode. Iako i Melzer dobro udara, a krajem seta je i prestao poklanjati.
LeGriffio is offline  
Old 16.01.2017., 13:16   #50
Quote:
Sunny Ways kaže: Pogledaj post
meni ne izgleda baš tako dobro...i prije ovog preokreta u drugom setu sam razmisljao da ne igra ništa posebno. A mozda jednostavno Melzer igra jako dobro, sigurno je sposoban za to
gledao sam malo protiv zvereva kad je spušio, mislim da sam možda i komentirao, plus njegove winnere s ostatka hopman cupa. uglavnom, kad potegne to je dobro, ali u izmjenama njegov forhend nije što je nekad bio, dok mi se za bekend čini da je čak radio na njemu i da nije uopće loš. ali bez pravog moćnog forhenda on se protiv najboljih može slikati jer to nije to, jer ovakav je itekako ranjiv protiv bilo kojeg top 50 pa i top 100 tenisača koji odigra protiv njega neimpresionirano imenom, te raspoloženo

ali obzirom da je ovo povratak, dozvolimo mu jedno pola godine da digne formu da vidimo di je točno
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is online now  
Old 16.01.2017., 13:19   #51
Dugo nije igrao s vecom kurcoboljom. Samo lupa i smije se
LeGriffio is offline  
Old 16.01.2017., 13:20   #52
Činjenica je da čovjek još samo gleda kako uloviti gs. Činjenica je da svoje sanse treba tražit na wb i uso-u. Iako i ovdje nije bez šanse, ako je podloga uistinu brža, iako mi se ne čini tako
vabank is offline  
Old 16.01.2017., 14:05   #53
Za Federera...
A to je to u tim godinama. Malo mu je pala brzina, malo pokretljivost, forehand je malo oslabio. Svaki od tih minusa zasebno nije strašan, ali skupa ipak rade tu nijansicu razlike u odnosu na prijašnje godine koje dođu do izražaja kada mu
je s druge strane netko ko ima motiva i želje.

Vidjet cemo kako ce se odvijat stvari kako bu sezona odmicala. Najbitnije je da ostane zdrav i da diže formu iz turnira u turnir.
__________________
It´s Nice To Be Important But , It´s More Important To Be Nice.
Shaggy is offline  
Old 16.01.2017., 14:07   #54
Quote:
Kiseli kaže: Pogledaj post
Pouille je ozlijeđen, to je rekao i prije meča. Poslije je potvrdio kako je bio na 30 ili 40%, ali da nije htio predavati meč.
Gdje si naletio na tu info ? Odigro sam neki tiket, pa me bas on oborio, pitam da se informiram za ubuduce.
__________________
It´s Nice To Be Important But , It´s More Important To Be Nice.
Shaggy is offline  
Old 16.01.2017., 14:15   #55
Komentar našeg komentatora u analizi meča Wawrinke i Kližana "Stanu Wawrinki je trebalo 5 mečeva da slomi Kližana"
naturelover is offline  
Old 16.01.2017., 14:19   #56
Quote:
lyra777 kaže: Pogledaj post
VMNGVD (Keys style ) bi mogao daleko, čak i dobiti No2ota u osmini.
Hu dat BFCD je poznat nadimak,sry..https://www.youtube.com/watch?v=fEYYxkRMUFI
blackkeys18 is offline  
Old 16.01.2017., 14:48   #57
Quote:
Shaggy kaže: Pogledaj post
Za Federera...
A to je to u tim godinama. Malo mu je pala brzina, malo pokretljivost, forehand je malo oslabio. Svaki od tih minusa zasebno nije strašan, ali skupa ipak rade tu nijansicu razlike u odnosu na prijašnje godine koje dođu do izražaja kada mu
je s druge strane netko ko ima motiva i želje.

Vidjet cemo kako ce se odvijat stvari kako bu sezona odmicala. Najbitnije je da ostane zdrav i da diže formu iz turnira u turnir.
Da diže formu iz turnira u turnir.????

Kad je on odigrao zadnji put par turnira u nizu a da nije poslije radio pauze po par mjeseci.

Prije tri-četri godine

To je tako kad ne znaš kad treba prestat i reć..to je to.
sedan is offline  
Old 16.01.2017., 15:25   #58
Quote:
sedan kaže: Pogledaj post
Kad je on odigrao zadnji put par turnira u nizu a da nije poslije radio pauze po par mjeseci.

Prije tri-četri godine

To je tako kad ne znaš kad treba prestat i reć..to je to.
ej moj sedan...roger je prije samo godinu i pol dana bio svjetski br. 2...izvali, pa ostani živ...

možda bi ti trebo prestat s komentiranjem, reć to je to...znaš onu točku, kad više ne možeš reći ništa pametnog...
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is online now  
Old 16.01.2017., 15:33   #59
Quote:
friendship kaže: Pogledaj post
ej moj sedan...roger je prije samo godinu i pol dana bio svjetski br. 2...izvali, pa ostani živ...

možda bi ti trebo prestat s komentiranjem, reć to je to...znaš onu točku, kad više ne možeš reći ništa pametnog...
Pa što ako je bio br 2. Ko da bi bio prvi koji je rekao dosta s broja 2.

Nisam ja rekao da je on trebao prestati prije 3-4 godine..mogao je prije godinu i po..kad je postao svjestan da mu tijelo ne dopušta odigrati par turnira zaredom..a da poslije toga ne mora pauzirat po pola godine.

Očito da on sam sebi nešto dokazuje..jer realno, nije baš normalno da "najbolji ikad" zadnjih koliko, 5 godina uzme jedan jedini GS.
sedan is offline  
Old 16.01.2017., 15:40   #60
Quote:
sedan kaže: Pogledaj post
Pa što ako je bio br 2. Ko da bi bio prvi koji je rekao dosta s broja 2.

Nisam ja rekao da je on trebao prestati prije 3-4 godine..mogao je prije godinu i po..kad je postao svjestan da mu tijelo ne dopušta odigrati par turnira zaredom..a da poslije toga ne mora pauzirat po pola godine.

Očito da on sam sebi nešto dokazuje..jer realno, nije baš normalno da "najbolji ikad" zadnjih koliko, 5 godina uzme jedan jedini GS.
radiš strawmana, mijenjaš tvrdnju
objasni radije zašto bi trebao reći dosta s broja 2, jer to je bila tvoja originalna tvrdnja
osim toga, sori, ali nemoguće je skupiti dovoljno bodova za br. 2 ako radiš pauze po par mjeseci nakon svakog većeg turnira (a pritom ne osvajaš najveće). tako da si i tu rekao glupost
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is online now  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:09.