Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2017., 23:08   #181
Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
Pa rođenjem nisam mogao birati karakter, zašto su neka djeca maltertirana u školi? Nisu maltertirana svojom voljom,a to im ostavlja trag za njihov budući dio života.
To što je netko psihopat, misliš da je psiho svojom voljom? Isto vrijedi i za ljude čudnih spolnih orijentacija.

To što sam ovdje je nametnuto, samim tim što imam takav karater + nemam mogučnosti za više ciljeve.

Uzmimo za primjer Biebera, jel on slučajno tako mlad postao pjevač?
Zašto ja sebe nebi snimio stavio na internet, pa nek mi se javi Usher i nek ludujem po NY svaki dan haha
Zašto nisam jučer u gradu recimo upoznao nekog fora lika, kaj nema pojma kuda s parama, pa da me danas pozive da se idemo provodit? Djeluje nemoguče, a opet je moguče isto kao i ovo sa Bieberom.

Zašto neke ljude u blizini instinktivono mrzim? Zašto mene također neki instinktivno mrze? Jel oni mogu taj svoj instinkt kontrolirat?
Zašto se ljudi svađaju, zašto se vode ratovi? Nekome je taj rat jedina prilika u životu koja mu se nudi........ sve je s razlogom i mi na ništa ne možemo utjecat. Sav taj život je jedna velika matematička formula
Koliko ja znam, Justin Bieber je kao dijete živio s mamom u prikolici i bio je siromašan i nije imao ništa. Često puta je govorio kako sada kad sve ima, želi se odužiti mami.

Ne znam zašto mrziš ljude, to je prejak termin da bismo govorili o instinktivnoj mržnji. Ali već ako je tako, jednostavno se makneš od tih ljudi i kraj priče.

Najbolje onda po cijeli dan lupati glavom o zid jer eto, ne može se ni na što utjecati.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:19.