Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Osnovne i srednje škole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2007., 21:50   #1
XVIII. gimnazija

Da vas čujem! Upravo sam upisala tj. prijavila se za xviii. gimnaziju, pa bi htijela čut vaše dojmove, profesori, društvo, uglavnom sve o školi. I čula sam da se sljedeće godine seli u Vlašku, to će bit super,
ajde čekam odgovore...
L.Miki is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 22:33   #2
hi
cudno da ti jos nitko nije odgovorio...
ja sam maturirala prije godinu dana,i dosta se toga promijenilo,ali vjerujem,samo na bolje.
meni je gimnazija bila super.ima zaista odlicnih profesora,koji su mi uzor(ja sam wanna be profesorica ),ima i onih malo manje simpaticnih,ali tako je u svim gimnazijama.ovisi i jesi li dvojezicar ili obicni.ali,sve u svemu,putuje se,ima razlicitih aktivnosti,poput dana otvorene nastave(sto je super).
sto se tice obrazovanja,mislim da ne zaostajemo za 16. ili nekim razvikanijim jezicnim gimnazijama.ja sam tamo shvatila sto najvise volim,a to su jezici!i nastava jezika je jako dobra.
sretno..nadam se da ces uzivati
ako imas bilo kakvim pitanja,pitaj
anna_maria is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 12:04   #3
evo ja sam isto maturirao prije godinu dana, i kao osoba sa najdužim stažem u njoj (6 godina, ne pitaj :-) ) mogu reći da se ne razlikuje puno od drugih... makar možda maaaalo iznad prosjeka... sasvim solidan odabir... i k tome se sljedeće godine seli u Vlašku!
__________________
The beauty of a star.
The pain of a scar.
janarani is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2007., 21:24   #4
Da,da i ja sam maturirala prošle godine... Ok gimnazija Meni je tam uvijek bilo zakon Profaći su bili čisto u redu, nije mi bilo preteško, ekipa je bila za 5! Evo ja da idem opet izabrala bi 18- tu!
leagnr is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2007., 22:34   #5
ja maturirala ove godine.

bilo je odlično,stvarno je.

nisi pogriješila!
suncokwet is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 17:50   #6
i sta ste upisali vi koji ste maturirali??
__________________
We've been through this such a long long time, just tryin' to kill the pain.But lovers always come and lovers always go, and no one's really sure who's lettin' go today. If we could take the time to lay it on the line,I could rest my head, Just knowin' that you were mine, so if you want to love me then darlin' don't refrain, or I'll just end up walkin', *in the cold November rain*
mala maca :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 19:59   #7
Quote:
mala maca :) kaže: Pogledaj post
i sta ste upisali vi koji ste maturirali??
ja sam upisala talijanski na ffzg,jednim dijelom i zahvaljujući najboljoj profi iz tal u 18.
anna_maria is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 18:41   #8
Quote:
anna_maria kaže: Pogledaj post
ja sam upisala talijanski na ffzg,jednim dijelom i zahvaljujući najboljoj profi iz tal u 18.

Ivona Pavičić???
L.Miki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 18:46   #9
To je najbolje profa? ti se šališ... daj ajde, budi malo realnija? ona je tuga i očaj!



__________________
The beauty of a star.
The pain of a scar.
janarani is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 23:35   #10
Smile

Quote:
anna_maria kaže: Pogledaj post
ja sam upisala talijanski na ffzg,jednim dijelom i zahvaljujući najboljoj profi iz tal u 18.

NADAM SE DA MISLIŠ NA DRPIĆKU..TA ŽENA JE TAKVA KRALJICA
little_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 00:24   #11
Ja sam upisala Novinarstvo na Fakultetu Političkih Znanosti
leagnr is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 20:39   #12
? ok,koja onda?
L.Miki is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 18:34   #13
kolko bodova treba za tam?
markomania is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 23:33   #14
Quote:
markomania kaže: Pogledaj post
kolko bodova treba za tam?
za 18tu ti treba 53...
šršlo88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 12:25   #15
ja sam ti maturirala prije 5 godina i znam da se dosta toga promijenilo u skoli!
nisam uspjela upisati filozofski koji sam htjela
u moje vrijeme je XVIII glasila za jednu od najlaksih gimnazija a ujedno i najgorih u zagrebu!
u svakom slučaju sretno i nadam se da nečeš imati Vrkljana iz kemije
R.I.P. profesor Čajko!
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2008., 13:25   #16
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
ja sam ti maturirala prije 5 godina i znam da se dosta toga promijenilo u skoli!
nisam uspjela upisati filozofski koji sam htjela
u moje vrijeme je XVIII glasila za jednu od najlaksih gimnazija a ujedno i najgorih u zagrebu!
u svakom slučaju sretno i nadam se da nečeš imati Vrkljana iz kemije
R.I.P. profesor Čajko!
iz kemije ti više nema Vrkljana, mislim da je otišo prošle godine, ne znam, uglavnom sad ti imamo neku super mladu profku...
...p.s možeš uć sa 53...ja sam imala 61 pa sam upisala xviii. i predobro mi je, p.s sam je jedan u mom razredu imo 53 boda
škola je super!
L.Miki is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 13:57   #17
Quote:
L.Miki kaže: Pogledaj post
iz kemije ti više nema Vrkljana, mislim da je otišo prošle godine, ne znam, uglavnom sad ti imamo neku super mladu profku...
...p.s možeš uć sa 53...ja sam imala 61 pa sam upisala xviii. i predobro mi je, p.s sam je jedan u mom razredu imo 53 boda
škola je super!
kad si se ti upisala?
markomania is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 14:12   #18
Quote:
šršlo88 kaže: Pogledaj post
za 18tu ti treba 53...
ma znam, kolki je bodovni prag, al obicno moraš imat više od bodovnog praga, pa zato pitam.
markomania is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 20:33   #19
ove godine, prvašić
L.Miki is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 20:43   #20
u 18. svake godine ostane mjesta. kod nas ima ljudi kaj su upali sa 48,49 bodova
__________________
.
Stella. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:23.