Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2013., 00:19   #41
Quote:
xlight kaže: Pogledaj post
...
vjerujem da u tebi ima krvi vranca i igrao bi na tebe jer mislim da bi koeficijent na tebe bio 1,15 dakle zicer
kako bi reka ciro, X ko kuca, sine
da, vranca...makedonskog vranca...butelja najmanje...
__________________

...zajebat čovika je učinit čoviku dobro, jel nije?

[Božji prototip..prečudan da bi živia, prerjedak da bi umra!]
H0RNi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2013., 13:26   #42
poz svima samo da ispricam svoju pricu.ono volis me volim te i te brije su rijetke.prije 17 dana jednostavno nestala od kuce sve stvari ostavila i nema joj traga ni glasa.tko zna sto je policiji rekla jer jednostavno nezele mi reci gdje je.i onda saznam da je nasla lika 43 g ona je26 i pobjegla sa njim u bosnu Doboj.nakon 6g i tri braka nisam je nikada spustao i sve sam joj dao.ja sada sam pobjegao u inozemstvo da razbistrim glavu jer jos je volim (budala)ali to je ljubav i nista se nemoze pijem tako tri dnevno neurodorona ida mogu opce da funkcioniram.brakovi i veze su j..stvar sad te ima sad nema ali nikad neznas hodas li po tankom ledu ili ne.greska u koracima i bum nema te vise.prica bi mogla biti i duza to da je to radila 6mj iza mojih ledja uz pomoc jedne kolegice koje su kovale plan protiv mene.a ja uvijeren kako imam dobar brak i kako sam tek da poceo da zivim.jos traje ta bol i nestaje nisam ljut nego razocaran i sokiran da zivimo u svijetu sa takvim ljudima kamena srca bez odgovornosti i morala.cuvajte se i nikad se nemojte sasvim predati nekom vjerujte kad tad ce se to obije o glavu.pozzz s..ni muz.mateja.h ako citas ikad ovo hvala na najludjem stanju u mom zivotu.
billy boy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:39.