Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2013., 22:33   #21
Quote:
bumica kaže: Pogledaj post
Kad sam ga vidjela takvog, došlo mi je nekako žao i ne znam zašto sam pomislila da je to zbog nas. Glupo, zašto bi se netko napio zbog propalog braka?
To što si sinoć doživjela se zove sreća u nesreći...po ovome gore napisanom vjerovano si gajila još uvijek neku nadu da to nije konačni kraj a sad si se uvjerila da je...prvo to reci roditeljima da je konačni kraj pa ćeš vidjeti kako će reagirati(nadam se da će razumiti)...drugo pusti malo vremenu da se to u tebi sve slegne i onda počni stvari rješavati...
eelli is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2013., 10:17   #22
Quote:
bumica kaže: Pogledaj post
... Ne znam što da radim ni gdje da idem.
Papire oko razvoda bih trebala srediti no ne znam od čega da počnem...stambeno pitanje, papiri, faks koji završavam no nikako da se pokrenem...osjećam se kao da nigdje neću imati mira.
Ti se loši filmovi događaju, i to svakodnevno. Moraš znati da nisi jedina na svijetu, i da može biti puno gore, teže i bolnije (npr. ako imaš dijete i sl.). Važno je da se sabereš (nadam se da imaš i nekih normalnih prijatelja s kojima možeš razgovarati o tome) i počneš rješavati jedan po jedan problem. Za prvu ruku bi ti preporučila jednu (dobru) knjigu od Ivane Šešo i Emine Pršić "Nedostaje? Ne, dosta je!" ona ti može pomoći da si postaviš neka pametna pitanja i malo se posložiš. Ostalo će onda ići samo od sebe. Pročitaj to... i javi kako ide. Sretno
__________________
Humor može postojati samo tamo gdje ljudi još raspoznaju neku granicu između važnog i nevažnog. A ta je granica danas postala neraspoznatljiva.
arai is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 09:34   #23
Zasto bi se vraćala nekome s kime si nesretna??
sad kad si otišla..
Ako se osjećas suvišno kod roditelja,popričaj s njima o svojoj situaciji i ako si ozbiljno odlučila na rastanak reci im da te podrze dok se ne osovis na noge..
Ponašanje muža-bez komentara...
I kao sto reče arai-korak po korak..problem po problem,grupno ih nemozes rješiti odjednom!
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2013., 19:07   #24
Quote:
bumica kaže: Pogledaj post
Da, auto imam od prije, brat mi ga je poklonio kad je sebi kupio noviji. Nisam imala snage otić uopće tamo jer ne znam što će me dočekat. On radi od kuće, ne znam tko mu dolazi niti što se tamo događa, svaki dan odgodim odlazak po auto i još neke svoje stvari.

Već radim uz faks. Ostala su mi dva teža ispita i diplomski koji sam već počela pisati no stala sam sa svime osim sa poslom, s obzirom na situaciju. Bukvalno, probudim se, odem na posao, vratim se i spavam. Pojedem nešto predvečer i drmim pred tvom.

Savjetovala sam se sa frendovom mamom koja je pravnica, isto mi je rekla da se pozdravim s tim novcem. Stan je kupila njegova mama, on je kao isto sudjelovao financijski u toj kupovini...smiješno.
zamoli brata da ode po auto i tvoje stvari.
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:12.