Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2017., 22:59   #1681
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Zašto forum? I zašto baš taj specifični forum?
https://www.mgtow.com/forums/

Sajt sam pogledao (i odličan je), forum me ne zanima. Jednostavno mi se ne da to čitat, nemam volje. Zvuči glupo jer ovo pišem na forumu, ali ovdje sam više iz nekakve navike. Više je do ljudi, ne znam... Ali forume mi se generalno ne da čitat.

Ne zanima me masa, zanima me ideologija, zanimaju me mudraci, ne učenici. Masa je uvijek načelno glupa, vidi se po demokraciji.
Zato sto si ti izdvojio taj sajt kao nesto drugacije. A nije. To sto tebe ne zanima forum, koji pripada tom sajtu, irelevantno je. Cijeli pokret je zadojena ideologija, isto kao i 3rd wave feminizma, nema se tu sto pricati. No, stvarati nekakvu famu oko MGTOW kak je supac ovo ono, nah nije. Bullshit je.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 23:00   #1682
Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
Iz toga ne mozes zakljuciti nista. Kao sto rekoh, zakljucke izvlacis iz nicega, nije ni cudo da su pogresni
Rekao sam, jedino seksanje sa tim muskarcima ti moze reci koliko ce njima bit stalo u krevetu, i da li ces im ti bit vazna kao osoba, ovako ne mozes znati
Pa bas i ne zelim probat dok nemam razloga povjerovat da nece biti tako.,
mantisa is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 23:00   #1683
Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
Citam tvoje postove i jedna stvar mi nije jasna, na koji nacin tacno se muskarac kompromituje da bi bio sa zenom ? Sta on zrtvuje sto se i blizu moze porediti sa davanjem bubrega ? Ma sta zrtvuje uopste , pusti to poredjenje ?

Jer sve sto pricas se bazira na toj zrtvi, na tom kompromitiranju koje zelis izbjeci. I onda ima logike to sto pises. Medjutim, ako toga nema, onda pises besmislice
Zar od ničeg što sam napisao ne možeš razumijet zašto?
Ne znam bolji način da to objasnim.

Gadi mi se sustav i ne želim bit dio njega. Ne želim hranit nečiji već prenapuhani ego niti želim pristajat na ono što mi tržište dodjeljuje zahvaljujući njihovim kriterijima koji su čak previsoki i za njihovu napuhanu tržišnu vrijednost.

Moji stavovi su malo različiti od mgtowa iako je put isti; pa ja ne mogu govorit u ime njih. No ostaje činjenica da odbijam ulagat početni trud, upoznavanje i uvaljivanje za nešto što ću ionako odbacit kao suhu krpu uskoro nakon toga jer mi nema što ponudit, bar ne onoliko koliko se prezentira.

Znaš, kad se ljudi postavljaju moćno i kad je teško do njih doprijet, onda kad dođeš do njih nekako i očekuješ neku razinu, a ne samo prosječnu osobu sa golemim egom. To razočaranje mi nikad neće lako past, iako sam svjestan svega.

Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Ok, "boriti se" je možda bio pogrešan izraz.

Točnije bi bilo reći - truditi se da se podigne vlastiti rejting.
Ma nije bitno kako se zove, bitno je da se nitko neće trudit ako mu je nešto konstantno servirano na pladnju i to daleko više nego je potrebno. Prije će žene imat stav "da mi bar danas nitko ne priđe" nego "da bar muškarac moje kvalitete pokaže interes za mene". Zapravo, ovo drugo nije ni dovoljno dobro, zašto bi i bilo, kad od toliko zainteresiranih, netko mora bit super, jel tako? A zapravo je samo logička pogreška.

Poanta je - dok vi budete prilazili, nudili se, pristajali na gore od sebe itd, one će osto tako nastavit ne prilazit, neće se trudit i ganjat će 2 lige iznad.

Logično. I ja bih.
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 23:04   #1684
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Naravno, godine ucine svoje, kriterijumi ne opadaju nego rastu, srazmerno nasem iskustvu ocekujemo barem isto ili priblizno i sa suprotne strane.

Doduse, afiniteti su razliciti kao i ljudske sklonosti.
Paaa... Otprilike da. Mozes to i tako reci, mada cu se ja tvrdoglavo drzati onog "drugi skup kriterijskih odrednica".



Quote:
Pa naravno da hoce.
Gde je Mastercard tu je i paypal.
Tako je. Samo da nije bitcoin i da i dalje imam svoju plateznu slobodu (moc) kojoj drzava ne moze stati na kraj, samo zato sto se nekom ljigavom birokratu tako cefnulo; ili pak ja vikao na trgu "krive" stvari pa me odlucilo socijalno disciplinirat.
__________________
Kad tiranija postane zakon, otpor postaje dužnost.
Andrew Wiggin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 23:04   #1685
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Pitas , otkud mi? Iz iskustva.

Posalje mi recimo tip poruku, nesto pita, par recenica.
Nakon toga trazi fotku. Ja kazem da necu slat fotku nekom s kim sam dvije recenice izmijenila. Tip prekida daljnju komunikaciju.

Imam 18 godina, setam po Maksimiru. Dolazi mi stariji tip na biciklu od kojih 50 i pita hocu li mu popusit. Ja ga ignoriram i hodam dalje, nakon tog izvadi novcanicu od 50 neceg i gura mi ju pod nos i nastavlja sa svojom ponudom. Zamalo sam povratila.

Frendica i njena frendica me na moru upoznaju s nekim deckom. Upucava mi se isto vece na nametljiv nacin i naravno uvjerava me da sam mu se ja jako svidjam. Odbijem. Sutra mi frendica kaze da se prije dva dana njoj upucavao. Nakon par dana prohoda s ovom trecom.

Ovo mi je prvo palo na pamet, a mogla bih......
Naravno da nisam mislio na ludjake koji po maksimiru pitaju nepoznate zene hoce li im popusit, nego na muskarce koji normalno pridju, ali ti procjenis da ih zanima samo seks.
A ja tvrdim da to ne znaci nit da nece bit dobri u krevetu i potrudit se da bude dobro i curi, nit da nemaju osjecaja i da ih ne zanima zena kao osoba
Moze bit da neko bude takav, a i ne mora.
Ljudi zbog mnogih razloga ne zele odmah u ozbiljne veze, posebno sa nekim koga ne poznaju dovoljno dobro i nema dubljih osjecaja, a ipak zele seks sa tom osobom.
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 23:05   #1686
Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
Naravno da nisam mislio na ludjake koji po maksimiru pitaju nepoznate zene hoce li im popusit
Meh, otkriven sam
Izgleda da moram promijeniti pristup
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 23:06   #1687
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Dobro, postoji i taj faktor opreza kojeg si spominjala. Ali budući da imam iskustva s dating portalima, i da se ne smatram trogloditom koji ne zna sročiti nekoliko suvislih rečenica, uvjeravam te da je rudarski posao održati komunikaciju sa ženama na tim portalima, i postići da ta komunikacija rezultira susretom uživo. A za nešto više od susreta uživo bolje da i ne pričam kakve su šanse. Osim, naravno, kada bih u potpunosti eliminirao vlastite kriterije, onda bih imao stopostotne šanse.
Verujem, ja takvih iskustava nemam pa ne mogu da tvrdim kako je na dating portalima, ali nesto slicno sam i sama napisala na bazi svog licnog vidjenja.
Zene dobijaju u proseku mnogo vise poruka pa im, sto vreme duze prolazi i interesovanje opada.

Ali eto, vidis da i vi imate svoje kriterijume, i to je sasvim realno.
I ne treba ih se odricati.
Ja verujem u to.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 23:07   #1688
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Zato sto si ti izdvojio taj sajt kao nesto drugacije. A nije. To sto tebe ne zanima forum, koji pripada tom sajtu, irelevantno je. Cijeli pokret je zadojena ideologija, isto kao i 3rd wave feminizma, nema se tu sto pricati. No, stvarati nekakvu famu oko MGTOW kak je supac ovo ono, nah nije. Bullshit je.
Ne mogu nit želim pričat o nečemu o čemu nemam pojma. Ne znam što pišu po forumima, niti me briga. Nemoj se ljutit

Znam što je mgtow, znam gdje se mogu informirat o njemu i slušat zanimljive sadržaje vezano uz njega - a forume općenito ne smatram mjestom za tako nešto.
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 23:08   #1689
Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
Naravno da nisam mislio na ludjake koji po maksimiru pitaju nepoznate zene hoce li im popusit, nego na muskarce koji normalno pridju, ali ti procjenis da ih zanima samo seks.
A ja tvrdim da to ne znaci nit da nece bit dobri u krevetu i potrudit se da bude dobro i curi, nit da nemaju osjecaja i da ih ne zanima zena kao osoba
Moze bit da neko bude takav, a i ne mora.
Ljudi zbog mnogih razloga ne zele odmah u ozbiljne veze, posebno sa nekim koga ne poznaju dovoljno dobro i nema dubljih osjecaja, a ipak zele seks sa tom osobom.
Ja sam htjela rec da od mnogobrojnih poruka i uleta koje zene dobivaju, prilican broj otpada na ovakve stvari.

Nekom je OK samo seks, netko nije za to. Ako nije, onda i takve ponude nece uzimat u obzir.
mantisa is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 23:11   #1690
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post

Imam 18 godina, setam po Maksimiru. Dolazi mi stariji tip na biciklu od kojih 50 i pita hocu li mu popusit. Ja ga ignoriram i hodam dalje, nakon tog izvadi novcanicu od 50 neceg i gura mi ju pod nos i nastavlja sa svojom ponudom. Zamalo sam povratila.

Nakon par dana prohoda s ovom trecom.
Ovo s manijakom iz Maksimira nije baš relevanto za raspravu, jer je očito da se ne radi o normalnoj osobi.

Vidiš da je dečko ipak prohodao s onom trećom, nije ju pump'n'dumpirao.

Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Ma nije bitno kako se zove, bitno je da se nitko neće trudit ako mu je nešto konstantno servirano na pladnju i to daleko više nego je potrebno. Prije će žene imat stav "da mi bar danas nitko ne priđe" nego "da bar muškarac moje kvalitete pokaže interes za mene". Zapravo, ovo drugo nije ni dovoljno dobro, zašto bi i bilo, kad od toliko zainteresiranih, netko mora bit super, jel tako? A zapravo je samo logička pogreška.

Poanta je - dok vi budete prilazili, nudili se, pristajali na gore od sebe itd, one će osto tako nastavit ne prilazit, neće se trudit i ganjat će 2 lige iznad.

Logično. I ja bih.
Znači, po tebi, bolji će mi rejting smanjiti šanse, a ne povećati?
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 23:15   #1691
Sanjati ćemo žuto, sanjati crveno, sanjati ćemo sve zeleno. Anđele gole, dugu ravnu čestu i more. Sanjati ćemo dvore i srebro. Dojti će nan deset kurbi! Al' Kad dođemo u nebo! Nebo-nebo-nebo-NEBO!

Samo u snovima djevojko.
__________________
Osjećam se dva dana mlađi.
mauzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 23:16   #1692
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Gadi mi se sustav i ne želim bit dio njega. Ne želim hranit nečiji već prenapuhani ego niti želim pristajat na ono što mi tržište dodjeljuje zahvaljujući njihovim kriterijima koji su čak previsoki i za njihovu napuhanu tržišnu vrijednost.
Samo da ne bi hranio ego neke zene koju mozda i ne poznajes ti odustajes od seksa, veza, ljubavi ? To je dovoljan razlog ? Da ne bi nahranio ego nekoj zeni ? Kao da joj nece hrpa drugih muskaraca nahranit taj ego. Zrtvujes se bezrazlozno

Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Moji stavovi su malo različiti od mgtowa iako je put isti; pa ja ne mogu govorit u ime njih. No ostaje činjenica da odbijam ulagat početni trud, upoznavanje i uvaljivanje za nešto što ću ionako odbacit kao suhu krpu uskoro nakon toga jer mi nema što ponudit, bar ne onoliko koliko se prezentira.
Ono sto sam htio reci je upravo da to nije nikakav trud. Jeste nekome ko je inace povucen, stidljiv, nema samopouzdanja, nije komunikativan i sl.
Ali takva osoba bi trebala poraditi na tome, jer su to negativne karakteristike koje ce ga kociti u mnogo cemu u zivotu, ne samo sa suprotnim spolom

Ako takvih problema nema, nije nikakav trud prici zeni, popricati, nabacivat se i sl. To je poslije nekoga vremena na autopilotu, jednostavno uradis kada pozelis, ne razmisljas o tome uopste.
Znaci 0% truda
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 23:17   #1693
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Ovo s manijakom iz Maksimira nije baš relevanto za raspravu, jer je očito da se ne radi o normalnoj osobi.

Vidiš da je dečko ipak prohodao s onom trećom, nije ju pump'n'dumpirao.



Znači, po tebi, bolji će mi rejting smanjiti šanse, a ne povećati?
Mi nismo mogle vjerovat da je cura pristala na to.

A sto se tice navodnog manijaka, nisam bas sigurna da taj lik u ostalo vrijeme nije vodio sasvim kvazinormalan zivot.
mantisa is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 23:19   #1694
Quote:
Andrew Wiggin kaže: Pogledaj post
Paaa... Otprilike da. Mozes to i tako reci, mada cu se ja tvrdoglavo drzati onog "drugi skup kriterijskih odrednica".
Slobodno ti mozes vezati i crvenu masnu ako zelis, no problem.
Zene su obicno sklonije dekoraciji i estetici.
Sustina je da i sa suprotne strane stoji podjednako "skup kriterijumskih jedinica" a pitanje je koliko se i ti uklapas u njih isto tako, ali dobro, cenim ljude koji znaju sta zele.

Quote:
Tako je. Samo da nije bitcoin i da i dalje imam svoju plateznu slobodu (moc) kojoj drzava ne moze stati na kraj, samo zato sto se nekom ljigavom birokratu tako cefnulo; ili pak ja vikao na trgu "krive" stvari pa me odlucilo socijalno disciplinirat.
Zato je tu Kreditni biro.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 23:21   #1695
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post

Ovo mi je prvo palo na pamet, a mogla bih......
Recepcioner, suputnik u tramvajnu, ima li još?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 23:24   #1696
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Mi nismo mogle vjerovat da je cura pristala na to.

A sto se tice navodnog manijaka, nisam bas sigurna da taj lik u ostalo vrijeme nije vodio sasvim kvazinormalan zivot.
A zašto ne bi pristala? Zbog toga što je bila treći izbor? Ali i treći izbor još uvijek može biti izbor, ne mora biti očaj ili suspenzija svih kriterija.

Jako mi je teško vjerovati da netko, tko je toliko poremećen da sa više od 50 godina hoda okolo i traži pušenje od jedva punoljetnih curica, može voditi čak i kvazinormalan život.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 23:24   #1697
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Ja sam htjela rec da od mnogobrojnih poruka i uleta koje zene dobivaju, prilican broj otpada na ovakve stvari.

Nekom je OK samo seks, netko nije za to. Ako nije, onda i takve ponude nece uzimat u obzir.
Ako ti netko ponudi samo seks, a to ne zelis, onda neces pristati naravno.
Ali dosta muskih uleta nisu bas takve ponude, prvo bi seks da, ali to ne znaci da su druge opcije iskljucene, i da se taj seks ne moze pretvorit u vezu.
Ako neka zena zeli odmah neku garanciju za nesto ozbiljno na samom pocetku odnosa, to je njen problem, i takva ce imati manje opcija naravno
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 23:25   #1698
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Recepcioner, suputnik u tramvajnu, ima li još?
Sljedeca epizoda je za tjedan dana. Cetvrtkom navecer kod mantise.

Samo ne znam na kojem programu tj. Temi.

Nece stavit tamo mali t ta zlocesta tipkovnica.
mantisa is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 23:27   #1699
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Sljedeca epizoda je za tjedan dana. Cetvrtkom navecer kod mantise.
Tooo!Joj zakon! Ispričavam se. Ovo me jedino zanimalo ovdje. Ugodan ostatak diskusije vam želim o pravim muškarcima!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 23:28   #1700
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Slobodno ti mozes vezati i crvenu masnu ako zelis, no problem.
Zene su obicno sklonije dekoraciji i estetici.
Sustina je da i sa suprotne strane stoji podjednako "skup kriterijumskih jedinica" a pitanje je koliko se i ti uklapas u njih isto tako, ali dobro, cenim ljude koji znaju sta zele.

Ja sam u sebi otkrio i zensku stranu.

Ma slazem se da i s druge strane stoje kriteriji, ali nisam o tome govorio.

Zapravo, to me niti ne zanima. U privatnim odnosima ja se drzim one stare narodne; koga nema, bez njega se moze.

Ili mozda bolje; neces ti, hoce netko drugi.

Pun sam narodnih mudrosti, k'o drek vitamina.

Ali, salu na stranu, pogadam u sridu. Imam zivotinjsku nosinu. Znas da mi ljudi jos uvijek u nosu imamo splet "njuskala" za njusenje hormona? I redovito mi se dogada da mi "zamirisi" zenka kojoj i ja "zamirisim".


Quote:
Zato je tu Kreditni biro.
Bljak!

Po tom sam pitanju veci zidov od mnogih zidova.
__________________
Kad tiranija postane zakon, otpor postaje dužnost.
Andrew Wiggin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger