Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2018., 18:00   #1541
Quote:
JUPI 11 kaže: Pogledaj post
Ne znam kad je došlo do semantičkog pomaka? Bombon je bombon dijete drago. Vidim ja da je netko možda već na bombončićima, pa izgleda da ne treba. I nije baš dobro svaku ljubaznost tumačiti kao prošnju.
Imati dvostruki Y sindrom nije isto što i imati X faktor.
Toliko od mene momci, zdravi i živi bili, dobru zabavu želim! Sad se povlačim.
jednostavno ne prihvaćam boldano.
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 01:38   #1542
Quote:
Hildegard kaže: Pogledaj post
Ne znam zbog čega bi ovo trebalo bit nešto vanredno, po meni sasvim normalno.
Dovedi mi takvog, u zlatu cu ti ga platiti.
JUPI 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 01:42   #1543
Quote:
Mali Kapo kaže: Pogledaj post
jednostavno ne prihvaćam boldano.
Treba nekad znati i kad okaciti kopacke o klin. Spomenuta situacija je upravo jedna od takvih...
JUPI 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 02:36   #1544
Quote:
JUPI 11 kaže: Pogledaj post
Treba nekad znati i kad okaciti kopacke o klin. Spomenuta situacija je upravo jedna od takvih...
i tange
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 20:22   #1545
Quote:
JUPI 11 kaže: Pogledaj post
Dovedi mi takvog, u zlatu cu ti ga platiti.
Po meni takvi muškarci nisu tolika rijetkost kao što sugeriraš. Željet pomoć svojoj djeci ako imaju problema s nekim predmetom u školi. Pomaganje u kućanskim poslovima kako bi životni prostor bio uredan i čist. Neš ti...
Hildegard is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 20:46   #1546
Quote:
Hildegard kaže: Pogledaj post
Po meni takvi muškarci nisu tolika rijetkost kao što sugeriraš. Željet pomoć svojoj djeci ako imaju problema s nekim predmetom u školi. Pomaganje u kućanskim poslovima kako bi životni prostor bio uredan i čist. Neš ti...
Ako si normalan nije ti bitno ni da je tvoje dijete. Radio sve po kući (vjerojatno traljavije od cure ali jbg) i pomagao njezinom malom kad god je zapeo s nečim a istovremeno normalno radio svoj posao plus fuševe plus izlazio, družio se, imao vremena za sve.
Znam možda dvojicu koji bi se u istoj situaciji ponašali kao mužjaci s kamenjara kojih se to ništa ne tiče. Svi ostali bi radili kao i ja.

Dakle ništa neobično niti teško za pronaći. Ukoliko ima problem s time možda bi trebala promijeniti obrazac po kojem bira partnere.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 21:23   #1547
Quote:
Hildegard kaže: Pogledaj post
Po meni takvi muškarci nisu tolika rijetkost kao što sugeriraš. Željet pomoć svojoj djeci ako imaju problema s nekim predmetom u školi. Pomaganje u kućanskim poslovima kako bi životni prostor bio uredan i čist. Neš ti...
Bio je jedan ako se ne varam pa sam mislila obzirom da sam u gužvi trenutno da mi skratiš posao ako kojeg znaš da ga pošalješ. Doslovno baš tako kako je napisano. Nikakva loša primisao.
Znam da ih ima, bila ponosni suborac takvom jednom...

Zadnje uređivanje JUPI 11 : 21.01.2018. at 21:34.
JUPI 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 21:27   #1548
Quote:
Hildegard kaže: Pogledaj post
Po meni takvi muškarci nisu tolika rijetkost kao što sugeriraš. Željet pomoć svojoj djeci ako imaju problema s nekim predmetom u školi. Pomaganje u kućanskim poslovima kako bi životni prostor bio uredan i čist. Neš ti...
Pa to i jeste normalno
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 19:18   #1549
Jake žene, fazon Hulk Hogana plaše i mene, a mentalno jake žene plaše slabiće, logično, dok su iste mentalno jakim muškarcima pandan ili izazov.
__________________
There's no "I" in team but there is "U" in Gulag
Tassia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger