Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2018., 09:31   #6021
Quote:
Truman kaže: Pogledaj post
srce sve vreme ubrzano lupalo.
pa kad si se nalio Coca-cole .. koliko si popio?
RayBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 13:00   #6022
Srednja kola i srednje kokice. Mislim da je to 0.75l.
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 21:48   #6023
Quote:
Truman kaže: Pogledaj post
Srednja kola i srednje kokice. Mislim da je to 0.75l.
Sol diže tlak, šećer stimulira živčani sustav, ništa strašno u stvari. Samo si osvjestio nešto što je prije bila toliko česta pojava da je tijelo prestalo upozoravati.

Samo se drži eksperimentiranja, dan po dan, mjesec po mjesec i da vidiš. Krajnji cilj bi ti svakako trebalo biti plodojedstvo ili barem živa hrana (ali to je više za ljude koji vole kuhati...ja sam recimo odahnuo na plodojedstvu...nema suđa, nema pranja, nema zmazanog štedjaka, čekanja da jelo završi etc...da ne pričam o osobnoj higijeni gdje je toplo hladni tuš jedino što čovjek treba...nikakvo sapunjanje, čekanje...staneš pod topli tuš, kada se tijelo zagrije prebaciš na mrzlu vodu i da vidiš kako te očisti, ponoviti tri puta za najbolji rezultat. Od kada znam za sebe sve to kuhanje, sapunjanje, brijanje mi je djelovalo kao strašna muka za raditi cijeli život. Sve to polako nestane iz života i ostane vremena i vremena i vremena za sve Čak i manje prašine u kući ima jer tijelo više ne reparira stanice toliko rapidno. Znači, i manje sauganja )

Mislim da si negdje po topicu pisao kako se nekih stvari ne želiš odreći - ja ti obećajem da ni ne moraš, samo nastavi kako si krenuo i sa vremenom ćeš shvatiti da se nemaš čega odreći, sve će početi opadati samo. Kada dođe vrijeme za odricanja od zadnjih intoksikanata ulozi će biti vrlo jasni i neće biti problema rješiti stvar do kraja.

Jedini savjet koji imam je izbjegavati alkohol odnosno konzumirati ga u posebnim prilikama. Na vječanjima i dodjelama nobelovih nagrada.
MadMarx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 00:17   #6024
Quote:
duhovnjakinja kaže: Pogledaj post
Meni prodjelovao u praksi Freiling.

Daj ono što želiš dobiti, i dobit ćeš čega si se odrekao.

Čak nije osoban odnos.
Ti si onda jedna od rijetkih koja ne transurfa određenog dečka, s imenom i prezimenom. Primijetih i komentirah odavno da 95% cura radi transurfing samo s tim ciljem. :klap:

Quote:
Truman kaže: Pogledaj post
Sinoć se u bioskopu najedoh kokica i napih koka-kole. Pade u vodu sva priča o zdravoj ishrani.
Ništa ne pada u vodu ako sve ostalo vrijeme jedeš zdravo, a ponekad nešto pojedeš za svoj gušt, čak ako je i nezdravo. Kokice su ionako najmanje zlo od "grickalica", a coca-cola je doista zadnje smeće.

Quote:
Truman kaže: Pogledaj post
haha, hvala. I ja tako razmišljam - kad sam kući samo zdrava hrana, a kad izađem ponekad ću i da zgrešim. Inače, koliko je to nezdrava kombinacija jasno govori podatak da mi je srce sve vreme ubrzano lupalo.
Kad se čovjek počne hraniti zdravije i kad neke stvari osvijesti, osjetila mu postaju suptilnija i lako je moguće da primijeti pogoršanja općeg stanja samo radi konzumacije neke lošije hrane. No, ako nisi predugo u tome, a koliko znam nisi, moguće da je na psihičkoj bazi. To te onda ne bi trebalo previše brinuti, ali je dobro da ti se probudila svijest o tome.

Quote:
MadMarx kaže: Pogledaj post
Mislim da si negdje po topicu pisao kako se nekih stvari ne želiš odreći - ja ti obećajem da ni ne moraš, samo nastavi kako si krenuo i sa vremenom ćeš shvatiti da se nemaš čega odreći, sve će početi opadati samo.
Potpisujem.

Quote:
MadMarx kaže: Pogledaj post
Jedini savjet koji imam je izbjegavati alkohol odnosno konzumirati ga u posebnim prilikama. Na vječanjima i dodjelama nobelovih nagrada.
I kad u hrvatskoj krene na bolje, kad se toliko popravi situacija da se ljudi počnu vraćati, a stranci da počnu dolaziti u Hr jer se tu bolje živi nego kod njih.
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 13:15   #6025
Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
a stranci da počnu dolaziti u Hr jer se tu bolje živi nego kod njih.
Pa i dolaze
Niš, sada moraš popiti pivu
MadMarx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 20:56   #6026
Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
Ti si onda jedna od rijetkih koja ne transurfa određenog dečka, s imenom i prezimenom. Primijetih i komentirah odavno da 95% cura radi transurfing samo s tim ciljem. :klap:

No to je onda ostajanje u istom sloju života. Oplodnja i rasplodnja jednog sloja uz mogućnost kredita.

Nekidan se prozor nije više mogao zatvoriti... On je samo bio tužan zbog mene. Ja sam trebala spavati ciču zimu na nula stupnjeva... Pa sam prvo makla važnost... Onda sam transurfovala nek drugi dom primjeren čovjeku... Onda sam došla na ideju super gluea... Pa sam odmah odustala i nabila unutarnji i vanjski prozor šakama da se spoje i uvidjela neku kvačicu i imam prozor.

Danas sam imala iskustvo da mi je nepoznat čovjek ispunio najveću unutarnju namjeru, također neseksualno i neosobno... Naime, dobivam puno negaivnih komentara u vezi nečeg i to me jako nervira, i zinuo on, mislim se, zar i ti sine Brute, a on mi reče najbolju moguću stvar na svijetu.

Što se hrane tiče, jedini cilj koji namjeravam je ostvariti da se mogu hraniti gdje hoću i kako hoću. No pokušala sam živjeti malo na sjemenkama i može se dignuti vibracija. Znači digneš vibraciju i bolje transurfaš, nebitno koliko dugo, plus samo što si uzeo takav obrok dao si sebi ljubav jer su u njoj oni enzimi što produžuju život.
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 22:21   #6027
Quote:
thorens kaže: Pogledaj post
Prvo, ako je tko transurfao knjigu Wayne-a Dyer-a 'Your erroneous zones' nek mi se javi, imam duplić jer je pošiljka kasnila pa su mi slali zamjensku pa su na kraju došle obje Nisu htjeli natrag jer se radi o rabljenim knjigama pa se ne isplati jer je poštarina skuplja od knjige
U dobrom je stanju, na engleskom, poklanjam
Još uvijek? ili već poklonjeno?
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 22:34   #6028
Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
Krena, moraš nam doći češće da uneseš dodatnu pozitivu na ovaj topic.
Vidim da se u linku pozivaš na mene; ja bih ti rado napisao još koju odu, imam već dugo jednu nedovršenu koju bih rado dovršio i objavio u tvoju čast, ali bojim se da je moderatori ne pobrišu, a šteta bi bilo takvog remek djela... ...iako se u njojzi isključivo veliča tvoj lik i djelo. :klap:
Čekaj da zaključimo glavnu misao koja bi trebala biti na repertuaru svake teme na duhovnosti. Zaključili smo da V. Zeland nigdje ne spominje smrt. A ona je sastavni dio života i svi duhovni ljudi su svoje naukovanje na njoj bazirali.
Ja mislim da je tome krivo dob koju ima V. Zeland. Pošto je relativno mlad i zdravlje ga služi onda je transurfing duhovna ideologija života. U kojoj se smrt nema što spominjati. Možda će i naš Zeland postati godinama sličan Sigmundu Freudu. Dok je bio mlad je pisao samo o erosu. A kada je ušao u klimaterij onda je počeo pisati o tanatosu. Dakle , kada bude Zeland imao 85 godina, tek će tada objaviti " Transufring za staračke domove " !

A možda će Zeland pod stare dane vježbati stoj na glavi: https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...&postcount=515
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 22:36   #6029
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Sumnjam da će splitskom gradonačelniku to pomoći. Prije da će mu pomoći dobra ciljana terapija.

p.s.

Mene nekako transurfing asocira na moju transcendentalnu meditaciju. Bradati Maharishi je imao na tisuću predavanja preko videa. A ja sam ih slušao barem stotinu. Ali nigdje ne spominje što će biti s nama nakon smrti. Niti što spominje boles, nesreće , jad ili bijedu. Sve samo leptirići i plavo more sa žuborenejm potoka.
Baš me zanima što govori naš V Zeland o smrti ??
Da on možda nema ovakvo razmišljanje o smrti:
https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...&postcount=683

Prije neki dan sam čuo proširenu verziju o odlasku Fa - Čanga:
Kada je Fa-chang umirao,vjeverica je zaskvičala na krovu."To je baš to",
rekao je,"i ništa više".

Duža priča je izgleda brutalno pan-en-teistička :

Dakle leži Fa čang na samrtničkoj postelji i skupili se učenici oko njega. I svi očekuju da će im učitelj reći neke zadnje mudre riječi.
Odjednom se učitelj trgne podigne ruku prema gore i počinje nešto govoriti.
I svi oko kreveta načule uši :
A on pokazujući velikom naporom prema gore kaže: "dvije se vjeverice jebu na krovu".
I ruka mu dolje padne i on umuknu.
A njegov najbolji učenik njemu: "učitelju što nemate ništa boljeg reći da vam to budu zadnje riječi u životu koje će nam biti ideja-vodilja svih nas ovdje" ?
Onda se ponovo začu skvikčanje vjeverica, a on velikim naporom podiže ruku i stigne samo reći "vjeverice...." Ali nije imao snage, ruka mu padne na krevet i on izdahnu.
https://www.youtube.com/watch?v=uog4eCZTUX4

nema vjeverica, ali nije loš film za pogledat, nema veze s transurfingm....ili ima? procijenite sami

inače, nije me bilo neko vrijeme

bio sam na odjelu za alkohologiju, liječio sam se
sad više ne pijem. laku noć TRANSURFERI I TRANSURFERICE idem spavat i lucidno sanjat.
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 22:57   #6030
Quote:
antik kaže: Pogledaj post
https://www.youtube.com/watch?v=uog4eCZTUX4

nema vjeverica, ali nije loš film za pogledat, nema veze s transurfingm....ili ima? procijenite sami

inače, nije me bilo neko vrijeme

bio sam na odjelu za alkohologiju, liječio sam se
sad više ne pijem. laku noć TRANSURFERI I TRANSURFERICE idem spavat i lucidno sanjat.
Je li tamo bio i moj zemljak: https://www.slobodnadalmacija.hr/sce...niji-nego-vani
Mladen Grdović izašao sa psihijatrije: Tamo je super, ljudi su puno pametniji nego vani!

Kakav si ti to transurfer koji voli alkohol , a mrzi teletinu

Doduše, nigdje nisam vidio da Zeland piše o alkoholu. Ali propagira sirovu hranu. I destiliranu vodu. A alkohol je samo destiliran sok od vina, krušaka, jabuka i sl.
A teletinu se smije jesti samo ako tartarski biftek.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 23:01   #6031
Quote:
antik kaže: Pogledaj post

bio sam na odjelu za alkohologiju, liječio sam se

Nema liječenja, nego bavljenja zdravljem

Smrt? Kakva smrt, pa jel lijepo rekao da imamo prošle i buduće živote.

No ništa nije lijepo ko ovaj jedan u ovom sad trenutku, mi tu, tamo prostranstvo varijanti...
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 00:00   #6032
Quote:
duhovnjakinja kaže: Pogledaj post
Što se hrane tiče, jedini cilj koji namjeravam je ostvariti da se mogu hraniti gdje hoću i kako hoću. No pokušala sam živjeti malo na sjemenkama i može se dignuti vibracija. Znači digneš vibraciju i bolje transurfaš, nebitno koliko dugo, plus samo što si uzeo takav obrok dao si sebi ljubav jer su u njoj oni enzimi što produžuju život.
Probaj biti jedno vrijeme samo na plodovima (uglavnom voće i plodasto povrće) pa ćeš vidjeti...
Naravno, ovisno o stanju organizma i dosadašnjem načinu prehrane, može trebati određeni period da se organizam očisti i da se tek nakon toga počinju osjećati pozitivni učinci u svom maksimumu.
Ali doista vrijedi truda.

Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Zaključili smo da V. Zeland nigdje ne spominje smrt. A ona je sastavni dio života i svi duhovni ljudi su svoje naukovanje na njoj bazirali.
Pa da su baš svoj nauk bazirali na smrti - i nisu. možda eventualno oni koji pišu o iskustvima s "one strane" i slično, ali to mi je sasvim drugi par cipela od ove i srodnih tematika.
Ali ako znaš neki primjer i imaš neki izvor/citat/bilo što, slobodno daj.

Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Ja mislim da je tome krivo dob koju ima V. Zeland. Pošto je relativno mlad i zdravlje ga služi onda je transurfing duhovna ideologija života.
Nema o Zelandu puno podataka, ali prije nekoliko godina sam pročitao da ima 50 godina, dakle, sad ima oko 54-55...
Istina, gdje je to još do 120...?

Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Pošto je relativno mlad i zdravlje ga služi onda je transurfing duhovna ideologija života. U kojoj se smrt nema što spominjati.
Pa općenito, ne znam radi čega bi se trebala spominjati? Baš kao i bolest, ratovi, elementarne nepogode, sranja raznih vrsta...
Ne vidim baš nikakve koristi od toga, osim ako to nekoga čini sretnim, to je onda drugo. Ja poštujem i mazohiste ako ih mazohizam čini sretnima, samo neka su podalje od mene.

Krena, ionako će smrt doći, spominjali je ili ne, tako da ne brini ništa.

Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Doduše, nigdje nisam vidio da Zeland piše o alkoholu.
Nisi ti očito ni čitao Transurfing, dragi naš Krena...7 knjiga je očito previše.

Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Ali propagira sirovu hranu. I destiliranu vodu.
Jaka je to propaganda, bogami. Moćni se lobiji i korporacije kriju iza njega.
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 16:44   #6033
https://www.youtube.com/watch?v=9_iS5hp2B88

evo nešto za Krenu

a da, spominje Zeland alkohol, u Apokrifnom transurfingu

očito da ga Krena nije čitao.
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 17:03   #6034
Quote:
antik kaže: Pogledaj post
bio sam na odjelu za alkohologiju, liječio sam se
sad više ne pijem.
Bravo!

Quote:
antik kaže: Pogledaj post

Dobar si, antik.


Quote:
antik kaže: Pogledaj post
a da, spominje Zeland alkohol, u Apokrifnom transurfingu

očito da ga Krena nije čitao.
Vidim da nije.
Ali stigne, život je pred njim. Yebeš smrt.
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 17:23   #6035
Quote:
duhovnjakinja kaže: Pogledaj post
Nema liječenja, nego bavljenja zdravljem

Smrt? Kakva smrt, pa jel lijepo rekao da imamo prošle i buduće živote.

No ništa nije lijepo ko ovaj jedan u ovom sad trenutku, mi tu, tamo prostranstvo varijanti...
Dakle V. Zeland naučava fuhovnu ideologiju gdje podržava reinkarnaciju.
Ali uz reinkarnaciju ide i prosvjetljenje - nirvana - satori.
Nisam uspio naći da piše o prosvjetljenju.

Quote:
antik kaže: Pogledaj post
https://www.youtube.com/watch?v=9_iS5hp2B88

evo nešto za Krenu

a da, spominje Zeland alkohol, u Apokrifnom transurfingu

očito da ga Krena nije čitao.
Čitao sam ga, ali tko bi sve zapamtio u svim tim knjigama.
A evo što on priča o lokanju alkohola: https://www.youtube.com/watch?v=YQOe6tjwrFY

NE ALKOHOLA ZAUVIJEK
Vadim Zeland je pisac, autor ezoteričkog učenja "Prevladavanje stvarnosti". Evo što piše o učincima alkohola na ljudsko tijelo -

KAKO KRVA REAKTIVA NA ALKOHOL
Godine 1961. tri američka fizičara proučavala su sitne posude mrežnice ljudskog oka kroz mikroskop dugog fokusa. Tako su prvi put u povijesti znanosti uspjeli pogledati krvnu žilu i vidjeti kako krv teče tamo. Što su vidjeli fizičari? Vidjeli su zidove posude, crvene i bijele krvne stanice. Sve je kao što bi trebalo biti, ništa posebno. Ali jedan ponedjeljak su posadili još jednog pacijenta ispred mikroskopa, pogledali - i uzdahnuli. Osoba je hodala kroz krvne ugruške, ljepljivao, grudice crvenih krvnih zrnaca - do tisuću komada u "skupinama". Fizičari su bili uplašeni, ali osoba sjedi - kao ništa. Drugi treći pacijent je normalan, a četvrti ima još jedan trombus. Počeli su otkriti i saznali: dvoje su pili dan prije.


Ja mislim da ga rusi zbog toga garantirano ne vole ! ( V Zelanda , a ne alkohol)
Definicija hladnoće

+18 .C - na Havajima uzimaju drugi prekrivač.
+10 .C - u zgradama u Helsinkiju isključuju grejanje.
+ 2 .C - italijanski automobili ne mogu da upale.
0 .C - destilovana voda se smrzava.
- 1 .C - dah se vidi. Rusi jedu sladoled i piju hladno pivo.
- 4 .C - pas vam se uvaljuje u krevet.
- 10.C - francuski automobili ne mogu da upale.
-12.C - političari počinju da pričaju o beskućnicima.
-15.C - američki automobili ne mogu da upale.
-20.C - dah se čuje.
-24.C - japanski automobili ne mogu da upale.
-28.C - pas vam se uvaljuje u pidžamu.
-29.C - nemački automobili ne mogu da upale.
-30.C - nijedan normalan automobil ne može da upali.
-36.C - ruski automobili ne mogu da upale.
-39.C - Rusi zakopčavaju svu dugmad na košuljama.
-50.C - automobil ti se uvaljuje u krevet.
-60.C - žitelji Helsinkija se smrzavaju. U Moskvi zakopčavaju kapute.
-70.C - smrzavaju se i u paklu. Univerzitet u Kuznjecku organizuje kros- kantri.
-72.C - advokati zavlače ruke u sopstvene džepove.
-120.C - alkohol se smrzava. Rusi baš onako nervozni.
-273.15.C - apsolutna nula. Prekida se kretanje elementarnih čestica. Rus liže smrznutu votku.

https://vukovisadunava.com/dunavska-...a/vicovi/5475/



Ovdje V. Zeland objašnjava magijski ritual ispunjenja žela pijenjem čaše vode.
https://www.youtube.com/watch?v=8I-viPBJFro

Sličan ritual predlaže Vlč. Zlatko Sudac , ali u cilju uništavanja problema.
Ovdje se ceduljica ne pije, nego se napišu problemi koji se onda spale.
A što se tiče vjeverica Fa chang bi bio jako zadovoljan. Doduše ovo nije bio krov, nego panj.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 18:30   #6036
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Dakle V. Zeland naučava fuhovnu ideologiju gdje podržava reinkarnaciju.
Ali uz reinkarnaciju ide i prosvjetljenje - nirvana - satori.
Nisam uspio naći da piše o prosvjetljenju.

U tome i jest bit, tko zna, šuti i uostalom, samo kaže da je slobodan i da ga prosvjetljenja ne smaraju.

No... Za slučaj da je netko propustio

https://www.youtube.com/watch?v=9_iS5hp2B88
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 18:52   #6037
https://www.bebamur.com/blog/deset-i...vadima-zelanda

Nabasah na ovaj link. Nemam sad vremena da gledam video. U svakom slučaju sa ovim crnim naočarima deluje malo pozerski.
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 19:09   #6038
Baš je lijep čovjek. Pesimist koji je uspio. Endemska vrsta.
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 20:41   #6039
Meni je najjače ono s čuvarem, kako uspostaviti konekciju sa njime ?
Drugo što mi je fora je putovanje kroz vrijeme ili gledanje.
Treće što mi je fora, to da ti treba biti svejedno a ako ti je svejedno onda ne djeluje. Neznaš što ćeš, onda pogledaš što se nudi od free varijanti.
Dakle konekcija se traži, zato i nosi naočale.
Fantasist is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 21:22   #6040
Quote:
Fantasist kaže: Pogledaj post
...a ako ti je svejedno onda ne djeluje. Neznaš što ćeš, onda pogledaš što se nudi od free varijanti.
Dakle konekcija se traži, zato i nosi naočale.
To nikad nije rekao... Svejednost je bit, samo od slajda cilja ne treba odustajat... Meni je to kod drugih "pozitivnih "stvari bio problem, uvatila bi se prvog cilja koji ne želim, ovako sam uspješno odabrala onaj najnajveći i zato mi je

To je jedini način da djeluje, izabireš samoaktualizaciju, i onda se sve može trest i rušit... Je, maštaš i o manjim ciljevima... No, sad u vezi njih mogu doslovce osjetiti svoju "vezanost" i njen suvišni potencijal... kao da sam žilama se uhvatila za nešto... i krv mi kola oko tog... i to je jezivije od nedobivanja

Konekcija...s vlastitim višim ja...može ti čuvar biti bilo tko koga cijeniš, poznat ili nepoznat, samo uvedi promatrača nekog
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:46.