Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2018., 22:50   #881
Možda pitam glupost, možda to ni ne spada ovdje, no dogodilo se na S8+, ali nekaj neznam kak pokrenuti padajući menu na Forumu.
Kad kliknem na vertiklanu strelicu prema dolj, npr. opcije prikaza, neće se otvoriti padajući menu. Browser na Samsungu S8 je originalni (Crome valjda?).
Isti problem sam primijetil i na Huawei Mate-u.
Taj problem mi je bil prisutan i prije na LG-ju s Crome-om ili FF-om, ali sa originalnim browserom na LG-ju taj problem nisam imal.

U čemu je štos i kak to riješiti? Hvala!
Zvon is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 23:03   #882
Quote:
Moby kaže: Pogledaj post
Ja se navukao na ovu Bixby otkad sam pročitao ovih par postova. Sada kažem samo Hi Bixby i Unlock device ili Turn off screen... Ima tu i pogrešaka u softu pa me nekada krivo razumije, a trudim se izgovoriti baš na britiš inglišu koji je "čist" za razliku od američkog. Čak mi je rekla da Liječim negdje drugdje svoje frustracije... a ne znam što sam joj rekao.
Bravo za Bixby, dolazi lagano na razinu Siri, s kojom sam se znao opasno "zakvačiti" (moš mislit, ali eto).
Uglavnom, nije baš niti za pohvalu jer je nedorađena, ali je miljama unaprijeđena od one koja je predstavljena prije skoro godinu dana.
I, mislim da dodatno ždere ionako ne baš prejaku bateriju.
ako dodaš Google assistent možeš slati poruku na engleskom. Meni radi 90% ovisno o naglasku. Jedini problem je što druga osoba koja čita poruku mora znati engleski.
alter ego blagajnice is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 14:14   #883
https://mob.hr/samsung-povukao-andro...-je-u-razvoju/
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 16:47   #884
Ja bas malo prije da vidim da slucajno nije izasao za Austriju kad ono nema ni onih sto su bili (Poljska,Njemacka,Turska,Skandinavske zemlje)...zanimljivo
Brico_GO is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 02:32   #885
Quote:
InvisibleMan04 kaže: Pogledaj post
Kupio sam S8 i dobio kao poklon Galaxy Tab A7 (2016) tablet. Da li garancija obuhvaća i taj tablet ili je on bez garancije?
Dali paket dostvljaju preko poste ili nekog drugog dostavnog servisa i dali ti ostave u sanducicu potvrdu da podignes paket ak nisi doma? Jesu te mozda zvali prije radi nekog dogovora kad mozes preuzet paket i slicno? Zanima me ak nisam doma, kak ide onda postupak. I dal bi mogli radit problem ak adresa di bi htio da mi dostave tablet nebi bila ista kao navedena u ugovoru za pretplatu, posto sam vidio nekaj da se kao scan ugovora ili racuna ostavi na prijavi za tablet?

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
Mathijas is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 09:45   #886
Quote:
Mathijas kaže: Pogledaj post
Dali paket dostvljaju preko poste ili nekog drugog dostavnog servisa i dali ti ostave u sanducicu potvrdu da podignes paket ak nisi doma? Jesu te mozda zvali prije radi nekog dogovora kad mozes preuzet paket i slicno? Zanima me ak nisam doma, kak ide onda postupak. I dal bi mogli radit problem ak adresa di bi htio da mi dostave tablet nebi bila ista kao navedena u ugovoru za pretplatu, posto sam vidio nekaj da se kao scan ugovora ili racuna ostavi na prijavi za tablet?

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
Paket mi je donio poštar na vrata. Nisu me uopće zvali za nekakav dogovor nego kad sam upisao podatke na njihovoj stranici dobio sam nakon 10-ak dana tablet. Za promjenu adrese njih zovi.
__________________
The final triumph of evil will be when the good men do nothing.
InvisibleMan04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 11:14   #887
Apropo kabla i sporog punjenja - evo upravo se dogodilo. A zašto? Uspjela sam potegnuti kabel dok je mob bio na punjaču i nakon toga jedna strana usb c puni sporo, druga brzo. Kaj se uspjelo unutra popigat bogznaj. A drugi punjač radi normalno...
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 13:54   #888
Quote:
InvisibleMan04 kaže: Pogledaj post
Za manje od 10 dana ali ne znam točno, kako misliš da ima granciju?
Evo ..stigao..i ima garanciju ako sacuvas izdatnicu

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
Janna85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 20:53   #889
Pozdrav,

Ispao s8, ekran cviknuo. Da li je netko takvo što popravljao u ovlaštenom servisu i koja je bila cijena?

Touch radi.


Poslano sa mog SM-N950F koristeći Tapatalk
PRKYS is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 20:54   #890
Izgleda skupo
__________________
ovako bi SVI trebali parkirati
thumb is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 22:56   #891
Quote:
PRKYS kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

Ispao s8, ekran cviknuo. Da li je netko takvo što popravljao u ovlaštenom servisu i koja je bila cijena?

Touch radi.


Poslano sa mog SM-N950F koristeći Tapatalk
Ne ide u ovlaštenom zamjena stakla bez ekrana - kumu za novu S7 koštalo 1500kn...
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 01:44   #892
@janna85
Koji si mob kupila i koji tab si dobila?
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 07:38   #893
Quote:
Toma Sawyer kaže: Pogledaj post
@janna85
Koji si mob kupila i koji tab si dobila?
Samsung galaxy s8 kupila a dobila samsung galaxy Tab A6 7'

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
Janna85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 09:55   #894
Ajde samo kratko napisi kakav ti je tablet si zadovoljna
Ja svoga jos cekam pa cisto da znam sta da ocekujem

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
blazze is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 10:09   #895
Bas me zanima koliko ste platili mobitel?
karlito is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 13:48   #896
ovdje ti sve piše
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 14:15   #897
Iz nekog razloga u Elipsa je 500-600kn jeftinije i još daju 2 godine osiguranja od loma ekrana.
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 14:53   #898
I, koje je najbolje prednje zaštitno staklo, koje se zalijepi preko cijele površine na S8+?
Naravno, mora biti kompatibilno sa silikonskom maskom OVOGA tipa ili nekom još boljom (predložite, molim), da se ne dogodi ovo kaj se dogodilo PRKYS-u.
Zvon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 15:59   #899
Quote:
Toma Sawyer kaže: Pogledaj post
Iz nekog razloga u Elipsa je 500-600kn jeftinije i još daju 2 godine osiguranja od loma ekrana.


Isto ova ponuda s tabletima?
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 16:28   #900
Quote:
karlito kaže: Pogledaj post
Bas me zanima koliko ste platili mobitel?
Ja preko pretplate odmah 600 i 24 mj po 150 rata za mob

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
Janna85 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:05.