Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Rukomet

Rukomet Igra kauboja i Indijanaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2018., 21:56   #21
Kolo u znaku broja 11:

Naj golmani - Sladoljev (Gorica - na 32 šuta) i Grahovac (Dubrava - na 37 šuteva) po 11 obrana

Naj strijelci - Šnajder (Karlovac) i Vignjević (Spačva) po 11 golova (Šnajder dva iz sedmerca, Vignjević četiri)

Naj asistent - Bura (Umag) - 5
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 13:09   #22
Nisam stigao pa da se osvrnem na utakmicu u Dubravi. Jako zanimljivo. Varazdin otvorio agresivnije poveli 1:0 i promasili 3 zicera onda Dubrava nalon toga popravlja obranu te odlaze na 6:1. Do kraja pol se igra gol za gol otprilike. U nastavku se nastavlja ali u jednom trenutku Varazdin fantasticnom obranom i zalaganjem stize minus 7 i pretvara u plus 1. 10 min do kraja imaju cak i 2 napada za plus 2 ali nekim neshvatljivim solo potezima Vidaceka ne zabijaju. Dubrava se vraca prleazi u vodstvo. Varazdin uvodi 7 igraca 3 puta zabiju gol ali im Medic sva 3 puta zabija sa centra na prazan gol. Nakon toga opet Vidacek gubi loptu i kontra pa jos jedna kontra i plus 3 za Dubravu na kraju 28:26.

Najbolji daleko u Dubravi Medic u Varazdinu mali desni vanjski 8-ica ne znam ime i pivot mislim da je Stojanovic
Bull's eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 01:51   #23
Odigrano je 14. kolo i vjerojatno smo dobili pobjednika prve faze Premijer lige - to je Dubrava koja je slavila u Poreču i četiri kola prije kraja ima četiri boda prednosti pred pratiteljima. Zamet se očito diže, pobijedio je u Sesvetama, Metalac pobjedom nad Goricom pokazao da se još ne predaje, Umag i Varaždin očekivano dobili doma svoje utakmice.

Rezultati: Poreč - Dubrava 19:24, Sesvete - Zamet 28:29, Varaždin - Spačva 31:26, Umag - Karlovac 27:24, Metalac - Gorica 32:29.

Ljestvica: 1. Dubrava 21 bod, 2. Varaždin 17 (+26), 3. Poreč 17 (+5), 4. Spačva 17 (+4), 5. Umag 14, 6. Karlovac 12 (-2), 7. Zamet 12 (-14), 8. Gorica 11 (-4), 9. Sesvete 11 (-22), 10. Metalac 8.

Ako je vjerovati HRS-ovim statistikama junak kola je svakako vratar Umaga Dino Slavić s nevjerojatne 22 obrane. Treba ipak uzeti sa zrnom soli, jer i karlovačkom vrataru Kariću stoji 16 obrana, obojica su po tome imali više obrana nego svi vratari zajedno na većini preostalih utakmica.

Trojica strijelaca postigla su po 9 pogodaka - Maršan iz Umaga, Vignjević iz Spačve i Čavar iz Gorice.

Raspored 15. kola: Dubrava - Sesvete, Poreč - Varaždin, Karlovac - Spačva, Zamet - Metalac, Gorica - Umag.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 09:50   #24
Imao je Slavic puno obrana ali golman kola je sigurno Grahovac iz Dubrave...

Zamet na srcanost dobio Sesvete sa obzirom na kadrove to je najvece iznenadenje kola...

Metalac hvata zadnji vlak...

Varazdin sa jako mladom ekipom nastavlja nizati izvrsne rezultate uzitak ih je gledati. Iako ostaju bez jedino iskusnijeg Vidaceka moji ide u Madarsku
Bull's eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 11:29   #25
Odlicna tekma u Sesvetama, domacin imao prednost skoro cijelu tekmu, ali Zamet je puhao cijelo vrijeme za vratom i na kraju iskoristio los period Sesveta u napadu za +2. U samoj zavrsnici je tekma mogla na obje strane, ali Sesvete su napravile par gluposti u zadnjim minutama i nisu im pomogli ni suci. Po meni najveci krivac za poraz Sesveta je trener Zrnic, najbolji igrac iz prvog poluvremena Mihaljevic sjedio je na klupi prakticki do 55. minute i tu su izgubili kontrolu nad utakmicom. Svaka cast Zametu, s tako mladom ekipom dobiti u Sesvetama
Btw dva Kineza koja su doveli su bili na tribinama, treba ih uskoro ocekivati u kadru.
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 13:13   #26
Da smijesan trener po meni. Sprem zreo za 3. ligu smijesan igrac totalno bezopasan po gol. Da je Bilic trener i dalje iako je i on po meni bzvz kao trener mislim da bi jucer 5 igraca dobilo ispisnice automatski.

Da cini mi se da su bili u drustvu profesora Zvonareka
Bull's eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 14:34   #27
Kao sto se moglo pretpostaviti Strlek zamjenio Zrnica na klupi Sesveta. Zamet registrirao kineze protiv Metalca imaju pravo nastupa.
Bull's eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 13:05   #28
Zna li ko nesto vise o ovoj ekipi spacva vinkovci??

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
Marin Mišura is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 13:10   #29
Quote:
Marin Mišura kaže: Pogledaj post
Zna li ko nesto vise o ovoj ekipi spacva vinkovci??

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
ne razumijem pitanje
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 13:16   #30
Quote:
ksapi kaže: Pogledaj post
ne razumijem pitanje
Na PM

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
Marin Mišura is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 23:45   #31
Jedno pitanje ako tko zna. Gdje se moze pogledati povijest lige kod nas, ne samo ljestvice vec i rezultati, datumi kada se igralo itd...zanima me posebno jedna utakmica. Bile su to 90te godine, negdje izmedju 95-97 pretpostavljam, igrali su Kastela i Badel Zagreb, mislim da su Sarevic i Jovic tada igrali za Badel, uglavnom bilo je nerijeseno sto je bilo veliko iznenadjenje. Ne znam koliko je dvorana tada primala ali bila je dupkom puna. Ako netko zna bio bi mu zahvalan da me uputi jer ocito ja nesto krivo trazim kad ne mogu nac
__________________
VUKOVAR NIKADA NEĆE BITI BYKOBAP
Danube wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 13:51   #32
Ne trazis krivo vec je to stvarno nemoguce za naci. Posto nas savez ti boli briga kako za ligu tako i za povijest iste. Bitna je koliko toliko reprezentacija jedino ali toliko samo da donese pare
Bull's eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 14:13   #33
E jbmu bas mi je zao..rado bi se prisjetio toga vremena malo, vidio ekipe itd..vidim da su Kastela dosta propali, steta sjecam se da su igrali jako solidan rukomet nekada.
__________________
VUKOVAR NIKADA NEĆE BITI BYKOBAP
Danube wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2018., 15:29   #34
Dakle vise manje liga rijesena. Prvak ocekivano PPD a isoali Metalac i Karlovac. Inace Davor Dominikovic novi trener MRK Sesveta.

U ligu dokaze Rudar iz Ruda i Mladi Rudar iz Labina
Bull's eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2018., 16:13   #35
Karlovac totalni raspad od posljednjeg kola prvog dijela doma sa Zametom kad je na 25:25 imao zadnji napad 30 sekundi prije kraja s igračem više i uspio izgubit loptu i primit gol uz sirenu.
Šteta, što meni osobno jer su iz mog grada, a što mislim i općenito jer su bili daleko najgledaniji premijerligaš (uključujući i ove iz gornjeg doma). Uprava je poprilično zeznula ovu sezonu u smislu igračkog kadra, sad imaju priliku to ispravit, ali nisam baš optimist.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2018., 16:25   #36
Po meni ono sto sam gledao Karlovac je imao daleko najlosiji igracki kadar. Sada da li se nije imalo novaca za bolje ili su totalno promaslili sa nekim giracima ne znam.

Sto se tice gledanosti nova 2 prvoligasa ce ako nista biti barem to. Njihove domace utakmice su stalno pune tribine
Bull's eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2018., 07:30   #37
Da, ovi koji ulaze su dobri s tog aspekta, a i drago mi je za Labin što se vraća nakon dugo vremena.

Ne bih se čak složio za karlovački kadar da je bio najlošiji, ali bih se složio da su imali daleko daleko najtanji kadar - i onda se dogodilo da su im svi iskusniji igrači dobar dio sezone bili ozlijeđeni (prvenstveno Ostarčević, a zatim i Hadrović i Begić), Obranović je apsolutno podbacio ove sezone prvenstveno mentalno, a očito nema u klubu nikog da s njim radi na tome, jer dečko ili zabije prvu pa ih zabije 9-10, ili promaši prvu pa ima šut 1-13. I to bez iznimke.

Nešto se dogodilo u momčadi u jednom trenutku, nemam pojma što, ali negdje je puklo. Na kraju krajeva sezonu su otvorili s lakom pobjedom nad Dubravom, pa su tijesno izgubili u Poreču, pa doma razbili Sesvete...onda je bilo malo šepanja ali uz uredne domaće pobjede i nekako mi se čini da se sve preokrenulo kad su u Vinkovcima izgubili nakon što su vodili +6 15 minuta prije kraja. Onda je uslijedio domaći poraz od Varaždina i potpuni raspad sistema. Smjena trenerice, koja bi se još mogla progutat da nije doveden još 10 puta neiskusniji trener.

Mislim da ih je defitivno slomio gore opisani poraz od Zameta u zadnjem kolu regularnog dijela, jer su ih ta dva izgubljena boda odmah bacila među glavne favorite za ispadanje. Čak su i dobro krenuli u ligu za ostanak s bodom u Umagu i relativno lakom domaćom pobjedom protiv Gorice, ali onda je došao totalni potop u Sesvetama pa kod Metalca 31:31 opet uz zadnji napad s igračem više i tu je bio manje-više kraj. Sesvete sam znao da ne mogu stić, a nadao sam se pomalo da bi mogli Goricu, ali to je propalo kad je Gorica dobila u Sesvetama. To je vjerojatno ključni rezultat lige za ostanak.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2018., 13:09   #38
To su sve po meni osrednji igraci,nema tu neke klase koja ce povuci kad ne ide i to se vidjelo. Pa Metalac koji je jos losiji bio je imao dosta dbore pojedince pa su laganini izletili van. Iako prica se da su ostali bez para pa je to valjda utjecalo...
Bull's eye is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:33.