Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Radio

Radio Video ga još nije ubio.

Pogledaj rezultate ankete: Radio 101 je...
gospodar svih valova 523 46.74%
prosječna radio stanica 232 20.73%
ništa ne valja 170 15.19%
ne slušam Radio 101 194 17.34%
Glasovatelji: 1119. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2018., 17:55   #8301
Radio Sisak je ok, nevjerojatno ali čuje se pjesma izvan ovog kalupa šta ostali puštaju.
__________________
When preparation meets opportunity you call it luck .
Wannabes is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 20:31   #8302
Quote:
pukylly kaže: Pogledaj post
Da. Ne znam zašto se okretat Otvorenome i Anteni kao konkurenciji... Jedno vrijeme je stojedinicu prestiglo i Sljeme. Al i to je potonulo.
Nada umire posljednja pa ih znam nekad pustit baš dok vrte dobre stvari, al zadnje vrijeme sve rjeđe.

Mi više nemamo donekle normalnu radio stanicu...
Mene je Sljeme u par navrata ugodno iznenadilo kad sam čuo u par navrata da puštaju, osim Zeppelina, i Black Sabbath.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 20:55   #8303
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Mene je Sljeme u par navrata ugodno iznenadilo kad sam čuo u par navrata da puštaju, osim Zeppelina, i Black Sabbath.
Imali su oni jedan dobar period program na razini i to praktički donedavno. Al onda su krenuli nizbrdo
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 10:37   #8304
Ovo u petka je je bila kompilacija prežvakanih pjesama koje ljudima izlaze na uši, koje foriraju sve formatirane postaje.
__________________
Prvo te ignoriraju. Nakon toga te ismijavaju. Potom se protiv tebe bore. Na kraju pobjeđuješ.
Mahatma Gandhi
Jack Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 22:28   #8305
Danas oko 16:50, slušatelj si kod Slavena Balina naruči pjesmu "Lady in red". Slaven onako traži ... i kao ... nemamo tu pjesmu. Da niste možda mislili "Woman in red" od Steviea Wondera. I uvjeri* slušatelja da je ovaj valjda krivo mislio i pusti mu na kraju Stewiea. Dakle ... kako je moguće da Slaven koji je valjda bar 20 godina na nekoj radijskoj DJ poziciji nije nikad čuo za prvotno traženu pjesmu. Zar je moguće da ga je toliko bilo sram rasprodane i mršave fonoteke da je išao obmanjivat slušatelja da misli na krivu pjesmu.

*Mislim, bit će prije da je slušatelj odustao od daljnjeg natezanja jer kad je vidio da nit pjesme nema nit da Slaven zna za nju ...
Tox is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 13:38   #8306
Oo čuo sam svojedobno (pred cca 6 mjeseci) u Phonebox-u kako voditeljica nije čula za Nineteen- Paul Hardcastle-a.
teac-tascam is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 14:52   #8307
Quote:
teac-tascam kaže: Pogledaj post
Oo čuo sam svojedobno (pred cca 6 mjeseci) u Phonebox-u kako voditeljica nije čula za Nineteen- Paul Hardcastle-a.
Moguće ... Valjda ak je napravljeno prije 2001. te mlađe generacije voditelja ne znaju kaj je ...

Isto tak prije par godina, na phoneboxu netko je naručio od Overflow-a neku stvar, e sad se ne sjećam dali je bio Šaman ili netko drugi ali isto onak reakcija - Ne znam koji je to bend.

Baš bi ih čovjek išao malo kurit na tom phonebox-u, onak:

Quote:
Može od Joy Divisiona - Love will tear us apart, a ako slučajno nemate tu () može Soundgarden - Black hole sun.
Tox is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 18:27   #8308
Overflow još razumijem, radija ih ne vrte. Paul Hardcastle možda mogu razumjeti kod nekoga tko je mlađi, iako i to je No. 1 hit. Ali Lady in red!!!!

Pa tu stvar mrzim upravo zbog toga što se previše vrtila, što je na svim radijima, prepoznata, pre...

Ali dobro, ništa čudno. Današnja radija ne znaju za glazbene urednike, teško pronalaze kvalitetne voditelje, producenti odavno ne postoje.

E sad, taj Balin je stvarno dugo u radijskom svijetu, možda je nekakva blokada mozga (nenaspavanost, bioritam...), ali čudno da komp baš ništa ne izbaci
...ili mu se jednostavno nije slušalo De Burgha pa izmišlja.
šafrona is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 21:42   #8309
"Bez cenzure", kažu. Kako su samo otpilili lika koji nije istog svetonazora kao ovi.-
__________________
Prvo te ignoriraju. Nakon toga te ismijavaju. Potom se protiv tebe bore. Na kraju pobjeđuješ.
Mahatma Gandhi
Jack Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 21:45   #8310
Jutros su pustili Take That. Crta se negdje mora podvući, a ja je povlačim kod Take That.
Ne bi me iznenadilo da jednog jutra zasvira i Zlatko Pejaković na Radiju 101. Srećom, ja neću biti na toj frekvenciji da to čujem.
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 14:08   #8311
Quote:
Bask kaže: Pogledaj post
Jutros su pustili Take That. Crta se negdje mora podvući, a ja je povlačim kod Take That.
Ne bi me iznenadilo da jednog jutra zasvira i Zlatko Pejaković na Radiju 101. Srećom, ja neću biti na toj frekvenciji da to čujem.
Ja sam mlado-star (30 godina) i ne znam za davne dane slave 101-ice, ali slušajući ih unatrag 2-3 godine, kad su već bili možda samo sjena stare 101-ice, oni svaki dan očito dotiču novo dno.

Ne znam ako je zaista točno da im je novi glazbeni urednik/koja već pozicija stigao s Antene, ali sudeći po eroziji kvalitete glazbe - to je 100% istina.

Žalosno. Nadam se da bar netko čita ovo kaj tu pišemo.
__________________
Those are my principals, and if you don`t like them...well, I have others.
Puschkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 14:43   #8312
Ne da je gl.urednik stigao sa Antene (ima već možda 3 god), nego programski direktor
teac-tascam is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 19:06   #8313
Danas - Ilan Kabiljo - Kad nema ljubavi.

Što reći? Koju poruku poslati?
mirjam is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 21:46   #8314
Quote:
mirjam kaže: Pogledaj post
Danas - Ilan Kabiljo - Kad nema ljubavi.

Što reći? Koju poruku poslati?
Sad si me nasmijala.....ujutro kad puštaju te i takve pjesme,svaki dan jedno
te isto,onda i pjevuše kao da ih prvi put puštaju.Neznam do kad misle ovako
ali izgleda da ih nije briga.
ozirus is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 11:01   #8315
o pa ilan je bio često na programu tijekom 90tih kad je furo onaj R&B stil pa je išla stvar prekasno za nas...tako da nije baš čudno za ovu tekno iako bi mogla okinut i josipa lisica ili gabi novak za prave purgeraše da i njih priodobiju...
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 22:04   #8316
S ovakvim izborom glazbe ne mogu pridobiti nikoga...to je sve jedan iritantni čušpajz za kojeg nije uopće jasno kome je upućen. Nekad su na 101inici čepili nos kad je netko htio naručiti Gibonija na phone boxu, a danas bez problema puštaju dens iz 90-tih i svu silu beskrvnih dozlaboga izlizanih ruby ruby ruby ruby aj folou rivers doskočica
Program neću ni komentirati, to nije čak niti blijeda slika onoga što je nekad bio, to nije ništa, to je čista nula, zero.
Uškopljeni.
mirjam is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 02:32   #8317
Tox i šafrona, ako vec prigovarate liku koji je taaaakoooo dugooooo u eteru Radija 101, onda ste mu fakat imali vremena nauciti i ime. SlavIn BalEn.
kaeovo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 20:40   #8318
Da bas zanimljivo nekada je imao najnovija izdanja electro funka-a a sada na zid lijepi ulaznice koncerta ac/dc
teac-tascam is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 08:14   #8319
Danas ujutro James Blunt - You're beautiful. Stvar za koju je sam autor izjavil da je iritantna.

101 i james blunt.

Nek se nazovu Otvoreni/Antena 2. Dno dna.
__________________
Those are my principals, and if you don`t like them...well, I have others.
Puschkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 13:17   #8320
Jučer popodne je na vijestima iz sporta jedan novinar kojemu ne znam ime LeBron (James) izgovorio Libron, a Stephen (Curry) izgovorio Stiven. Ali bitno da je R bilo onakvo pravo, američko.
__________________
3-19, 2-58
Thorin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:23.