Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2018., 16:54   #841
Pa tako će vjerojatno i biti, da će najvjerojatnije Goku ako pobjedi, pomoću kugli vratiti sve obrisane svemire, kao i androida..
Tekk is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 17:08   #842
misljenja sam da, sto se tice jirenove povijesti, on je taj "evil doer" tj. on je ubio svoje roditelje, prijatelje i ucitelja jer kad belmod objasnjava sto se izdogadalo, mozete primjetiti da jiren uvijek na neki nacin prezivi. takoder, vuku se paralele izmedu njegove price iz djetinjstva i gokuove jer isto tako goku nije mogao kontrolirati svoju moc kad je postao great ape pa je unistio i ubio sve oko sebe. tako vjerojatno jiren, nesvjestan svoje moci, ubije sve oko sebe.
rogo123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 21:17   #843
Sve više kruže slike MASTERED UI sa srebrnom kosom,jeli to istina
Gergag is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 22:42   #844
Da, istina je.
Ne znam sta bih rekao na ovo. Nadao sam se da ce bit crna kosa sa plavo/crvenom aurom kaj je od pocetka bilo badass, ali s druge strane, i ovo izgleda badass na svoj nacin.
Ovaj thumbnail videa zanemarite. U videu se nalazi pravi preview.
Srebrnu verziju cemo vidjeti sljedeci vikend, a u ovoj epizodi ce Goku opet uci u UI, i sudeci prema nekim screenshotima, Goku ce koji put i udarit Jirena veceras u UI.
Ja sam prilicno uvjeren da je ovaj mastery of Ultra Instinct zapravo alternativa na ono kaj su fanovi zeljeli - Super Saiyan White. Jer je prilicno slicno srebrno-bijela kosa.

*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 00:35   #845
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Da, istina je.
Ne znam sta bih rekao na ovo. Nadao sam se da ce bit crna kosa sa plavo/crvenom aurom kaj je od pocetka bilo badass, ali s druge strane, i ovo izgleda badass na svoj nacin.
Ovaj thumbnail videa zanemarite. U videu se nalazi pravi preview.
Srebrnu verziju cemo vidjeti sljedeci vikend, a u ovoj epizodi ce Goku opet uci u UI, i sudeci prema nekim screenshotima, Goku ce koji put i udarit Jirena veceras u UI.
Ja sam prilicno uvjeren da je ovaj mastery of Ultra Instinct zapravo alternativa na ono kaj su fanovi zeljeli - Super Saiyan White. Jer je prilicno slicno srebrno-bijela kosa.

DLxZvfUGuFQ
I meni je odma na pamet pao SSW
Gergag is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 03:27   #846
Nelosa ova epizoda, iako nije bilo ugodno gledat kako Vegeta i Goku dobivaju batine cistim boksanjem kroz cijelu epizodu.
Vegeta nema snage se transformirat, ali kada je ispadao iz arene dao je malo energije Gokuu tako da se moze ustat s poda, i onda se Goku instant transformira u SS Blue. Ima smisla...
Kak sam se poceo valjat kada je Jiren primio udarac od Ultra Instinct Gokua Jiren skoro pluca iskasljo.
Jos kaj mi je bilo najbolje je kada je Beerus stisko sakama da ispuca prste, kao da ce se on ic sorat a ne Goku u UI

Jebote al brutala izgleda Goku sa usavrsenim UI
Zivo me zanima kakav ce bit sa full power, koliko razorna snaga. Mislim da ce prodrmat i gore tron od Omni Kinga kada pocne podizat Ki
Navodno ce imat neke nove poteze, tipa bacanja munje i jos neke nove fore.

*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 11:44   #847
pristojna epizoda sa solidnom animacijom, makar nije bilo wow efekta jer je sve već viđeno dosad...kad dođe mastered untra instinct očekujem spektakl...
najbolji trenutak je bio Gokuov gutshot
btw, Freeza je još unutra, možda stvarno ostane zadnji
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 23:23   #848
Jebenaaaa epizoda!!

Prvi put sam vidio da Vegeta plače.

Goku brutaaaalan sa svojim Ultra Instiktom!!

Zeno-i viču: Imamo Ultra! Imamo Instict!
Tekk is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 02:12   #849
Vegeta je vec prije pustao suze, tokom Namek sage kada je izgubio protiv Freeze. Dok je pricao Gokuu sta je Freeza napravio sa njihovim rodnim planetom Vegetom i da je Vegeta bio onakvo djubre jer ga je Freeza na to silio.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 11:23   #850
Nego kad smo kod freeze,gdje je on??
Gergag is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 11:54   #851
Lezi prebiven negdi. Garant ce na kraju on ostat sam kao pobijednik.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 19:21   #852
Malo spoilera za sljedecu epizodu - Dragon Ball Super Episode 129 Spoilers

Dobar mi je dio ''Goku unconsciously awakens the power that slumbered deep within his body and his power level skyrockets''.
Bas me zanima kolko je pravi Ultra Instinct jaci od Omena.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 22:49   #853
Quote:
Gilmour kaže: Pogledaj post
Lezi prebiven negdi. Garant ce na kraju on ostat sam kao pobijednik.
cirkus brate


fali mi onih ruganja sa villainima iz DBZ, ode svak svakog na jedvite jade mlati.




hahah
__________________
"Primi sve što te stigne
i budi strpljiv u nestalnosti svoje bijede."
noliđ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 10:47   #854
Kakva su vaša očekivanja u borbi između Jirena i Gokua?
Tekk is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 11:58   #855
Mislim da ce bit skoro podjednaki. Moje misljenje da Jiren nije jos sve pokazao. Izmlatit ce se do besvijesti, Goku ce ga pobijedit, Freeza ce ga iznenadit i izbacit. Ostat ce na kraju sam i dobit želju.

Zezam se, mislim da je Freeza vise ljut sad na Jirena nego na Gokua.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 15:52   #856
Izasli naslovi za zadnje dvije epizode. The FINAL Episode REVEALED! Dragon Ball Super Episode 130 and 131 SPOILERS
Zanimljiv naslov za finalnu epizodu. Neko se pozdravlja od Gokua.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 17:26   #857
A nema ep ovaj vikend? Steta.
Moga si napisat kako se zovu epizode, ne gledam te jubitu fan videe.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 20:00   #858
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Izasli naslovi za zadnje dvije epizode. The FINAL Episode REVEALED! Dragon Ball Super Episode 130 and 131 SPOILERS
Zanimljiv naslov za finalnu epizodu. Neko se pozdravlja od Gokua.
Pa to vjerovatno sugerira na to da se završava dbs kao i kod DBGT nešto kao until we meet again kada je Goku otišao i napustio sve.zao mi je što se završava posto ima tu još što šta za napravit nekako mi prebrzo to proslo
Gergag is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 21:36   #859
Nije to fan video
Na zalost ovaj vikend nema epizode, tek je sljedeci. I onda opet bude 1 tjedan pauza nakon sljedece kak izgleda...

Taj naslov zadnje epizode mogu bit i Jirenove rijeci nakon turnira.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 00:04   #860
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Nije to fan video
Na zalost ovaj vikend nema epizode, tek je sljedeci. I onda opet bude 1 tjedan pauza nakon sljedece kak izgleda...

Taj naslov zadnje epizode mogu bit i Jirenove rijeci nakon turnira.
Moguće ali nevjerujem ali šta znas...
Gergag is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:50.