Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2018., 18:47   #801
Ne varaju svi. Ne zato što ne žele ili su moralni, nego i varati treba znati, i to je zanat, a to ne znaju svi.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 20:28   #802
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Ne varaju svi. Ne zato što ne žele ili su moralni, nego i varati treba znati, i to je zanat, a to ne znaju svi.
Zanat je znati muvati ribe kad si solo, kad si u vezi je lako, em je privlacno, intrigantno, em te zene drukcije percipiraju, i em polazis od drukcijeg mentalnog sklopa. Kad je solo zraci covjek drukcijom energijom
intrigantni is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 05:04   #803
Quote:
LisenSvihPrava kaže: Pogledaj post
Može , život je konstanta promjena. Možda je to i radila prije ali to ti uopće nije bitno, bolje da je to radila dok tebe nije upoznala .

Po meni recimo nije dobro da je varala tadašnjeg dečka sa tobom . Jer kako bih mogao ikada vjerovati toj osobi ?Uvjek bi ti to u podsvjesti bilo , na kraju krajeva to bi se i manifestiralo . Ako je tako oprtosti sebi i njoj i stavi si u glavu da je to radila sve do točke kada nije tebe upoznala . Mada uvjek može biti jedan od onih slobodnih duša koja voli životni nektar više od ičega . čak je i to dobro do neke mjere u smislu bolje da vara nego da se roka dopom .
Ne,nije varala samnom. Oboje smo bili slobodni.
A opet kazem i moja povijest je , ali ja sam se smirio. Nema vise izleta u prirodu. Tako da za nju ne znam, veza je stvarno odlicna. Nema trzavica nikakvih, skrivanja itd samo nekad me uhvate misli "dal sam ja sljedeci" ..
Mentolman is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 19:43   #804
Quote:
Mentolman kaže: Pogledaj post
Pa oboje smo mladi, varala je decke u ranim dvadesetima i to za moj pojam ni nisu veze (nekoliko mjeseci) vise neka šema.. mozda joj nije znacilo nista..mene nije al me jebe malo ta povjest..
Ok, nije ni moja povijest bajna i ja sam svasta radio cak i gore od nje.. Nisam ni ja svetac ali nju ,nema sanse..
Predobra je prema meni da bih varao, nedavno sam imao priliku koju bi 99% muskaraca iskoristilo pa cak sam se i ja poveo.. i onda sam sasobom sjeo.. pa konju pogledaj kak te drzi, i opran si i opeglan i sit, i redovan sex koji je odlican i ovako super odnos.. itd itd.. pa sam odustao jer ne zelim zbog sexa sve unistit..

Ali eto ponekad me proganja ta misao da je varala sve prije (sama priznala) , pa se pitam dal sam i ja sljedeci..
Ja sam 28g a ona 25g
Mene zanima jedna stvar. Smatrate li osobu vjernom kad uopće ne dođe u napast (ono- kad nekog voliš, ne pale te drugi) ili mislite da je u ljudskoj prirodi da ipak poželi drugu osobu, ali se suzdrži i ne načini prijevaru pa je to vjernost?

Ja mislim da je ovaj drugi slučaj. Kao i kod člana kojeg sam quotala. Zna da ima nešto vrijedno i ostat će vjeran.

Ali čula sam od nekih ljudi da ne dopuštaju za sebe reći da bi uopće mogli doći u napast. Da toliko vole da su slijepi za druge osobe. Mislite da je to možda zbog faze 'leptirića' (iako su veze od 3-4god. u pitanju) ili što?

Vjerojatno ste već komentirali sve to, nemojte se ljutiti što mi se ne čita cijela tema.


Zapravo, još jedna stvar. Mentolman, da li bi prevario curu da 100% znaš da ona to ne bi saznala? Dakle, da ti taj sex kojeg si mogao imati ne bi direktno uništio vezu, da li bi se upustio u njega?
dextra_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 19:50   #805
Quote:
dextra_ kaže: Pogledaj post
Mene zanima jedna stvar. Smatrate li osobu vjernom kad uopće ne dođe u napast (ono- kad nekog voliš, ne pale te drugi) ili mislite da je u ljudskoj prirodi da ipak poželi drugu osobu, ali se suzdrži i ne načini prijevaru pa je to vjernost?

Ja mislim da je ovaj drugi slučaj. Kao i kod člana kojeg sam quotala. Zna da ima nešto vrijedno i ostat će vjeran.

Ali čula sam od nekih ljudi da ne dopuštaju za sebe reći da bi uopće mogli doći u napast. Da toliko vole da su slijepi za druge osobe. Mislite da je to možda zbog faze 'leptirića' (iako su veze od 3-4god. u pitanju) ili što?

Vjerojatno ste već komentirali sve to, nemojte se ljutiti što mi se ne čita cijela tema.


Zapravo, još jedna stvar. Mentolman, da li bi prevario curu da 100% znaš da ona to ne bi saznala? Dakle, da ti taj sex kojeg si mogao imati ne bi direktno uništio vezu, da li bi se upustio u njega?
Pa, osoba je svakako vjerna, ako vidi samo tebe, a ostale ne.
U principu, imam jednu dobru:
Da si voleo broj 1, nikada ne bi video, broj 2.
Toliko.
__________________
If it doesn't CHALLENGE you, It doesn't CHANGE you.
Weird0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 19:51   #806
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Mislis da prevara ima veze sa moralom?
Naravno da ima.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 19:53   #807
Quote:
Splicanka123 kaže: Pogledaj post
kome je to praksa, tesko ce stat....provjeri, angaziraj nekog priku koji je ugodan oku a da ima pricu (a da ga ona naravno ne zna) i saznat ces
Slazem se sa prvim dijelom, a ne slazem se sa drugim jer je to nacin za srednju skolu.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 19:55   #808
Quote:
Layla DM kaže: Pogledaj post
Ne moze se smiriti. Ne moze me nitko uvjeriti u to. I te spike, kad je upoznao/la pravu/og se odjednom smirio/la, su mi smijesne i ne vjerujem u to.

Ljudi su opcenito robovi svojih navika i kome to udje u naviku i postane normalno, jako jako tesko to mijenja. I rijetko tko.
Tj ajde vjerujem da se to moze dogoditi nekome tko dozivi tesku zivotnu situaciju koja ga trgne, skoro izgubi zivot ili slicno, pa se dublje zamisli nad zivotom. Ali inace no way.

Svaki iduci puta je sve lakse.
Pametnom je dosta jednom i ako netko prevari prvi puta, velika je mogucnost da je nesto naucio iz toga.
Ako je prevario i drugi puta, onda ide ona da budali nije dosta ni 100 puta da nauci.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 19:58   #809
Quote:
Mentolman kaže: Pogledaj post
Ne,nije varala samnom. Oboje smo bili slobodni.
A opet kazem i moja povijest je , ali ja sam se smirio. Nema vise izleta u prirodu. Tako da za nju ne znam, veza je stvarno odlicna. Nema trzavica nikakvih, skrivanja itd samo nekad me uhvate misli "dal sam ja sljedeci" ..
Skoro nitko ne planira varati, to se najcesce dogodi. Cak i kad ljudi prevare prvi puta, kunu se sami sebi da nece nikad vise pa se opet dogodi.
Tek ce vrijeme u stalnoj dugorocnoj vezi pokazati kolko si se ti smirio.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 20:58   #810
Quote:
Mentolman kaže: Pogledaj post
Osoba koja je varala sve svoje partnere , dal se ikad moze zaustavit ? Smirit se i to je to.. ili ce kad tad ponovit prevaru?
Smatram da je prevara rezultat dubljih unutarnjih problema osobe koja vara nego tolika seksualna napetost da jednostavno nisi u mogućnosti oduprijeti se samom činu. Dok god sebi dižeš ego, samopouzdanje, bolju sliku sebe jer eto zaveo/la si još nekoga, s varanjem nikada nećeš prestati. Seks nije ono što ih hrani, ali preko njega provode psihoterapiju.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 21:45   #811
Quote:
dextra_ kaže: Pogledaj post
Mene zanima jedna stvar. Smatrate li osobu vjernom kad uopće ne dođe u napast (ono- kad nekog voliš, ne pale te drugi) ili mislite da je u ljudskoj prirodi da ipak poželi drugu osobu, ali se suzdrži i ne načini prijevaru pa je to vjernost?

Ja mislim da je ovaj drugi slučaj. Kao i kod člana kojeg sam quotala. Zna da ima nešto vrijedno i ostat će vjeran.

Ali čula sam od nekih ljudi da ne dopuštaju za sebe reći da bi uopće mogli doći u napast. Da toliko vole da su slijepi za druge osobe. Mislite da je to možda zbog faze 'leptirića' (iako su veze od 3-4god. u pitanju) ili što?

Vjerojatno ste već komentirali sve to, nemojte se ljutiti što mi se ne čita cijela tema.


Zapravo, još jedna stvar. Mentolman, da li bi prevario curu da 100% znaš da ona to ne bi saznala? Dakle, da ti taj sex kojeg si mogao imati ne bi direktno uništio vezu, da li bi se upustio u njega?
Pa kazem nedavno sam imao priliku, na prvu sam se poveo ali onda ipak malo razmisliš i rekao sam si ne.. Neces ju varat, sve štima, volim je više nego i jednu prije nje, i ne zelim riskirat i sve izgubit iako su sanse da sazna bile nikakve i vjerovatno nikad nebi saznala.

Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Skoro nitko ne planira varati, to se najcesce dogodi. Cak i kad ljudi prevare prvi puta, kunu se sami sebi da nece nikad vise pa se opet dogodi.
Tek ce vrijeme u stalnoj dugorocnoj vezi pokazati kolko si se ti smirio.
E upravo to mi se događalo s jednom bivšom, dogodilo se.
Pa se osjecas kao smece, kazes necu više i opet ponavljaš s osobom s kojom i jesi to napravio.
Ali sad ne, previše je volim i ne zelim toliko riskirat da izgubim sve.
Mentolman is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 12:19   #812
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Slazem se sa prvim dijelom, a ne slazem se sa drugim jer je to nacin za srednju skolu.
je, ali bolje i to nego nagađanje da li vara ili ne a to je nekome stalna praksa. Osobno ne vjerujem u pokajnike.
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger