Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2017., 16:15   #61
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ne mora.
flat pomiri se s time. prihvati. otpusti.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 16:17   #62
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ne mora.
I to je OK. Ne mora, ako ne želi. Neka sjedi i čeka.
Samo nekih 80% neće prići prve, pa time eliminira dosta veliki dio potencijalnih partnerica.

Rekla bi šteta, jer eto, po meni, ako žena pošalje neke signale i to je na neki način prvi korak, samo ga muško mora shvatiti.
Egoistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 16:19   #63
Quote:
Egoistica kaže: Pogledaj post
I to je OK. Ne mora, ako ne želi. Neka sjedi i čeka.
Samo nekih 80% neće prići prve, pa time eliminira dosta veliki dio potencijalnih partnerica.

Rekla bi šteta, jer eto, po meni, ako žena pošalje neke signale i to je na neki način prvi korak, samo ga muško mora shvatiti.
Ne nije, to je jedno veliko ništa jer je krajnje subjektivno tj ono što je nekoj signal nekoj drugoj je ništa.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 16:20   #64
Ima žena kojima nije problem prvima prić, ali su u manjini.
Vjerovali ili ne, ima muškaraca (ne baš jako malo) kojima je odbojno da žena prva uleće i neće je nužno odjebat, ali će je momentalno diskriminirat u "nije za ništa ozbiljnije jer drolja" ladicu.

Time rečeno, uzrok toga zašto statistički veći broj žena nema tendenciju prilazit prve leži u tisućljetnim indoktrinacijama civilizacija i društava koje su ženama impregnirale u bihevioralni sklop da su ukoliko pridju prve "neispravne" odnosno nečiste, preslobodne, lake, ne vrijedne osvajanja.

Dodajmo pritom i činjenicu da i u životinjskom svijetu je mužjak taj koji osvaja ženku dok mu se ne poda (a što ženka nerijetko više puta odbije dok mu se ne preda) i eto ti kompilacije uzroka ženskom "neprilaženju" muškarcima.

S druge strane, iako žena možda neće prva prić, iskazat svidjanje i počet direktno barit frajera, tražit ga broj i dejt, ona će poslati objektu svoje požude bezbroj signala i znakova da joj se dotični svidja, što muškarcima izoštrenog oka i instikta nikako neće promaknuti.

A takvim muškarcima uglavnom nije ni bitno da li je dama prva prišla. Bitna da je zaiskrilo.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 16:35   #65
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ajde da i to netko kaže.
Jer je istina.

Ok, uglavnom me privlače tipovi miiljama daleko od agresivaca, ali nikad ne znaš koliko je tko lud. A meni psihopati priđu i sami, ne moram ih mamiti.

Ulijetala sam. Baš zato me i prošla volja. Jer nekako uvijek ispadne da su kukavice ili naprosto nedovoljno zainteresirani.
Ne da se meni nekog voditi za rukicu od prvog do x-tog koraka.
Mozda te se boje. Dozivjeti zenu cvrstom, koja zna sto hoce i zna se izraziti, tj dominantnom, u ocima muskaraca budi strah i nesigurnost, a cini mi se da ti bas odgovaras takvoj skupini zena. U obrnutoj situaciji, kod zena takav frajer budi divljenje.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 16:42   #66
Quote:
Mali Kapo kaže: Pogledaj post
neb reka.

zna to biti pain in the ass...

MK
Naravno da moze. Ali sto tebi jedna zena moze uciniti, osim problema? Moze, ali to je vrlo rijetko.
Ali muskarci znaju biti vrlo agresivni vec u startu.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 16:56   #67
Ja imam iskustva gdje mene zenska pita broj i odemo na spoj. Tako da ovisi o tome koliko si atraktivan zenskoj, koliko je "slobodna" u postupcima, koliko je seksualno napaljena i sl. Razlicite mentalne karakteristike. Ali da je iniciranje prvog kontakta stvar samopouzdanja muskarca - to je, ali osobno izuzetno cijenim i zene koje imaju iskustva i hrabrosti ici u napad i biti podlozne odjebu.

Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Ali muskarci znaju biti vrlo agresivni vec u startu.
Stupid people do stupid things.
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 17:03   #68
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Ima žena kojima nije problem prvima prić, ali su u manjini.
Vjerovali ili ne, ima muškaraca (ne baš jako malo) kojima je odbojno da žena prva uleće i neće je nužno odjebat, ali će je momentalno diskriminirat u "nije za ništa ozbiljnije jer drolja" ladicu.


Time rečeno, uzrok toga zašto statistički veći broj žena nema tendenciju prilazit prve leži u tisućljetnim indoktrinacijama civilizacija i društava koje su ženama impregnirale u bihevioralni sklop da su ukoliko pridju prve "neispravne" odnosno nečiste, preslobodne, lake, ne vrijedne osvajanja.

Dodajmo pritom i činjenicu da i u životinjskom svijetu je mužjak taj koji osvaja ženku dok mu se ne poda (a što ženka nerijetko više puta odbije dok mu se ne preda) i eto ti kompilacije uzroka ženskom "neprilaženju" muškarcima.

S druge strane, iako žena možda neće prva prić, iskazat svidjanje i počet direktno barit frajera, tražit ga broj i dejt, ona će poslati objektu svoje požude bezbroj signala i znakova da joj se dotični svidja, što muškarcima izoštrenog oka i instikta nikako neće promaknuti.

A takvim muškarcima uglavnom nije ni bitno da li je dama prva prišla. Bitna da je zaiskrilo.
boldano:
nije problem u tome (bar kod mene).
problem je sto su te koje ulijecu frajerima cesto "u frci", ono, ocajne su. a jedan dio tih i nisu za nista ozbiljno jer jesu drolje (drolje cesto imaju tih problema u glavi koje ih cine ocajnima, pa na kraju i postanu drolje) nadam se da nisam prenerazumljiv.
naravno, izuzeci za svaki slucaj koji sam naveo postoje, ali to su moja okvirna zapazanja

inace, more li sta ljepse ako si zenskoj toliko dobar da se usudila uletiti a jos pri tom normalna a jos pri tom i ona tebi dobra
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 17:07   #69
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
flat pomiri se s time. prihvati. otpusti.
Quote:
Egoistica kaže: Pogledaj post
I to je OK. Ne mora, ako ne želi. Neka sjedi i čeka.
Samo nekih 80% neće prići prve, pa time eliminira dosta veliki dio potencijalnih partnerica.

Rekla bi šteta, jer eto, po meni, ako žena pošalje neke signale i to je na neki način prvi korak, samo ga muško mora shvatiti.
Umisljam si da sam neodoljiv.

Shvatim ja signale.
Moze dobiti moju paznju, ali prvi korak ne.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 17:07   #70
Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post
boldano:
nije problem u tome (bar kod mene).
problem je sto su te koje ulijecu frajerima cesto "u frci", ono, ocajne su. a jedan dio tih i nisu za nista ozbiljno jer jesu drolje (drolje cesto imaju tih problema u glavi koje ih cine ocajnima, pa na kraju i postanu drolje) nadam se da nisam prenerazumljiv.
naravno, izuzeci za svaki slucaj koji sam naveo postoje, ali to su moja okvirna zapazanja

inace, more li sta ljepse ako si zenskoj toliko dobar da se usudila uletiti a jos pri tom normalna a jos pri tom i ona tebi dobra
Eto dolazimo do onoga da zelite da vam prilaze ali samo one koje vam se svidaju
Upravo to isto zenama neki ovdje stalno spocitavaju
betty boop 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 17:10   #71
Zašto misliš da je? Jedna sam među rijetkima koja je učinila prvi korak..jest da sam dobila odbijenicu ali opet bih isto učinila, samo nema nikog značajnog toliko da bih to napravila
__________________
“If more of us valued food and cheer and song above hoarded gold, it would be a merrier world.”
― J.R.R. Tolkien
TolkienGeek is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 17:11   #72
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ulijetala sam. Baš zato me i prošla volja. Jer nekako uvijek ispadne da su kukavice ili naprosto nedovoljno zainteresirani.
Ne da se meni nekog voditi za rukicu od prvog do x-tog koraka.
A ok je da muško tebe vodi za rukicu, a ti njega ne?
axepodloga is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 17:12   #73
Quote:
betty boop 1 kaže: Pogledaj post
Eto dolazimo do onoga da zelite da vam prilaze ali samo one koje vam se svidaju
Upravo to isto zenama neki ovdje stalno spocitavaju
ako mi pridjes, a ne svidjas mi se, (nerado) pokazati cu nezainteresiranost.
ne znam sta bi drugo trebao

kad ti se frajer svidja, samo ga signalima pozovi i moli boga da on tebi pridje
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 17:22   #74
ako vam toliko ide na kurac zašto žena prva ne prilazi, zašto ne inicira seks, zašto je ovakva onakva, pa pređite na muškarce, ko vam brani. tamo vam je pravilo mislim 3 sek pogleda i odmah se prilazi, brže se dođe do seksa, više ga je, jednostavnije je itd.

pa što se toliko patite? srce mi se cijepa


jer fulali ste cijelu poantu a to je da ne volite žene. oni koji nas vole vole i tu zajebanciju. u tome je čar
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 17:26   #75
niktax, koliko si ti odjeba za zivota popila?
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 17:28   #76
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
ako vam toliko ide na kurac zašto žena prva ne prilazi, zašto ne inicira seks, zašto je ovakva onakva, pa pređite na muškarce, ko vam brani. tamo vam je pravilo mislim 3 sek pogleda i odmah se prilazi, brže se dođe do seksa, više ga je, jednostavnije je itd.

pa što se toliko patite? srce mi se cijepa


jer fulali ste cijelu poantu a to je da ne volite žene. oni koji nas vole vole i tu zajebanciju. u tome je čar
Ovo da je napisao neki muškarac, rekli bi mu da iz njega pršti frustracija, kompleksi i očaj.

Just sayin....
mark 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 17:29   #77
Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post
niktax, koliko si ti odjeba za zivota popila?
nećeš vjerovat ali ni jedan. a znaš zašto? jer čitam signale, jer slušam što mi se govori, pratim neverbalne znakove, zanimam se za tu osobu općenito a ne samo za ulogu koju sam joj namijenila...
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 17:30   #78
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
nećeš vjerovat ali ni jedan. a znaš zašto? jer čitam signale, jer slušam što mi se govori, pratim neverbalne znakove, zanimam se za tu osobu općenito a ne samo za ulogu koju sam joj namijenila...
salim se, no hard feelings
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 17:30   #79
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Ovo da je napisao neki muškarac, rekli bi mu da iz njega pršti frustracija, kompleksi i očaj.

Just sayin....
zašto? ne razumijem? meni je samo prejadno to vječno kukaknje na forumu, a i tebe pamtim kao velikog plačljivca
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 17:35   #80
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
zašto? ne razumijem? meni je samo prejadno to vječno kukaknje na forumu, a i tebe pamtim kao velikog plačljivca
Da, svaki dan pod dekom plačem
mark 88 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger