Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.12.2017., 23:55   #21
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
I meni Kaj super za mene? Pa ne bih imao ništa protiv da tako ostane, ali učinilo mi se kao dobra prednost
Pa super za tebe da si zdrav. Imaš više mogućnosti u ljubavi i životu.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 00:02   #22
Ima još jedna zanimljivija dilema: biste li rekli potencijalnoj/m da imate HIV?

Ja naravno da ne bih, možda ako bih u "slučajnom razgovoru" saznao da ne bi imala ništa protiv bih joj rekao, a i to tek nakon što bih procijenio da je dovoljno zagrijana. Naravno, pazio bih da ju ne zarazim.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 00:11   #23
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Pa super za tebe da si zdrav. Imaš više mogućnosti u ljubavi i životu.

Via Tapatalk
Glumiš nedostižnu
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Ima još jedna zanimljivija dilema: biste li rekli potencijalnoj/m da imate HIV?

Ja naravno da ne bih, možda ako bih u "slučajnom razgovoru" saznao da ne bi imala ništa protiv bih joj rekao, a i to tek nakon što bih procijenio da je dovoljno zagrijana. Naravno, pazio bih da ju ne zarazim.
Za dobro svih ostalih, nadam se da:

A)loše bariš
B)nikad nećeš zaraditi nešto neizlječivo i zarazno.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 00:15   #24
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Ima još jedna zanimljivija dilema: biste li rekli potencijalnoj/m da imate HIV?
Ne da bih joj rekao, nego bih je ostavio. Svaka cast ljubavi, ali, zar je njeno zdravlje manje vazno od nase ljubavi? Ocekujem da bi ona ucinila isto u slucaju da je ona ta koja je zarazena.


Quote:
Ja naravno da ne bih, možda ako bih u "slučajnom razgovoru" saznao da ne bi imala ništa protiv bih joj rekao, a i to tek nakon što bih procijenio da je dovoljno zagrijana. Naravno, pazio bih da ju ne zarazim.
Zbog ljudi poput tebe ce, nazalost, registar oboljelih morati postati javna stvar; kad-tad.


A prvenstveno zato da bi se utvrdila namjera prijenosa zaraze, sto takoder nije tako rijetko.


Na Zapadu su ljudi zbog toga vec osudivani.

Ako si testiran i pri testiranju uveden u registar, ukoliko si pozitivan, sudac ce znati da si znao za zarazu. Prosiris li je dalje, moras snositi pravne posljedice. Ne znam kako kod nas takve stvari danas idu.

Prijatelju, igranje s tudim zivotima i zdravljem nije mala stvar. Ovakvo ponasanje bi zaista trebalo biti pravno sankcionirano.


P.S. Ostavljam mogucnost da si samo mucki provokator.
__________________
Kad tiranija postane zakon, otpor postaje dužnost.
Andrew Wiggin is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 00:15   #25
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Za dobro svih ostalih, nadam se da:

A)loše bariš
B)nikad nećeš zaraditi nešto neizlječivo i zarazno.
Pa ne bih je zarazio. Vidiš da žene odjebavaju iz totalno iracionalnih razloga. Kasnije ako je pametna nakon što razvije neke osjećaje neće pobjeć (makar obično nisu baš puno pametne, ali ovako bi barem dobile šansu ).

I razumio bih ako bi bilo obrnuto, jedino bi me možda zasmetalo što bi uzela kao mogućnost da joj zbog toga ne bih niti dao šansu.

Quote:
Andrew Wiggin kaže: Pogledaj post
Zbog ljudi poput tebe ce, nazalost, registar oboljelih morati postati javna stvar; kad-tad.


A prvenstveno zato da bi se utvrdila namjera prijenosa zaraze, sto takoder nije tako rijetko.


Na Zapadu su ljudi zbog toga vec osudivani.

Ako si testiran i pri testiranju uveden u registar, ukoliko si pozitivan, sudac ce znati da si znao za zarazu. Prosiris li je dalje, moras snositi pravne posljedice. Ne znam kako kod nas takve stvari danas idu.

Prijatelju, igranje s tudim zivotima i zdravljem nije mala stvar. Ovakvo ponasanje bi zaista trebalo biti pravno sankcionirano.


P.S. Ostavljam mogucnost da si samo mucki provokator.
Pazi, javni registar. Neće zbog mene nego zbog komunjara koji izglasavaju takve zakone o javnom žigosanju i onih poput tebe koji ih podržavaju u tome.

Uz korištenje kondoma se ne ugrožava ničije zdravlje, oni koji su osuđeni su osuđeni zbog toga što su zbilja nekog i zarazili.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 31.12.2017., 00:17   #26
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Ja naravno da ne bih,
pazio bih
Taman kad čovjek pomisli da je pročitao sve...
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 00:25   #27
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Taman kad čovjek pomisli da je pročitao sve...
Što te konkretno muči?
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 00:37   #28
pazi, ako kriješ do momenta za koji TI procijeniš da je dovoljno primjeren prema TVOJIM kriterijima je manipuliranje situacijom koja nije bezazlena i nekom je vvvrrloo bitna u TVOJU korist.

svi to nekada radimo, nećeš novoj curi odmah reći kako si bivšu prevario ili da si u srednjoj stalno pušio travu, jer nije baš toliko relevantno i bitno...složimo se da se ovdje radi o malo većoj stvari

dakle, ti imaš potpun pristup informacijama, a ona nema. zar nije fer da oboje imate istu količinu informacija i da onda osoba izabere što je za NJU bitno upravo jer ima ispravan uvid u sve informacija...a ne onda kada ti procijeniš?

uostalom kada bi ti to procijnio relevantnim za reći? nakon sexa? prije sexa? prije zaruka?...razumiješ
annekke is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 00:46   #29
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post


Pazi, javni registar. Neće zbog mene nego zbog komunjara koji izglasavaju takve zakone o javnom žigosanju i onih poput tebe koji ih podržavaju u tome.

Uz korištenje kondoma se ne ugrožava ničije zdravlje, oni koji su osuđeni su osuđeni zbog toga što su zbilja nekog i zarazili.
Da, naravno.


Ti nemas nikakvo pravo odlucivati umjesto druge osobe. To inace bas komunjare rade. Tvoja je duznost upozoriti zenu da nosis virus zbog kojeg se razvija vrlo opasan sindrom, koji na kraju, zahvaljujuci razvoju raznih popratnih bolesti ipak dovodi do preuranjene smrti zarazenog. Zarazeni bas i ne dozivljavaju duboku starost.

A njezino je pravo odluciti zeli li unatoc tome ostati s tobom ili ne. Zatajis li joj informaciju, oduzeo si joj pravo odlucivanja o vlastitom zdravlju; bez obzira prenio ti njoj zarazu na kraju ili ne.

Prezervativ nije potpuno sigurna metoda zastite od bolesti, a tome je gro razloga; od mehanickih ostecenja, preko neznanja osobe koja njime rukuje i upotrebljava ga, do kojecega drugoga.

Ali nadam se da shvacas poantu. Nemas nikakvo pravo odlucivati o tudem zdravlju umjesto osobe o cijem se zdravlju radi.


A uskracujuci joj informaciju o svom zdravstvenom stanju, upravo to cinis.
__________________
Kad tiranija postane zakon, otpor postaje dužnost.
Andrew Wiggin is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 00:47   #30
a sta ako ne znas da ima HIV?
Wheel Smith is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 00:59   #31
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Ima još jedna zanimljivija dilema: biste li rekli potencijalnoj/m da imate HIV?

Ja naravno da ne bih, možda ako bih u "slučajnom razgovoru" saznao da ne bi imala ništa protiv bih joj rekao, a i to tek nakon što bih procijenio da je dovoljno zagrijana. Naravno, pazio bih da ju ne zarazim.
Gle, grozno mi je ovo pročitati. Odbojna mi je laž o meni bitnoj stvari da bi me se na taj način manipuliralo i pokušalo zadržati. Zbog takvih stvari odlazim.

Inače ja sam osoba s kojom to što vidiš to dobiješ, ne glumatam s ljudima jer moram vidjeti s kim ja mogu biti ja. I da se uz mene vežu stvari za koje znam da su ljudima općenito bitne bi potencijalnim partnerima davala do znanja čim prije baš zato da ne dođe do nekog vezivanja pa hladnog tuša ubrzo nakon toga. Nek se sve zna u startu, ja sam za to i to volim dobiti nazad.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 01:16   #32
dobar avatar lady... rekao bih ti da imam hiv da ga imam - opasna je ta žena iz profilne ti
Wheel Smith is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 02:45   #33
ne
riskirat život za malo pičke.. nikad
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 08:08   #34
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Potaknut člankom na koji sam jučer slučajno naletio, mislim na US chatu, te raspravom koja je nastala nakon toga, vezano za HIV, te sretan ljubavni život, i poneki pozitivan odgovor(sad se pitam je li bio i sarkastičan), postavljam si pitanje jesam li ja lud, ili je ekipa koja pozitivno odgovara na pitanje iz naslova malko "otkačena"(da ne koristim teže izraze).


Postoji li stvarno toliko emotivna, opuštena, nesputana osoba koja će bezbrižno ući u vezu sa osobom koja će ju trajno obilježiti(ili makar postoji znatno veća vjerojatnost da ju trajno obilježi) virusom HIV-a? Čak u neku ruku shvaćam da se radi o ljubavi kakva se viđa samo u bajkama, pa da se radi o pouzdano zadnjem partneru, ali ne kužim tu sreću najveću u okolnostima gdje to nije pouzdana stvar


Da li biste pristali na takav odnos gdje vam je partner HIV pozitivan? Znate li za neke takve parove, gdje je samo jedna strana HIV pozitivna, i kak to funkcionira? Je li infekcija HIV-om nastala prije ili poslije veze? Je li se informacija pojavila prije, ili poslije nego su završili u vezi? Raspišite se, tko zna.

Osobno, svjestan ulazak u tako nešto bilo bi kao da se odlučim ubiti, ali ne na brz način, nego tako da se svežem za dno bazena konopcem toliko dugim da taman svakih pol minute udahnem jednom, a ostatak vremena grcam pokušavajući udahnuti. I tako danima. Dakle, veliko ne. Upitno je kak bih reagirao i sa kvazibezazlenim STD.
Nope.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 13:39   #35
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Taman kad čovjek pomisli da je pročitao sve...
... poželi da nije ni čitao

jok, ne bih, na stranu i empatija i sve ostalo.
Tko kaže da bi je ili lišen zdravog razuma li trkelja bezveze ili nema pojma što znači živjeti sa bolesnom osobom i utjecaja bolesti na vašu svakodnevicu i na vašu okolinu.

Ne radi se samo o ne reći partneru (ključna riječ: partneru), nego i o upozorenju okolini u kojoj se nalaziš. Dovoljan je trivijalni primjer npr. proslave na kojoj se razbije čaša i dovoljno da se zaražena i nezaražena porezana osoba nadju kako peru ruke od stakla istodobno, koliko to povećava šanse ?
Ovo samo govori o nedostatku edukacije mladih u nas.
Pa pogledajte samo japance, oni i kad imaju običnu prehladu stavljaju masku kako bi zaštitili ne sebe, već druge od "svog" virusa.
Blurred Vision is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 13:45   #36
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Ima još jedna zanimljivija dilema: biste li rekli potencijalnoj/m da imate HIV?

Ja naravno da ne bih, možda ako bih u "slučajnom razgovoru" saznao da ne bi imala ništa protiv bih joj rekao, a i to tek nakon što bih procijenio da je dovoljno zagrijana. Naravno, pazio bih da ju ne zarazim.
Boze sacuvaj, ne bi rekao da imas HIV dok ne ispipas sta doticna misli o tom..i jos ako bi bila zgrozena ti joj ne bi rekao?!
Doticna bi saznala kad tad i samo bi joj se zgadio jos vise. Da sam ja doticna, najvjerovatnije bi osta bez pimpeka.
Moj odg..nikad ne bi bila sa osobom zarazenom HIV- om i da, rekla bi potencijalnom partneru da sam zarazena.
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 13:48   #37
ukoliko ti je partner na terapiji i viral load mu je undetectable, vjerojatnost da se zarazis je prekticki jednaka nuli.

da odgovorim na postavljeno pitanje, vrlo vjerojatno da. ukoliko bi se radilo o svemirskoj ljubavi, da, bio bi u vezi sa hiv+ partnerom.

but then again i'm super educated on the matter, a ljude obicno plasi ono sto ne znaju/ne razumiju.
Ethan is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 14:13   #38
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Ima još jedna zanimljivija dilema: biste li rekli potencijalnoj/m da imate HIV?

Ja naravno da ne bih, možda ako bih u "slučajnom razgovoru" saznao da ne bi imala ništa protiv bih joj rekao, a i to tek nakon što bih procijenio da je dovoljno zagrijana. Naravno, pazio bih da ju ne zarazim.
Ovo je nešto što podliježe kaznenoj odgovornosti.
Nažalost ovakve je nemoguće zatvarati preventivno nego tek nakon što počine štetu.

Fuj.
someonesomewher is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 16:14   #39
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Ne znam kako ti računaš te postotke, ali nisi u pravu. U svijetu ima 37 milijuna HIV pozitivnih. Da je svaka živa osoba imala nezaštićeni spolni odnos sa HIV pozitivnim, bez zaštite, postotak bi već bio 0,5%. Kako to nije tako, postotak je i znatno veći.



I nisam siguran, ali vjerujem da većina osoba koje nisu u trećoj životnoj dobi u vezi, manje ili više podrazumijeva seks. U nešto manjoj mjeri podrazumijevaju oralni seks unutar spolnih odnosa, a taj se ipak odvija većinom bez zaštite.


Čak i ako su šanse iznimno male(da je tih 0,1% točno), za mene je ta kocka prevelika
U to računanje postotka si uračunao samo one koji se zaraze spolnim putem ili i one koji se zaraze preko igle?

Inače, nemam problem s ljudima koji imaju HIV.
Mislim da ne bi imala problem ni s tim da mi je partner pozitivan.
Da, nije najsretnija stvar, ni najdivnija dijagnoza ali niti bih prekinula s tipom jer je stao na iglu niti mislim da je to teža dijagnoza od toga da mi partner ima multiplu ili leukemiju... Osobno bi mi neizvjesnost oko toga hoće li mi partner past u krevet ili koliko vremena još imamo puno teže padala od jebanja s kondomom.
Naučiš se živjeti sa svime pa tako i s time.

Nije sad da mi je primamljivo toliko da bi igrala slovenski rulet, ali da se pokaže da ga osoba za koju sam se emotivno i svakako drugačije vezala, ne bi rezolutno odbila.

Ipak, onome tko ga ima a namjerno me zarazio jer je procjenio da je u redu da me ostavi bez prava na izbor život bi pretvorila u pakao.
__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 16:34   #40
Quote:
Lela O. kaže: Pogledaj post
Mislim da ne bi imala problem ni s tim da mi je partner pozitivan.
Da, nije najsretnija stvar, ni najdivnija dijagnoza ali niti bih prekinula s tipom jer je stao na iglu niti mislim da je to teža dijagnoza od toga da mi partner ima multiplu ili leukemiju... Osobno bi mi neizvjesnost oko toga hoće li mi partner past u krevet ili koliko vremena još imamo puno teže padala od jebanja s kondomom.
Naučiš se živjeti sa svime pa tako i s time.
Ovdje je tema da li bi ušli u vezu sa zaraženom osobom, a ne što bi bilo ako ste već u vezi. Znači osobu koju si relativno nedavno upoznala, nisi zaljubljena, nema tu ljubavi još.


Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger