Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.01.2018., 17:31   #81
Ne bih, ali ne zbog straha od bolesti, nego zbog straha da bi mi kao partner i emotivno takva osoba mogla previse znaciti, da bih se previse vezala uz nju, a onda se muciti iscekivanjem hoce li se bolest aktivirati u nekom trenutku.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 20:59   #82
Quote:
Éowyn kaže: Pogledaj post
Čekaj ti stvarno pitaš zašto bi osobi koja ne želi brak s tobom bila bitna potencijalna zaraza?

Rizik je minimalan ako su obje osobe educirane i pridržavaju se nekog protokola, a ne ako jedna strana nešto mulja.

Što da ti žena kaže da ju kondomi iritiraju, pije pilule i predloži da se oboje testirati na std kako biste se mogli seksati bez kondoma?

Ili što ako kondom pukne?

Ili doživite nesreću i ona ti krene sanirati rane iako je i ona ozlijeđena?

Svaka osoba koja ima bilo koju bolest koja može ugroziti nju ili druge bi morala reći okolini i objasniti koji je protokol. Ja bih popizdim i da mi netko prešuti da ima dijabetestiranje i to ne zato što mi je to dealbreaker.
Zato jer u braku shvacam da ju smeta zbog potencijalnig prijenosa na djecu i zbog mog zdravstvenog stanja i potencijalnog smrtnog ishoda.

Ja se drzim protokola koristenja kondoma pri cemu muljam, a druga osoba treba bit "educirana" utoliko da mi ne krene skidat kondom tijekom seksa, radit mi oralac na prepad i sl.

Ili bih joj rekao za AIDS, ili bih odbio njen zahtjev s obrazlozenjem "moze ti se dogodit s nelim drugim, a onda bi mi morala rec da ti se dogodilo, ovako mi vise odgovara".

Nece puknut, treba dobro stisnut za onaj produzeni vrh kad se stavlja, tako da tamo ne ostane zraka, zbog cega i puca

A koji su izgledi da se sve to bas tako desi...

Nema nikakvog protokola, samo koristis kondom. A za dijabetes mi ima vise smisla da je dealbreaker jer se cini blesavim da ti to taji jer to nije tako teska bolest kao AIDS i ima manje razloga mislit da bi ga zbog tog razloga ostavila.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 21:32   #83
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Ja naravno da ne bih, možda ako bih u "slučajnom razgovoru" saznao da ne bi imala ništa protiv bih joj rekao, a i to tek nakon što bih procijenio da je dovoljno zagrijana. Naravno, pazio bih da ju ne zarazim.
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Pa ne bih je zarazio. Vidiš da žene odjebavaju iz totalno iracionalnih razloga. Kasnije ako je pametna nakon što razvije neke osjećaje neće pobjeć (makar obično nisu baš puno pametne, ali ovako bi barem dobile šansu ).
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Poanta je da se to ne tiče nje izravno, osim ako bih ju zarazio..Ne bih sigurno ostao bez pimpeka nego bi ti bila ta koja bi nakon toga još više požalila. Naravno u čisto teoretskoj situaciji kad bih se osobno ikad upuštao u bilo što s tobom.
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Samo će se trenutno naljutit zbog ega, jer se nju nije pitalo da bez dovoljno bitnih informacija (prije nego što me dovoljno upozna) donese (krivu) odluku. Da nisam lagao, ne bismo nikad niti bili skupa i proživjeli tako lijepe trenutke.
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Žene prije nego što razviju osjećaje se vjerojatno neće htjet u to ni upuštat zbog straha, a nakon što ih razviju bi ostale, ali ih smeta što im se nije dalo informaciju dok su bile u stanju u kojem njihovim odlukama upravljaju loše emocije, a ne dobre.
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
ako druga strana na kraju profitira također, onda ne možemo govorit baš o nekoj sebičnosti per se..
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Nije to nikakvo "igranje", nego moralno ispravna i mudra odluka, a budući da bi i ti meni pala u očima nakon što bi tako, hm, loše rezonirala, recimo da bi to onda bio jedan lijep i brz rastanak.
Ti trebaš pod hitno na liječenje. Ne ono vezano uz HIV, nego na psihijatriju. Nisi opasnost za sebe, al za druge brate..Prestrašno.

Žene nisu dovoljno pametne, pa će on kao racionalnije biće donijet odluku za oboje? Pravdanje sebe na način da se ženu koja namjerava biti s njim spolno intimna NE TIČE IZRAVNO je li on zaražen ili nije? On procjenjuje da bi njena odluka bila KRIVA (da ga spuca i pobjegne glavom bez obzira ako joj kaže da je HIV pozitivan prije nego se poseksaju) pa će joj dat uvida u istinu o spolnom partneru KAD on odluči da je vrijeme za to? I smatra sebe potpuno ispravnim i moralnim? WTF??
Druga strana će isto profitirati kad nakon X jebanja sa zaraženim likom razvije osjećaje pa se odluči na vezu sa pataloškim lažljivcem? Njihovim odlukama na početku upravljaju loše emocije, a kasnije dobre??

Prestrašno! I ne možeš znati ko se krije iza nicka i koja je sljedeća koja će razmijeniti svoje izlučevine s njim. I on živi u potpunom uvjerenju da ne radi ništa loše i moralno upitno, on se još pravda i raspravlja i prijeti A ako mu proturiječiš, kaže da si glupa i neupućena, jer da si informirana, ne bi dvojila seksat se sa muškarcem koji je HIV pozitivan Užas živi.. I svaki post je popraćen smajlićem, jer je rasprava o sexu sa muškarcem koji je zaražen HIV-om naprosto hilarious

Alo moderatori, znam da je praznik, ali ovo zaslužuje ban radi promoviranja ispravnosti prešućivanja spolno prenosive bolesti seksualnom partneru te umanjivanja inteligencije žena da su same sposobne donijeti odluku zastupanjem stava da će on odlučiti umjesto njih?
TheAria is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 01.01.2018., 22:51   #84
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Ima još jedna zanimljivija dilema: biste li rekli potencijalnoj/m da imate HIV?

Ja naravno da ne bih, možda ako bih u "slučajnom razgovoru" saznao da ne bi imala ništa protiv bih joj rekao, a i to tek nakon što bih procijenio da je dovoljno zagrijana. Naravno, pazio bih da ju ne zarazim.
Ti si bolestan. Kondom štiti samo dok ne pukne, a nema šanse da barem jednom ne pukne. O ljubljenju da ne govorim. Ne možete nikad bit oboje sigurni da nemate neku ranicu u ustima. Dno dna
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 01.01.2018., 23:53   #85
Quote:
TotallyAria kaže: Pogledaj post
Ti trebaš pod hitno na liječenje. Ne ono vezano uz HIV, nego na psihijatriju. Nisi opasnost za sebe, al za druge brate..Prestrašno.

Žene nisu dovoljno pametne, pa će on kao racionalnije biće donijet odluku za oboje? Pravdanje sebe na način da se ženu koja namjerava biti s njim spolno intimna NE TIČE IZRAVNO je li on zaražen ili nije? On procjenjuje da bi njena odluka bila KRIVA (da ga spuca i pobjegne glavom bez obzira ako joj kaže da je HIV pozitivan prije nego se poseksaju) pa će joj dat uvida u istinu o spolnom partneru KAD on odluči da je vrijeme za to? I smatra sebe potpuno ispravnim i moralnim? WTF??
Druga strana će isto profitirati kad nakon X jebanja sa zaraženim likom razvije osjećaje pa se odluči na vezu sa pataloškim lažljivcem? Njihovim odlukama na početku upravljaju loše emocije, a kasnije dobre??

Prestrašno! I ne možeš znati ko se krije iza nicka i koja je sljedeća koja će razmijeniti svoje izlučevine s njim. I on živi u potpunom uvjerenju da ne radi ništa loše i moralno upitno, on se još pravda i raspravlja i prijeti A ako mu proturiječiš, kaže da si glupa i neupućena, jer da si informirana, ne bi dvojila seksat se sa muškarcem koji je HIV pozitivan Užas živi.. I svaki post je popraćen smajlićem, jer je rasprava o sexu sa muškarcem koji je zaražen HIV-om naprosto hilarious

Alo moderatori, znam da je praznik, ali ovo zaslužuje ban radi promoviranja ispravnosti prešućivanja spolno prenosive bolesti seksualnom partneru te umanjivanja inteligencije žena da su same sposobne donijeti odluku zastupanjem stava da će on odlučiti umjesto njih?
Nema on HIV. Samo ima stavove koje je teže izliječiti nego HIV.
someonesomewher is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 00:03   #86
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Zato jer u braku shvacam da ju smeta zbog potencijalnig prijenosa na djecu i zbog mog zdravstvenog stanja i potencijalnog smrtnog ishoda.

Ja se drzim protokola koristenja kondoma pri cemu muljam, a druga osoba treba bit "educirana" utoliko da mi ne krene skidat kondom tijekom seksa, radit mi oralac na prepad i sl.

Ili bih joj rekao za AIDS, ili bih odbio njen zahtjev s obrazlozenjem "moze ti se dogodit s nelim drugim, a onda bi mi morala rec da ti se dogodilo, ovako mi vise odgovara".

Nece puknut, treba dobro stisnut za onaj produzeni vrh kad se stavlja, tako da tamo ne ostane zraka, zbog cega i puca

A koji su izgledi da se sve to bas tako desi...

Nema nikakvog protokola, samo koristis kondom. A za dijabetes mi ima vise smisla da je dealbreaker jer se cini blesavim da ti to taji jer to nije tako teska bolest kao AIDS i ima manje razloga mislit da bi ga zbog tog razloga ostavila.
A misliš da je ne bi brinuo njen potencijalni smrtni ishod?

Uz dužno poštovanje, jesi li ti ikad jebao?

Kako je dealbreaker prešućivanje puno manje ozbiljne bolesti, a prešućivanje zarazne bolesti koja je potencijalno smrtonosna nije? Ja bih broj od tvog dilera.

Da odgovorim na pitanje, da, bila bih s osobom koja je HIV pozitivna. Da mi to prešuti, smatrala bih ga podmuklim lažljivcem i ne bi mi palo na pamet ostati u takvoj vezi. Zato što je lažljivac, ne zato što je bolestan.
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 00:07   #87
Ma lik sere bezveze. On ceka da se zenska dovoljno zagrije za njega pa da bude siguran da nece pobjeci kad sazna istinu ja ne da bi pobjegla, nego bi pobjegla od takvog brzinom munje, bez obzira kako zagrijana bila. Nemoj me jebat ono.
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 11:22   #88
A dobro nešto tako prešutit je stvarno dno dna. Nije to više ni za bježanje od njega nego za dobru lekciju, da se s tim više nikad ne igra
Tubular bells is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 12:12   #89
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Pa ne bih je zarazio. Vidiš da žene odjebavaju iz totalno iracionalnih razloga. Kasnije ako je pametna nakon što razvije neke osjećaje neće pobjeć (makar obično nisu baš puno pametne, ali ovako bi barem dobile šansu ).
....
Pa s obzirom da si pisao kako te odjebu nakon što skuže koliko imaš godina (rekla bih, nakon što osjete s kim imaju posla), rekla bih da ih pametnih ipak, na svu sreću ima. Nadam se da ćeš u životu što ćešće nalijetati na takve, pametne, ma koliko mlađe od sebe tražio.

Iskreno se čudim kako se tebi itko može javiti na oglas, valjda te ne čitaju po temama. Nešto ljigavije i besramnije od tvog opusa na ovoj temi dugo na Forumu nisam pročitala. Prestrašno je pomisliti da oko mene šetaju u rl ljudi koji možda razmišljaju ovako a da za to pojma nemam. Još je jezivija pomisao da s nekim takvim osoba uđe u vezu i onda otkrije naknadno kome je dala da joj priđe blizu. Tebi bi HIV bio najmanji problem što se dealbreakera tiče.


Može karton! Uvrede su bile potpuno namjerne.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 02.01.2018., 12:18   #90
ja dugo nisam čitala nešto odvratnije i jezivije od ovog hammerstonea.
srećom s takvim likovima ništa bliže od vožnje u liftu ne ostvarujem.
sanjita is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 03.01.2018., 09:28   #91
Quote:
sanjita kaže: Pogledaj post
ja dugo nisam čitala nešto odvratnije i jezivije od ovog hammerstonea.
Mene je jeza prosla.
Strasno. I puno teze od hiv-a.


Kazete da ima na drugim temama forumasa hiv-ovaca koji su u vezama?
Ovo nikako nije dobra vijest za nase ove klasicne nejebe koji misle da je problem u bijesnim autima i debelim bakovnim racunima
Cak i hiv-ovci mogu uspjesno u veze


Ne bih ulazila u vezu s takvima, ali bih vjerojatno ostala u njoj ako se nesretnim slucajem zarazi (u tijeku dulje veze u kojoj ga bas volim.)
Laaaa13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 09:43   #92
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Ne bih, ali ne zbog straha od bolesti, nego zbog straha da bi mi kao partner i emotivno takva osoba mogla previse znaciti, da bih se previse vezala uz nju, a onda se muciti iscekivanjem hoce li se bolest aktivirati u nekom trenutku.
lijepo si ovo posložila
Bernd is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 11:29   #93
ne bi bio sa takvom osobom.

iz svih mogucih razloga.

da mi se zena razboli preko npr transfuzije, naravno da bih ju i dalje volio i ne bi to nista mijenjalo u odnosu.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 15:20   #94
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Ja se drzim protokola koristenja kondoma pri cemu muljam, a druga osoba treba bit "educirana" utoliko da mi ne krene skidat kondom tijekom seksa, radit mi oralac na prepad i sl.
Kakav je to 'protokol korištenja kondoma' i kako se pri njemu mulja? Zašto bi ti itko išao skidati kondom tijekom seksa i kakve veze 'oralac na prepad' ima veze sa svim tim?

Da pojednostavim... jesi li ti rođen na Zemlji ili si ovdje samo u gostima?
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 16:33   #95
Vec sam se izjasnila na temu negativno, ali da moram birati izmedu osobe kao sto je Hammerstone i HIV-ovca izbor bi bio macji kasalj
Laaaa13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 19:20   #96
kakav crni hiv, meni je već hpv zastrašujuć, a tu kondomi ni ne pomažu.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 19:35   #97
Ne bih usla u vezu s osobom koja je HIV pozitivna.
Dhark Fay is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 13:53   #98
Ni slucajno..
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 15:26   #99
Ne znam. Ne isključujem mogućnost da bih kad bi mi se dogodila ljubav velika. Recimo da se družimo neko vrijeme, nemamo odnose, ali razvili smo neku povezanost te nakon što sam već razvila osjećaje, a prije prvog seksa saznam da je HIV+, mislim da mi to ne bi nužno bio kraj. Da saznam odmah, vjerojatno ne bih stigla razvit osjećaje jer bih se blokirala zbog tog saznanja. Da izvede neku Hammerovsku pizdariju, samo mogu reći fuj, da sam prije mislila da ne znam što osjećam, fuj, više ne bih sigurno. Da se zarazi za vrijeme naše sretne veze sigurno ne bi bio problem.
appletini is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 21:59   #100
bila bi zapanjena cinjenicon da postoje ljudi koji razmisljaju ka hammerstone kad ne bi postojali npr psihopati koji znaju da su hiv+ i namjerno kupe ljude vanka s namjeron da ih zaraze

oboje je ogavno, u svakon slucaju

i ne, da san singl ne bi usla u vezu s nekin ko je hiv+, daj bizi ca
__________________
bring me out from the prison of my own pride
ademptia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger