Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2018., 18:50   #1
Internet se random gasi

Evo dok pizdim, da napišem što me točno muči već neko vrijeme s internetom. naime, internet se isključi random tokom dana, nevezano za reset routera kojeg sam postavio da se resetira preko noć. Pizdim jer ne mogu naći rješenje,a nemam neki jadan internet koji će mi stvarati probleme. Imam Bnet-ov internet, brzina je stalna oko 110 mbps i uglavnom sam zadovoljan, no kad hoću nešto igrati preko neta, mogu molit Boga dragog da mi u ključnom trenutku nestane internet i da dobijem suspend zbog toga.

Tražio sam po netu, da nije možda problem s Windows 10 i bilo je par ljudi sa sličnim problemom, no ništa ne pomaže. Internet se sasvim random tokom dana sam od sebe na sekundu ugasi i ponovo se vrati natrag, pa tak se pali i gasi na 1-2 sekunde i to traje oko 10-ak minuta i onda se smiri par sati dok opet ne krene. I to me sada jebe da oprostite na izrazu i jedino što mi preostaje da reinstaliram ponovo Windowse i da vidim da li se isto sve ponavlja i nakon toga, to mi je fakat zadnja opcija. Windowsi su original, kabel za net sam mijenjao već dvaput, updateani su svi mogući driveri i svejedno me i dalje ovo jebe. Ako ima netko nekakvo trajno i sigurno rješenje, bit ću mu do groba zahvalan.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 19:33   #2
Miki, zovi službu za korisnike...nek šalju tehničara...ovo jako smrdi na neispravan ruter ili njihove instalacije. Ali ruter je najvjerovatnije...drugo što može biti je power plan management u windowsima. LAN mora uvijek biti uključen, ali uvijek.
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 23:07   #3
ruter ili instalacije u stanu, kuci...
Ravinx is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 23:57   #4
Bnet ima svoje kablove provučene po zgradi, tak da je vjerojatno router. A ovo za power save, to sam postavio kak treba, da mi ne gasi bezveze, ali nije pomoglo, budem ih sutra zvao.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:26.