Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2018., 12:08   #1
Žalba na KLCCLK

Nevjerovatno je da se ovoj osobi daje kontrola do te mjere da bude moderator. Moderator bi trebao biti netko inteligentan, asertivan, diplomatičan, neiskompleksiran i objektivan, što KL... nije ništa od navedenog.

Pa molim svekoliko forumsko pučanstvo i moderatore da se očituju po pitanju ovog problema. I iskrene komentare, zaslužuje li ovo moje mišljenje kompletno brisanje? Je li toliko štetno i opasno da ga se treba u potpunosti ukloniti? Znači nakon 55 bodova koje mi je dodijelio za dva posta banirao me radi You have been banned for the following reason: No reason was specified

Na temu o imigrantima sam na njegovo pitanje koja razlika između Hrvata u Americi i Arapa, odgovorila sljedeće:

"Hrvati dolaze u Ameriku prvenstveno da bi cicali američku cicu socijalne pomoći? Hrvati su ulazili u Ameriku bez ikakve dokumentacije? Hrvati u Ameriku dolaze nametati svoje običaje? Hrvati u Americi rađaju po 5-6 dice koje će uzdržavati država? Hrvati u Americi zahtijevaju da svi poštuju hrvatsku kulturu i običaje, jer je to jedina ispravna kultura i jedini prihvatljivi običaji?"

te na povlačenje jednakosti između đure i Sirijca ovo:

"Pa ne znam baš zašto bi Đuro iz Slavonskog Broda mogao otić u Njemačku, a netko iz Sirije, Irana ili Pakistana ne bi... .
Prosječan slavonac za razliku od prosječnog arapina:
a) nema namjeru uvalit se na grbaču socijalnih obveznika Njemačke i stavit "prst u uvo"
b) nema potrebu mijenjati zapadnu kulturu, dapače, sastavni dio je te kulture
c) nema potrebu agresivno nametati svoje običaje

A sad, go ahead, daj mi karton jer sam ti proturiječila i jer sam rekla nešto stravično "rasistički" što se ne uklapa u tvoju mantru multikultija"

ZAR SMO ZBILJA DOŠLI DO OVDJE DA SE I OVAKAV NAČIN CENZURIRA ILI JE OVO HISTERIČNI POKUŠAJ NJEGA DA UGUŠI BILO KAKVU RASPRAVU KOJA MU OSOBNO NE PAŠE? Ovo nije prvi put da on ne kartonira, nego jednostavno briše postove. Ban/karton više manje, ali s njim nema dijaloga, samo brisanje postova s kojima se ne zna nositi i nisam jedina koja se žali na njegovu torturu. Ako se više ljudi žali, pa mora da tu nešto smrdi.

Nisam baš konfliktna osoba niti sam iznosila toliko strašno razmišljanje da mi se u panici trebalo u sekundi ukloniti postove. Zar ne? Ili se trebamo strašiti mog posta? Ajmo bit civilizirane i odrasle osobe, znamo kako je crkva ušutkavala svoje neistomišljenike. A nismo valjda opet na srednji vijek spali pa da ćemo panično ušutkati bilo koga ko ne razmišlja identično ka mi? Ili griješim? Riječi ne bih rekla da me je kartonira i nakon samo 2 posta banira, ali bar budi faca pa ostavi da se vidi to strašno razmišljanje koje je zavrijedilo crveni karton. Ili se brisalo da se ne bi dovodio njegov autoritet u pitanje? Pogotovo se ne bih žalila da se uspio nositi s mojim stavom pa iznio konkretne protuargumente i na taj način mi dokazao da je u pravu i da je inteligentan, a ja glupa i netolerantna. Ovako je dokazao suprotno.
Ajmo uvidjeti razliku između pozivanja na linčovanje i izražavanje vlastitog mišljenja. Ako to nismo u stanju, onda je ovaj forum stvarno skrenuo s pravilnog kursa.

Hvala lijepa.
TheAria is offline  
Received Infraction
Old 06.02.2018., 12:15   #2
Kartone si dobila za komentiranje moderature i tu priča završava. Pravila vrijede za sve forumaše jednako pa tako i za tebe.
KLCCLK is offline  
Old 06.02.2018., 12:23   #3
Znači mišljenje mogu ostaviti, ako tebe ne spominjem?
TheAria is offline  
Old 06.02.2018., 12:44   #4
Žaliti se možeš ako ne vrijeđaš.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:48.