Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2018., 23:31   #21
..vezu sa dotičnom.

uzmi u obzir da prirodno jesu ljepe ali imaju ne prirodan posao. ne vjerujem da su takve da ih upoznas na nekom drugom mjestu. svak ima cjenu, ti na tom mjestu nemas poziciju a vjerovatno i inace nemas pa se tu stvara auto barijera. dok ova cura s manjim stavom je tvoj level. pogledaj temu jake zene odbijaju muskarce. nista novo. kad budes stariji tvoj level ce ci gore. to sve ide s praksom i dobrom pozicijom. vidis u filmovima kako losi momci uvjek imaju nekog komada. imaju ga jer se ne strase. ili smo mi ukupno kao nacija pobjednickog gena i ne podnosimo poraz. tako moramo dat i nekakav zakljucak. poraz nikad nie poraz, vec smislanje strategije kako doci do onog sto trazis.
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 00:04   #22
nemoj da ti bude bed ak te frendovi zajebavaju što si s gaborom
možda je i tako lakše bar ju neće zavodnici slijetati na svakom koraku
niska kamata sigurna banka
__________________
ne znam
Trijezni Pijanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 01:07   #23
Quote:
markec2001 kaže: Pogledaj post
Često mi se dešava da upoznam neku zgodnu curu ali ima nešto kod nje što me ne privlači i ne bih mogao nikako zamislit vezu sa dotičnom.Na poslu di odrađujem praksu ima svakakvih ljudi.Bile su baš 2 zgodne cure od 22-23 godine ono sređene od glave do pete, nema tog muškarca koji ne bi rekao da su zgodne, cure su avion.Ne znam zašto, ali mene su te cure strašno odbijale, ne bi se nikako mogao zamislit u vezi sa njima.Uopće mi ne pašu, siju neku negativnu energiju, uopće nemam neke napetosti prema njima, baš ništa.
Sad bila je još jedna cura onako prosječnog izgleda, dosta lošijeg izgleda od ove dvije, daleko od toga da je cura ružna po meni čisti prosjek.Ta cura mi je odmah sjela na prvu 10 puta mi je privlačnija i napetija od ove dvije "ljepotice" spremna na zajebanciju uvijek, jednostavno ima ono nešto što me strašno privlači i bez rezmišljanja bi se sa njom upustio u vezu nego sa ove dvije.Bilo je dosta takvih situacija da me puno više privlače cure koje su prosječnog izgleda i koje su jednostavne nego one ljepotice, dal se nekom isto ovo dešava?
Normala, znam nekolko prelijepih ženski s kojima ne bi niš htel imat jer djeluju skroz aseksualno, uvjeren sam da su mrtva puhala u krevetu.
Za ševu prednost ima ružna koja se jebe ko zmaj neg lijepo mrtvo puhalo.
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 01:08   #24
Quote:
zoomzoom888 kaže: Pogledaj post
Normala, znam nekolko prelijepih ženski s kojima ne bi niš htel imat jer djeluju skroz aseksualno, uvjeren sam da su mrtva puhala u krevetu.
Za ševu radije uzimam ružnu koja se jebe ko zmaj neg lijepo mrtvo puhalo.
Krive pretpostavke.
Inače su te koje djeluju nezainteresirano i ko mrtva puhala - jebene u krevetu.
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 01:16   #25
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Krive pretpostavke.
Inače su te koje djeluju nezainteresirano i ko mrtva puhala - jebene u krevetu.
Gle, mi frajeri to nanjušimo. Kak je moguće da dost likova kaže istu stvar za tu jednu žensku koja je stvarno prelijepa? Može ona djelovat hladno, nezainteresirano, nije u tom stvar, nego mora imat neš prljavo u sebi, tu neku vibru da moš reć da je i seksi osim kaj je i lijepa. Isto kak vama nije dovoljno da je frajer samo lijep, nužno je da je seksi.
Zato svak malo čujemo pa kak je moguće da je on nju takvu ženu prezgodnu prevario..moguće je zbog gore navedenog.
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 01:19   #26
Quote:
zoomzoom888 kaže: Pogledaj post
Gle, mi frajeri to nanjušimo. Kak je moguće da dost likova kaže istu stvar za tu jednu žensku koja je stvarno prelijepa? Može ona djelovat hladno, nezainteresirano, nije u tom stvar, nego mora imat neš prljavo u sebi, tu neku vibru da moš reć da je i seksi osim kaj je i lijepa. Isto kak vama nije dovoljno da je frajer samo lijep, nužno je da je seksi.
Zato svak malo čujemo pa kak je moguće da je on nju takvu ženu prezgodnu prevario..moguće je zbog gore navedenog.
Okej.
Mislila sam na te hladne kuje koje DJELUJU nezainteresirano, a svejedno su seksi. Sa frigidnima nebi imala posla da sam muško.
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 01:21   #27
Ne ne, ima teorija iznad teorije, najbolje su one koje su agilne, a ostalo je ne bitno (po pitanjima seksa), ako je agilna onda se i dobro sevi i obrnuto.

Dakle sto vitikija, agilnija, elasticnija i vretenastija, to bolje, onda ima i agilni mozak valjda isto, al' to nije bitno zapravo.
Ufur is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 01:27   #28
Quote:
Ulfur kaže: Pogledaj post
Ne ne, ima teorija iznad teorije, najbolje su one koje su agilne, a ostalo je ne bitno (po pitanjima seksa), ako je agilna onda se i dobro sevi i obrnuto.

Dakle sto vitikija, agilnija, elasticnija i vretenastija, to bolje, onda ima i agilni mozak valjda isto, al' to nije bitno zapravo.

Aha.
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 01:29   #29
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post

Aha.
Jednostavna rijesenja su uvijek najbolja, a i logicki je zakljucak, da se agilna bolje sevi od ne agilne, jer joj se dijapazon mogucnosti povecava agilnoscu i elasticnoscu.
Ufur is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 02:04   #30
Mozda nije najbolji odgovor na temu.

Postoje izrazi atraktivnost, jebozovnost, kemija.

Vidio sam u zivotu cure koje su ajmo reci bile prosjek ali bi bolje prolazile nego neke zgodne cure imale su tu vibru, ponasale se tako.

Tvoj primjer mi djeluje malo ekstremnije ali i meni se znalo desiti da me primjerice manje zgodna cura privuce vise od zgodnije pogotovo ako sa obje provodis vise vremena ( ovako kako ti kazes recimo na poslu )
romkius is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 02:11   #31
Ove prezgodne koje su tebi neprivlačne i imaju lošu vibru i namrgođene su e da njima dođe Ćorluka ovaj kaj guzi Franku Batelić one bi se rastopile i bile umilne i nakvasila bi im se ćipka brkulja do jaja vibra bi im bila extra sexy i zavodnička ali kad se pojaviš ti one su hladne drske i rezervirane kuje a tamo bi bile manje od makova zrna i jedva bi čekale da im Čarli zabije svoju tvrdu kevu u vlažni rosni muf
Loui is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 02:54   #32
Quote:
Loui kaže: Pogledaj post
Ove prezgodne koje su tebi neprivlačne i imaju lošu vibru i namrgođene su e da njima dođe Ćorluka ovaj kaj guzi Franku Batelić one bi se rastopile i bile umilne i nakvasila bi im se ćipka brkulja do jaja vibra bi im bila extra sexy i zavodnička ali kad se pojaviš ti one su hladne drske i rezervirane kuje a tamo bi bile manje od makova zrna i jedva bi čekale da im Čarli zabije svoju tvrdu kevu u vlažni rosni muf
Ja ne znam kojoj bi se to mogla nakvasit pička na Ćarlija. Al fakat.
Nema tih para, stari moj. Nema.
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 11:07   #33
sto su vase misli? misli su nakupina informacija. informacije nisu onu sto vi iz knjige procitate, informacije su zivotna iskustva kroz vas zivot. oziljci i veselja u mislima. veselja se direktno vezu za sve ljudske orgazme. seks nije jedina potreba. zed, glad itd.. i u danasnje vrijeme razvijenih msli..kad netko ceka na svoje povo auto puno godina je isto jedna vrsta vrha tjela.

potreba je bioloska, ali ovisna o okolini. sto vise nesto ocekujes to vise planova stvaras kako do tog. stvaras planove jer ti je evolucija podarila sve alate primata prije tebe.

zasto se vracamo staroj ljubavi? ako ne u stvarnosti onda u mislima. fizikcka pojava da tjelo zeli odrzat svoje prijeasnje stanje. to je sve u driektnoj vezi s glazbom i hranom koju volite. hedonizam, nostalgija itd... je sve navika tjela i osnova u prirodi postajanja.

mali skok u buducnost. rodeni smo u sustavu koji vec ima svoje smjernice i pravila. i eto ovog topika, kako da joj ga? nikako. dodi do nivoa unutar sutava di ona tebe treba. mislite da je prostitucija nastala bez svrhe? nema vise vidim je i skacem na nju. sad moras prec sve livele da bi te netko uopce prepoznao. takvo i sad doba vlada kad instalirate date aplikaciju imate filter. pitanje jer zadovoljavas filter i od tu pocni razmislajti. na forumu se mjesa oldschool i new school koliko ja vidim. oldschol ignorira danasnji problem jer ga ne prepoznje.

na svu srecu jos uvjek ima prirodnih sila pa nije bas sve tako. ali moj odgovor bi bio svima koji se muce da savladaju status i alate. da jednostavno mozes upast u balon i postavit se prema najboljoj da svi upitaju oko tebe kako on to moze. izgled totalno ne bitan. postoji na stotine poznatih glumaca koji nista zajednicko nemaju. publika se je ljepi po nekom svom osobnom defaultu i uvjeke ima prostora za tebe kao prodavaca

https://youtu.be/dQw4w9WgXcQ
398 miljona sto mjaucu a di si. kroz pjesmu sazeta tvoja prica
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 11:52   #34
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Ja ne znam kojoj bi se to mogla nakvasit pička na Ćarlija. Al fakat.
Nema tih para, stari moj. Nema.
nije poanta u Čarliju već u odlikašima, može to biti i Tom Hardy , George Clooney Christiano Ronaldo, Leonardo diCaprio, Bradley Cooper ili neki hot frajer iz ulice tatin sin zgodan bogat i šarmantan ne bahat već onak baš kak treba , ili izaberi nekog koji ti je hot e kad dođe s lovom i zgodan i još k tome da je poznat same gaće padaju a one se pretvaraju iz nadrkane osorne kučke u uplašenu srnu trepćući okicama i sva komunikacija ide s njima kao podmazano
Loui is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 12:49   #35
Quote:
romkius kaže: Pogledaj post
Mozda nije najbolji odgovor na temu.

Postoje izrazi atraktivnost, jebozovnost, kemija.

Vidio sam u zivotu cure koje su ajmo reci bile prosjek ali bi bolje prolazile nego neke zgodne cure imale su tu vibru, ponasale se tako.

Tvoj primjer mi djeluje malo ekstremnije ali i meni se znalo desiti da me primjerice manje zgodna cura privuce vise od zgodnije pogotovo ako sa obje provodis vise vremena ( ovako kako ti kazes recimo na poslu )
E pa to je to.U većini slučajeva me privuču te prosječne cure(nikakvi gabori da se razumijemo) još pogotovo ako su jebozovna ima tu neku vibru, moćan stav, a nije neka ljepotica.Ja odmah padam na takvu curu i puno me više takve privlače od nekih ljepotica koje su sređene ušminkane itd...
markec2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 12:55   #36
Quote:
Loui kaže: Pogledaj post
nije poanta u Čarliju već u odlikašima, može to biti i Tom Hardy , George Clooney Christiano Ronaldo, Leonardo diCaprio, Bradley Cooper ili neki hot frajer iz ulice tatin sin zgodan bogat i šarmantan ne bahat već onak baš kak treba , ili izaberi nekog koji ti je hot e kad dođe s lovom i zgodan i još k tome da je poznat same gaće padaju a one se pretvaraju iz nadrkane osorne kučke u uplašenu srnu trepćući okicama i sva komunikacija ide s njima kao podmazano
Pa da, jasno kao sto se dan i noc izmjenjuju. Njihovo negiranje te cinjenice nista ne mijenja na stvari.

Jedina dobra stvar u svemu tome je da ni "odlikasi" nisu veslo sisali, pa najcesce one zadobe tocno to sto i traze, generalni zajeb, druga je stvar sto misle da ce ih moci mijenjati.
Ufur is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 13:42   #37
Evo još jedan primjer, Suzanne Vega dok je bila mlada.Mnogi će reć da nije baš zgodna, ali meni je ona savršenstvo.Kakav stav, karizma, zrači pozitivno, dovoljno je pogledat spot https://www.youtube.com/watch?v=VZt7J0iaUD0 kakvo savršenstvo od žene, takve su Bogom dane.
https://s14.postimg.org/me9odse01/image.png
markec2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 22:58   #38
Quote:
markec2001 kaže: Pogledaj post
Bilo je dosta takvih situacija da me puno više privlače cure koje su prosječnog izgleda i koje su jednostavne nego one ljepotice, dal se nekom isto ovo dešava?
jednostavno je sokantno da su zene vise od guzica i sisa
Xayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 23:12   #39
Quote:
Vatra14 kaže:
da joj vidis guzicu promijenio bi misljenje
lol koja guzica?
Quote:
Često mi se dešava da upoznam neku zgodnu curu ali ima nešto kod nje što me ne privlači i ne bih mogao nikako zamislit vezu sa dotičnom.Na poslu di odrađujem praksu ima svakakvih ljudi.Bile su baš 2 zgodne cure od 22-23 godine ono sređene od glave do pete, nema tog muškarca koji ne bi rekao da su zgodne, cure su avion.Ne znam zašto, ali mene su te cure strašno odbijale, ne bi se nikako mogao zamislit u vezi sa njima.Uopće mi ne pašu, siju neku negativnu energiju, uopće nemam neke napetosti prema njima, baš ništa.
I to je ok. Zgodne ne mogu posjedovati sve, jednako kao što privlačne ne posjeduju sve vrline. Sad je na tebi što smatraš presudnim - izgled ili kompletan paket?
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 23:22   #40
Ništa čudno i mene ne privlače lijepi muškarci već oni opušteniji i zanimljivi. Daleko od toga da su neprivlačni već ono nisu pun paket fizički. Mislila sam da je to iz razloga što se plašim da ću s ljepšim morati da se ''borim'' s više žena ali kasnije sam shvatila da je to ipak iz razloga što su ti, meni privlačniji, ''nesavršeni muškarci'' imali više ljubavi i bili opušteniji, imali manje kompleksa od ovih savršenih, mišićavih i td. Postoje naravno izuzetci u oba pravca.
__________________
Poput lopova zgrabim trenutak i učinim ga svojim.
''Facta, facta, non verba!''
Mme is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger