Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2018., 19:51   #1
Zaljubljenost ili ne?

Bila sam u vezi s dečkom 8 godina i prekinuli smo prije par mjeseci. U njegovom društvu postoji jedan dečko s kojim je jako dobar i s kojim smo se često družili. To je osoba s kojom sam našla zajednički jezik i od svih ljudi koje poznam, najbolje me nadopunjava u baš svemu. Prošlu novu godinu smo slavili zajedno i tu sam primjetila s njegove strane neke poglede i komentare koji nisu bili baš prijateljski (npr, od svih prisutnih zenskih osoba, ukljucujuci i njegovu tadasnju curu, on prokomentira ispred svih kako ja izgledam). Nakon toga smo se družili svi vise puta, ali od svih ljudi, uvijek smo on i ja nalazili zajedničke teme i satima pričali o njima. Ovu novu godinu smo proslavili odvojeno i čestitao mi je preko poruke. Od tog dana smo jako puno vremena proveli dopisujući se. Neke stvari su bile vezane za mog bivšeg, ali ne baš previše njih. Pričali smo o apsolutno svemu, nekoliko puta mi je rekao da se obavezno javim kad budem u prolazu i prije par dana sam bila u njegovom gradu pa smo otišli na ručak. Od tog ručka imam puno pitanja u glavi zbog nekih stvari koje su izrečene i pokazane. Rekao je kako sa svojom bivšom curom nikad nije mogao razgovarati tako kako razgovara sa mnom, sljedeća stvar koju je rekao je da bi se nas dvoje jako dobro slagali da smo u vezi jer smo jako slični i zaimaju nas iste stvari, nakon toga mi je poslao na mob nešto što sam slikala njegovom kamerom i nakon što sam skužila da je poruka stigla od njega prokomentirala sam kako mi samo on salje poruke u posljednje vrijeme, a njegov odgovor na to je bio "samo se nemoj zaljubiti u mene". Bilo je još nekih izjava, ali recimo da su ove najbitnije. Dan nakon toga mi je poslao poruku i rekao da ima potrebu reći mom bivšem da smo se vidjeli jer osjeća krivnju kao da mu nešto radi iza leđa. U ovom svemu sam jako zbunjena jer ne znam što bih mislila, imam osjećaj da mu se sviđam barem na neki način, a opet s druge strane pitam se pretjerujem li? Btw, moj bivši je također, dok smo bili još u vezi, primjetio tu neku "kemiju" i rekao da ne može vjerovati koliko izgledamo sretno dok razgovaramo i koliko se smijemo kad smo zajedno.
Zanima me samo kako bi vi koji pročitate protumačili ovu situaciju, posebno muške osobe jer ja stvarno ne znam
zelena banana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 20:24   #2
Jel se tebi on sviđa?Jesi zaljubljena?Dali je tvoj prekid bio obostrano prihvaćen?

Prema ovomu što si opisala,sigurno se nešto između vas događa.
GustiSok is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 20:31   #3
Quote:
zelena banana kaže: Pogledaj post
Bila sam u vezi s dečkom 8 godina i prekinuli smo prije par mjeseci. U njegovom društvu postoji jedan dečko s kojim je jako dobar i s kojim smo se često družili. To je osoba s kojom sam našla zajednički jezik i od svih ljudi koje poznam, najbolje me nadopunjava u baš svemu. Prošlu novu godinu smo slavili zajedno i tu sam primjetila s njegove strane neke poglede i komentare koji nisu bili baš prijateljski (npr, od svih prisutnih zenskih osoba, ukljucujuci i njegovu tadasnju curu, on prokomentira ispred svih kako ja izgledam). Nakon toga smo se družili svi vise puta, ali od svih ljudi, uvijek smo on i ja nalazili zajedničke teme i satima pričali o njima. Ovu novu godinu smo proslavili odvojeno i čestitao mi je preko poruke. Od tog dana smo jako puno vremena proveli dopisujući se. Neke stvari su bile vezane za mog bivšeg, ali ne baš previše njih. Pričali smo o apsolutno svemu, nekoliko puta mi je rekao da se obavezno javim kad budem u prolazu i prije par dana sam bila u njegovom gradu pa smo otišli na ručak. Od tog ručka imam puno pitanja u glavi zbog nekih stvari koje su izrečene i pokazane. Rekao je kako sa svojom bivšom curom nikad nije mogao razgovarati tako kako razgovara sa mnom, sljedeća stvar koju je rekao je da bi se nas dvoje jako dobro slagali da smo u vezi jer smo jako slični i zaimaju nas iste stvari, nakon toga mi je poslao na mob nešto što sam slikala njegovom kamerom i nakon što sam skužila da je poruka stigla od njega prokomentirala sam kako mi samo on salje poruke u posljednje vrijeme, a njegov odgovor na to je bio "samo se nemoj zaljubiti u mene". Bilo je još nekih izjava, ali recimo da su ove najbitnije. Dan nakon toga mi je poslao poruku i rekao da ima potrebu reći mom bivšem da smo se vidjeli jer osjeća krivnju kao da mu nešto radi iza leđa. U ovom svemu sam jako zbunjena jer ne znam što bih mislila, imam osjećaj da mu se sviđam barem na neki način, a opet s druge strane pitam se pretjerujem li? Btw, moj bivši je također, dok smo bili još u vezi, primjetio tu neku "kemiju" i rekao da ne može vjerovati koliko izgledamo sretno dok razgovaramo i koliko se smijemo kad smo zajedno.
Zanima me samo kako bi vi koji pročitate protumačili ovu situaciju, posebno muške osobe jer ja stvarno ne znam
Osam godina si bila u vezi,ok možda si rano ušla u nju.Ali nisi ni ti balava,a valjda niti on.

Vi se više od godinu dana vučete bez ijednog poteza?

Ima je curu,koja je bivša.Solo je on,solo si ti,napomenuo je to bivšem.Ne valja niti prebrzo,barem meni,ali da se vi ispitujete već toliko dugo.
Da on išta vrijedi valjda bi već neki potez povukao.Ako nije,pusti to.
Tomgold is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 20:55   #4
Quote:
GustiSok kaže: Pogledaj post
Jel se tebi on sviđa?Jesi zaljubljena?Dali je tvoj prekid bio obostrano prihvaćen?

Prema ovomu što si opisala,sigurno se nešto između vas događa.
Sviđa mi se, zapravo je prva osoba koja me privukla na neki drugaciji, posebniji nacin. Skroz se slazemo u svemu, imamo milijun tema za razgovor i mozemo doslovno satima pricati. Čula sam od nekih osoba da taj decko inace kad prica s ljudima cesto pogledava na mob, a kad smo bili tih par sati zajedno ni jednom nije uzeo mobitel u ruku. Doslovno mozemo pricati o svemu, a i velika fizicka privlacnost je prisutna (s moje strane). Da se nismo upoznali preko mog bivšeg znala bi kako postupiti, a ovako je to velika barijera, posebno jer oni nisu poznanici nego baš bliski prijatelji.

Moj prekid nije bio obostrano prihvaćen, dečko je napravio dosta loših stvari i želi ih ispraviti,ali jasno mu je da nakon puno njegovih gresaka ne zelim cekati da opet zezne i zapravo zeli da budem sretna s kim god to da bude. Ali sigurna sam da bi ga ovo dotuklo jer su u taj odnos uključeni njegov prijatelji bivša cura koju baš voli.
zelena banana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 20:58   #5
Quote:
Tomgold kaže: Pogledaj post
Osam godina si bila u vezi,ok možda si rano ušla u nju.Ali nisi ni ti balava,a valjda niti on.

Vi se više od godinu dana vučete bez ijednog poteza?

Ima je curu,koja je bivša.Solo je on,solo si ti,napomenuo je to bivšem.Ne valja niti prebrzo,barem meni,ali da se vi ispitujete već toliko dugo.
Da on išta vrijedi valjda bi već neki potez povukao.Ako nije,pusti to.
Nismo balavi, ali da je u proteklih godinu dana povukao neki potez to definitivno ne bi išlo u prilog nikome jer sam tad još bila u vezi s njegovim prijateljem. U tom periodu nismo ni bili u kontaktu, osim kad bi bili u društvu.
zelena banana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 21:01   #6
Pretpostavljam da je njemu tvoj prekid raspirio mastu, ali ima isti problem oko tvog bivseg kao i ti pa zato odugovlaci. Mislim da je samo pitanje vremena kad ce pregristi taj dio i povuci prvi potez.
A da razgovarate otvoreno o tome?
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 21:02   #7
Kako si mu odgovorila kada je rekao :"samo se nemoj zaljubiti u mene"?
GustiSok is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 21:06   #8
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da je njemu tvoj prekid raspirio mastu, ali ima isti problem oko tvog bivseg kao i ti pa zato odugovlaci. Mislim da je samo pitanje vremena kad ce pregristi taj dio i povuci prvi potez.
A da razgovarate otvoreno o tome?
Ja bih voljela razgovarati otvoreno, ali postoji opet ta sansa da sam umislila to i napravila bi veliki nered i problem u tom slucaju.
zelena banana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 21:07   #9
Quote:
GustiSok kaže: Pogledaj post
Kako si mu odgovorila kada je rekao :"samo se nemoj zaljubiti u mene"?
Šokiralo me to poprilično jer nisam očekivala taj komentar. Nešto sam promrmljala i u ovom trenutku ni sama ne znam šta sam rekla. Mislim da je to on i skužio
zelena banana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 21:11   #10
Quote:
zelena banana kaže: Pogledaj post
Ja bih voljela razgovarati otvoreno, ali postoji opet ta sansa da sam umislila to i napravila bi veliki nered i problem u tom slucaju.
Pa nisi klinka i imas staza u razgovorima.
Fino mu kazes da si svjesna da ne mora biti obostrano i da govoris u svoje ime i onako kako ti to vidis, a on neka se izjasni oko toga i koliko ima istine u tvojim nagadanjima i osjecajima.
Uvijek je bolje imati sve karte na stolu bez obzira koliko to kostalo, ali barem mirno spavas.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 21:11   #11
Quote:
zelena banana kaže: Pogledaj post
Šokiralo me to poprilično jer nisam očekivala taj komentar. Nešto sam promrmljala i u ovom trenutku ni sama ne znam šta sam rekla. Mislim da je to on i skužio
Meni se cini da je njegovo ocekivanje upravo suprotno.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 21:14   #12
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Pa nisi klinka i imas staza u razgovorima.
Fino mu kazes da si svjesna da ne mora biti obostrano i da govoris u svoje ime i onako kako ti to vidis, a on neka se izjasni oko toga i koliko ima istine u tvojim nagadanjima i osjecajima.
Uvijek je bolje imati sve karte na stolu bez obzira koliko to kostalo, ali barem mirno spavas.
Pa to je vjerojatno i jedini način na koji mogu razjasniti stvari, samo da skupim hrabrosti za taj korak jer sam svjesna koliko stvari to povlači za sobom.

U ovom trenu kad razmišljam o svom mrmljanju na njegovu izjavu, žao mi je šta nisam rekla da me kasno upozorava na takve stvari
zelena banana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 21:17   #13
Quote:
zelena banana kaže: Pogledaj post
Pa to je vjerojatno i jedini način na koji mogu razjasniti stvari, samo da skupim hrabrosti za taj korak jer sam svjesna koliko stvari to povlači za sobom.

U ovom trenu kad razmišljam o svom mrmljanju na njegovu izjavu, žao mi je šta nisam rekla da me kasno upozorava na takve stvari
Smiri se i ako ti je neugodno, reci mu da ti je neugodno, ali da imas potrebu razrijesiti to sto te muci i zamoli ga za razumjevanje. Mislim da vec to sto ces se ti otvoriti,bit ce i njemu samo poticaj da bude iskren i otvoren s tobom na isti nacin.
A i bolje to rijesavati odmah nego kad se stvari zakompliciraju ili predaleko odu.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 21:22   #14
Jeli on jako samopouzdana i direktna osoba?

Opiši malo njegov karakter,i svoj ako možeš.
GustiSok is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 21:28   #15
Quote:
GustiSok kaže: Pogledaj post
Jeli on jako samopouzdana i direktna osoba?

Opiši malo njegov karakter,i svoj ako možeš.
Izravan je, realan, razuman, zna što želi u životu, zna gdje mu je mjesto u svakoj situaciji, nije nametljiv iako je iznimno pametan i po tome bi čak i mogao biti. O samopouzdanju ne mogu puno pričati jer je takve stvari teško protumačiti. U globalu djeluje kao osoba koja ima dosta samopouzdanja, ali ima nekad izjave poput "nisam ja neki bingo" - kad priča o sebi kao o osobi koja bi trebala usrećiti nekoga. Karakterno smo dosta slično, volimo iste stvari i volimo zdrave rasprave. Naši razgovori zbog toga i traju više nego kad pričamo s bilo kim drugim
zelena banana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 21:44   #16
Autorice, meni je upalo u oci ono njegovo 'samo se nemoj zaljubiti'

Za svoje dobro poslusaj ga i makni se od njega.
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 21:51   #17
Quote:
zelena banana kaže: Pogledaj post
Izravan je, realan, razuman, zna što želi u životu, zna gdje mu je mjesto u svakoj situaciji, nije nametljiv iako je iznimno pametan i po tome bi čak i mogao biti. O samopouzdanju ne mogu puno pričati jer je takve stvari teško protumačiti. U globalu djeluje kao osoba koja ima dosta samopouzdanja, ali ima nekad izjave poput "nisam ja neki bingo" - kad priča o sebi kao o osobi koja bi trebala usrećiti nekoga. Karakterno smo dosta slično, volimo iste stvari i volimo zdrave rasprave. Naši razgovori zbog toga i traju više nego kad pričamo s bilo kim drugim
E onda možda to znači da tebe ne želi, ili barem, ne želi dovoljno.

Onakvi muškarci kao što si ti njega opisala se ne navlače, i ne čekaju puno.Jer kao što si i sama rekla, znaju što hoće.
GustiSok is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 21:57   #18
Quote:
GustiSok kaže: Pogledaj post
E onda možda to znači da tebe ne želi, ili barem, ne želi dovoljno.

Onakvi muškarci kao što si ti njega opisala se ne navlače, i ne čekaju puno.Jer kao što si i sama rekla, znaju što hoće.
To znam i sigurna sam da je tako. U ovom slučaju mene kopka što je u igri njegov najbolji prijatelj i osobno da sam na njegovom mjestu ne znam što bih napravila da mi se sviđa prijateljeva bivša cura koju on još uvijek voli. Bez obzira na odlučnost i čak i da sam sigurna da je to to. Gledano s mog stajališta to nije ni malo jednostavan potez jer on će automatski tako izgubiti nekoga tko mu je prakticki kao brat.
zelena banana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 22:26   #19
Quote:
zelena banana kaže: Pogledaj post
To znam i sigurna sam da je tako. U ovom slučaju mene kopka što je u igri njegov najbolji prijatelj i osobno da sam na njegovom mjestu ne znam što bih napravila da mi se sviđa prijateljeva bivša cura koju on još uvijek voli. Bez obzira na odlučnost i čak i da sam sigurna da je to to. Gledano s mog stajališta to nije ni malo jednostavan potez jer on će automatski tako izgubiti nekoga tko mu je prakticki kao brat.
Moguće da je tako. A i sa njegove strane, možda gleda u budućnost i ne sviđa mu se scenario u kojem je zaljubljen u tebe i s tobom je u vezi, a njegov dobar prijatelj te je 8 godina "servisirao". Nije lijepo za muški ego, ni za bivšeg ti, a ni za novog.

Ne znam. Ja osobno mislim da ako je išta tu moguće onda je to nekakva kratka avantura, teško životna ljubav.
GustiSok is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 22:41   #20
Zeznuto je to draga moja. Meni se na sreću (ili nesreću) nije dogodilo da smo se frendova bivša i ja zaljubili ili nekaj slično, ali kad su prekinuli nakon 7 godina, ispalo je da sam joj bio najbolji od svih njegovih prijatelja i puno smo razgovarali. Nisam očekivao jer nikad nisam imao takav dojam.

Uglavnom, da ne duljim bezveze, nekad je dobro riskirat, ali ja osobno ne bih. Frendova bivša je odlična djevojka, ali velim i da se dogodi kakva kemija među nama, bilo bi mi izuzetno teško, ali vjerojatno bih odbio šansu.
__________________
This time next year we're gonna be millionaires!
Trotters Independent Trading - New York, Paris, Peckham
JayJayOkocha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger