Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2016., 20:21   #7841
Quote:
Sara555 kaže: Pogledaj post
Sretno i javi kako je proslo
U kojem gradu je dr Veir?
čekamo iskustvoooooo:c heer:
baracmarina21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2016., 00:57   #7842
Quote:
baracmarina21 kaže: Pogledaj post
čekamo iskustvoooooo:c heer:

Za otprilike dvije godine cu, sad sam jos mlada i skupljam novce
Sara Leona is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2016., 10:32   #7843
Smile ....

Bok,ja sam radila svoje kod bagatina,sad mi je vec godina dana od operacije. Kakva su vasa iskustva? Meni jos donji dio dojke kao da trne ,a bradavice me jos bole od pocetka i jos nije prestalo.
Dali ima netko ko je bio trudan i dojio sa implatatima ,dali ima kakvih bolova ,problema i to ?
proautomatika is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 12:40   #7844
Ostojić

Ja već nekoliko dana čitam ovo upravo zbog planiranih cicki na kojem sam naručena, neću pisati kod koga da ne ispadne reklama, ali dugo se dvoumim dal da spomenem Ostojića kojeg svi tako hvalite....iako je par njih spomenulo i negativno iskustvo, mislim da ih je malo, jer ja osobno znam cure koje su kod njega bile i nisu zadovoljne, no naravno ne idu na forom i ne pišu...koliko vidim tu su samo pozitivni komentari o svima. Moje iskustvo sa Ostojićem je nagtivno, kada sam prije par godina radila usne i nakon čega sam hodala mjesec dana svaki dan sa drugom kvrgom na njima, nakon tog iskustva mislila sam da nikad više neću na ni jednu operaciju ni najmanju, no onda sam kod drugog sredila i očito zaboravila na tu psihičku bal kad se sad odlučujem na cice....no ono što nikako nisam zaboravila to su izjave dotičnog kada sam ga svaki dan zvala u očaju, a on mi je odgovorio da si ja to umišljam, zamislite molim vas, i ja kažem kako umišljam kad ste ih sami vidjeli, on mi je rekao da jednostavno nisam "pogodna" za promjene jer sam negativana!! Šokirala sam se tom izjavnom, na nakon što sam čula da je takvu izjavu rekao i prijateljici koja je radila cice kod njega i kad mu je rekla da joj nisu iste, on je rekao da si umišlja!!!Sada kad čitam vaše postove, drago mi je da ste zadovoljne, no činjenica da ti jedan doktor tako nešto mutavo kaže dok se tebi radi o licu ili tijelu je sigurno zadnja osoba kojoj bi otišla. Pa čak i osoba koja je spomenula da se upucavo njegovoj ženi ili kome već, itekako vjerujem i u tu priču! Pozdrav i neka vam je svima sretno!!
raa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 01:31   #7845
Quote:
raa kaže: Pogledaj post
Ja već nekoliko dana čitam ovo upravo zbog planiranih cicki na kojem sam naručena, neću pisati kod koga da ne ispadne reklama, ali dugo se dvoumim dal da spomenem Ostojića kojeg svi tako hvalite....iako je par njih spomenulo i negativno iskustvo, mislim da ih je malo, jer ja osobno znam cure koje su kod njega bile i nisu zadovoljne, no naravno ne idu na forom i ne pišu...koliko vidim tu su samo pozitivni komentari o svima. Moje iskustvo sa Ostojićem je nagtivno, kada sam prije par godina radila usne i nakon čega sam hodala mjesec dana svaki dan sa drugom kvrgom na njima, nakon tog iskustva mislila sam da nikad više neću na ni jednu operaciju ni najmanju, no onda sam kod drugog sredila i očito zaboravila na tu psihičku bal kad se sad odlučujem na cice....no ono što nikako nisam zaboravila to su izjave dotičnog kada sam ga svaki dan zvala u očaju, a on mi je odgovorio da si ja to umišljam, zamislite molim vas, i ja kažem kako umišljam kad ste ih sami vidjeli, on mi je rekao da jednostavno nisam "pogodna" za promjene jer sam negativana!! Šokirala sam se tom izjavnom, na nakon što sam čula da je takvu izjavu rekao i prijateljici koja je radila cice kod njega i kad mu je rekla da joj nisu iste, on je rekao da si umišlja!!!Sada kad čitam vaše postove, drago mi je da ste zadovoljne, no činjenica da ti jedan doktor tako nešto mutavo kaže dok se tebi radi o licu ili tijelu je sigurno zadnja osoba kojoj bi otišla. Pa čak i osoba koja je spomenula da se upucavo njegovoj ženi ili kome već, itekako vjerujem i u tu priču! Pozdrav i neka vam je svima sretno!!
Kad ides na operaciju? Svu srecu zelim i javi dojmove
Sara Leona is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 21:39   #7846
Pozdrav,

zanima me cijena povecanja grudi kod dr. Zorana Veira, barem okvirno ako netko zna, i ako je bio?

Hvala naprijed
fleur defendue is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 08:48   #7847
Maticne stanice i masno tkivo

Jel radio itko povecanje maticnim stanicama i masnim tkivom ?
ketty28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2016., 17:57   #7848
Fleur defendue, cijena povećanja kod dr. Veira ti je oko 24 000 kn.
Plavushaaa24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2016., 17:59   #7849
Ketty28, mislim da u Hrv još nitko nije radio povećanje masnim tkivom, to je tek u zadnje vrijeme postalo popularno u USA.
Plavushaaa24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2016., 19:25   #7850
Dali ima ko iskustva il je cuo sta za polikliniku imed?
sjenaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2016., 23:23   #7851
Pozdrav

Čula sam da kad se stave silikoni u sise, ne smije se više baviti fizičkom aktivnošću, ili je otežano. To me malo obeshrabrilo, jer sam ih razmišljala staviti, ali ne dolazi u obzir da ih stavim ako ću morati do kraja života bez vježbanja.

Sad ne znam kakva su vaša iskustva, vi koji ste ih već stavili silikone, je li to istina ili samo priče?
fleur defendue is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2016., 23:40   #7852
Koliko znam, prvih par mjeseci treba izbjegavati veće fizičke napore, tj lagano vježbanje se ne preporuča prije mjesec/dva od operacije, moguće i više, ali ne znam kako je to zaista u praksi.. mene je naprosto previše strah opće anestezije i mogućih komplikacija nakon stavljanja silikona.
Čitala sam i o nekoj novoj metodi, hijaluronom, puno košta, rezultat je nekih godinu dana, ali zbog mamografije se ne preporuča jer bi moglo imati utjecaja.. je li netko pokušao s time?
__________________
~~ <3 I wanna know what love is... and I want you to show me... <3 ~~
agathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2016., 14:57   #7853
Quote:
fleur defendue kaže: Pogledaj post
Pozdrav

Čula sam da kad se stave silikoni u sise, ne smije se više baviti fizičkom aktivnošću, ili je otežano. To me malo obeshrabrilo, jer sam ih razmišljala staviti, ali ne dolazi u obzir da ih stavim ako ću morati do kraja života bez vježbanja.

Sad ne znam kakva su vaša iskustva, vi koji ste ih već stavili silikone, je li to istina ili samo priče?
u mojoj teretani pol cura ima silikone i sve vježbaju bez problema
ak pogledaš plesačice, valjda sve imaju silikone, a itekako treniraju za nastupe...
tak da mislim da nije točno, vjerojatno samo u prvom periodu nakon operacije
__________________
pretpostavka je majka svih zajeba
sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2016., 14:46   #7854
Nije istina da se ne može baviti fizičkom aktivnošću. Ja ih imam 5g, idem u teretanu, bavim se kickboxingom bez ikakvih problema. Skaćem, trčim, dižem benč bez problema
Angie86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 13:59   #7855
Znate i sami kak grudi izgledaju nakon porodaja tako da sam se odlucila na podizanje. S vise strana sam dobila preporuku za Polikliniku Ribnjak, a na konzultacijama su mi objasnili kako zahvat izgleda i kakve rezutate cu imati. Doktor Ivrlac koji mi je radio zahvat je jako ugodan i presimpatican. Zbilja je djelovao siguran u to sto radi jer je covjek docent, a meni se isto pokazao kao vrhunski doktor. Operaciju sam imala prije 6mj i sve je lijepo zacijeljelo, normalno treniram. Ako netko bude htio, poslati cu slike u inbox.
fly91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 12:44   #7856
Quote:
blondie021 kaže: Pogledaj post
Ja sam bila prosli tjedan kod dr. Mikusa. Prezadovoljna sam sa svime, narocito rezultatom... bila sam i po drugo misljenje u zg, al drago mi je da sam se na kraju odlucila za st...
cure jeste jos tu aktivne? imam par pitanja ... poslala sam vam pp
leptiric098 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 12:46   #7857
ima li ko iz splita da je bio nedavno na op?
leptiric098 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 11:42   #7858
Zanima me,ako se putuje avionom sa implantantima,da li

jr potrebno nositi neku potvrdu ili ne?
roza jabuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 16:50   #7859
Drage djevojke, ima li netko iskustva s dr. Dudukovićem i Ivrlačem? Pls podijelite iskustvo!
sarablue is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2016., 15:01   #7860
pozdrav, jel ko u zadnje vrijeme radio grudi kod Bagatina? Kakvi su? Može i na PP.


Planiram kod njih na Juvederm pa bi možda i na pregled grudi te konzutaciju...
plavi medo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:29.