Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2010., 18:56   #81
Antonija Blaće je simpatična istina i super je voditeljica, ali da je ljepša i zgodnija, te ženstvenija od Nikoline, e to nikako nije.
Nakirija is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2010., 19:30   #82
Ne mogu je probavit.
Loša dikcija, jako puno pogrešaka.
Svaka joj je druga da li, šta i sl.
Jedino što neću osporiti je stas iako me podsjeća na
Barbie, u plastičnom izdanju.
Ali ipak, mišljenja sam da voditelji prije svega moraju biti dobri
oratori, a tek potom dobro izgledati.
Ni O. Mlakar nije bio maneken, ali je obarao s nogu. Helga je bila <3
Phoebos Apollon is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 01:34   #83
Thumbs down

Istina je da je Antonija super voditeljica,spontana,simpatična a i sve zgodnija mi je što je starija,profinjenija,izdvojiti ću još od ovih mlađih Idu Prester koja je također vrhunska voditeljica,može voditi bilo gdje Mene su također uvijek strašno oduševljavali ovi malo stariji voditelji,puni šarma,finoće,ležernosti i jednostavnosti,npr.Oliver Mlakar,njemu ,nema primjedbe,apsolutno,pa one ženske,sad se ne mogu sjetiti imena,ali uvijek se ih sa oduševljenjem gledalo i slušalo,a kad se sjetim Vlatke Pokos u ulozi voditeljice,pa ove Nikoline
JAYE is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 12:57   #84
ne sviđa mi se nit njen izgovor, govor općenito, nit kak izgleda... a dižu je u nebesa kak je lijepa



aha... NOT


žablje oči
__________________
Dead and Gone!
jahorinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 14:34   #85
Pišek?
Voditeljica?
Majko mila - ja joj ne bi dala ni da mi vodi pesa u šetnju.
Tolika neobrazovanost,prenemaganje,loš izgovor,gađanje s padežima i glagolskim oblicima.... A ljepota bi morala biti negdje imeđu Monroe,Gardner i Stone da to sve pokrije.
Ovak,niš.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 17:00   #86
mogu razumit one kojima je ona zenska za popizdit,ocito nikad nisu bili u Splitu...ona je dobro balzamirana zenska bez ikakve gestikulacije lica,vostana figura bez emocija i totalno hladna zenska bez imalo temperamenta...jednom rijecju,ona bi u Splitu bila redikul i za njom bi se svi smijali...
serenada is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 17:55   #87
@Serenada u pravu si donekle jer splitska publika je prije svega željna topline, živosti....onog pravog temperamenta gdje će voditelj biti prisan s publikom/auditorijem i ono najbitnije - prirodan, sa smješkom ili bilo kakvim drugim emocijama koje neće biti umjetne, odglumljene, a govor/čitanje neće biti stenjanje i prenemaganje na školski način.

Malo off, ali sjetih se jedne kombinacije: Tušek, Pišek i Sopek
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 18:03   #88
Quote:
serenada kaže: Pogledaj post
mogu razumit one kojima je ona zenska za popizdit,ocito nikad nisu bili u Splitu...ona je dobro balzamirana zenska bez ikakve gestikulacije lica,vostana figura bez emocija i totalno hladna zenska bez imalo temperamenta...jednom rijecju,ona bi u Splitu bila redikul i za njom bi se svi smijali...
Nećeš ti ženskih u splitu.

Meni je ona preljepa, a sviđa mi se baš zato što ostavlja taj dojam hladnoće i tajanstvenosti.
Nakirija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 18:17   #89
Quote:
Nakirija kaže: Pogledaj post
Nećeš ti ženskih u splitu.
Dobro zašto ti uvijek okrećeš priču skroz drugačije? Tko govori o ljepoti u Splitu i o izgledu ženskog spola u Splitu? Mislim, možemo mi i o tome (jer jesu i bar su prirodne u svemu), ali ne kužim što hoćeš reći. Poanta je bila da ona kao takva ne prolazi kod splitske publike u cjelini, a pritom se mislilo na njen način vođenja, ponašanja na stageu, kao osobi prvenstveno. Ne radi se tu o nikakvoj tajnovitosti koju ti spominješ nego o hladnoći i prenemaganju (sjeti se samo Gamour Caffea) što malo temperamentniji ljudi ne vole (Dalmatinci).
Ja samo zamislim sliku Pišekice prije 15-ak godina i sada. Iznutra i izvana je hladna, niti je prirodno lijepa, niti je prirodna voditeljica, a vedrosti i pozitnoj vibri ni traga. O znanju, talentu i dikciji naravno
Meni osobno bi robot bolje pasao kao voditelj i lutka Barbie nego ona.
I da ne bi opet netko krivo skužio, ma neka je ona i umjetna i ljepuškasta i žgoljava, ali brate mili kao voditeljica je
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 19:41   #90
Nisam ja prva spominjala cure u Splitu.

A i u Splitu ima puno, puuuuuuuuuunoooooo umjetnih cura.

A što se temperamenta tiče.

Ne mogu svi biti isti.

Meni se sviđa kad postoji raznolikosti.

Ne volim ni kad su sve voditeljice temperamentne a ni kad su sve hladne.

Nikolina je jedna od onih hladnih, dok je Antonija recimo jedna od onih temperamentnih, i to je uredu.

PS. i ja sam dalmatinka.
Nakirija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 20:36   #91
Quote:
Nakirija kaže: Pogledaj post
Nisam ja prva spominjala cure u Splitu.
...
Ne volim ni kad su sve voditeljice temperamentne a ni kad su sve hladne.
Nitko nije ni spomenuo ženske u Splitu, zaista ne znam tko je to prije tebe spomenuo?
I naravno da svatko voli nekog po svom ukusu, normalno to stoji. Samo je bilo riječi o tome kako ne bi generalno prošla kao takva voditeljica, osoba, općenito pojava (naravno ima ljudi koji je vole, obožavaju). Nije nitko rekao da treba voditeljica biti temperamentna, nego joj ne bi škodilo malo topline i opuštenosti, zapravo - prirodnosti.
Ne mogu svi biti isti i ne bi ni valjalo. Poanta je što je izgledom i načinom vođenja umjetna. Recimo meni ta umjetnost u vođenju jako smeta. Da bar ima neki šarm još nekako....
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 20:57   #92
Quote:
Silvery kaže: Pogledaj post
Nitko nije ni spomenuo ženske u Splitu, zaista ne znam tko je to prije tebe spomenuo?
I naravno da svatko voli nekog po svom ukusu, normalno to stoji. Samo je bilo riječi o tome kako ne bi generalno prošla kao takva voditeljica, osoba, općenito pojava (naravno ima ljudi koji je vole, obožavaju). Nije nitko rekao da treba voditeljica biti temperamentna, nego joj ne bi škodilo malo topline i opuštenosti, zapravo - prirodnosti.
Ne mogu svi biti isti i ne bi ni valjalo. Poanta je što je izgledom i načinom vođenja umjetna. Recimo meni ta umjetnost u vođenju jako smeta. Da bar ima neki šarm još nekako....
Serenada ih je prva spominjala.

Odnosno rekla je u prenesenom značenju da su cure u splitu kao daleko puno ljepše od Nikoline, te da oni kojima je ona lijepa nisu kao bili u Splitu.

S čim se ne slažem, jer sam itekako upoznata sa izgledom žena u Splitu.

Meni su odlične i ona i Antonija, premda su različite jako.
Nakirija is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 09:18   #93
Quote:
Nakirija kaže: Pogledaj post
Nećeš ti ženskih u splitu.

Meni je ona preljepa, a sviđa mi se baš zato što ostavlja taj dojam hladnoće i tajanstvenosti.
Taj dojam tajanstvenosti možeš postići za malo veći iznos eura kod bilo kojeg plastičnjaka.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 13:40   #94
Neki ljudi koliko god novca potrošili na kirurge nebi izgledali dobro.

Najvažnija je osnova, a kirurg samo dorađuje.
Nakirija is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 14:40   #95
Quote:
Nakirija kaže: Pogledaj post
Neki ljudi koliko god novca potrošili na kirurge nebi izgledali dobro.

Najvažnija je osnova, a kirurg samo dorađuje.
pogledaj danas po novinama sličke te djeve bajne.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 19:45   #96
Teško da će ovo itko pogodit. Kad je je prvi put bila viđena pred malim ekranima?
jax is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 19:48   #97
Quote:
jax kaže: Pogledaj post
Teško da će ovo itko pogodit. Kad je je prvi put bila viđena pred malim ekranima?
top cup. ne znam jel se tako to zvalo,uglavnom,emisija koju s vodili severina i ivana banfić.

bila je neugodna situacija sa pišek i tipom kojeg su su pustili u eter.
Odojak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 20:10   #98
kak je ovo umrlo? valjda jer se udala pa je nema na tvu.

Meni je nikolina najljepša izoperirana hrvatica

iako kao vodieljica nije baš najbolja ali mi je bolja od marijane batinić koja mi je npr. ružnjikava
__________________
Možemo je Pametno i Fokusirano, 2 u 1.
VitaliK is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 20:51   #99
Do prije nekoliko mjeseci je vodila emisiju na B92.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2016., 00:54   #100
Sada vodi Exkluziv na Prvoj.
PeterGriffin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:04.