Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2008., 14:30   #1
MTV

Što vi mislite o MTV-u ja mislim da mtv nije televizija za glazbu nego se pretvara
veliku glupost
Kelly17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 14:38   #2
prije mi je bila puno bolja.nije vise ko prije i ne svidja mi se uopce
Alex84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 14:41   #3
Baš previše je tih neki glupih emisija koje nemaju veze sa pjesmama ako je music kanal onda
bi trebale pjesme cijeli dan biti,a ne stave samo ujutro i navečer oko jedan sat,a koja budala će gledati u jedan sat tv
Kelly17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 14:48   #4
Quote:
Kelly17 kaže: Pogledaj post
Što vi mislite o MTV-u ja mislim da mtv nije televizija za glazbu nego se pretvara
veliku glupost
Grozno. Baš si me sjetila...
MTV treba onda mijenjati ime jer nemaju veze s glazbom!
m_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 14:53   #5
O kojem MTV-u pričamo? Našoj Adriji ili općenito?

Adria je sranje, zmiksali su u nju stotinu stilova glazbe iz cijele bivše Yuge, dodali malo američke šrot alternative glazbe i dobili totalno negledljiv kanal. Pošto nam se u Adriju uskoro pridružuju i Česi, Slovaci, Albanci i Bugari - predviđam totalni raspad ovog kanala.

Od stranih MTV kanala nekad sam rado gledao njemački MTV2, no pošto su ga ukinuli (a onaj britanski mi ne valja), najviše gledam talijanski MTV Brand New, on je jedan od rijetkih verzija koje su ostali gledljive ovi ostali se svi mogu ukinut što se mene tiče
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 14:57   #6
MTV je sve osim onog što bi trebao biti, a to je program s glazbom. ako se ne varam, mjuzu puste ujutro od 8 do 10, 11 i onda repriziraju one emisije tipa next, ovo i ono.. ok je što se nešto tako prikazuje, ali ne na ovakvom programu
 
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 15:06   #7
Prave ljude glupima s time što stalno repriziraju jedne te iste pjesme i da ne kažem stalno slušamo skoro stalno one
top pjesme pa postoji još hrpa pjesama,a nećemo sto puta na dan čuti npr. Leona lewis-bledin love zar to nije malo
pretjerano.
Kelly17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 10:16   #8
Gledam jedino MTV 2. Al i on je prije bio bolji..
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 10:36   #9
Quote:
Kelly17 kaže: Pogledaj post
Što vi mislite o MTV-u ja mislim da mtv nije televizija za glazbu nego se pretvara
veliku glupost
i adria i svi ostali emtiviji su totalno smece... sve puno glupih reality showova s glupim razmazenim americkim tinejdzerima.

adria, pak, je 100 puta gora ostalih mtv-a: najavljivala se kao glazbena tv za prostor bivse yuge, a ono srpsko - slovenski jezik se jedino moze tam cut! a od glazbe ni g...

voditelji su trebali bit kao urbani, zanimljivi, spaljeni - a nisu. gey pedercine iz srbije i pirsane slovenke.
autoscout is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 12:48   #10
Quote:
autoscout kaže: Pogledaj post
i adria i svi ostali emtiviji su totalno smece... sve puno glupih reality showova s glupim razmazenim americkim tinejdzerima.

adria, pak, je 100 puta gora ostalih mtv-a: najavljivala se kao glazbena tv za prostor bivse yuge, a ono srpsko - slovenski jezik se jedino moze tam cut! a od glazbe ni g...

voditelji su trebali bit kao urbani, zanimljivi, spaljeni - a nisu. gey pedercine iz srbije i pirsane slovenke.
ak je tak ko sto kazes ma jebem im majku, necu ni uzimat digi tv
__________________
trčim taj HipHop
Brle41 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 12:53   #11
ajde jos se rijalitiji mogu istrpit, i ima ih dobrih
ali to promicanje americkog hiphop/rnb smeća i praznoglavih razmazenih tinejđ plavusa s pink autima
saskvač is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 14:24   #12
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Adria je sranje, zmiksali su u nju stotinu stilova glazbe iz cijele bivše Yuge, dodali malo američke šrot alternative glazbe i dobili totalno negledljiv kanal. Pošto nam se u Adriju uskoro pridružuju i Česi, Slovaci, Albanci i Bugari - predviđam totalni raspad ovog kanala.
Pa da, baš bezveze kanal a upravo sad može postati bolji! Mislim nadam se... Neka puštaju jednostavno svjetske hitove UZ puštanje najpoznatijih pjesama iz svake zemlje gdje emitira... Ali pretežito američke hitove kao na normal MTV-u.
A ne kao dosad da ako si poznat ne možeš na Adriju jer se stalno fura neki underground, alternativa itd. Šta će biti ako se taj đir zadrži a dolaze još
nova tržišta?
m_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 17:34   #13
Ma MTV već 20 god. ne liči ni na šta. Sami rijalitiji i ostala sranja!
__________________
"How my hair look, Mike?"
zidd is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 17:42   #14
meni odgovara underground zato što sam osobno uderground ...
btw..bilo bi kul 2-3 realitija..(ali samo sa celebrty-ma - i to ne big brother) u noćne sate neki bolestan crtani tipa beavis & butt-head, celebrty death match..blabla jackass i tri tone različitih emisija svaka posebno za neku vrstu glazbe..
ali fak, sve je suprutno..premalo glazbe, previše reality-ja
__________________
trčim taj HipHop
Brle41 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 17:54   #15
MTV je odavno postao sredstvo zaglupljivanja
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 21:12   #16
Sjećam se davnog - pravog MTV-a. Ovo sada u zadnjih 10-ak godina je užas. Ako govorimo o MTV-Centralu, tj. onom njemačkom MTV-u, to je dno dna. Živio VH1 i Much More Music! Adriju neću niti komentirati
__________________
anyway the wind blows doesn't really matter to me
peggy sue is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 21:00   #17
da..prije je MTV bio zakon, a sada je katastrofa (a pogotovo adrija)
come!closer is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 22:29   #18
mozda je jos prije 10ak godina i licio na nesto, ali sad je
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 23:20   #19
Nemam nista protiv nekoliko realityja,ali ako je MTV onda bi valjda trebalo biti najvise glazbe. Na adriju su ubacili pored svega onu glupost tipa nova-lova. Kad god okrenem neka zenska blebece na makedonskom (ili slovenskom..) i nagovara ljude da zovu
zunzinkoea is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 23:25   #20
Joj u što se to pretvorilo.......Neznam kad sam zadnji puta to pogledao...
rhcp.. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:09.