Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Pogledaj rezultate ankete: Što je samohrani otac?
budala 8 4.35%
savjestan muškarac 160 86.96%
idealan muškarac 22 11.96%
Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 184. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2009., 13:55   #41
Quote:
MaliZeleni10 kaže: Pogledaj post
Ne, niposto, ja sam okrenio novu stranicu u zivotu ali se ex stalo petlja u sve moguce i nemoguce i siri lazi na sve strane a to jako lose utice na moj odnos sa kcerima a pogotovo joj je trn u oku sto sam u sretnoj vezi pa pokusava sve moguce i nemoguce ne bi li nas rastavila.

Potrazi sve moje postove na ovom podforumu pa ce ti biti puno jasnije o cemu pricam.
Ovo jos nisam vidjela! Forumska svađa ex supruznika!
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 14:09   #42
mali zeleni i tvoji kazu da se trebas lijeciti

Da kcer je ispricala da drzis njenu sliku na laptopu nje i njenog djeteta,meni ne smeta ali smeta mi jer nju to boli,koliko znam napao si je zasto je pisala lazi o tebi na forumu,a jedino sto je fulala je da nisi vodio njenog sina na more,nego samo nju,a zbunila ju ta slika na laptopu,ja sam se zaista trudila da one imaju zdrav odnos sa tobom,ali ne kazu tvoji zadabe to sto kazu,mene boli ona stvar i za tebe i za tvoju dragu,zasluzeno imas to sto imas,odjebi vise od mene,da te podsjetim a kako su vec neki procjenili da se kod tebe radi o podvojenoj licnosti,sta si ono rekao starijoj lane u 6 mj, izvoli se briniti sama za sebe kako znas i umijes,da sada brines o noj,ali ne zato sto je tebi stalo,nago da dokazes svojoj dragoj da nisi .........,uzivio si se u svoj film,ok. ali ga pocni i zivjeti,bolesni lazljivce.
Blessy1230 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 14:35   #43
i jos

pa daj pocni zivit vise taj svoj zivot,samo dok ja disem ni jednu jedinu truncicu neces naskoditi kcerima makar mi to bili posljednje u zivotu,steta sto te nije uputila da budes otac svojim kcerima i na kraju opet si sam sebe pobio,ja se tebi petljam,a da stvarno kako,- i sada bi ti preko mojih andjela prao obraz njoj,kako si jadan......tko koga sda vrijedja na forumu,ako ja lazem tuzi me za klevetu,bit ce senzacionalno.Toliko si glup da nisi skuzio da sam u prijasnjim postovima krinala identitet njenog djeteta iz cistog pijetiteta prema njegovoj bolesti,a da sta je bili proslo ljeto,cure se spremaju kod tebe u irsku,i ti se dogovoris s njima sve ok. i sutra dan javljas da nisu zasluzile,zasto jer ti je draga dala savjet,a sta mislis koliko imas udjela u mucanju mladje,posebno kad je vidjela mail,i laptop koji si ti kupio mladenu,ali u banani,nije mogla rijec normalno izgovoriti,i dalje tvrdim gdje ti stanes ni korov ne raste.
Blessy1230 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 14:46   #44
Ljudi dajte ro rijesite offline, ovo zaista nije nacin.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 15:00   #45
sad mi je jasno zašto ovdje nema chat topića za rastavljene
ali eto gledajući sa strane, moj bivši je vodio naše dijete s svojom sadašnjom i njenim sinom na rolanje, u kino, na bazene i bla, bla...i ja nisam ništa loše vidjela u tome......ponekad dođe po dijete a ona ga u međuvremenu nazove, i mislim da je pristojno da se sklonem i da ih pustim da razgovaraju, nadam se da je sretan s njom jer to manje komplicira naš odnos

Zadnje uređivanje ovosam_ja : 24.05.2009. at 15:33.
ovosam_ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 15:37   #46
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
Ljudi dajte ro rijesite offline, ovo zaista nije nacin.
Bili smo sve rijesili i dogovorili kad smo se razvodili ali doticna se ne drzi nikakvih dogovora.

Najbolji dokaz je to sto je napisala na ovoj stranici.

Kao i obicno, samo laze na mene.

Quote:
Blessy1230 kaže:
mali zeleni i tvoji kazu da se trebas lijeciti
Moje mentalno zdravlje je odlicno.

Kao i obicno, "zaboravila" si spomenuti DA SI TI VEC LIJECENA.

Vrijeme ti je da ides opet na lijecenje, vidi se po tvojim pisanjima ovdje da je shizofrenija daleko dogurala.

Koja normalna osoba bi isla sa bivsim muzem partnerice svog bivseg muza sklapati dogovor da ih se razdvoji?

Je li trebam javno navesti imena osoba preko kojih plasiras lazi mojoj partnerici da bi napokon prestala to raditi?

Zar se zaboravila sto si sama izjavila na tribini u 9 mjesecu prosle godine o sirenju lazi??

Zato, zivi svoj zivot, mene ostavi na miru, djeci reci neka samo i iskljucivo sa mnom grade nas odnos, bez tvog uplitanja, da ne zelis da znas za bilo sta u vezni nas?Mozes li ti to uopce?Nisam bas niti mrvicu uvjeren da mozes.
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 15:51   #47
Quote:
ovosam_ja kaže: Pogledaj post
sad mi je jasno zašto ovdje nema chat topića za rastavljene
ali eto gledajući sa strane, moj bivši je vodio naše dijete s svojom sadašnjom i njenim sinom na rolanje, u kino, na bazene i bla, bla...i ja nisam ništa loše vidjela u tome......ponekad dođe po dijete a ona ga u međuvremenu nazove, i mislim da je pristojno da se sklonem i da ih pustim da razgovaraju, nadam se da je sretan s njom jer to manje komplicira naš odnos
Ona ne da mojoj djeci da uopce upoznaju moju partnericu i stalno laze na nju da sam je vodio na more a nisam htio voditi djecu.

Koja glupost, tocno je da smo nas dvoje isli zajedno na more i da smo podijelili troskove.

AKo joj je toliko bilo stalo da djeca idu na more, zasto ih ona nije poslala?

Ja sam bio spreman snositi pola troskova ali ona nije, ona zeli da ja sve placam, kao sto placam kcerkin fakultet i dajem joj novac za zivot svaki mjesec.

Za Irsku, kad sam im govorio da dodju, nisu se mogle dogovoriti kad ce doci a kad su one htjele ja nisam htio jer stvarno nisu bile zasluzile svojim ponasanjem prema meni i jer su me "pocastile" hrpom "lijepih" rijeci i pridjeva, naravno, po uputama svoje meme.

Quote:
Blessy1230 kaže:
jer ti je draga dala savjet
Eto, jos jedna laz, tko zna koja u nizu.

Moja draga mi je dala savjet da prijedjem preko uvreda koje su mi moja djeca rekla a ja nisam htio, jos uvijek nisam dobio ispriku, jer ih je mama tako naucila, tata ne vrijedi za nista drugo osim da financira, isprike njemu ne dolaze u obzir.
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 16:12   #48
hoces javno e sada ces imati

kao prvo moje je mentalno zdravlje izvrsno,posebno sada kada nemam toliko tereta na svojim ledijama,sto se tice eks supruga tvoje drage,moram ti reci jedan jako dobar covjek,a to sto ste ti i tvoja draga i njena mama plasirale pricu njemu da sam poginula,je zaista domisljato,ali necemo o tome,tako rijesili smo sve tokom razvoda,i gdje je sada problem....trazis od starije pola iznosa stana,a podpisao si da sve sto smo stekli ostaje njima,pa da ti pocnes novi zivot sa svojom dragom novi zivot,ok,nemam nista protiv,tvoja stvar,ali ne sa onim sto pripada kcerima,tribina....dobro znas sta si napisao djeci u mailu,hej covjece pa koji je tebi k....,poslije svega sta si im priredio imas obraza im tako sta napisati,pa stvarno nisi normalan,a ja sam luda jer ne dozvoljavam da vrijedas,zanimljivo,doduse neke stvari glupo je s tobom pricati,sto se tice moje psihicke bolesti,koliko se ja sijecam bilo je u trudnoci sa mladjom,i poslije poroda sve ok.a i cudim se kako sam uopce uspjela ostati normalna,poslije utjerivaca dogova,poslije ponocnih posjeta duznika niti sam znala tko su ti ljudi ni koliko je love u pitanju,o stanu da ne pricam,ali bilo pa proslo sto se mene tice,sto se tice tvoje drage,sta je opet pocela lagati na mene,prvo sam ja po njoj poslala mail njenom bivsom suprugu,pa sam joj takve probleme napravila na poslu,pa u udruzi zena neznam sta sve nisam,nisam ja po nikom nista porucivala,zajeb ili za nju ili za oboje,dakle kako je nasa kcer ti odgovorila nije ni meni interes imati posla sa onom koja me je spasila,a s obzirom na one njene poruke poslane njenom supruguna koje su sada prebacene u moj mob,za nedaj boze,jer sa ovim pisanjem pokazujes na sta si sve spreman,nedvojbeno je je da nijena kcer ne zeli da zna za nju pa sada sam ti ja kriva,,,,,jebote napisati bivsem muzu niko me nije ko on iz,......,ili prva pozdravi ga kad ga vidis,pa onda prijetnje tom covjeku s tobom,koji je tebi k....,pa nisu mi djeca retardirana pa da neznaju zakljuciti sta je dobro a sta ne,na taj nacin sigurno neces nista napraviti,a sad tek neces,ili je to po scenariju....vidjet cemo.Na ovom forumu cu iznijeti svije stavove o svemu o cemu imam svoje misljenje i ti me neces sprijeciti,e da eks suprugu se mozes samo nakloniti on je za tebe izmislio ocinstvo,i jos se cudis kako te je kcer opisala,pa daj se jebote saberi i potrazi pomoc,pomoc ti je sasvim ljudski,u cemu je problem,dobro ti je kcer rekla za covjeka koji ima svoj zivot precesto sam ti u ustima,osoba koja ima svoj zivot,je zadovoljna osoba,i ne tice je se u opce sta druge rade.pisu,misle
Blessy1230 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 16:25   #49
baš ste super s tim javnim prepucavanjem

može samo jedna zamolba blessy..de odvoji malo to..poslije zareza i točke ide razmak, teško te čitati..

e još nešto..čisto mi palo na pamet..mogla bi se ti blessy skompati sa bivšim mužem od ove sadašnje..imali bi onda svi skupa manje vremena za laprdanja po forumu
__________________
ubijaš u meni ono zbog čega si me zavolio...
_mia_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 16:30   #50
blessy1230 ne znam cijelu priču ali mi nije jasno i pomalo bolesno da ti komuniciraš s bivšim mužem nove partnerice tvog bivšeg
i osim toga kakve veze imaju tvoje kćeri s porukama koje si šalju bivši supružnici???? zašto bi se one zbog toga ljutile???? zašto bi one to uopće znale???
da skratim, nije bitno tko je u pravu tko u krivu, bitno je da uvlačiš djecu u bapske priče koje oni ni ne trebaju znati, osim ako ti je u interesu ocrniti tatu pred djecom? njegova partnerica je njegova stvar, ne vidim zašto bi se to tebe ticalo??? a još manje kakve ona poruke šalje svom bivšem???? daj se poslušaj!!!! možda zbog svog iskustva ali nekako mi se ni ti ne činiš baš cvjetak u tome svemu
pozdrav
anita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 16:32   #51
nije istina,opet lazes

doslovce si rekao kcerkama da za njih nema novaca za more,a to da ste troskove po pola snosili pa jebote koga se to smatra,cinjenica je da si ti to svojoj djeci rekao,da 5 mjeseci vodis brigu o starijoj,pa valjda imas i malo trunka savjesti,poslije onoga sto si joj priredio u osijeku,ne nije izgubila godinu zbog tebe,ja lazem,ja lazem da si pricao kod mog brata da ona izmislja na tebe,psihicki si je dotukao,jako puno snage je trebalo da je vratim u normalu,pa sta je savjest ti proradila,ajde bolje ikad nego nikad,a da kako to da ti je rekla,kako si mi to mogao napraviti,ti si mi bio uzor,majmune navise na svijetu volim svoju djecu,pa iako ti kao otac nisi to zasluzio,odgajane su da si im idol,ali ti to ne mozes prepoznati jer ne postujes ni svoje roditelje,informacije radi bas smo se lijepo u srijedu provele sa babom Stojkom,i na kraju sto mi se najvise zgadilo njena prijateljica zna kakve gacice nose tvoja djeca,hej covjece sta je tebi,rijeci koje su izrecene su tvoje identicne,pa daj se se skuliraj saberi se,meni nije u interesu da moja djeca budu nesretna a nekome ocito je,ali samo preko mene mrtve,one trebaju sa tobom imati normalan odnos,ali prvo se sjeti sta si im sve rekao zbog drage,odjebite od mene,niste mi vise na prvom mjestu u zivotu,itd,itd.i sta sad ja sam ti kriva zato sto je ne zele da znaju zanju,kao i obicno nista novo,ako ne razumjes da ti pojasnim jasno si im stavio do znanja gdje su ti u zivotu,i sada sam ja luda,ona bezobrazne i nezahvalne,ne bih ti bila u kozi.
Blessy1230 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 24.05.2009., 16:36   #52
Quote:
Blessy1230 kaže: Pogledaj post
i cudim se kako sam uopce uspjela ostati normalna,poslije utjerivaca dogova,poslije ponocnih posjeta duznika niti sam znala tko su ti ljudi ni koliko je love u pitanju
Opet si "zaboravila" napisati da si TI POSUDILA NOVAC SA 10% KAMATA MJESECNO a da sam JA VRATIO TVOJ DUG.

Ajde vise prestati lagati, procitaj sporazum koji si potpisala i koji smo ovjerili kod javnog biljeznika.

U njemu sve lijepo pise a ti se ne drzis niti jedne jedine tocke.

To je vec dovoljno materijala za tuzbu.

Mislio sam da smo se sporazumno razveli kao civilizirani ljudi ali ti jenostavno nisi civilizirana jer se ne drzis nikakvih dogovora inace ne bi napravila sto si napravila.
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 24.05.2009., 17:44   #53
ajde vas dvoje dosta
šalji te si mailove
inače ćete biti zabanirani
ovosam_ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 18:01   #54
Isuse ljudi
Vi imate jako puno nerazriješenih stvari i sad to bacate jedno drugome pod nos ovako javno a ništa ne postižete. Samo zgraženje sveopćeg pučanstva
Nema tu ti si meni ovo, ja tebi ono. Što je bilo bilo je. Prošlost.
Maknite se jedno od drugog jer će te se ovako uništiti. Radije se pozabavite svatko na svoj način, kako može i umije sa zajedničkom djecom.
I zapamtite: svaki roditelj gradi sam svoj odnos sa djecom. Ni jedan se ne može upletati u odnos drugog roditelja sa klincima. Vrijeme prolazi a vi se ovako javno blatite.
Odrasli ste ljudi. Tako se i ponašajte.
__________________
Toliko smo postali jedno da kada jedna od nas plaće, druga osjeća okus soli....
Samojedica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 18:22   #55
Quote:
Samojedica kaže: Pogledaj post
Odrasli ste ljudi. Tako se i ponašajte.
samojedice, koliko god ti bila u pravu, imam potrebu osvrnuti se na ovakve i slične komentare.

u složenim životnim i emotivnim situacijama većini ljudi teško je ostati dostojantven i sabran.
iako su literatura, filmovi i RL prepuni situacija nalik ovoj, svekoliko pučanstvo se rado zgraža nad ovakvim situacijama.
zar doista vjerujete da situacije nalik onima u filmu "Rat Roseovih" postoje samo na filmu? ja sam sklonija vjerovati da je film inspiriran stvarnim životom.
da ne bi bilo zabune - ne mislim da je to normalno, ali nije niti posebno čudno u danim (nenormalnim) okolnostima.

eto, htjedoh reći da ne vjerujem u apsolutnu moralnu preuzvišenost svih koji se čude...
eh, kako bi svijet bio čudesno mjesto da su svi ljudi nalik forumašima - čistunicima
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=ShN8UIk5-mw ...sreća je zapravo lakoća postojanja, onaj lijepi trenutak koji se jednostavno događa...
Silencium is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 19:02   #56
slažem se s silencium, a dokaz je i ovaj topić koji je uvijek bio negdje na dnu, a sad je odjdnom oživio
ovosam_ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 19:33   #57
Quote:
Silencium kaže: Pogledaj post
samojedice, koliko god ti bila u pravu, imam potrebu osvrnuti se na ovakve i slične komentare.

u složenim životnim i emotivnim situacijama većini ljudi teško je ostati dostojantven i sabran.
iako su literatura, filmovi i RL prepuni situacija nalik ovoj, svekoliko pučanstvo se rado zgraža nad ovakvim situacijama.
zar doista vjerujete da situacije nalik onima u filmu "Rat Roseovih" postoje samo na filmu? ja sam sklonija vjerovati da je film inspiriran stvarnim životom.
da ne bi bilo zabune - ne mislim da je to normalno, ali nije niti posebno čudno u danim (nenormalnim) okolnostima.

eto, htjedoh reći da ne vjerujem u apsolutnu moralnu preuzvišenost svih koji se čude...
eh, kako bi svijet bio čudesno mjesto da su svi ljudi nalik forumašima - čistunicima
Ja imam gotovo identičnu sitaciju sa ex. Nisam nikakva svetica ni dušica. Ali mislim da je ovo ljudima koji isto imaju probleme samo jedna velika sapunica. Uistinu mislim da bi ovo trebali riješiti oni sami, bez nas.
__________________
Toliko smo postali jedno da kada jedna od nas plaće, druga osjeća okus soli....
Samojedica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 19:51   #58
Quote:
Samojedica kaže: Pogledaj post
Ja imam gotovo identičnu sitaciju sa ex. Nisam nikakva svetica ni dušica. Ali mislim da je ovo ljudima koji isto imaju probleme samo jedna velika sapunica. Uistinu mislim da bi ovo trebali riješiti oni sami, bez nas.
da, vidjela sam na drugoj temi. žao mi je da ti se to događa taman kad si pomislila da je sve ok.
ali, skoro nikada nije ok. nekako mi se čini da se nakon rastave (kad ima i djece) problemi protežu na ostatak života, uz faze primirja.
jbg, tako, izgleda, mora biti.


inače, priča mi jedan tip kako se super slaže s bivšom ženom s kojom ima dijete. to mu je tema s kojom se rado hvali. ali, ne spominje da se dobro slažu od kada mu je propao drugi brak (bez djece). čini se da je zaboravio sve svoje ranije ispade (razbijanja, opijanja i sl.). kad ga danas slušam - čisti svetac
znam da voli dijeliti pametne savjete (naslušala sam se istih!) , pa eto, ako netko treba pomoć, dam broj na p.m. (šala, šala!!!)
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=ShN8UIk5-mw ...sreća je zapravo lakoća postojanja, onaj lijepi trenutak koji se jednostavno događa...
Silencium is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 21:03   #59
Quote:
Silencium kaže: Pogledaj post
da, vidjela sam na drugoj temi. žao mi je da ti se to događa taman kad si pomislila da je sve ok.
ali, skoro nikada nije ok. nekako mi se čini da se nakon rastave (kad ima i djece) problemi protežu na ostatak života, uz faze primirja.
jbg, tako, izgleda, mora biti.


inače, priča mi jedan tip kako se super slaže s bivšom ženom s kojom ima dijete. to mu je tema s kojom se rado hvali. ali, ne spominje da se dobro slažu od kada mu je propao drugi brak (bez djece). čini se da je zaboravio sve svoje ranije ispade (razbijanja, opijanja i sl.). kad ga danas slušam - čisti svetac
znam da voli dijeliti pametne savjete (naslušala sam se istih!) , pa eto, ako netko treba pomoć, dam broj na p.m. (šala, šala!!!)
Kada se čovjek i rastane vječno ostane vezan za bivšeg bračnog druga. Kao da ste i dalje u nekoj drugoj vrsti braka samo u još goroj. Na žalost istina je da prolazim kroz jedan težak period za koji se nadam da će prestati kada moj ex dobije djete a to je uskoro. Eto, danas je vrati i na pozdrav uopće ne reagira. Samo mi gurne stvari u ruke uz pogled koji mi sve govori, takav pogled uputi i mom partneru.
I to sve pred malom koja sve to promatra. Žao mi je jako. Sve to zajedno što imamo zavrzlame ne bi se trebalo odražavati na malu. No, ona gleda kako njezin tata baca stvari mami u ruke, ružno gleda njezinog partnera. Što li je u njezinoj maloj glavici nemam pojma.
Zbog toga sam se sa malom uključila u jednu udrugu za djecu rastavljenih roditelja. Iako se ona meni čini sasvim dobro i veselo čudo, možda sam ja presubjektivna. Tražim i u vrtiću i od 6 mj. krećemo u tu udrugu. Zlu ne trebalo.
Htjela bih da stvarno ima što manje trauma a ako ih i ima da to nekako izbaci iz sebe. Ma sve ću napraviti samo da ona što bolje to prebrodi iako na njoj ništa ne primjećujem osim sreće kada ide tati i sreće kada se vraća.
Zlu ne trebalo, idemo se mi negdje malo poigrati i ući u njezinu malu glavicu.
__________________
Toliko smo postali jedno da kada jedna od nas plaće, druga osjeća okus soli....
Samojedica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 21:29   #60
Da se vratim na temu samohranih očeva. Poznajem jednog koji ima dvije krasne djevojčice.
Oduševili su me svojom toplinom i vezanošću. I ja mu skidam kapu jer je preuzeo veliku odgovornost ali sve štima. Ljubavi im ne nedostaje. Uskočila i rodbina i svesvrdno mu pomažu. A mama na žalost je jako loša mama. Eto, ima i toga ljudi dragi. I ja sam zbog te dvije male princeze jako sretna što imaju takvog prekrasnog tatu
__________________
Toliko smo postali jedno da kada jedna od nas plaće, druga osjeća okus soli....
Samojedica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:08.