Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Da li bi vam smetalo da otkrijete da vam je cura/dečko bipsić?
Žensko sam, smetalo bi mi 262 22.90%
Žensko sam, ne bi mi smetalo 248 21.68%
Muško sam, smetalo bi mi 132 11.54%
Muško sam, ne bi mi smetalo 414 36.19%
Biseksualnost?Što je to? 12 1.05%
Ne znam 76 6.64%
Glasovatelji: 1144. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2009., 19:28   #21
činjenica da je moj "muškarac" guzio drugog tipa ili da su njega guzili mi je skroz odbojna... slazem se sa citatom koji je vajli stavila u svoj post... jednostavno nije muževno..muškarac je za mene taj koji jebe, a ne da on bude taj kojeg jebu.. koliko god možda nekima jadno zvučalo.
nemam ništa protiv homoseksualaca...tko voli nek izvoli...no, jednostavno ne želim se ni brinuti da li moj frajer promatra druge frajere ... jednostavno nema šanse.. ili budi lezba ili peder..al nemoj bit oboje... ako si gay onda si gay..ako si straight onda si straight..

NHF vajli
Treci kamencic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 19:34   #22
Quote:
Yakuza kaže: Pogledaj post
činjenica da je moj "muškarac" guzio drugog tipa ili da su njega guzili mi je skroz odbojna... slazem se sa citatom koji je vajli stavila u svoj post... jednostavno nije muževno..muškarac je za mene taj koji jebe, a ne da on bude taj kojeg jebu..
Vidiš, zanimljivo.
Meni je ta ideja biseksualnosti zgodna na jedan vrlo romantičan način.
Nekako imam percepciju biseksualnih ljudi kao onih koji se u nekoga zaljubljuju zbog njegovih kvaliteta, a ne zbog seksualne privlačnosti. Što je potpuno pogešno, i to mi je jasno, ali si ne mogu pomoći
Ariane is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 19:37   #23
Quote:
Yakuza kaže: Pogledaj post

NHF vajli
Zašto meni NHF?Pa ja sam lezba..

Ali znam i poznajem ljude koje su bi, i znam da nije preseravanje, već ih doista privlače oba spola.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 19:38   #24
Ne hvala, ne bi(h)

Volim u potpunosti znati na čemu sam, vječita psihoanaliza mi nije nimalo privlačna...a i općenito mi nije jasan način razmišljanja ljudi koje pale oba spola...u tom slučaju ne postoji nijedno ljudsko biće (osim rodbine i sličnog) s kojim nema nikakve šanse da ostvariš nekakav ljubavni odnos.

Friki.
PilotInstruktor is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 19:38   #25
a nisi BI?? ja mislila da si BI..jer čitala sam prije na nekim topicima da si pisala da si bila i sa muškarcima i sa ženama i da ti je oboje ok..pa sam zaključila da si BI.. eto što ti je forum
onda sve 5.. ti znaš da si lezba i da ne želiš kitu..i super..tvoja cura može i vjerojatno ima s tobom odnos kao i straight parovi
Treci kamencic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 19:40   #26
Zanimljivo mi je koliko se žene koje su u pravilu protiv groze činjenice što je kita njihovog dragog bila u šupku drugog muškarca...Govno je govno....smrdi jednako......Zašto bi me trebalo veseliti da je kita koju ću popušiti bila u šupku olinjale radodajke a groziti da je bila u muškom šupku? Zbilja, što više razmišljam......mislim da mi je irelevantnije.....
__________________
Guzica u mom avataru služi kako bi plitki ljudi imali gdje prilijepiti etiketu.
b'elana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 19:42   #27
Quote:
Ariane kaže: Pogledaj post
Vidiš, zanimljivo.
Meni je ta ideja biseksualnosti zgodna na jedan vrlo romantičan način.
Nekako imam percepciju biseksualnih ljudi kao onih koji se u nekoga zaljubljuju zbog njegovih kvaliteta, a ne zbog seksualne privlačnosti. Što je potpuno pogešno, i to mi je jasno, ali si ne mogu pomoći

pa da bi me netko zainteresirao mora mi biti fizički privlačan u nekoj mjeri..tj. da ima kemije..one fizičke ofc.. zatim dolazi karakter i sve ostalo..ako to ne štima nema šanse za vezu... recimo ja mogu za ženu reći da mi je lijepa, zgodna, pravi komad ali da bih ju mogla gledati kao nekog s kim bi nešto imala..nema šanse!!! jednostavno nemam takav sklop u glavi.. ne mogu osobu istog spola tako gledati..nema privlačnosti...može ta cura biti prejebeno zgodna ali u mom mozgu nema toga... teško je za objasniti ali mislim da shvaćaš što želim reći.. privlače me isključivo muškarci i volim osjećaj zaštićenosti što mi na neki način fizički pruža njihova veličina i snaga...neke stvari žene jednostavno nemaju.. i ne govorim o kiti sad
Treci kamencic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 19:44   #28
ja zbilja ne znam.
ako pomislim da mi ne smeta, osjetim da me nesto kopka. a ne znam sta, ne mogu uprijeti prstom i reci: to!
ako pomislim da mi smeta, opet ne bih znala sta tocno

jebiga, stvarno nemam niti najmanje ideje.
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 19:45   #29
belana mene ne privlači da je kita mog dragog ili nekog drugog bila u mom šupku...jednostavno me to ne pali i ne pričinjava mi zadovoljstvo.. poanta je što muškarca pali muškarac.. sorry al ne može se sjedit na dvije stolice.. meni je biseksualizam samo dokaz da se netko ne može opredijeliti..jer gledaj u životu ti se uvijek nešto sviđa više.. kaže se "ne možeš imat ovce i novce"
Treci kamencic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 19:46   #30
Ne kuzim zasto mislite ta bi BI osobe spavale sa svakim. Pa ako su BI nisu prostitutke/kurvisi. Ja volim zene, pa ipak ne bi spavao sa svakom. Nekako mi zvuci nelogicno takav nacin razmisljanja.
Kao i onaj da je muskarac taj koji treba jebati. Ako je BI opet moze jebati, a ne bit jeben. A moze i hetero muskarac bit pojeban...
I ne znam zasto mislite da BI ljudi ne bi mogli imat normalan odnos s nekim bas kao i straight parovi.
Ispijač Mozga is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 19:50   #31
ajmo ovako.. muškarac želi jebati..činjenica je zar ne? jebat može ženu zar ne? okej sad ti možeš reći da on želi jebati u guzu, a zna se kako se pederi jebu.. ali opet muškarac može ženu jebat u guzu.. stoga zašto baš mora muškaca jebat u guzu??? kužiš??? ako mu žena to može pružiti čemu onda muškarac??? sad ti možeš reći da žena ne može jebati njega... opet nije istina..postoji strap on
dolazimo do činjenice da BI osoba treba i muškarca i ženu.. dok recimo lezba zna da ne želi kitu, ne privlači ju i ona se odlučuje za ženu.. peder zna da želi jebat i bit jeban u guzu i odlučuje se za muškarca
BI jednostavno žele oboje i mislim da ako se BI osoba odluči za ženu kad tad imat će želju za muškarcem i obrnuto.. zar ne? da nije tako onda ne bi bio BI
Treci kamencic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 19:52   #32
Quote:
Yakuza kaže: Pogledaj post
činjenica da je moj "muškarac" guzio drugog tipa ili da su njega guzili mi je skroz odbojna... slazem se sa citatom koji je vajli stavila u svoj post... jednostavno nije muževno..muškarac je za mene taj koji jebe, a ne da on bude taj kojeg jebu..
Ah, šta da se radi. Neki su isto tako držali da žena nije žena ako odjene hlače. Al' takvi obično imaju sličan mentalni sklop kao ova urnebesna starija gospođa:
http://www.youtube.com/watch?v=rptgaqa9BbU
Da pukneš od smijanja.


Ja sam gej deško, a što mislim o većini naših biseksualaca, gejeva i općenito našim ljudima zadržat ću za sebe. Međutim.... bio bih u vezi s biseksualcem. Kakav šok, ha?
Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 19:53   #33
Evo, priznat ću kako ja gledam na to...

Mislim da rijetko koja žena koja kaže da je bi to uistinu i jest, odnosno, rijetko koja od njih će se i upustiti u iskrenu, dugotrajnu vezu sa ženom kao što će to učiniti sa muškarcem. Većini njih (JA SMATRAM) je to privremeni hir koji si, zato što je to postalo "politički korektno" i prihvatljivo, mogu priuštiti, odnosno, upsutit će se u seks sa ženom, eksperimentirat će i slično, zato što znaju da MOGU i da će se na to na kraju gledati kao na mladenačku znatiželju (što po meni, u svojoj suštini to i jest), a na kraju će se zaljubiti u muškarca i dugotrajnu vezu ostvariti s njim. Dakle, smatram da se rijetko koja "bi" žena i zaljubi u drugu ženu te ostane s njom. Dakle, ili je gay pa joj je to samo paravan, ili je, po meni u češćem slučaju, heteroseksualna ali zna da može istraživati bez straha od nekih većih posljedica.

Dok za muškarca smatram da je onaj koji se izjašnjava kao bi ustvari gay koji to nema hrabrosti priznati ni sebi (ili si to jednostavno još nije osvijestio), a kamoli drugima te je kao takav poprilično nesređen u svojoj seksualnosti i općenito u prihvaćanju sebe.

Sve u svemu- ne vjerujem da bi postoji. Sve je to samo jedan korak na putu ka homoseksualnosti ili heteroseksualnosti.

I sad čekam drvlje i kamenje po glavi.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 19:53   #34
Quote:
Yakuza kaže: Pogledaj post
belana mene ne privlači da je kita mog dragog ili nekog drugog bila u mom šupku...jednostavno me to ne pali i ne pričinjava mi zadovoljstvo.. poanta je što muškarca pali muškarac.. sorry al ne može se sjedit na dvije stolice.. meni je biseksualizam samo dokaz da se netko ne može opredijeliti..jer gledaj u životu ti se uvijek nešto sviđa više.. kaže se "ne možeš imat ovce i novce"
Slažem se....
Ali dečko se opredijelio, zar ne? Ako je imao 100 cura prije nije bed, zar ne? Također se nije mogao odlučiti.....
__________________
Guzica u mom avataru služi kako bi plitki ljudi imali gdje prilijepiti etiketu.
b'elana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 19:55   #35
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post


Sve u svemu- ne vjerujem da bi postoji. Sve je to samo jedan korak na putu ka homoseksualnosti ili heteroseksualnosti.
Tako je

U mladosti sam probala svakakve pizdarije kojima se uopće ne ponosim....nisam probala s curom, no ne bi bilo čudo da jesam. Da li me sve to čini lopovom, narkomanom, droljom i lopovom? ne bih rekla...

To što je tip tražio sebe kroz drugačiju seksualnu orijentaciju ne znači da mu sadašnja veza nije ono pravo. Možda se našao
__________________
Guzica u mom avataru služi kako bi plitki ljudi imali gdje prilijepiti etiketu.
b'elana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 19:56   #36
morticia evo ja ću reći da ovo što si rekla uistinu stoji..ne mora značiti da je tako ali ima tu neke logike
Treci kamencic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 19:57   #37
Quote:
b'elana kaže: Pogledaj post
Tako je

U mladosti sam probala svakakve pizdarije kojima se uopće ne ponosim....nisam probala s curom, no ne bi bilo čudo da jesam. Da li me sve to čini lopovom, narkomanom, droljom i lopovom? ne bih rekla...

To što je tip tražio sebe kroz drugačiju seksualnu orijentaciju ne znači da mu sadašnja veza nije ono pravo. Možda se našao
Možda.
Al' kad je netko (muškarac) 5 godina bio samo u vezi s muškarcima i onda odjednom uđe u vezu sa ženom... Hmmm... Žao mi je, meni bi to bilo ipak previše.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 19:58   #38
Quote:
b'elana kaže: Pogledaj post
Tako je

U mladosti sam probala svakakve pizdarije kojima se uopće ne ponosim....nisam probala s curom, no ne bi bilo čudo da jesam. Da li me sve to čini lopovom, narkomanom, droljom i lopovom? ne bih rekla...

To što je tip tražio sebe kroz drugačiju seksualnu orijentaciju ne znači da mu sadašnja veza nije ono pravo. Možda se našao
e vidiš ovo meni nije jasno? što se imaš tražiti? pa ja nikad nisam stala i rekla sama sebi "dal sam straight ili nisam".. ne pale me cure i to je to... čim bi me palila oba spola znala bih da nešto "nije u redu"... vrlo vjerojatno bih bila lezba.. nema tu traženja ili si straight ili nisi.. ako moras razmisljat sto si onda zasigurno straight nisi.. sad ce mene netko napast
Treci kamencic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 19:58   #39
Quote:
Yakuza kaže: Pogledaj post
dolazimo do činjenice da BI osoba treba i muškarca i ženu.. dok recimo lezba zna da ne želi kitu, ne privlači ju i ona se odlučuje za ženu.. peder zna da želi jebat i bit jeban u guzu i odlučuje se za muškarca
BI jednostavno žele oboje i mislim da ako se BI osoba odluči za ženu kad tad imat će želju za muškarcem i obrnuto.. zar ne? da nije tako onda ne bi bio BI
Imas totalno krivo misljenje.
BI ljudi, oni pravi BI ne trebaju oboje. To sto ih privlace oba spola ne znaci da su poligamni ili da moraju oko sebe imat musko/zenske hareme, samo da ih moze privuci i musko i zensko.
Ako je BI i ako je vec imao seksualnih iskustava, ne znam zasto mislis da ne bi mogao imat normalnu vezu sa nekom zenom.
To ti je isto kao da kazes da netko tko voli i velike i male sise ne moze bit sa curom koja ima velike jer ce mu prije ili kasnije zapet za oko neka s malima. Mislim, ako volis neku osobu, tak ti je svejedno, volis ju zbog toga kakav je... nece sad BI osoba odmah skocit na prvog sljedeceg/cu koja mu naleti.

Nije istina da nije bi ako nikad ne osjeti zelju otic s nekim muskarcem. Ako ga seksualno privlace, to ne znaci da je odmah varalica i promiskuitetan. Pa nisu zivotinje, pobogu...
Ispijač Mozga is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 20:00   #40
Quote:
Yakuza kaže: Pogledaj post
e vidiš ovo meni nije jasno? što se imaš tražiti? pa ja nikad nisam stala i rekla sama sebi "dal sam straight ili nisam".. ne pale me cure i to je to... čim bi me palila oba spola znala bih da nešto "nije u redu"... vrlo vjerojatno bih bila lezba.. nema tu traženja ili si straight ili nisi.. ako moras razmisljat sto si onda zasigurno straight nisi.. sad ce mene netko napast
Mislim da postoji mnogo mladih koji baš nisu načisto što su.....ali, sad već serem
Tih 5 godina ako je u komadu s jednim dečkom bi i meni bilo malo too much....

Kad malo promislim, to bi mi bilo too much za ikakvu vezu...eej, borit se s duhovima?
__________________
Guzica u mom avataru služi kako bi plitki ljudi imali gdje prilijepiti etiketu.
b'elana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger