Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.06.2009., 21:46   #41
super kanal! tv1000 mu nije ni do koljena!
nego gdje naci print verziju programa i u kojim novinama izlazi, na netu samo nadjem program na gorili i mojtv i tamo je to ocajno, nema normalne verzije satnica-film-zanr.
castor8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2009., 11:41   #42
imas na www.cinestartv.hr
__________________
Gle krušku poslije kiše, ja dođem s pilom, i nema je više.
skokan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2009., 13:12   #43
zahvaljujem
castor8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2009., 21:48   #44
..

Zadnje uređivanje soundvision : 28.07.2015. at 23:18.
THX is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 27.06.2009., 23:23   #45
Još uvijek svako jutro Princ Valiant
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2009., 23:44   #46
Quote:
mya_7920 kaže: Pogledaj post
Još uvijek svako jutro Princ Valiant
to je crtić u nastavcima
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 01:40   #47
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
to je crtić u nastavcima


Zadržala sam se samo na gledanju programa...
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 04:03   #48
Blaženi internet i skidanje filmova jer po Cinestar TV nebi se nagledao poštenog filma.
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 23:54   #49
A sad iskreno malo pogledajte,s to ste vi ocekivali od filmskog kanala koji se distribuira u osnovnom paketu po svim sitemima i nema dodatnog prihoda kao sto to recimo ima HBO ili Cinemax. Stavise, na HBO koji je premium kanal i koji se mjesecno placa se cesto desi da u par dana prikaze nekoliko istih filmova. Nemam Cinestar TV, al sam vidio pregled programa i izgleda mi isto kao srpska Cinemanija, tako da imam rpedstavu o kakvom je kanalu rijec. istina je da kad se ima brzi internet+flat ovo izgleda totalno bzv i neinteresantno al ako cemo tako ja ne pamtim kad sam zadnji put pogledao film na nekom TV programu. Cak i da vidim najavu za neki film radije cu ga skinut odmah i za pola sata pogledat na kompu nego cekat i gledat ga na TV-u. Al za ljude koji nemaju flat ili brzi internet uopste, koji ne placaju mjesecnu pretplatu na HBO i slicne pakete, a koji s vremena na vrijeme vole pogledat OK film ovaj kanal je pun pogodak. I nema mi smisla govoriti kako bi bilo bolje bez ovog kanala tim rpije sto se ne naplacuje dodatno. puno veca sranja se trpaju cak i u dodatnim paketima nekih kabl operatera pa se niko ne buni.
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2009., 01:40   #50
Meni je program OK,puno mi je bolji od TV1000 jer ipak nudi nešto novije filmove,a i čini mi se da ima veći broj naslova koji se prikazuju,na TV1000 kad god upalim uvijek isti film...
__________________
Ja sam gospodar svemira,ja imam moć!!!
He Man is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2009., 16:25   #51
pa vjerujem da ce kanal uspjeti jer je tv1000 na nasim prostorima jedna od gledanijih tv postaja poslije nacionalnih kanala.
Emduope is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2009., 21:51   #52
a meni je cudna slika, nekako skroz
famozni is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2009., 05:41   #53
jel se zna hoce li uci u onaj imbecilni digi
Emduope is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2009., 11:34   #54
pa evo što dolazi: put okosvijeta za 80 dn, pa amelie, pa g.i. jane pa play it to the bone....
__________________
Gle krušku poslije kiše, ja dođem s pilom, i nema je više.
skokan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2009., 23:58   #55
jel tko gledao onaj film sinoc na cinestar tvu, pod sumnjom tak nesto, gene hackman i morgan freeman, ja sam gledao samo pola filma mozda i manje? moze mi ga netko pojasnit? pogotovo kraj i njegovo priznanje iako su nasli krivca?
famozni is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 12:12   #56
pa ono, meni je ok - jer pribacin na njega tu i tamo - pa naiđe koji film..
__________________
"Listen to me very carefully! I shall say this only once!" Michelle Dubois
izravno_split is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2013., 13:30   #57
Cinestar Premiere 1 & 2

Za sve ljubitelje novih filmova Cinestar nudi očito bolje filmove od HBO-platforme http://www.index.hr/black/clanak/od-...-2/676808.aspx

Šta očekujete od ova dva nova Cinestar programa u 5.1 zvuku i 16:9 slici?

Razmak kino filmova prikazan CineStar Premiere kanalu se prikazuju s odmakom od svega 12-16 mjeseci od početka prikazivanja u kinima
Dragon ball is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2013., 20:49   #58
Ništa mi to ne vrijedi kada moram dodatno plaćati za to... Another year on torrents, I suppose...
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2013., 23:18   #59
Quote:
BLITZ film i video distribucija pokreće nove filmske premium kanale CineStar Premiere i CineStar Premiere 2 koji će od rujna biti dostupni korisnicima vodećih IPTV/CABLE/DTH platformi u regiji u proširenim programskim paketima
e sad, prosireni moze stvarno biti prosireni (b.netov prosireni koji uz osnovni košta još +35tak kuna, u njemu ide kinotv, koji btw navodno isto sad krece u hdu) ili moze biti dodatni premium paket kao sto je HBO ili cinemax.

ako bude u pravome prosirenome paketu, onda svaka cast. stvorit ce stvarno fenomenalan kanal. mozda bude reklama, pa se tako isplati kanal?
a vjerovatno ce hd verzija biti u osnovnim hd paketima, ili mozda imas hd verziju ako imas hd paket i normalni prosireni paket, praksa koja je vani vec dugo aktivna.

a mozda i b.net napravi novi filmski hd paket, sa foxovim kanalima u hdu, ovim cinestar kanailma i kinotvom. to bi mozda cak i uzeo, ako bude realna cijena. al krenuo sam u off topic.
__________________
How about no?
Mister Stinsfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 18:52   #60
A zna li tko kada ce ti kanali tocno zapoceti sa emitiranjem? Bilo je receno ovaj mjesec ali ne i tocno kojeg datuma pa zna li tko?
batmandarkknigh is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:07.