Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas

Svijet oko nas Za one koji poštuju prirodu...
Podforum Poljoprivreda

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2004., 10:17   #21
Pajdo sljape, leeeeegendo! Care! Meni samo nije jasno jel se ti zajebavaš i sprdaš sa svima nama il ti to ozbiljno.


Quote:
SLAP kaže:
Gracioznost muzike,plesa,glume (mimike lica),slikarstva , kiparstva,arhitekture… zapadni grubi um nikad nije I neće dostići.
Pa da, meni su ti hindusi najjači kad se miroljubivo skupe u skupini od jedno 8 tisuća i s toljagama zalete do kakve srednjevjekovne džamije i sravne ju sa zemljom. I uz put spale kojeg muslimana. Glavno da se putem ne očešu o kakvu kravu i glavno da su doručkovali samo salaticu.

Divna li naroda. I razine kulture.


Quote:
SLAP kaže:
I barbarin džingis kan sa svojim luđacima je sa nekoliko stotina tisuća ratnika razjebao cijelu kinu I po evropi je radio što hoće ali to ne dokazuje njegov viši kulturni I civilizacijski nivo!

Pa jasno, jer mu je osvajanje bilo kratkog daha. Ništa nije zadržao i ništa nije ostalo od njegove civilizacije (osim ponešto gena u svima nama).


Quote:
SLAP kaže:
FUCKER, tebe je nešto dobrano jebnulo u mozak kada ne možeš bez svoje mesine,bez svoga boga mamona zamisliti normalan život. Il se samo zajebavaš? Ako pušiš I pijančiš onda je stvarno nemoguće ostaviti meso,no može se može.
Ne visim na banderi…zaposlen sam I na poljoprivredi također radim I zdrave hrane provređujem. I nisam indijske vjere već kršćanin.

A je? Prijatelju moj, ja sam samo ono što jesam. Ako me priroda stvorila kao svejeda, onda sam svejed. U protivnom bih bio protuprirodan tj nastran. Uostalom, kako tebi nije neugodno ubijati tolike biljke samo radi svoje prehrane. Jesti i njihove sjemenke, te nerođene fetuse malih biljčica, koje zbog tebe i takvih ko ti nikada neće izrasti u prekrasne zelene biljke, i uljepšati naš okoliš, stvoriti nešto kisika za sve nas da dišemo. Sram te bilo, da sram!
__________________
Moderatorica placebo dokazuje teoriju o razvratu i dekadenciji na IMFu: "ne, nisam.. zapravo, često noću sanjam kako rambi guram jezik duboko u grlo... i kako se kupamo zajedno u toplesu.. ali, čudno, u tim snovima se nikad ne diramo... dobro, možda malo "
Uncle Fucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2004., 13:41   #22
Quote:
Master Bejts kaže:
A sta bi se trebali pretvoriti u biljojede? Biljojedi su nize na ljestvici razvoja od svejeda. Gle recimo glupe impale ili antilope. Njima je smisao zivota ispunjen kad ih lav pojede. I glupe krave, samo tule i prezivaju. Vise smisla ima jedan T-bone stejk na mom tanjuru nego cjelokupni zivot jedne krave.

----------------

I bas si Indijce naso za primjer, pajdo Sljap. Nes ti kulture. Jedu prstima. Ili su debeli ko morzevi ili su nekakvi suhonjave bradate spodobe kaj na vrhu neke bandere kontempliraju valjda o tome zasto su cijeli zivot prosjedili na vrhu bandere. Britanci su ih drzali na uzdi bez obzira sto ih je bilo 400000 puta vise i na koncu su Indijci nekako pobijedili tako sto je Ghandi Britancima nasmrt dosadio. Jebote bas ko ovce.


Sad više ne moram bit politički korektan pa mogu priznat da sam se do sita nasmijao

U to ime idem mraknit jedan t-boner
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2004., 18:49   #23
Quote:
Uncle Fucker kaže:
Pajdo sljape, leeeeegendo! Care! Meni samo nije jasno jel se ti zajebavaš i sprdaš sa svima nama il ti to ozbiljno.




Pa da, meni su ti hindusi najjači kad se miroljubivo skupe u skupini od jedno 8 tisuća i s toljagama zalete do kakve srednjevjekovne džamije i sravne ju sa zemljom. I uz put spale kojeg muslimana. Glavno da se putem ne očešu o kakvu kravu i glavno da su doručkovali samo salaticu.

Divna li naroda. I razine kulture.





Pa jasno, jer mu je osvajanje bilo kratkog daha. Ništa nije zadržao i ništa nije ostalo od njegove civilizacije (osim ponešto gena u svima nama).





A je? Prijatelju moj, ja sam samo ono što jesam. Ako me priroda stvorila kao svejeda, onda sam svejed. U protivnom bih bio protuprirodan tj nastran. Uostalom, kako tebi nije neugodno ubijati tolike biljke samo radi svoje prehrane. Jesti i njihove sjemenke, te nerođene fetuse malih biljčica, koje zbog tebe i takvih ko ti nikada neće izrasti u prekrasne zelene biljke, i uljepšati naš okoliš, stvoriti nešto kisika za sve nas da dišemo. Sram te bilo, da sram!

Koliko smo napredniji od Hindusa budemo vidjeli večeras Gotovinino izvješće iz Knina. Čuo si kako čovjek kaže “Sram vas bilo…”

Ne zajebavam se već istinito i mudro zborim.Istina mi je svjedok.
Postoje dvije prirode ljudske: božanska I demonska. Božanska prihvata Božiju volju,biljnu ishranu a demonska mrsi brkove. Odvratno.

Vegeterijancima se biljke radosno daruju I žrtvuju a mesojedima,svežderima ljudskim niko se ne daruje I raduje . Naprotiv,Biblija je mesojede proklela “Životinje će te se bojati I od tebe bježati”. U moju štalu svake godine dolaze laste! Ženi na ruku slijeće. Ona je svetica.Prošlog ljeta sam im sam novo gnijezdo od blata sagradio I prihvatile su ga (nisu ga mogle same sagraditi jer je bila suša,nigdje vode I raskvašenog blata). Pa ja sam ti duša od čoveka! Nisam još anđeo ali bit ću! A što će od tebe da bude fukaro jedna!? Koliko svakog dana u svom bezveznom fukanju milijuna djece ubiješ? Još se time ponosiš? Sram te bilo.Nije li čovjek vredniji I od životinja I od bilja? Nisu li životinje vrednije od bilja? Pa životinje imaju dušu Biblija nas izvještava! Ako nisi znao sad znaš I nema opravdanja više!
SLAP is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2004., 20:20   #24
Koji produhovljen post Daj molim te samo reci u kojoj Bibliji to pise jer ja sam ocito citala krivu i cijelo vrijeme bila u zabludi.

I da, daj nastimaj taj Word da ti ne pretvara i u I ili pisi direktno postove ovdje bez c/p.
viky is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2004., 21:29   #25
Quote:
viky kaže:
Koji produhovljen post Daj molim te samo reci u kojoj Bibliji to pise jer ja sam ocito citala krivu i cijelo vrijeme bila u zabludi.

I da, daj nastimaj taj Word da ti ne pretvara i u I ili pisi direktno postove ovdje bez c/p.
Viky, legendo
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2004., 22:00   #26
Quote:
viky kaže:
Koji produhovljen post Daj molim te samo reci u kojoj Bibliji to pise jer ja sam ocito citala krivu i cijelo vrijeme bila u zabludi.

I da, daj nastimaj taj Word da ti ne pretvara i u I ili pisi direktno postove ovdje bez c/p.
Moraš biti pažljiva dok čitaš Bibliju. Ne smiješ tada jednu ruku držati u gaćicama i važniju polovicu mozga prepustiti maštanju! Jednostavno moraš zaboraviti da si žensko i ne čekati nekakvog princa. I moraš sjediti za stolom a ne izvaliti se po podu.
SLAP is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2004., 22:29   #27
A u tome je fora, uh, znala sam da nesto radim krivo.
Hvala sto si me uputio
viky is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2004., 22:34   #28
Re: Gospodo vegetarijanci, jeste li gledali South Park????

Quote:
Uncle Fucker kaže:
Ovo tjednu epizodu? Klinci su se organizirali u pokušaju da spase teletinu od klanja. I tako su se zatvorili s teladi u sobu i štrajkali nekoliko dana. Vrlo plemenito, i postigli su cilj, tj. teletina je svuda preimenovana u "mučene bebe govedine". Ipak, autori ovog plemenitog filmskog uratka osvrnuli su se na još jedan detalj. Tijekom štrajka Kyle je prestao jesti ne samo teletinu nego bilo kakvo meso. Nakon nekog vremena po tijelu su mu se počele stvarati ranice, za koje su na koncu liječnici ustvrdili da su pičkice u nastajanju. I u koncu dijagnoze zaključili su da je svatko tko ne jede meso podložan da se pretvori u pičkicu. Meni je ovo bilo vrlo inteligentno i bez preseravanja, iskren pristup tematici. Što vi mislite?


P.S. Striček blejd. Znam da sam u više navrata upotrijebio izraz pičkica, ali molim vas da u ovoj temi progledate kroz prste jer je izraz bitan. S riječi vagina bilo bi nekako nekulturno i vulgarno. Molim za razumijevanje.

guba. znaš, složio bih se s tim.

potpis: pičkica
djidjimidji is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2004., 04:25   #29
Stovani pajde diskutanti, vi koji sjedite na vrhu bandera, kao i vi koji "kontemplirate" u podnozju istih. Argumenti su vam za ono sto ne smijem reci, ni kao pristojna osoba...errr...a ni kao pocasni moderator.

No samo tako nastavite, vrlo je zabavno.

BTW, nije mi jasno koji je klinac ovim australskim pticama. Pun ih je vrt. Ne boje me se, a jedem meso.
BladeRunner is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2004., 04:27   #30
Quote:
viky kaže:
A u tome je fora, uh, znala sam da nesto radim krivo.
Hvala sto si me uputio
Da li se to odnosi na ruku u gacicama, ili lezanje na podu?
BladeRunner is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2004., 08:04   #31
Quote:
SLAP kaže:
Vegeterijancima se biljke radosno daruju I žrtvuju a mesojedima,svežderima ljudskim niko se ne daruje I raduje . Naprotiv,Biblija je mesojede proklela “Životinje će te se bojati I od tebe bježati”. U moju štalu svake godine dolaze laste! Ženi na ruku slijeće. Ona je svetica.Prošlog ljeta sam im sam novo gnijezdo od blata sagradio I prihvatile su ga (nisu ga mogle same sagraditi jer je bila suša,nigdje vode I raskvašenog blata). Pa ja sam ti duša od čoveka! Nisam još anđeo ali bit ću! A što će od tebe da bude fukaro jedna!? Koliko svakog dana u svom bezveznom fukanju milijuna djece ubiješ? Još se time ponosiš? Sram te bilo.Nije li čovjek vredniji I od životinja I od bilja? Nisu li životinje vrednije od bilja? Pa životinje imaju dušu Biblija nas izvještava! Ako nisi znao sad znaš I nema opravdanja više!
Sljape, znači ti mene našo zajebavat. E, pa da ti kažem dvi-tri. O narodu koji svakodnevno pali (žive) muslimane a boji se bifteka neću više ništa. O narodu koji sere u istu rijeku u koju baca mrtve i metar dalje pije vodu, neću više ništa. Nego o tebi. Biljke ti se darivaju, je li? Da ih nisi možda pitao? A-ha! Sam si vrag koji misli da je njegov sud mjerilo stvari. Nemaš veze o religiji i duhovnosti. O mome fukanju te boli kur-ac majmunoliko biće, a o tome koliko ti je žena svetica najbolje da pitaš onog malog susjedovog. Nego, nešto me drugo muči. Ja sam čuo da se od lastavica da složiti dobar gulaš, je li to, pajdo, istina?
__________________
Moderatorica placebo dokazuje teoriju o razvratu i dekadenciji na IMFu: "ne, nisam.. zapravo, često noću sanjam kako rambi guram jezik duboko u grlo... i kako se kupamo zajedno u toplesu.. ali, čudno, u tim snovima se nikad ne diramo... dobro, možda malo "
Uncle Fucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2004., 21:23   #32


Ovaj pajdo Slap je zakon, jebote, suze mi idu na oci. Bratski indijski narod, joj joj, i inferiorni britanci

I kruna na kraju - zena mu je svetica. KRvi ti irudove pa kako nece covjek prolupat kad pice nije vidio tko zna koliko godina.

Moj deda imo jednog pajdu cija zena je bila malo luda i uvrtila si jedan dan iz cista mira da je njen muz Sv. Petar. Tip nije vise otada vaginche (zenine) do smrti vidio.

-------------------------

Jaoooo, e, treba ovdje natjecaj raspisat. Trazi se jedan mentalno zdrav vegetarijanac.
Master Bejts is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2004., 21:36   #33
Quote:
SLAP kaže:
MASTER, (vredi I za Fukera!)

Kada si ti sa toljagom u ruci sjedio u pećini Indijci su bili visoko razvijena civilizacija. Od njih nam dolazi matematika,astronomija…. To je jedina civilizacija koja je opstala bez da je izgubila svoje tragove prošlosti.
Sad sam se smirio pa mogu odgovoriti.

To sto je neka civilizacija nekada davno bila naprednija (mada se i o tome da diskutirati) ne znaci ama bas nista. Zanimljivo kako nitko nece upotrebiti slican argument i reci da je americka civilizacija napredna jer nam od nje dolazi Internet.

A o ovome drugome imas pravo. Ta civilizacija je opstala bez da je izgubila tragove proslosti tako sto je ostala u proslosti. Sad su se malo trgnuli. Evo odlucili su ukloniti onih 40000 krava sto bauljaju po Delhiju da naprave mjesta svojim IT strucnjacima i naucnicima. Ima nade.
Master Bejts is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2004., 22:25   #34
Fucker,
Mjerilo nisu ekstremi u jednom narodu. I mi seremo I pišamo u svoje rijeke.
Čitaj “Tajni život biljaka”. Jedna lasta ne čini gulaš.

Master,
Zdrav seks je najsvetiji čin nas smrtnika. Mesojedi to ne mogu izvesti.
Indijska civilizaccija ima jače temelje I danas. Imaju jednostavno življenje I visoko razmišljanje. Industrijski razvijeni svijet ide u puno bržem ritmu u samouništenje.
SLAP is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2004., 00:43   #35
Quote:
SLAP kaže:

Zdrav seks je najsvetiji čin nas smrtnika. Mesojedi to ne mogu izvesti.


istina skrušeno priznajem da ne uspijevam doći dalje od 37 poze u Kama Sutri ..
Spawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2004., 01:22   #36


To mora da je vrhunska perverzija. Sex svetice i buduceg andjela. Bice pajdo slap ocerupo par lastavica da si slozi krilca, da ugodjaj bude potpun. Flap-flap.
Master Bejts is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2004., 07:57   #37
Quote:
Master Bejts kaže:


To mora da je vrhunska perverzija. Sex svetice i buduceg andjela. Bice pajdo slap ocerupo par lastavica da si slozi krilca, da ugodjaj bude potpun. Flap-flap.

:klap: :klap: :klap:

Pajdo slape ubičeš me, stani! Ljudi moji, jebeš politiku, kakvih ovdje frikova ima.

Btw, Indija je danas jedna od najperspektivnijih država, u smislu razvoja modernih tehnologija, fizike, kompjutera.... Ako nastave s dosadašnjim trendom, korz 5-6 godina postati će supersila. Još ih koče od zmazanci koji DOSLOVNO seru u rijeku, u kojoj DOSLOVNO 50 m dalje pliva mrtvac, čije poluraspadnuto meso DOSLOVNO žderu pripadnici neke od milijun sekti, a nekakva djeca DOSLOVNO 100m dalje piju vodu iz iste rijeke.
__________________
Moderatorica placebo dokazuje teoriju o razvratu i dekadenciji na IMFu: "ne, nisam.. zapravo, često noću sanjam kako rambi guram jezik duboko u grlo... i kako se kupamo zajedno u toplesu.. ali, čudno, u tim snovima se nikad ne diramo... dobro, možda malo "
Uncle Fucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2004., 13:09   #38
Quote:
Master Bejts kaže:

Jaoooo, e, treba ovdje natjecaj raspisat. Trazi se jedan mentalno zdrav vegetarijanac.
evo me
djidjimidji is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2004., 14:49   #39
Mogu ti rec da jesi.
Master Bejts is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2004., 18:29   #40
Re: Re: Re: Re: Re: Gospodo vegetarijanci, jeste li gledali South Park????

Quote:
Spawn kaže:
hvala, hvala.. :trept, trept:

evo samo za tebe jedan bis..


na scenu izlazi Spawn držeći 40 kilaški pršut pod lijevom miškom.. staje na sredini pozornice i lagano pogledom klizi po malobrojnom auditorijumu.. u oko mu upada mršavko produhovljena lica koji glasno krka nekakvu mrkvu i Spawn mu baca svoj pogled br. 3 (a la Tarzan.. koji je baj d vej, mesožder.. ofkors).. mršavko ne trza ni 3% i nemajući druge glavni junak tužno uzdahnuvši posiže u džep, vadi "švicarca" i energično ga zafiljtiljuje u pravcu neuviđavnog remetitelja mira, koncentracije i hormonalne ravnoteže suptilne umjetničke duše na pozornici.. nažalost, projektil pogađa gospođu šest redova dalje koja, lagano iznenadjena, pada u nesvjest.. mrmljajući ispriku kao "sori stara, masni su mi prsti" Spawn poteže pršut junačkom desnicom elegantno ga vitlajući oko sebe (Bruce Lee - "U Zmajevom Gnijezdu", predzadnja borba).. zaustavlja ga u ravnini očiju, puni pluća zrakom i drekne: "to eat or not to eat, that is the question... ofkors da si bumo malo zamezili".. inspicijentu: "ks-ks.. stari, imaš čakiju?"




fantasticno....
__________________
Blaze Starr
ishamael is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:44.