Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2016., 19:35   #1901
Kako nitko od mladeži domoljubne nije primjetio da je Sabo pušten i da se ispricao Budimirki što su ga "tukli" ? (za "klevetu").
__________________
bmw 330xd
gtc is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 22:51   #1902
jel ima netko cijelu snimku od Budimirke da mi ju pošalje?
danube is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 13:13   #1903
evo Željko Sabo se vratio u politiku, izbaran je ponovo za predsjednika GO SDP_a Vukovara, sada je bilo u vijestima na TV
irdeto is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 11:31   #1904
Zar mu nije po lex vlahušić zabranjeno kandidiranje na izborima?
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 12:10   #1905
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
Zar mu nije po lex vlahušić zabranjeno kandidiranje na izborima?

svako kazneno djelo se briše iz evidencije poslije nekog vremena, a i "lex Vlahučić" ne obuhvaća sva kaznena djela
irdeto is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 12:12   #1906
Ne kužim problem, pa nije se kandidirao za nikakvu javnu funkciju...
MytByte is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 13:00   #1907
Quote:
MytByte kaže: Pogledaj post
Ne kužim problem, pa nije se kandidirao za nikakvu javnu funkciju...
pa je , on je posato samo predsjednik GO SDP_a Vukovara
irdeto is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 13:22   #1908
Quote:
irdeto kaže: Pogledaj post
svako kazneno djelo se briše iz evidencije poslije nekog vremena, a i "lex Vlahučić" ne obuhvaća sva kaznena djela
Znači hdz pravi zakone samo zbog onog picopevca u dubrovniku?

Slučajna država, što drugo reći
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 13:48   #1909
Vidim sad da kazneno djelo koje se presudilo Sabi nije uvršteno u Lex Vlahušić ...je li taj zakon uopće otišao na ocjenu Ustavnom sudu, kad će pravorijek?
MytByte is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 19:36   #1910
Sad će doći Stipe i objasniti nam da SDP po kratkom postupku izbacuje svoje članove koji prekrše zakon, puno su bolji od HDZa.
-SOMEBODY- is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 19:38   #1911
Quote:
-SOMEBODY- kaže: Pogledaj post
Sad će doći Stipe i objasniti nam da SDP po kratkom postupku izbacuje svoje članove koji prekrše zakon, puno su bolji od HDZa.
Krivo, sad će doći stipe ili kiss me ili ona iz Rijeke i objasniti da je Sabo nevin i da je za sve kriv HDZ.
Stiglitz is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 20:04   #1912
Quote:
Stiglitz kaže: Pogledaj post
Krivo, sad će doći stipe ili kiss me ili ona iz Rijeke i objasniti da je Sabo nevin i da je za sve kriv HDZ.
Poštovani,
meni je nepojmljivo da u gradu Vukovaru nema boljeg SDP-ovca od Sabe.
Sramota za SDP.
A druge oporbe i nema.
Majko mila, Sabo Austrijanac
Dani u MORH-u
Borbeni sektor Neborbeni sektor
270 1522
Dani u MUP-u
Borbeni sektor Neborbeni sektor
0 0
UKUPNO
Borbeni sektor Neborbeni sektor
270 1522
Sveukupno dana 1792
Dakako da sam ovdje provjerio njegovo ime oca i godinu rođenja da ne bi bilo zabune o kojem se Željku Sabi radi jer ih ima više.

Ako je bio u Austriji nije mogao biti u Registru branitelja ili obrnuto.
Sigurno mu neborbeni sektor nije mogla biti Austrija.

Sabina izjava:
"„–U vrijeme kada sam izišao iz logora, pet sam godina radio u Austriji na crno. Za to sam se poslije ispričao predstavniku austrijske države, rekao je Sabo te izmamio i smijeh slušatelja.

To je bio neborbeni sektor
Zlikavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 13:33   #1913
To je žalosna istina da Vukovar nema bolje oporbe od Sabe. Još kad pogledaš tko je do sada vodio SDP gradski( od Sabina odlaska u zatvor) : onaj Bošnjak koji živi u Osijeku, Biljana Gaća mlada uhljebuša i onaj neki buljan.
don Kacunko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 14:54   #1914
Quote:
don Kacunko kaže: Pogledaj post
To je žalosna istina da Vukovar nema bolje oporbe od Sabe. Još kad pogledaš tko je do sada vodio SDP gradski( od Sabina odlaska u zatvor) : onaj Bošnjak koji živi u Osijeku, Biljana Gaća mlada uhljebuša i onaj neki buljan.
Da. Eto bio u prilici popiti koju kavu sa svima njima.
U gornjem upisu sam malo napisao ali vrlo znakovito.
Vi sigurno imate puno bolje informacije.
Pozdrav.

p.s. Uz takvu oporbu Penava može biti miran i više od još jednog mandata.
Zlikavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 08:46   #1915
Quote:
don Kacunko kaže: Pogledaj post
To je žalosna istina da Vukovar nema bolje oporbe od Sabe. Još kad pogledaš tko je do sada vodio SDP gradski( od Sabina odlaska u zatvor) : onaj Bošnjak koji živi u Osijeku, Biljana Gaća mlada uhljebuša i onaj neki buljan.
to je sve istina, ali mi nema niša bolje kada čujem kada braniteljsko društvo cvili, a onaj Sabo ili Milanović , oni bi htjeli nokega njonju, da mogu radti što heće, a ovaj bar tehnički zna kako se to radi

da bi grad ili država napredovali treba smanjiti poreze, doprinose, parafisklane namete, smanjiti birokraciju, da bi se to napravilo treba samnjiti troškove grada ili države, što znači prije svega plaće, a nitko neće sjeći granu na kojoj sjedi, rade se bezvezni projekti koji ne donose radna mjesta
irdeto is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 11:37   #1916
Ma slažem se ja s tobom
don Kacunko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2021., 18:57   #1917
Talking ‘U SDP-u vlada diktatura, Bernardić je trebao izbaciti Grbina iz stranke!‘

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/u-sdp-u-vlada-diktatura-bernardic-je-trebao-izbaciti-grbina-iz-stranke-15047629

Sabo bi volio da je predsjednik SDP-a izbacio Grbina iz stranke
"Malo" su mu različita mjerila
Stupid sheep is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2021., 21:48   #1918
Ma on je istrošen. Ne znam kome on moze ponuditi alternativu ?
Mi smo na žalost osuđeni da nemamo za koga glasati u Vukovaru.
Sabo si je zabio posljednji čavao hvaljenjem Plenkovića.
don Kacunko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2021., 15:26   #1919
Quote:
don Kacunko kaže: Pogledaj post
Ma on je istrošen. Ne znam kome on moze ponuditi alternativu ?
Mi smo na žalost osuđeni da nemamo za koga glasati u Vukovaru.
Sabo si je zabio posljednji čavao hvaljenjem Plenkovića.
Hm, odnijet će koju tisuću i pol glasova, ako ne i više. Da sam ja ADEZE više bi me brinuo Sabo nego Penava i njegova družba od par buntovnika, koje stotine uhljeba (od kojih su pola nesigurni Penavini glasači jer su uhljebljeni po državnim institucijama) i pokoji zalutali i neupućeni obožavatelj koji i dalje misli da je Penava u ADEZU.

Sabo je zajeban igrač. I otrov za žene. Pa ti vidi.
__________________
Kolinda Grabar Kitarović u Vukovaru 20.12.2019.: "Sigurna sam da našim poginulima nije žao što su poginuli!"

Zoran Milanović u vukovarskoj Koloni sjećanja 18.11.2023.: "Ovo su ti smuđevi, znaš koliki su. Jedan koji smo jeli je imao preko tri kile. Znaš koji su filei od toga?"
Madmalecat1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2021., 15:44   #1920
Ne vjerujem, al bumo vidili kako kazu u ZG.
Mnoge žene koje su prije glasale za njega, sad su pri Penavi odnosno HDZ.
Pisao sam vec tu o razocaranim SDP-ovcima koji su glasali za Penavu jer ih Sabo nije uhljebio.
don Kacunko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:05.