Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.06.2010., 23:28   #21
Quote:
štemajzl kaže: Pogledaj post
E pa izvoli se ponovno zaljubiti u svojeg muža.
Aha sta, stisnem neku tipku ili gumb i zaljubljena sam? Osobno smatram da se ne valja opustiti u braku, niti suprug niti supruga... pa ja se bar sredjujem, drzim do sebe (o svom trosku)...trudim se... a suprugu se to ne da, hoda u robi staroj 10-15-20 godina nije bitno sto je boja isprana, ionak nigdje ne ide pa nije ni bitno sta nosi... malo se tesko zaljubit u nekog ko cijeli dan kad je doma lezi na kaucu, pilji u jednu tocku i ne komunicira osim ako nema niceg na tv-u. Ili ga boli glava pa sklupcano lezi nepomicno i odem van s malim samo da to ne gledam. I mene boli glava pa se ne vjesam po pokucstvu. Nije takav toliko bio ranije... Par puta sam mu bila nesto odnijet na posao, tamo je sav veseo sa svojim deckima, izbija sale, snimaju filmice, rade gluposti... jer ga tamo smatraju facom, 'frajerom' i tak...
Stella26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 23:41   #22
Quote:
Stella26 kaže: Pogledaj post
Bilo je dovoljno uz konstantna slusanja o tome kako ce to sve bit booolje, polako, doc cemo do svega... probat cu se promijenit, znam da nisam kako treba, cekaj dok promijenim posao, cekaj ovo, cekaj ono... Kaze trebalo bi nekad negdje otic...al znas, sad trebam prvo nocne ormarice kupit to me brine. Ima godina dana da smo uselili jos ih nije kupio...
A jebaj ga, prebalava si uletila u tu priču i sad si tu di jesi

Ako si tako duboko nesretna i ako nema više emocija - rastani se...
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 23:42   #23
Quote:
Stella26 kaže: Pogledaj post
Bilo je dovoljno uz konstantna slusanja o tome kako ce to sve bit booolje, polako, doc cemo do svega... probat cu se promijenit, znam da nisam kako treba, cekaj dok promijenim posao, cekaj ovo, cekaj ono...
Ma daj, tip na pragu četrdesetih te nije ljubio u usta jer ste živjeli s njegovim roditeljima. I nije te mogao ljubiti prije spavanja ili rano ujutro ili kad mama i tata odu nekamo ili te odvesti u park i ljubiti te. I u šest godina veze, vi ste se kako spada poljubili 2-3 puta.


I ti se još pitaš tražiš li previše. Da, trebala bi biti sretna s lešom na baterije koji te ne primjećuje godinama.
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 23:54   #24
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ma daj, tip na pragu četrdesetih te nije ljubio u usta jer ste živjeli s njegovim roditeljima. I nije te mogao ljubiti prije spavanja ili rano ujutro ili kad mama i tata odu nekamo ili te odvesti u park i ljubiti te. I u šest godina veze, vi ste se kako spada poljubili 2-3 puta.
I ti se još pitaš tražiš li previše. Da, trebala bi biti sretna s lešom na baterije koji te ne primjećuje godinama.
Prije spavanja je bilo samo 'carobnih' 5 min njegovih onako na suho od ceg sam dobila prave zdravstvene probleme s vremenom a nije htio slusati da to tako ne ide. Poljubaca je bilo onako u usta na suho i s tim bi kao bila sretna. Njegovi su uvijek bili u stanu a odlaske u park ne voli jer su tamo ljudi, zamislite, ljudi koji nisu njegove struke pa sta ce tamo. Imam osjecaj da sam sama, ocito zato sto supruga ne smatram zivim bicem... koji cudan feeling. I tak, zivim od snova..mastam, sanjarim i to me nekako drzi. A da nema naseg predivnog bebaca, stvarno ne bi se imalo smisla ujutro probudit. Biljka se zalijeva da ne uvene. On je mislio da sam umjetna.
Stella26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 23:56   #25
Čekaj, uguravao je kurac u tebe pet minuta na suho?
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 23:58   #26
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Čekaj, uguravao je kurac u tebe pet minuta na suho?
Jer nema strpljenja cekat da bude sve spremno i tako svaki put... jednom sam ga molila da nesto ceprka tam di treba pa je zaspo...
Stella26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 23:58   #27
ma ti mora da si trol.

ako nisi, zaista zaslužuješ takav život
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 00:01   #28
Quote:
Stella26 kaže: Pogledaj post
Jer nema strpljenja cekat da bude sve spremno i tako svaki put... jednom sam ga molila da nesto ceprka tam di treba pa je zaspo...
S koliko si se ljudi poljubila prije nego s njim, poseksala se pretpostavljam nisi ni sa kim.
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 00:04   #29
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
S koliko si se ljudi poljubila prije nego s njim, poseksala se pretpostavljam nisi ni sa kim.
Poljubila se s nekoliko desetaka... a poseksala se jesam prije supruga... bila sam u par veza prije... no bas sam magnet za neke cudake...cijeli zivot. Bit ce bolje... Kazem, barem imam preeeslatko dijete koje me zaokuplja pa ne mislim toliko na probleme... al nekad puknem, kao sad...pa prodje... a do kad ne bih znala.
Stella26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 00:21   #30
I koji ti onda kurac ovo treba? Ok, napravio ti je preeeeeeeeeslatko dijete, sad uzmi preeeeeeeslatko dijete i vrati se mami.
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 00:22   #31
Ne kužim, ja sam mislila da ti je prvi i da si mislila da si abnormalno neprivlačna pa ti je super da te bar netko htio.


Budi trol.
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 00:27   #32
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ne kužim, ja sam mislila da ti je prvi i da si mislila da si abnormalno neprivlačna pa ti je super da te bar netko htio.


Budi trol.
I ja sam mislila da sam neprivlacna... bas imala neko nisko misljenje o sebi vjecno, vjerojatno posljedica prve veze... pa je onda lako bit sretan s mrvicama. Nekako mi je samopouzdanje naraslo s vremenom... od poroda, kad sam se oporavila i pogledala u ogledalo... naslusala se komplimenata.. i tako dobila motivaciju da jos ljepse i ljepse izgledam i budem sretna. I eto me tu di jesam.
Stella26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 00:29   #33
Razvedi se i bok. Nikad ti nije bilo dobro s njim nit će bit.
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 08:02   #34
Quote:
Stella26 kaže: Pogledaj post
Osobno smatram da se ne valja opustiti u braku, niti suprug niti supruga...
Ček' malo! A tko se tu uopće opustio?

Ti cijelo vrijeme pišeš da je on oduvijek isti, on zapravo nikada nije ni glumio da je netko drugi, on te od početka ne ljubi "filmski", seks ne štima, on je miran, ne voli izlaske... Ti si ta koja je bila ludo zaljubljena u njega (možeš li uopće navesti što si to kod njega voljela?) i koja se nadala da će se "s vremenom promijeniti". (Od ove rečenice obično dobijem blagi svrab... )

Ali eto, kako to obično biva, on se nije promijenio. A ti si skužila da hoćeš više. Kažeš, čovjek smireno prihvaća da ti možda hoćeš razvod. A što da drugo radi? Da glumi ono što nije radi tebe? Zato da se ipak opravda to tvoje: možda će se promijeniti? Da tebi bude srce na mjestu?

Što ti uopće želiš spašavati? Na koji način? Natjerati njega da bude ono što nije, iako ti je očito od prvog dana dao do znanja kakav je?

Po meni - budi sretna što si u braku sa normalnim, odraslim čovjekom koji ti kod rastave neće praviti probleme, s kojim ćeš očito uvijek zbog djeteta moći imati korektne odnose... Već i to je velika stvar.
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 10:17   #35
Nakon vasih postova za koje znam da su bili iskreni, se osjecam kao jedini krivac ako dodje do razvoda jer ja vise ocito necu nekog ko se ne ljubi, ko ne vodi ljubav, ko ne gleda svoju zenu, ko nikad nije vidio kako gola izgledam 'dolje' jer mu se ta zenska stvar nekak ne svidja... zivim ko casna sestra manje vise... no vidim da bi takav tip muskarca nekome s foruma i pasao... samo zato sta je 'normalan' i ne tuce me. U biti ne znam nijednog muza/decka koji tuce svoju...samo sam cula za takve primjere. Vidim da su muzevi mojih frendica, decki... totalno drugaciji. Vidim recimo koliko paznje moj brat poklanja svojoj dragoj vec godinama i to svaki dan i koliko je ona sretna, sama mi kaze. Pa moj stari od 60 je totalno aktivan, hoda okolo i radi i nikad ga nema doma...uziva. Bas sam naisla na endem. Naglasavam da je bilo minimalnih pomaka koji su me vukli dalje pa cak i u brak... nakon prvog puta sto smo bili zajedno je rekao da ne zeli nista ozbiljno, da je njegov posao takav kakav je, da on nikad nije imao curu da sam mu ja prva sa 38...al s vremenom se promijenio..teskom mukom. No te promjene su ocito dosle do jedne granice i vise ne ide dalje... kako sam se ja nadala i mislila.
Stella26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 10:21   #36
Quote:
Stella26 kaže: Pogledaj post
Nakon vasih postova za koje znam da su bili iskreni, se osjecam kao jedini krivac ako dodje do razvoda jer ja vise ocito necu nekog ko se ne ljubi, ko ne vodi ljubav, ko ne gleda svoju zenu, ko nikad nije vidio kako gola izgledam 'dolje' jer mu se ta zenska stvar nekak ne svidja... zivim ko casna sestra manje vise... no vidim da bi takav tip muskarca nekome s foruma i pasao... samo zato sta je 'normalan' i ne tuce me. U biti ne znam nijednog muza/decka koji tuce svoju...samo sam cula za takve primjere. Vidim da su muzevi mojih frendica, decki... totalno drugaciji. Vidim recimo koliko paznje moj brat poklanja svojoj dragoj vec godinama i to svaki dan i koliko je ona sretna, sama mi kaze. Pa moj stari od 60 je totalno aktivan, hoda okolo i radi i nikad ga nema doma...uziva. Bas sam naisla na endem.
Ne daj da ti pune glavu glupostima - nisi kriva.

Koliko vidim ne zahtijevas ne znam kakve budalastine, a kome je previse kino, kazaliste ili setnja, a dovoljno biti morz pred TV-om - s njim svakako nesto nije u redu.

Druga je stvar sto ces, izgleda, morati staviti na vagu koliko dobivas a koliko gubis eventualnim rastankom.
dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 10:23   #37
Quote:
Stella26 kaže: Pogledaj post
No te promjene su ocito dosle do jedne granice i vise ne ide dalje... kako sam se ja nadala i mislila.
Kako kazu: pretpostavka je majka svih zajeba.

Sto ne treba tumaciti kao da nema nikakve nade. Uvijek je ima (makar zadirala i u podrucje cuda).

Ali da valja biti krajnje ozbiljan i ne zanemarivati realnost - valja.
dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 10:51   #38
Quote:
Stella26 kaže: Pogledaj post
Nakon vasih postova za koje znam da su bili iskreni, se osjecam kao jedini krivac ako dodje do razvoda jer ja vise ocito necu nekog ko se ne ljubi, ko ne vodi ljubav, ko ne gleda svoju zenu, ko nikad nije vidio kako gola izgledam 'dolje' jer mu se ta zenska stvar nekak ne svidja... zivim ko casna sestra manje vise... no vidim da bi takav tip muskarca nekome s foruma i pasao... samo zato sta je 'normalan' i ne tuce me. U biti ne znam nijednog muza/decka koji tuce svoju...samo sam cula za takve primjere. Vidim da su muzevi mojih frendica, decki... totalno drugaciji. Vidim recimo koliko paznje moj brat poklanja svojoj dragoj vec godinama i to svaki dan i koliko je ona sretna, sama mi kaze. Pa moj stari od 60 je totalno aktivan, hoda okolo i radi i nikad ga nema doma...uziva. Bas sam naisla na endem. Naglasavam da je bilo minimalnih pomaka koji su me vukli dalje pa cak i u brak... nakon prvog puta sto smo bili zajedno je rekao da ne zeli nista ozbiljno, da je njegov posao takav kakav je, da on nikad nije imao curu da sam mu ja prva sa 38...al s vremenom se promijenio..teskom mukom. No te promjene su ocito dosle do jedne granice i vise ne ide dalje... kako sam se ja nadala i mislila.
Nitko tebe ne osuđuje. Ni njega. On je takav kakav jeste, uopće ne ulazim je li to dobro ili ne. Poanta je da se on neće promijeniti, pa ne kužim što bi ti spašavala.
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 13:33   #39
Quote:
Stella26 kaže: Pogledaj post
Nakon vasih postova za koje znam da su bili iskreni, se osjecam kao jedini krivac ako dodje do razvoda jer ja vise ocito necu nekog ko se ne ljubi, ko ne vodi ljubav, ko ne gleda svoju zenu, ko nikad nije vidio kako gola izgledam 'dolje' jer mu se ta zenska stvar nekak ne svidja...
Ti si jedini krivac ako OSTANEŠ s njim. Pa bog te ubio retardiranu (oprostite, moderatori ), kad ovo čitaš, vidiš li IJEDAN razlog da ostaneš s njim do sutra, a kamoli dana duže? Osim svoje nade da će on u četrdesetima doživjeti potpunu transformaciju karaktera i nakon 6 godina se konačno zaljubiti u tebe? Čovjek ti pičku nikad nije vidio, ne priča s tobom, ne radi ništa s tobom, ne zanimaš ga. Kupi prnje, kupi dijete, imaš kamo otići, odi ća. Jebote glumatanje paćenice.


Baš si mi digla tlak.
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 15:11   #40
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Čovjek ti pičku nikad nije vidio
Ahahahahahahahahhahahahhahaahahhahaa:lol :
Dobra,dobra

Makar, kad malo bolje razmislim, to je mnogodobar razlog.
Na sudu, brakorazvodna parnica, a buduća nesupruga drekne: "Ljudi, pa ni pičku mi nikad nije vidio!!!"

U sudnici opće zgražanje

Jao, fala ti za ovo
__________________
A life-sentence sweeping confetti from the floor of a concrete hole..
Absolutely* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:42.