Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.05.2012., 16:26   #921
Nova promjena na klupi prid kvalifikacije, Zahoui je dobija otkaz na klupi Obale Bjelokosti. Vole to Afrikanci rješavat u 5 do 12 više od ičega.
Quote:

Ivory Coast appoint Sabri Lamouchi after sacking Zahoui

Ivory Coast have sacked coach Francois Zahoui and replaced him with former France international Sabri Lamouchi.

Announced on the Ivorian football federation's website, the move comes less than a week before the start of the 2014 World Cup qualifying campaign.

In a statement, the federation thanked Zahoui for his work with the Elephants, whom he led from 2010.

No reason was given for the dismissal of Zahoui, who led his side to this year's Africa Cup of Nations final.
DPMM is offline  
Old 28.05.2012., 19:40   #922
Kakva divljina.

Sabri Lamouchi
mitch is offline  
Old 28.05.2012., 20:08   #923
A jesi ubra Sinišu šta je napravija, zabranija Ljajiću igrat u reprezentaciji jer ne piva himnu
DPMM is offline  
Old 28.05.2012., 20:12   #924
Ovi Bjelokošćani kao da davaju izbornički posao jalovim magarcima. Šteta što posao ne daše npr. S. Keshiju ili C. le Royu koji su se dokazali na velikoj sceni.
Imran is offline  
Old 28.05.2012., 20:16   #925
Quote:
DPMM kaže: Pogledaj post
A jesi ubra Sinišu šta je napravija, zabranija Ljajiću igrat u reprezentaciji jer ne piva himnu
I je i nije u pravu. Igrači moraju osjetiti taj domoljubni naboj kad igraju za svoju repku, što je Srbiji oduvijek falilo. Njihovi veliki igrači, kao npr. Vidić, su za repku igrali preko *urca, a kad dođe u klub onda je sjajan jer nema kod Fergusona popusta a i milijuni na njegovom kontu mu to ne dozvoljavaju.

Sjetimo se samo nas kad smo 90-tih igrali sa srcem i nizali uspjehe, danas je ipak nešto malo drugačije.
skyline77 is offline  
Old 28.05.2012., 20:28   #926
Quote:
skyline77 kaže: Pogledaj post
I je i nije u pravu. Igrači moraju osjetiti taj domoljubni naboj kad igraju za svoju repku, što je Srbiji oduvijek falilo.
pa ni naši baš nisu nešto raspjevani
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Old 28.05.2012., 21:00   #927
Quote:
DPMM kaže: Pogledaj post
A jesi ubra Sinišu šta je napravija, zabranija Ljajiću igrat u reprezentaciji jer ne piva himnu
Rekao mu je da su uveli instituciju pjevanja himni i da bi morao naučiti himnu, ovaj je odbio i rekao da ne želi to pjevat.
__________________
__________ disciplina kičme _____________ _uvijek imati na umu.
shosho is offline  
Old 29.05.2012., 00:33   #928
Scotland humping worse than Engelbert’s

Koja usporedba.

Ne znam koliko ovdje ekipa prati Škote, no zadnjih godina su očajni. Levin definitivno nije čovjek za taj posao (što je najgore oni mu dali još jedan mandat) i mislim da Bilićev nasljednik neće imati pretjerano težak posao za osvojiti svih 6 bodova protiv njih. Definitivno im je potreban stranac na klupi, jer od škotskih trenera iz Premiershipa ne znam tko bi se uhvatio posla sređivanja reprezentacije, a ima se podosta srediti. Sa Smithom su imali kakve-takve rezultate, uz podosta sreće.
Dabizas is offline  
Old 29.05.2012., 00:56   #929
Prati se, i redovno se ostaje razočaran. Kako sam popizdio kad doživiše flop u Gruziji u kvalama za 2008., ono, tučeš Francuze dvaput i protiv otpisanih gubiš plasman nakon 10 godina posta Slažem se za Levina, a i nije da imaju igrača, najveća golmanska nada propala, najbolji napadači u Europi, forumskim žargonom rečeno, prde u rosu , a okosnicu Old Firma čine stranci.

Legendarni žućo Colin Hendry



Nego, oceanijske kvalifikacije, ujedno i Kup nacija, počinju u petak
mitch is offline  
Old 29.05.2012., 01:04   #930
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
Prati se, i redovno se ostaje razočaran. Kako sam popizdio kad doživiše flop u Gruziji u kvalama za 2008., ono, tučeš Francuze dvaput i protiv otpisanih gubiš plasman nakon 10 godina posta Slažem se za Levina, a i nije da imaju igrača, najveća golmanska nada propala, najbolji napadači u Europi, forumskim žargonom rečeno, prde u rosu , a okosnicu Old Firma čine stranci.

Legendarni žućo Colin Hendry

Nego, oceanijske kvalifikacije, ujedno i Kup nacija, počinju u petak
Dugo su im igrači Rangersa bili dobar dio momčadi, još da su uspjeli naturalizirati Nova. Ali stvarno mislim da imaju napad debelo ispod europskog prosjeka. Stranca trebaju dovest za trenera, McBerti je bio (i još je) prevara.

Kad pogledaš Levinovu igru u dosta utakmica, još ispada da Smith igra otvoreno i atraktivno.
Dabizas is offline  
Old 29.05.2012., 01:08   #931


Smithova tiki-taka, jebote
mitch is offline  
Old 29.05.2012., 01:31   #932
Mitch, kakva je situacija sa streamovima iz Oceanije, satnica je prigodna za bacit oko na povratku iz vanka u 4-5 ujutro
DPMM is offline  
Old 29.05.2012., 01:41   #933
Plaća se službeni stream, nabijem ih. 2,99 $ po utakmici, paket za sve 19,99 $.

Možda se ulovi kakav piratski.
mitch is offline  
Old 29.05.2012., 01:50   #934
Natirat ćemo El grapaduru da nam streama
DPMM is offline  
Old 29.05.2012., 01:55   #935
Može. Kiwi, javi se, čekamo potvrdu!
mitch is offline  
Old 29.05.2012., 02:38   #936
Eh momci, samo da znate kolko sam ljut zbog ove nase stoke ovdje, nisu osigurali prijenos na TV i cini se da ni nece, pa cu se i ja morat hebavat preko ovih strimova. Gamad jedna, prstom ne moraju maknut za prijenos osim da plate za prava, sto ne bi trebalo biti puno, ali ni to ne mogu uraditi.

Nego ne znam jeste li vidjeli, All Whites su igrali dvije prijateljske u Texasu, 2-2 protiv El Salvadora, 1-0 protiv Hondurasa, trebalo bi nas vratiti u top 100. Za OFC Nations Cup ide vrlo jaka momcad, jedino fale Nelsen i Keat koji su ozlijedjeni.
el grapadura is offline  
Old 29.05.2012., 08:44   #937
Osim u Oceaniji, u sjeni EP-a, nastavljaju se kvale za SP diljem cijele zemaljske kugle

U Aziji, Africi i Sj.Americi igraju se prva kola aktualnih faza natjecanja dok su u J.Americi na raspordu već 5. i 6. kolo pa ću dati mali prikaz trenutnog tanja tamo.

Tablica izgleda ovako:

1.Urugvaj 7 (iz 3 utakmice)
2.Argentina 7 (4)
3. Venezuela 7 (4)
4. Ekvador 6 (3)
5. Čile 6 (4)
6. Kolumbija 4 (3)
7. Paragvaj 4 (4)
8. Peru 3 (3)
9. Bolivija 1 (4)

A parovi su slijedeći:

5.kolo (2. i 3.6.2012)

Urugvaj-Venecuela
Bolivija-Čile
Argentina-Ekvador
Peru-Kolumbija

6.kolo (9. i 10.6.2012.)

Venecuela-Čile
Urugvaj-Peru
Bolivija-Paragvaj
Ekvador-Kolumbija

Moje srce je uz Venecuelu i Boliviju. I dok je Bolivija u k...u i vjerovatno opet neće na svjetsko, Venecuela ima lijepu šansu da izbori debi na svjetskoj smotri u Brazilu. To je idealna šansa sada kada u kvalama nema Brazila. Ja bi osobno bio zadovoljan s 3-4 boda za Venecuelu iz ove dvije utakmice
gogykiryales is offline  
Old 29.05.2012., 10:04   #938
Navija se, naravno, za šjor Diega
Galijun1 is offline  
Old 29.05.2012., 11:07   #939
Isto uz Venezuelu. Čini se da bi inače njihove kvale mogle bit među najneizvjesnijim, jer nakon Argentine i Urugvaja i nema veće razlike u kvaliteti među ostalima...A jedino Bolivijanci kaskaju, no oni uvijek mogu računat na taj domaći teren. Uglavnom bit će napeta borba do 16 kola, dakle dobrih godinu i pol.
Imran is offline  
Old 29.05.2012., 13:00   #940
Quote:
el grapadura kaže: Pogledaj post
Eh momci, samo da znate kolko sam ljut zbog ove nase stoke ovdje, nisu osigurali prijenos na TV i cini se da ni nece, pa cu se i ja morat hebavat preko ovih strimova. Gamad jedna, prstom ne moraju maknut za prijenos osim da plate za prava, sto ne bi trebalo biti puno, ali ni to ne mogu uraditi.

Nego ne znam jeste li vidjeli, All Whites su igrali dvije prijateljske u Texasu, 2-2 protiv El Salvadora, 1-0 protiv Hondurasa, trebalo bi nas vratiti u top 100. Za OFC Nations Cup ide vrlo jaka momcad, jedino fale Nelsen i Keat koji su ozlijedjeni.
Da, znam, nisam mogao vjerovati kad sam pročitao da su sve sudionice otkupile prava osim - Novog Zelanda. Kao da netko koči razvoj nogometa, kad u obzir uzmeš i to da je domaća liga nakaradna i da se finale lige nije prenosilo.

Nego, što misliš može li Farina s PNG nešto napraviti? Hoće li domaćini proći skupinu? Ima li Fidži izgleda u toj skupini smrti?
mitch is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:38.