Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2012., 19:54   #1
[HRT] Vrtlarica

evo, vidim da nema teme o ovoj jako kvalitetnoj i izuzetnoj emisijici domaće proizvodnje pa sam odlučio otvoriti

što mislite i kako vam se čini?

ja ovo obožavam gledati i s nestrpljenjem očekujem svaku novu nedjeljnju epizodu s obzirom da obožavam i prirodu i biljke, mada nisam nikakav vrtlar po struci niti se bavim tim poslom
što se tiče same emisije ovog tipa, nema bolje, na vrhunskom nivou, smirujuća, jako lijepi kadrovi, glazbena podloga, odlično snimljeno sve, fotografije, sadržajna je, jasna i kratka tj. koncizna, poučna, edukativna, ma jednom riječju izvrsna emisija
baš te nekako smiri i potakne da počneš drugačije razmišljati i odnositi se prema prirodi...

ono što mi se posebno sviđa je urednica i voditeljica ove emisije tj. Kornelija Benyovsky Šoštarić.... sam način kako se obraća gledateljima, njezin govor i glas, znanje i autentičnost, puno praktičnih savjeta koji mogu biti od koristi

evo, stvarno, sve pohvale ovoj emisiji i Korneliji i njezinom timu i samo tako nastavite

a ono što mi se jedino ne sviđa u ovoj emisiji je to što kratko traje

http://www.youtube.com/watch?v=5hDw1SAulMA

Quote:
Za sve one koji prirodu osjećaju kao dio svog života, za one koji uživaju u ljepoti zelenih biljaka i cvijeća, za one koji su vrtlarstvo uveli u svoju svakodnevicu, nova emisija Vrtlarica bit će dobrodošla novost na našem programu.

Polazeći s pozicije zaštite prirode i vlastitog zdravlja, autorica Kornelija Benyovsky Šoštarić, uz već poznate priče o organskom uzgoju povrća, voća i cvijeća, istražuje i nova područja vezana uz hortikulturu i zeleni biljni svijet.

Otkriva uzgajivače kojima su biljke i strast i život, predivno oblikovane vrtove, ali i načine na koje biljke možemo pripremiti, preraditi i rabiti u svakodnevnom životu. Ishodište tih istraživanja autoričin je vrt smješten na zagorskoj strani obronaka Medvednice. On je mjesto stalnih eksperimanata s biljakama, ali i mjesto susreta sa zanimljivim gostima koji prenose vlastita iskustva o uzgoju ili iskorištavanja biljaka.

No autorica ide i dalje, putuje po Hrvatskoj i upoznaje zanimljiva mjesta i ljude koji su svoj život vezali uz uzgoj neke neobične vrste. Za sve one koji se žele doista opustiti i uživati u sadržaju koji će pružiti inspiraciju i mnogo korisnih ideja nedjelja poslijepodne bit će od sada rezervirana za Vrtlaricu.

Zadnje uređivanje Frankenstein. : 07.04.2012. at 20:00.
Frankenstein. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 08:57   #2
Jako dobra i korisna emisija
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 10:20   #3
Kojim danom i u koje vrijeme se prikazuje?
Daisy28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 11:00   #4
Nedelja u 17.45. Stare emisije imaš na HTV-ovoj stranici, možeš ih kronološki pogledat i bez reklama.

http://www.hrt.hr/index.php?id=137&t...ash=2d3a01dfc2

Lanjske su bolje, bar meni. Prije je bila zadnji prilog u poljoprivrednoj emisiji.
d@d@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 10:28   #5
meni se osim divne Kornelije sviđaju i Cocteau Twinsi u pozadini)))
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 19:28   #6
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
meni se osim divne Kornelije sviđaju i Cocteau Twinsi u pozadini)))
joj da, vidiš, i glazbena podloga u emisiji, što sam zaboravio spomenuti u uvodnom postu, je također ono što mi se jako sviđa

http://www.youtube.com/watch?v=EV6rO6AMWhY
ovo mi svira na mobitelu prilikom dolaznog poziva

http://www.youtube.com/watch?v=rDOXxa1U7Oc
Frankenstein. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2012., 12:34   #7
Zna li tko hoće li biti novih epizoda Vrtlarice i kada počinju?
baka_bakica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2012., 23:30   #8
Danas ti je bila emisija.

Meni je ta Kornelija tako lijepa žena ugodnog glasa. Sjećam je se još iz dječjeg programa kada sam bila klinka, Cipelica lutalice i tako to ...
Nije mi jasno zašto je Htv više ne uposli.

Emisija mi je baš ugodna i opuštajuća, puno lijepih prizora biljaka i prirode i dobre glazbe , a vjerujem da oni koji se bave vrtlarstvo mogu i nešto saznati iz nje, ono baš nije moj interes, ali svejedno volim baciti pogled.
__________________
So you can stick your little pins in that voodoo doll, I'm very sorry, baby, doesn't look like me at all, I'm standing by the window where the light is strong.
Ace of Diamonds is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2012., 14:45   #9
Ja oduševljena
__________________
"Ne znam mogu li voljeti dva muškarca, ali sam sigurna da ne mogu voljeti dvije domovine"
Flare is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2012., 14:41   #10
Kornelija je meni jedno od najboljih tv lica na našim programima.
Jako je draga, simpatična, ima ugodan glas.
Same pohvale za nju!
Solo-Igračica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2012., 17:44   #11
Quote:
baka_bakica kaže: Pogledaj post
Zna li tko hoće li biti novih epizoda Vrtlarice i kada počinju?
Quote:
Ace of Diamonds kaže: Pogledaj post
Danas ti je bila emisija.
Počela je prošlog tjedna, samo, to je repriza, kao i ova trenutna epizoda koja se prikazuje...

Nisam siguran ali mislim da nova sezona počinje od slijedećeg tjedna, barem se tako šuška na Kornelijinom fb profilu...
Meron is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2012., 20:59   #12
EDIT: Da, 28.10 počinje nova sezona Vrtlarice, Kornelija mi potvrdila...

p.s ako može da mod spoji ovaj post sa prethodnim
Meron is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 11:11   #13
Rekla je Kornelija u emisiji Iza ekrana da zbog tuče koja im je uništila vrt je bilo pomaknut početak emitiranja što će biti prikazano u današnjoj emisiji
Flipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2012., 19:10   #14
jako zanimljiva i korisna emisija...
__________________
Ono što je iza nas i ono što je ispred nas, sitnica je u odnosu prema onome što je unutar nas.
memory keeper is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2013., 19:10   #15
Danas nisam stigla pogledati, a ne vidim da ima repriza?? Gdje bi se to moglo naći?
Saireen is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2013., 21:33   #16
Quote:
Saireen kaže: Pogledaj post
Danas nisam stigla pogledati, a ne vidim da ima repriza?? Gdje bi se to moglo naći?
https://www.youtube.com/watch?v=XN9LDWgYRzM
koka36 is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2013., 21:10   #17
kako mene ova emisija smiruje
Hummingbird12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2013., 22:50   #18
Quote:
Saireen kaže: Pogledaj post
Danas nisam stigla pogledati, a ne vidim da ima repriza?? Gdje bi se to moglo naći?
jedna obavijest tebi i svima koji ne znaju
ljudi, gotovo sve epizode vam se nalaze na hrt-ovoj stranici, HRT: Emisije na zahtjev i tu uvijek možete pogledati propušteno!
nove epizode se uvijek uploadaju dan nakon emitiranja na hrt-u

ako vas nešto zanima u vezi epizode tj. onoga što ona radi u njoj, pisati kritike, pohvale itd, uvijek se Korneliji možete obratiti i pitati ju na njezinoj službenoj fb stranici, gdje svima srdačno sve odgovara, kad stigne!
fb official site/link: https://www.facebook.com/pages/Korne...29785553729096

hmm, dala si krivi link tj. epizodu od prije 2 godine
Frankenstein. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2013., 01:33   #19
Obožavam Vrtlaricu
nina2006 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 10:37   #20
Evo da pohvalim ovu emisiju koju tek nedavno otkrila. Ide nedjeljom u 16:30.

Voditeljica me odusevila, biljke, njeni vrtovi, interesanti savjeti.

No jedno me vrijeme uzasno nerviralo kad se netko od ''sefova'' sjetio naprasito i neukusno promovirati onu kuharicu Anu koja bi svojom žnj pojavom oduzela pola ionako kratke emisije koju ljudi gledaju zbog biljaka, a ne kuhinje. A svasta.
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:45.