Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2012., 21:41   #81
Nadam se,svima nam je pokazao da je moguće
Mojsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2012., 22:44   #82
Quote:
S'sung kaže: Pogledaj post
MOžda bi mogao do 300.tjedna.. Nadam se..
meni se čini da je to gotova stvar.

nakon us opena sigurno ostaje na broju 1 (10.9. bit. će mu 295. tjedan).
ako tamo dođe bar do polufinala, što je vrlo izvjesno, imat će dovoljnu zalihu bodova da ga nole neće moći prestići ni poslije šangaja 15.10. kad će mu teći 300. tjedan.

čak i ako kiksa na us openu, najvjerojatnije će doći do brojke 300 jer u pekingu/tokiju i šangaju ne brani ništa kao ni nole
Rogerer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2012., 23:05   #83
Da, vjerovatno...

Jer jebiga ako nastavi sa ovakvom formom, ponavljanje SF se čini kao jako jako realna stvar, što bi značilo da ostaje na skoro tih 900 bodova više od Novaka sigurno, a jebiga da ne pričamo ako ga pobjedi u finalu ili ako Novak slučajno od nekog izgubi prije finala.

Tih 300 tjedana se čini kako kažeš skoro pa gotova stvar, sljedeći turnir gdje brani bodove je Basel koji se igra u 11 mjesecu...
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 13:03   #84


Ljestvica je naravno proširena zbog živčanog starkelje Tommya Haasa

Fed je povećao svoje vodstvo na 895 poena, Ruševina se spustio dole... Slijedi USO, Novak brani 2000 bodova, Federer brani polufinale odsnosno 720 bodova, tako da ako pretpostavimo da će finale igrati Roger-Novak imamo sljedeću računicu.

Ako Federer izgubi od Novaka u finalu ide na 1375 bodova prednosti, a ako osvoji USO Roger ide na vjerovatno nedostižnih 2975 bodova prednosti... Uglavnom ako uđe u finale mislim da Roger može biti zadovoljan sa prednosti ispred Novaka prije ulaska u završni dio sezone.
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 14:25   #85
Bravo za Šilića, na US-u brani 3. kolo i sada bi u najmanju ruku trebao povećati bodove s četvrtim.

Evo tko brani bodove tamo:

W: Đoković
F: Nadal
SF: Federer, Murray
QF: Tipsarevic, Roddick, Isner, Tsonga
R16: Ferrer, Young, Muller, Simon, Monaco, Ferrero, Dolgopolov, Fish

BTW. Monfils valjda zbog ozljede otkazao nastup.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 17:51   #86
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Bravo za Šilića, na US-u brani 3. kolo i sada bi u najmanju ruku trebao povećati bodove s četvrtim.

Evo tko brani bodove tamo:

W: Đoković
F: Nadal
SF: Federer, Murray
QF: Tipsarevic, Roddick, Isner, Tsonga
R16: Ferrer, Young, Muller, Simon, Monaco, Ferrero, Dolgopolov, Fish

BTW. Monfils valjda zbog ozljede otkazao nastup.
otkazao je
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 17:53   #87
monfilsova koljena su vjerojatno u gorem stanju nego steroitkova
Blue Corsair is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 22:10   #88
Dodig 26. na double listi
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 12:00   #89
Quote:
kiselikupus kaže: Pogledaj post


Ljestvica je naravno proširena zbog živčanog starkelje Tommya Haasa

Fed je povećao svoje vodstvo na 895 poena, Ruševina se spustio dole... Slijedi USO, Novak brani 2000 bodova, Federer brani polufinale odsnosno 720 bodova, tako da ako pretpostavimo da će finale igrati Roger-Novak imamo sljedeću računicu.

Ako Federer izgubi od Novaka u finalu ide na 1375 bodova prednosti, a ako osvoji USO Roger ide na vjerovatno nedostižnih 2975 bodova prednosti... Uglavnom ako uđe u finale mislim da Roger može biti zadovoljan sa prednosti ispred Novaka prije ulaska u završni dio sezone.
Mi ovdje navijamo za Novakovo ispadanje prije polufinala..i Rogerovo osvajanje..

Pa da stvori pristojni zalihu bodova i zavrsi godinu kao broj 1..
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 14:22   #90
hoćete radit nekakve ljestvice, poredak i sl. ?
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 13:07   #91
Quote:
Grej kaže: Pogledaj post
ma zeznuo sam se ja
po ovoj listi: http://live-tennis.eu/ fish je 13. tako da opet monaco mora ispast u QF, a marin osvojit da bi došao na 12. mjesto
Odličan site...
Apemant is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 15:18   #92
Quote:
Imran Zakhaev kaže: Pogledaj post
hoćete radit nekakve ljestvice, poredak i sl. ?
Na šta misliš točno s ovim

Jesi možda postavio pitanje na krivom topicu, možda si mislio hoćemo li raditi ljestvicu za naše mečeve?

Zadnje uređivanje Kiseli : 22.08.2012. at 16:32.
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 16:59   #93
Quote:
S'sung kaže: Pogledaj post
Mi ovdje navijamo za Novakovo ispadanje prije polufinala..i Rogerovo osvajanje..
Džaba krečite.


__________________
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out.
luckyhappy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 17:41   #94


Zid trpi svašta
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 18:17   #95
Quote:
kiselikupus kaže: Pogledaj post
Na šta misliš točno s ovim

Jesi možda postavio pitanje na krivom topicu, možda si mislio hoćemo li raditi ljestvicu za naše mečeve?
Ja mislim da je kolega mislio na tablicu mogućih bodova i plasmana na US Openu za Federera, Novaka, Murraya.. ono što je netko bio napravio/stavio prije RG-a..

Kakvo će stanje izgledati na ljestvici ako osvoji Federer a NOvak izgubi u polufinalu/finalu.. i obrnuto.. itd..
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 18:23   #96
Ahaaa...

Ja sam napisao samo u slučaju finala Novaka i Rogera, a što se tiče SF, QF i mogučih ispadanja prije finala jednog i drugog a i trećeg previše je to kombinacija i nemam vremena za to (priznajem malo sam i lijen )

Možda Rogerer dopali s nekom tablicom

Zadnje uređivanje Kiseli : 22.08.2012. at 18:31.
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 11:19   #97
Quote:
S'sung kaže: Pogledaj post
Ja mislim da je kolega mislio na tablicu mogućih bodova i plasmana na US Openu za Federera, Novaka, Murraya.. ono što je netko bio napravio/stavio prije RG-a..

Kakvo će stanje izgledati na ljestvici ako osvoji Federer a NOvak izgubi u polufinalu/finalu.. i obrnuto.. itd..
Quote:
kiselikupus kaže: Pogledaj post
Ahaaa...

Ja sam napisao samo u slučaju finala Novaka i Rogera, a što se tiče SF, QF i mogučih ispadanja prije finala jednog i drugog a i trećeg previše je to kombinacija i nemam vremena za to (priznajem malo sam i lijen )

Možda Rogerer dopali s nekom tablicom
prije rg bila je specifična situacija u kojoj su 3 tenisača mogla biti na 1. mjestu nakon w, a sva trojica ovisila su praktički samo o sebi i za njih je bilo prilično sigurno da stižu do polufinala na oba turnira i da jedan osvaja (ipak je na kraju nadal kiksao). zato je tada bilo zanimljivo vidjeti kako će se kretati bodovno stanje svakog od njih ovisno o uspjehu na ta dva slema.

sada pred uso, pogotovo kad nema nadala, sve je više-manje jasno i samo je pitanje s kolikom prednošću federer ulazi u završnicu sezone pred đokovićem, tako je ovo što si ti kiseli napisao sasvim dovoljno. vidjet ćemo kako će se razvijati situacija, pa ako u finišu sezone bude napeto, bit će i analize
Rogerer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 15:20   #98
ako ćemo o "ili-ili" željama

Đoković bi verovatno odmah potpisao da uzme USO i da do kraja sezone ne uzme nijednu kantu i da ostane na poziciji 2. U krajnjoj liniji ako se to desi sezona će biti itekako uspešna...

Federer sa druge strane hoće da nabije nedelje na poziciji 1, između USO i keca na listi mislim da je fifti-fifti, oba rekorda ionako drži.

Naravno, obojici najbolje bi bilo jednim udarcem zveknu 7 muva....
aspirin.500 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 18:34   #99
Fed ako uzme USO IMO zvekno je 13 muha odjednom
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2012., 00:08   #100
kolko nadal gubi bodova sa US opena?
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:21.